Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

petruna26
10. črc 2009

ahoj Kači, já koukala včera k tobě do albíčka, budete mít kluka 🙂 gratulujeme a držíme pěsti, ať je všechno v pořádku.

a děkujeme za pochvalu 🙂

ma12
10. črc 2009

Koal: express jsem koupila v nemecku za 24 EUR
Kaci: dekujeme a preju, at je vse v pohode

koalice
10. črc 2009

B.p., kam Ti mám poslat fotku Honzulky ?

Kačkark, držíme palce 😀 😀

koalice
10. črc 2009

Ma, tak to je mazec. Počkám s tou koupí na nejbližší cestu do Drážďan, dík za radu 😉

tonica
10. črc 2009

Ahojky

Koal - taky mam Express a urcite spokojenost.

Kackark - koukala jsem, ze budete mit Tadu. Mooooc velka gratulace a urcite nam o sobe podavej zpravy.

Urbi - moc vzpominame na Filipka a prejeme brzke uzdraveni.

Ilon - taky jsem psala IP, ze nevim, kam mam poslat foto.

petruna26
10. črc 2009

Koal, Toni, adresa Ilonky poslána do IP 🙂

tonica
10. črc 2009

Anac - gratulace k pulroku. Nas a Patricka od Petkakrutik to ceka zitra... to bude party... 😀

kackark
10. črc 2009

Holky, díky moc. Jste zlaťoučké. 24.7. jdeme na velký ultrazvuk a pak si konečně oddychnu a začnu si těhotenství na 100% užívat.

A vám přeji, ať vám ty vaše poklady dělají jen a jen samou radost 😵

petruna26
10. črc 2009

Kači, bude to dobré, uvidíš 🙂 a pak to uteče jak voda a budeš mít Tadeáška u sebe 🙂

holky a v tom ohřívači se dá ohřát i ta sklenička? pořád řeším, jak to Adéle ohřívat na dovče... 😝

koalice
10. črc 2009

Petru, no jasně, že dá. proto jsem jí pořizovala. Ale nemá tu pojistku, takže se jí zbavím, třeba jí někdo za 200 veme 😉

cline
10. črc 2009

peti já mám ohřívač od Chicca a sice se tam ohřát dá asi cokoliv ale ta pidi sklenička se pak nedá vyndat, tak nevím jak to má řešeno avent, snad nějaký košík?

cline
10. črc 2009

Kačí, držím palečky ať už to máš za sebou a v klídku si užíváš zbytek těhotenství no a pak už jen samé radosti s kojením, kakánámím, zubama a tak... 😉 😎 😀

koalice
10. črc 2009

no v té mojí je takový plastový "podběrák", do kterého se sklenička vloží a tím to pak vyndáš, předpokládádm, že u toho Aventu bude něco podobného

bila.pani
10. črc 2009

Koal - to foto je bombovní 😀

koalice
10. črc 2009

jo, mohlo by se dát jako reklama na antidepresiva 😀 😀 😀

tonica
10. črc 2009

Ilon - diky za vlozeni.

Zensky, ted jste me uplne zaskocily. Ja tedy zatim davam jen mrkev, ale nic neohrivam. Vy vsechny ty prikrmy ohrivate? 😨

koalice
10. črc 2009

tak já se loučím, sice mi malej už před devátou usnul, ale pomalu musíme na tu 6M kontrolu a očkování, takže ho musím vzbudit, prďolu....

cline
10. črc 2009

Tonic Patrička je kouzelná! 😵
My ještě kojíme, ale když jsme zkoušeli mrkev, tak jsme ji ohřívali.

petruna26
10. črc 2009

Toni, já nevím, si jo. Já říkala, že to v Řecku strčím na chvíli na sluníčko a bude, ale tchýně se na to moc netvářila 😀 😝

petruna26
10. črc 2009

Koal, to spí tak dlouho? Tý jo.. 🙂
jinak musím říct, že máme krásný děti 🙂

cline
10. črc 2009

peti 😀 😀 😀 teda nevím co tchýni přišlo divný?

tonica
10. črc 2009

Karol - diky moc, Justynka a vubec vsichni prcci jsou k sezrani. 😉

Ty jo, tak ja davam mrkev na pokojove teplote. To jsem vul, to jsem vubec nevedela. Ale jak ji mala basti... 😀 asi je hlad dobry kuchar... 😀

nelinkav
10. črc 2009

Dobré ránko, dneska se přidávám do party špatně vyspaných - mm musel večer odjet a my tak byly poprvé samotný doma. Být to v bytě, tak se nic neděje, ale tady, na samotě v těch našich opičích horách, jsem furt "něco" slyšela, tak jsem usínala vyzbrojená slzným sprejem, lakem na vlasy (to kdyby ten slzák po záruce už nefungoval), dvěma mobily...Nůž jsem při ruce neměla, bo jsem se po zhasnutí pro něj bála dojít... 😀 MM když se ráno vrátil, tak jen kroutil hlavou, ale co bych pro bezpečí potomka neudělala, že 😉 No, ale fakt stačilo. Stelliš spala adekvátně nervózně a překvapila mě vstáváním v 6, což je její rekord za poslední měsíce. Já jsem ale po probabouzněné noci byla grogy, tak jsem si ji vzala do pelíšku a hodlala ji uspat vlastním příkladem. Nesla to statečně, jen mi pro srandu píchala do očí a tahala za nos. Nebylo mi blbý se otočit zády, to si zas začla hrát s mými vlasy... Nakonec ale usnula a vydržela skoro do devíti 🙂

Kači, tak 24. nám tu koukej přijít sdělit dobrou zprávu! Určitě bude všechno v pořádku, uvidíš. 🙂

Jinak všem přeju hezký den a chválím fota dětí, jsou kouzelný 😵

jajinka27
10. črc 2009

kuk, my spali po děsném hysteráku kdy jsem myslela že ho zabim, řval jen tak 😠

marti...hmm to je pěkný, budu držet palce ale nevim nevim zda ti to uznaj
jinak mléčné výrobky, kolem 8mého měsíce se dává jogurt co já vím

ma12
10. črc 2009

Neli: tvuj pocit znam, takhle se citim, kdyz jsem sama u nasich. Tak to resim tim, ze se opiju 😀
Jaji: my s tim ani moc nepocitame, ze by nam to uznali. Jen doufame, ze to je opravdu ta ridici jednotka, jestli ani to ne, tak pak fakt uz nevim. My si mysleli, ze kdyz to obcas nechce nastartovat, tak je to baterka, no tak jsme vcera byli vyvedeni z omylu.
Koal: u toho expressu tam kosicek neni. Problem s vyndanim neni, je tam takovy vnitrek, ktery se da vyndavat.

jajinka27
10. črc 2009

tož se nám výlet u Anac odkládá na neurčito... škoda že neřídím, nakopla bych tuhle starou káru a bylo by 😀

hanka128
10. črc 2009

tak my vstávačku taky o 6, už jsme byly i prochajdit a teď už konečně usla-ufffffff 🙂
ale prďolka mě ve 3 v noci pěkně vylekala-po koju v 1 totiž usla na boku a ve 3 se otočila na břicho což ji strašně leklo a byl vyrvál 😀 tak jsem ji šupla k sobě a byl klid 😀
já totiž miluju když si ji dám k sobě nad ránem do postýlky..je k sežrání 😵 sice mnohým se to nelíbí,ale mě je to putna 😎

jinak držím pěstičky filípkovi ať už to pěkně padá dolů ta teplota a ma s autem-ale teda jako neřídící analfabet nevím co je řídící jednotka-ale asi něco důkéžitého 😀

ma12
10. črc 2009

Jaji: ja doufam, ze se to opravi co nejdriv a budu zas pojizdna. Tohle me neba 😨