Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

urbi
autor
10. črc 2009

Anac!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
tak teď jsem se fakt pobavila 😀

urbi
autor
10. črc 2009

teda holka, ty to taky vydej knižně - Anac a její sebranka všeho druhu 😀

jajinka27
10. črc 2009

anac...ty vogo ty mě bavíš 😀

urbi dej pokoj, já nemůžu, jsem po císaři 😅

urbi
autor
10. črc 2009

a já už vím, co nám připravíš - teď jsi se prozradila a o víkendu se čiň, přijedeme na ty masáky 😀

anaconda
10. črc 2009

Ani hovno! Žádný masaci nebudou, holoto nenažraná! Já se tu skoro zabiju a oni myskí jen na to žrádlo! Nabrousím Maxovi zuby a uvidíte ten fičák! 🙂

Mimochodem
- ten psí jeliman má zas nějaký mrouskací choutky či co! Od rána už jsem mu musela 4x zatahovat pinďoura, protože mu vždycky vyleze a nejde zpět. On pak chodí obkročákem protože ho to bolí, nemůže si ani lehnout a když si toho hned nevšimnu a vysílením z celodenního činnosti si lehnout pod strom fakt musí, nalepí se mu na to jeho udělátko písek. Musím mu ho pomazat mastí, převali ho na záda, aby se mu krev nahrnula jinam, jednou nohou mu přišlapovat krk, protože furt vstává a mordovat se mu s tím jeho pindíkem. Samozřejmě v rukavicích. Gumových, modrých..... 😀

Takže asi tak! A kdo se mi bude chechtat, dostane fakt na hubu!!! 😠 Mám já to život...... 😅

bila.pani
10. črc 2009

Anac - 😀 😀 😀 Promiň,to se fakt nedá.. 😀 😀 😀 😀

kalian
10. črc 2009

Urbi: paráda
Anac: tak to je masakr 😀😀 jeden příspěvek lepší než druhý 😀😀😀 Jasně, vydej to - ještě se spoj s příběhy Nelinkovic - a hoď si reklamu tady vpravo, uvidíš ten odbyt

urbi
autor
10. črc 2009

Anac 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tak teda Maxovým pinďourem jsi to totálně dorazila - uááááááááá, už néééééééé další, trošku nám to dávkuj, protože tohle můj močák nezvládá a učůrávám 😀

jajinka27
10. črc 2009

jako sorry ale já se musím chlámat 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jajinka27
10. črc 2009

teda sorryyy ale já se musím smááááááááát 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jajinka27
10. črc 2009

jéé a je to tu 2x 😀

bila.pani
10. črc 2009

jaji,že ty už taky nasáváš...? 😉 😀 😀

jajinka27
10. črc 2009

ilon...no jooo , nenecham v tom Petru samotnou no neee 😀

ale já to napsala a odeslala a neukázalo mi to, tak to zkusím znovu a zase nic a pak manža řekne, zmáčkni F5 a ono to tady jeeee 😀

anaconda
10. črc 2009

Maxíčku,
takových já tu měla kamarádek......jelimanky to jsou a jen si ze mě dělají prdel! Pojď, půjdeme se proskočit ke kravínu, já si sebou vezmu ty modré rukavice, kdyby zase něco a spolu snad přijdeme na jiné myšlenky 😉

petkakrutik
10. črc 2009

Peťulko, ty chudinko naše, já tě obdivuju, jak všechny ty útrapy statečně snášíš! Vsadím se, že leckterou z nás by už odvezli do Bihnic (nebo do Opavy, jak to má kdo blíž)!!! 😢 😢 😢 😢 😢 (sdílející tvé životní trauma)

petkakrutik
10. črc 2009

do Bohnic...

jajinka27
10. črc 2009

anac... když já za to nemůžu ale ty tvé historky mě dostávaj 😀 A vzhledem k tomu že jsem Maxe viděla tak si to umím i živě představit 😀 a do kravína nechoď, buď tu s námi 😀 😀

petkakrutik
10. črc 2009

vona fakt odešla, bůůůůůůůůůůů ☹

jajinka27
10. črc 2009

tož šla asi ku kravínu venčit Maxouše 😀

jajinka27
10. črc 2009

a nebo pro další lahvinku??? 😀

urbi
autor
10. črc 2009

bože, kdoví co u toho kravína dělají.. no snad má Anac nějaké zábrany .... 😀 😝

berunka
10. črc 2009

teda holky tady je veselo,Petulka nase milovana nezklame a vzdycky nam zvedne naladu slunicko nase 😉 na me asi leze nejakej hajzl bacil,zacina me skrabat v krku,zdureny nos a bolej svaly ach jo jeste ze je vikend a MM se muze kdyztak postarat o ELi.jinak jsme vyrazili na nakup smer Tesco a usetrili kilco na prikrmech od Hami 😉

jajinka27
10. črc 2009

😀 😀 😀 😀 😀

ta už s náma nepromluví 😀 😀

petkakrutik
10. črc 2009

Holky, pozooooor, dneska jdu potreto od porodu civčit! Na to, že sjem předtím cvičila denně 6 let, jsem teda pořádná flákačka. Ale musím, ty povislé svaly jsou hnus ☹

ma12
10. črc 2009

Cus zeny,
tady to jede teda. 😀
jaji tehotna, Urbinkovic bez teploty, Anac si uziva nekde s Maxem....

petkakrutik
10. črc 2009

Aspoň zase po dlouhé domě uvidím Uvolněte se, prosím. Hm, koukám, že gymbal by potřeboval dofouknout.

urbi, hurá, že nejsou teploty 🙂

Martinko, čau 🙂

jajinka27
10. črc 2009

aaa uděláme nálet na tesco 😀

ma12
10. črc 2009

taky planuju Tesco. maj tam vsechno zlevneny?

jajinka27
10. črc 2009

marti 😠 nechci slyšet slovo těhotná 😀

joo a to že Fíla nemá teplotku, to mám samo radost 😵

bila.pani
10. črc 2009

Marti,Petikruti,přihoďte foto do nového albíčka lednáčků 🙂