• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

tak na chvíli jsem tam prskla ten můj novej účes ale tvářím se tam strašně takže za chvilku ho smáznu :sweat_smile:
13. črc 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
karol: to je vazne hooodne vaznej vyraz :grinning:
13. črc 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja to nestihlaaaa
13. črc 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti...my jsme se probrali, takze kolem poledne ho nakrmim, pak se oblíknem a můžem vyrazit takže ta 13tá je docela ok
13. črc 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
já to taky nestihla :frowning2:
13. črc 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
já to taky nestihla...
Marti, Fabulu máme my doma :slight_smile:
13. črc 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, holky, kdy a kde máte sraz, možná bysme šly taky (teda jestli neva)
13. črc 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru...na vyšehradě, pojď budem rády :wink:
13. črc 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau holky...

co jste nestihly? o víkendu jsme byli pryč tak dočítat nebudu jen sem si všimla že Slunina je domaaa....nazdárek.

jo a prolíta jsem album půl ročních lednáčků...ty rostou to je mazec...a Honzík od koal s nasazenýma růžovýma brýlema mě dostal :grinning: :grinning:
13. črc 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jáji, v 1?
myslím, že Sluninka ještě není doma, ne? spíš se připojila od rodičů, teda myslím..
13. črc 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru: jj
ani se probrala, nakrmim, obliknu a razime
13. črc 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooojkyyy tak my jsme zpatky z rehabky,ted se pujdu nadlabat tak pak vam pisnu vic jak jsme dopadly.SLuni je jeste u rodicu jen myslim nakoukla :wink: :wink:
jinak ja jsem taky novy uces nestihlaaa :sunglasses:
13. črc 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cauky
Tak my dorazime taky jo? Si vas tam najdem. Tech restauraci tam zas tomik neni :slight_smile:
13. črc 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Supeeer.
13. črc 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koal prosim te myslis ze u anginy musi byt nutne horecky a cepy na mandlich?ja jsem cepy mela v sobotu ale ted uz v krku nic videt neni,vcera jsem byla uplne bez teploty a v krku spis skrabe.dneska jsem zase schvacena,teplotu zatim nevim jestli mam nestihla jsem jeste zmerit.myslis ze by mohla mit angina takovy mirny prubeh?
13. črc 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jířo, já bych ti psala, ale jsi rychlejší, to zas bude mít Tomík babinec.. Nám jede za 15 min vlak, nejsme oblečený, učesaný, nemám čočky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak paaaaaaaaaaaaaaa :slight_smile:
13. črc 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kde? zase na tom placu?? ja asi pojedu busem a dojdem pěšky, kdybych nestíhala tak písnu
13. črc 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
13. črc 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
hojky hojky jste tu nekdo?mala prave usnula tak mam chvilku na kafco :grinning:
13. črc 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi,já jsem taky tu..Právě jsem se vrátila od dědy - byla jsem mu vyprat,uklidit a uvařit.. :wink:
13. črc 2009 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u me z kafe nakonec byl 1,5 hodinovy spanek s Eli.ted jsme si daly presnidavku a cekam kdy zacne rvat jeste po mlicku protoze ho mela naposledy v pul 11 :astonished:
13. črc 2009 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
cauky tak holky dik bylo to super. Jsem Anicku doma svlekla donaha, soupla na puzzle a oblozila hrackama. Jednou se pretocila na bricho a pak se pokadila a po uklizeni pocurala. :slight_smile: Kdyz se chtela dostat k hracce tak se posoupl na zadech a pak se pretocila na bok a vzala si co chtela. Tak proc by se pretacela, kdyz nema potrebu že? :slight_smile: Tak ted tadypisu, otocim se a Anicka na brise. Tak si asi dnes vzala priklad z Tomika. :wink:
13. črc 2009 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdarec, tak jsem přidala do alba jak si Justík oblíbila kartáček na zuby, u nás konečně doplnili zásoby v DM tak jsem ho vzalal útokem. Zuby sice nemáme, ale čistíme ostopéro :grinning: :grinning: :grinning: .
13. črc 2009 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, Jířo, tak vidíš, že to Anička umí, jen se jí nechtělo :grinning: .. jinak díky za sraz, jen bych si dala ještě jednu kotletu :grinning: :grinning: :grinning:

cline, super, taky se chystám ho koupit, zuby taky Adéla sice nemá, ale oni jednou vylezou, že? :slight_smile:
13. črc 2009 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru, tyto věci musíš řešit s OL, zda je to na ATB posoudí na základě vyšetření ev. stěru, ale pokud nemáš horečky, je to asi zbytečné...
13. črc 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky při podvečeru,
tak mám novej hároš: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3019308&vReferer=
:grinning: :grinning: Můžete juknout :slight_smile:
Jdu se podívat, co jste nakecaly...
13. črc 2009 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Soni . sluší ti to :dizzy_face:
13. črc 2009 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
soni uces super, moc ti to slusi! :dizzy_face:
taky potrebuju ostrihat, jsem uz jak tarzan :( :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. črc 2009 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky díky, je to strašná úleva, mám najednou hrozně lehkou hlavu :grinning:
Tak jste nic nenakecaly, ale budu se těšit na fotečky ze srazíku :slight_smile:
13. črc 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
soni vlasy supeeeer!