Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

cline
13. črc 2009

tak na chvíli jsem tam prskla ten můj novej účes ale tvářím se tam strašně takže za chvilku ho smáznu 😅

ma12
13. črc 2009

karol: to je vazne hooodne vaznej vyraz 😀

febris
13. črc 2009

ja to nestihlaaaa

jajinka27
13. črc 2009

marti...my jsme se probrali, takze kolem poledne ho nakrmim, pak se oblíknem a můžem vyrazit takže ta 13tá je docela ok

sonisek
13. črc 2009

já to taky nestihla ☹

petruna26
13. črc 2009

já to taky nestihla...
Marti, Fabulu máme my doma 🙂

petruna26
13. črc 2009

jo, holky, kdy a kde máte sraz, možná bysme šly taky (teda jestli neva)

jajinka27
13. črc 2009

petru...na vyšehradě, pojď budem rády 😉

kacatko03
13. črc 2009

čau holky...

co jste nestihly? o víkendu jsme byli pryč tak dočítat nebudu jen sem si všimla že Slunina je domaaa....nazdárek.

jo a prolíta jsem album půl ročních lednáčků...ty rostou to je mazec...a Honzík od koal s nasazenýma růžovýma brýlema mě dostal 😀 😀

petruna26
13. črc 2009

jáji, v 1?
myslím, že Sluninka ještě není doma, ne? spíš se připojila od rodičů, teda myslím..

ma12
13. črc 2009

petru: jj
ani se probrala, nakrmim, obliknu a razime

berunka
13. črc 2009

ahooojkyyy tak my jsme zpatky z rehabky,ted se pujdu nadlabat tak pak vam pisnu vic jak jsme dopadly.SLuni je jeste u rodicu jen myslim nakoukla 😉 😉
jinak ja jsem taky novy uces nestihlaaa 😎

taita
13. črc 2009

Cauky
Tak my dorazime taky jo? Si vas tam najdem. Tech restauraci tam zas tomik neni 🙂

ma12
13. črc 2009

Supeeer.

berunka
13. črc 2009

Koal prosim te myslis ze u anginy musi byt nutne horecky a cepy na mandlich?ja jsem cepy mela v sobotu ale ted uz v krku nic videt neni,vcera jsem byla uplne bez teploty a v krku spis skrabe.dneska jsem zase schvacena,teplotu zatim nevim jestli mam nestihla jsem jeste zmerit.myslis ze by mohla mit angina takovy mirny prubeh?

petruna26
13. črc 2009

Jířo, já bych ti psala, ale jsi rychlejší, to zas bude mít Tomík babinec.. Nám jede za 15 min vlak, nejsme oblečený, učesaný, nemám čočky 😝 😝
tak paaaaaaaaaaaaaaa 🙂

jajinka27
13. črc 2009

a kde? zase na tom placu?? ja asi pojedu busem a dojdem pěšky, kdybych nestíhala tak písnu

bila.pani
13. črc 2009

Přidaný Daneček

https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

Feb moc krásná fotka

berunka
13. črc 2009

hojky hojky jste tu nekdo?mala prave usnula tak mam chvilku na kafco 😀

bila.pani
13. črc 2009

Zuzi,já jsem taky tu..Právě jsem se vrátila od dědy - byla jsem mu vyprat,uklidit a uvařit.. 😉

berunka
13. črc 2009

tak u me z kafe nakonec byl 1,5 hodinovy spanek s Eli.ted jsme si daly presnidavku a cekam kdy zacne rvat jeste po mlicku protoze ho mela naposledy v pul 11 😲

taita
13. črc 2009

cauky tak holky dik bylo to super. Jsem Anicku doma svlekla donaha, soupla na puzzle a oblozila hrackama. Jednou se pretocila na bricho a pak se pokadila a po uklizeni pocurala. 🙂 Kdyz se chtela dostat k hracce tak se posoupl na zadech a pak se pretocila na bok a vzala si co chtela. Tak proc by se pretacela, kdyz nema potrebu že? 🙂 Tak ted tadypisu, otocim se a Anicka na brise. Tak si asi dnes vzala priklad z Tomika. 😉

cline
13. črc 2009

Zdarec, tak jsem přidala do alba jak si Justík oblíbila kartáček na zuby, u nás konečně doplnili zásoby v DM tak jsem ho vzalal útokem. Zuby sice nemáme, ale čistíme ostopéro 😀 😀 😀 .

petruna26
13. črc 2009

ahojky, Jířo, tak vidíš, že to Anička umí, jen se jí nechtělo 😀 .. jinak díky za sraz, jen bych si dala ještě jednu kotletu 😀 😀 😀

cline, super, taky se chystám ho koupit, zuby taky Adéla sice nemá, ale oni jednou vylezou, že? 🙂

koalice
13. črc 2009

Beru, tyto věci musíš řešit s OL, zda je to na ATB posoudí na základě vyšetření ev. stěru, ale pokud nemáš horečky, je to asi zbytečné...

sonisek
13. črc 2009

čauky při podvečeru,
tak mám novej hároš: https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...
😀 😀 Můžete juknout 🙂
Jdu se podívat, co jste nakecaly...

bila.pani
13. črc 2009

Soni . sluší ti to 😵

febris
13. črc 2009

soni uces super, moc ti to slusi! 😵
taky potrebuju ostrihat, jsem uz jak tarzan :( 😝

sonisek
13. črc 2009

holky díky, je to strašná úleva, mám najednou hrozně lehkou hlavu 😀
Tak jste nic nenakecaly, ale budu se těšit na fotečky ze srazíku 🙂

cline
13. črc 2009

soni vlasy supeeeer!