• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

i když ono to vlastně moc ftipný není, co? :unamused: , no, tak já už se nesměju, promiň :confused: :frowning2:
13. črc 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru...ty voe to není k smíchu :frowning2: :cry:

marti...zítra je Tom koupí :confounded:
13. črc 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jáji, vždyť to píšu, sorry...
13. črc 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jajiku co to tady ctu :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: teda holka drzim pesti aby to bylo negativni :wink: tentokrat verim ze by z toho radost nebyla vid?
13. črc 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Martinko vis tak od oka kdy bych se mohla prijet podivat na ty vecicky? :wink: a kde vlastne bydli tvoji rodice?my to nejak uniklo :astonished:
13. črc 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, jsem našla odkaz na porod ve vodě, ty voe, tohle bych já na net nedala... :confused:
http://www.nandu.hu/english/childbirth/csenge100/csbirth01.htm
13. črc 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to je hustýýýýýýýýýýýýýý

beru...ani mi nemluv :frowning2:
13. črc 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peto to je sila. Si zive predstavuji bazen u nas v obyvaku. :slight_smile:
13. črc 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaji, držím palce, ať tam // nejsou...

A na tom odkazu je jako fakt porod? Se to bojim otevřít :grinning: :grinning:

My jedem zítra k našim a budu tam s malým na týden, tak taky budu užívat bazének :slight_smile: Tak u netu moc nebudu..
13. črc 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
soni, jen fotky.... :slight_smile:
13. črc 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
soni...otevři já se taky bála a jinak díky :wink:
13. črc 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
no hustýýý...tak do toho bych nešla....
13. črc 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrou holky.... :zipper_mouth: :dizzy_face: :zipper_mouth: :dizzy_face: :zipper_mouth:
13. črc 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petul dobrou :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: posilame pusinku Adelce :wink:
13. črc 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký večer, dámy :slight_smile:

Atk ten prood je teda něco! Jako zážitek úžasné, ale osobně bych do toho nešla. :wink:
13. črc 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrou, Petí. já jsem jen nakoukla a taky mizím chrnět. Pápá :slight_smile: :zipper_mouth:
13. črc 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
petko...ted sem si dočetla popis těhu a porodu, máš to hezky napsaný :grinning:
13. črc 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
zdravím po náročném ale super víkendu, kdy u nás byla kámoška ze základky a z daleka, i se svým přítelem. To bylo tak fajne, pokecat se spřízněnou duší live :dizzy_face: Taky se Stellinka poprvé po týdnu sama od sebe pořádně vykadila. Stalo se tak poté, co jsme dorazili do skanzenu. Kámoška se zohla k ní do kočárku, že udělá ťuťuňuňu a hlavu vytahovala s pořádným vydechnutím a slovy "ježišmarjáááá" :slight_smile:

Zato dnešek byl den D-ebil. Ráno nepřiběhl jeden (ten odvážnější) z našich kocourků - v poledne jsem ho našla, v noci ho zakousl pes :pensive: Tak jsem ho obrečela, ale na to naše psisko se úplně zlobit nemůžu, páč to vypadá, že šlo spíš o nehodu. Jak je velkej a nemotornej, tak ho asi při hraní víc zmáčknul... Chjo. Ten druhej, Plašan, kterej se do dneška nenechal pohladit, tak nám teď furt leze pod nohama a chce se drbat, je mu holt smutno.
Jo, a Stella mi poblila klávesnici mobilu, tak doufám, že se tam něco nepokazí. A že nebude zatouchat. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jaji, kdyby byl můj tchán jak ten tvůj, tak už se ze mě posere, páč já jsem ještě před 10 roky měla míň o celých 31kg. Před třemi to bylo o 21kg, před rokem o 10... Nějak se mi ty intervaly přibírání zkracují :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jo, ale pořád se některým chlapům líbím a k mm se stačí přiblížit a... :sunglasses: :grinning: Jestli má ten tvůj tchán nějakej problém, tak jen sám se sebou, páč normální, vyrovnanej člověk se nestará o cizí postavu, a už vůbec nehodnotí maminu půl roku po porodu.

Soni, účes super, ofina tě dělá zajímavější.
Cline, tvůj účes jsem nestihla - představit si ho dokážu, anžto jsem ho ještě loni na jaře měla taky, ale zajímalo by mě, jak vypadá na tobě, tak doufám, že tě uvidím třeba na FB :wink:

Ilčo, zahoď chmury, pokud se ve slušným čase zítra napakujem, tak jedem s broukem k našim, asi do pátku, tak bychom se mohly vidět. Tak ve středu nebo čtvrtek, dej vědět, jestli chceš a kdy by se ti to víc hodilo, přece jen je vás víc, tak my se S. se přizpůsobíme.
13. črc 2009 ve 23:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem zkoukla odkaz na porod.... Nooo, já bych svoji holou řiť na net teda nedala, ale bylo zajímavý/hezký vidět to mimčo, jak ještě pod vodou otevřelo oči :dizzy_face: Jinak nechápu, jak se to provádí technicky. Jednak ta voda v bazénu musí během akce vychladnout a druhak mi vrtá hlavou, jak to pak vypouští??? Jestli to vykýblují? Snad nad tím nebudu špekulovat v noci :grinning:

Dobrou noc, holky i půlročátka.
14. črc 2009 v 00:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno..

Tak jsem taky zkoukla fotky porodu ve vodě.I když jsem k PC usedala ještě ospalá,ted mám očiska jak tenisáky..Byll to hezké i strašidelné zárověň :grinning: Jen podle mého názoru neidím důvod dávat takové fotky na net,je lepší si je nechat jen pro sebe..nebo ne..? :confused: Jo,a taky jako Nelinka jsem špekulovala nad tím,že ta voda musí během porodu vychladnout.. :unamused:

Máte moc hezké fotečky ze srazíku :slight_smile:

Neli - moc ráda se s tebou a se Stellinkou uvidím..Který den - to je mi v celku fuk,já žádný program na tento týden nemám.. Pokud by ses chtěla sejít v Ivančicích,vyhovovala by mi středa,protože musím na pojišťovu,ale podřídím se :wink:
14. črc 2009 v 06:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
***** všechno nej nej Vítečkovi k půl ročku ****** :dizzy_face: :dizzy_face:
14. črc 2009 v 06:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,
taky preji vse nej k pulrockum.

My dnes mame 2 roky od svatby a ja MM odjedu k nasim.Ale o vikendu si zajdem na obidek do restaurace,kde jsme meli hostinu.A pred dvema lety bylo jasno a vedro k padnuti,a tady to zatim vypada na pravy opak.
14. črc 2009 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Soni,tak všechno nej nej k výročí,hlavně hoooodně lásky :dizzy_face: :zipper_mouth: (pusina)
14. črc 2009 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
brý ránko,

taky přejem nše nej k půl ročku :wink:

musím být ve střehu, dítko se teď naučilo slejzat z lehátka, tak aby se nepřizabil :sweat_smile:

neli...nevím co má tchán za problém ale nasral mě teda dostatečně, hlavně i kdybych měla 150kg tak jemu to může být putna :angry:

no holky ale to má dohru, ví to jen holky ze srazu, Tomáš mu volal a řekl že to teda přehnal že to nemusel říkat takhle a tchán se urazil a nemluví se mnou vůbec, jako kdybych já mu něco provedla, no fajn, mě je to putna
14. črc 2009 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaji,vybodni se na to :wink: Jo a co testík..? Opravdu si ho budeš dělat..?? :confused:
14. črc 2009 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilon...hmm radši jo, docela mě vyděsilo to jednodenní , nebo spíš jednorázové zakrvácení :unamused: a občas mě zabolí břicho a tak, nerada bych to prodlužovala kdyby náhodou něco
14. črc 2009 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
mno,tak at ti to dopadne dobře.. :wink: A kdyby byl přece jen náhodou mimísek na cestě,nechala by sis ho,viď..?
14. črc 2009 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilon..nenechala :frowning2: jsem po císaři a nerada bych to riskovala, rok nesmím otěhotnět
14. črc 2009 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaji - já zapomněla,že jsi po císaři..Tak na to bude jen nějaká porucha MS..
14. črc 2009 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilon...doufáááám :confounded:
14. črc 2009 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek