Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

tonica
14. črc 2009

Koal - materska mi skoncila 10.6. a pak klasicky nastup na rodicovskou - pred tim samo cerpani radne dovolene. Tak myslis, ze to prijde az v srpnu? Jako docela s tema penezma pocitam...

hancazivocich
14. črc 2009

koal..
děkuji, tak to splňuje. Já myslela něco s nožkama - když prcka jako postavíš...Když péruje. Malá se staví na špičky. A jestli je v tom podporovat nebo ne...Od dr. se dozvím kulový
Předměty si podává 😀 , Jardovi kramařila v kufru a podala si plány vodní el. a začla se vzdělávat 😀 😀 😀

koalice
14. črc 2009

Tonic, pokud jsi čerpala po 10.6. dovolenou a zároveň začal rodičák, měla bys ty peníze dostat teď a od obou- zaměstnavatele i sociálky. Pokud dorazila jen sociálka, tak se optej na účtárně Tvého zaměstnavatele.
Mně osobně zatím došly peníze od zaměstnavatele, ale sociálka ještě ne...

ma12
14. črc 2009

Danco: v cervenci by ti mela prijit casti dovoleny (11.6. - 30.6.), vyplaci ji zamestnavatel, tak nevim, kdy zamestnavatel dela mzdy... a zbytek - ta cervencova by mela prijit az v srpnu. Teda tak mi to tvrdili v praci.

hanka128
14. črc 2009

žádné stavění!!! tím ji akorát ničíš záda...v ničem nepodporovat-jen ať je pěkně na zádech nebo břiše a nosit minimálně....tak samo žádné posazování...musí se to naučit všechno sama-když to budeš s ní dělat tak se to její tělíčko může naučit dělat špatně-tzn. že zapojí jiné svaly než má a má problémy do budoucna-skolióza,vadné držení těla,ploché nohy a atd......

koalice
14. črc 2009

je to tak, jak píše Ma

hancazivocich
14. črc 2009

mně přišla sociálka a vyjádření od zaměstnavatele, že mi přijde dovolená a kolik na účet (ale za včerejšek eště nedorazily).. mimochodem - taky jsem socka od 10. června 😉

koalice
14. črc 2009

Hanko, já bych jí taky v tom stavění nepodporovala...na to má čas.
Náš Honzík umí všechna kritéria pro 6M dítě- všechny položky ( otáčení na břicho, podávání předmětu, vykopávání nohou...) a stejně jdeme na vojtovku 😒 , pediatrovi se zdálo, že v přitahování do sedu se trochu kymácí. Jdeme za týden, tak uvidíme, co s ním budou vyvádět. Pokud ho mám na klíně, tak jedině v sedu, sám si sedá, nechce se opírat, tak ho nechávám...

tonica
14. črc 2009

Holky, dik, Marti, mas pravdu. Volala jsem si ted na uctarnu. Materska mi skoncila 23.6., takze mi ted proplatili nejakych 7 dni. Zbytek prijde v srpnu. 😉

anaconda
14. črc 2009

Dobré poledne, ledňáčci 😉

Nějak nestíhám, tak se omlouvám. 🙂

Dnes jsme byli na neurologii a Kubajs šáhl doktorce do podprdy, když si ho při vyšetření převracela sem tam. Ale né jen tak lehce, normálně využil situace, vrazil jí ruku výstřihem na prsa a zajel rovnou ještě pod podprsenku. Ještě, že mám mrchu, jinak bych si musela komplet převlíct spodní díly oblečení. Doktorka byla rudá, až na prdeli, protože se jí ten náš malý šibálek chytil za košíček podprdy a nechtěl se pustit. Musela jsem jí vysvobodit a Kubajs se tomu všemu frmolu příšerně chechtal 😀 😀 😀

No, závěr byl takový, že už tam chodit nemusíme. Kdo ví, co tomu zavdalo, ale je to tak 🙂

Všem gratuluju k půlročku i zoubkům!!! 😵 😵 😵 😵 😵

cline
14. črc 2009

😀 😀 😀 anac teda vy máte zážitky 😀 😀 😀

kacatko03
14. črc 2009

Ahoj holky,

taky se přidávám ke gratulacím s svátku..

a kdo má další zoubky? nějak nestíhám dočítat. Zítra snad konečně dostaneme poslední Hexu. se už z toho picnu, druhá byla někdy koncem dubna.

jajinka27
14. črc 2009

hihi naše dítě nežvatlá nic 😀

joo byla jsem s golfkama a jako dítko ani nemuklo, paráda a super se ovládaj, celou dobu čučel a byl spokojenej 😀

jajinka27
14. črc 2009

anac...sem se opět pobavila 😀

bila.pani
14. črc 2009

Jaji,máš foto golfek?

bila.pani
14. črc 2009

Anac - po kom ten Kubík asi bude 😀

jajinka27
14. črc 2009

ilon...jo vydrž

koalice
14. črc 2009

Anac, alespoň máte jasno už teď s orientací Kubíka. Evidentně k 4% menšině nepatří 😀

bila.pani
14. črc 2009

Téda,Tomík tam vypadá fakt spokojeně,no jo,nic mu nebrání všechno vidět..A už s nima budeš jezdit pořád,nebo na střídačku s hlubokou korbou..?

jajinka27
14. črc 2009

no to právě nevím, on začíná být v hluboké hooodně protivnej 😒

bila.pani
14. črc 2009

Betynka právě taky,protože nic nevidí..Já se ale pořád nemůžu rozhodnout.. 😅 Když mě je líto už hlobokou korbičku vyřadit..Už to nebude to malý mimuško.. 😔

jajinka27
14. črc 2009

mě je to taky líto ale on už mi v kočáře spí max 30 min a zbytek promručí, profňuká a probrečí 😅 A hlavně v kočárku furt zvedá hlavu, holky to včera viděly, dokonce musel jet na břichu ale to se tím drncáním kousnul do rtu 😖

bila.pani
14. črc 2009

Tak se na hlubokou korbičku vyprdni a jezdi v golfkách..Když je tam spokojenej..A navíc,když se už sám zvedá,tak v tom myslím není žádnej problém..Nebo ne..?

jajinka27
14. črc 2009

já nevím, no snad mu neničím páteř ale je v pololehu, tak snad ne 😖

jajinka27
14. črc 2009

hmm tak dítko má fakt novou zábavu, neustále se dostává ke skříni a otvírá a zavírá šuplík a plácá rukou do DVD přehrávače, dokonce ho pustil a hraje mi tu rádio 😀 a teď se dostal k pantofli a kouše jí jak nějakej pes, mě jebne 😀

bila.pani
14. črc 2009

Jaji - 😀 😀 😀 😀 Počkej až bude chodit,se máš na co těšit 😀 😀

jajinka27
14. črc 2009

ilon...no na to se děsně těším, teď hryže lehátko 😅

koalice
14. črc 2009

No mně malej zase vyvádí v autosedačce, v poslední době už fest, je dlouhej, čouhají mu nohy ven, ale větší sedačka je až od 9 kg, tak nám ještě kilo chybí. Co vaši prcci v sedačkách ? Navíc mi moc vyhovuje to městké přejíždění na podvozku, už se vidím, jak ho budu neustále přehazovat ze sedačky do kočáru a zpátky. Takhle to celé nacvaknu a jedem...
A golfky snáší úplně v pohodě, ale je pravda, že je v 100% lehu. Já dost váhala mezi Peg perego a těmi Chicco. Peg perego nejde přehazovat korba a není úpný leh, ale zase mi přišly stabilnější. každej kočár má něco, ideál
asi není

bila.pani
14. črc 2009

Koal - malá je naštěstí v sedačce hodná a v autě vůbec nejhodnější.Stačí nastartovat a spí..Jen se teda nesmí zastavit 😅
No,já zkusím ještě na léto vydržet s hlubokou korbičkou..Uvidíme 😒