Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

bila.pani
14. črc 2009

Koal - Anička jde do školy za rok,viď..? To už jí padají zoubky..? U Lucaska ještě zatím nic.. 😒

febris
14. črc 2009

tak jsem byla v knihovne a ulovila zas par nadejnych kousku ;) ted me to cteni zaclo desne bavit.. mam teda jeste rozecteny 3. dil pana prstenu, ale ctu tak ze setrvacnosti abych to docetla ale ze by me to nak extra bavilo to teda ne... ale chci to docist, pak si doma s manzelem udelame kino a pustime si postupne vsechny dily 🙂

holky kdyz nosite prcka v nakym nositku, jak ho mate oblecenyho?kdyz sviti slunicko...

bila.pani
14. črc 2009

Feb,já nosívám malou v kolkance,a když je teplo,má jen bodýčko s krátkým a buď lehké kalhoty,nebo kraťásky,ponožky a klobouček.Ale doma ji poádně namažu krémem na sluničko 😉

bila.pani
14. črc 2009

*pořádně

jajinka27
14. črc 2009

hmm tak dneska mi dítko zase nejí, asi tím vedrem, zato chlemtá čaj pořád

bila.pani
14. črc 2009

Já uvažuji nad tímto sporťákem,má jít do úplného lehu:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=22987293&tab=1

koalice
14. črc 2009

B.p., Aničce je pět a půl a už má venku druhou dolní jedničku 🙂 , oběma jsem musela trochu pomoci, ale byla statečná
Jáji, tak malej naopak dneska baštil jak o život, ale bylo to výběrem menu, měl zahradní zeleninu od Hami a tu opravdu může. Nestačila jsem to do něj ládovat. Když to srovnám s včerejší kukuřicí a bramborem, tak nebe a dudy. Kukuřici budu seškrabovat cca 2 metry v okolí asi ještě hodně dlouho 😉 Včera jsem taky prubli večerní kaši a šlo to. Čaj nezná....

febris
14. črc 2009

bp no prave, ja moc nechci aby na nej svitilo slunicko, davam mu tenounke dlouhe sirsi bavlnene kalhoty, takze na nozky mu vedro byt nemuze (nema ani ponozky, nohavice prekrejou i chodidylka), ale s tema ruckama je to horsi 🙂 snad vytahnu takovy ty kosilky co jsme nosily jeste my 😀 ty jsou prece z tenkeho platynka a jsou dost siroky ;)

kacatko03
14. črc 2009

Koal: tak já autosedačku tu větší používám už asi od 7 kil. máme maxi cosi Tobi a je pořád jakoby zkosený do lehu. a je spokojený. ted už teda má přes 9 kilo tak už to neřeším, ale je pravda žeto přehazování z kočáru do auta je šílené, hlavn když usne pár minut před vyndáním z auta. ale zatím je to ok, přehodím spícího do kočárku překulí se na bok a chrné dál.

Jaji: teda Tom je dlouhán 🙂 kolik má?

Dáváte někdo zeleninu od Hami od 6m??? 😕 normálně kupujeme od hippu. a dneska sem mu dala od Hami zelenina krutí maso a rajčata. a normálně jsou tam kousky, není to uplně rozmixované 😕 , nemáme ješt zuby tak to malej polikal celé, dala sem mu teda jen pár lžiček bo se pak dávil 😠

febris
14. črc 2009

tak sranda- slozila jsem tu puzzlovou podlozku, dala na to jednorazovou podlozku a malyho svlekla uplne. Sla jsem mu jen namocit oblecky co rano posral a co myslite- behem ty minuty se odpidalkoval mimo podlozku a posral puzzle 😀 tak aspon mam otestovano ze jsou opravdu velmi dobre omyvatelne 😵

koalice
14. črc 2009

Kačátko, já dávám Hipp i Hami, ale vše jen od 4. měsíce a ještě minimálně do srpna budu, teprve potom nejadu na maso. Takže neporadím...

Feb, taky dobrý. Jsou to umělci. Já malého taky nepoznávám, co dáváme zeleninu, má naděláno i klidně několikrát denně....

febris
14. črc 2009

koal danýs kadí tak 2-3x denne a ja myslela ze po prikrmech se to zlepsi 😀 (zacnem ted v so)

koalice
14. črc 2009

tak to Honzula jen při kojení kadil tak obden či 1x za 3 dny, teď na zelenině denně, tak se máte na co těšit 😀

febris
14. črc 2009

jezisi 😀 jestli bude pokadenej 6x denne tak me klepne 😀

petkakrutik
14. črc 2009

Ahojky 🙂

Před chvílí jsem pověsila plínky a oblečky, tak snad nezačne pršet jako poslední dobou pokaždé 😠

Já teda Patrikovi vařím a jídlo jen rozmačkám vidličkou, nemixuju. S polykáním nemá problém (zub zatím žádný a ještě asi dlouho nebude). Dneska jsem si byla na zahradě u mm babky oškubat hrách (nic moc ho teda nebylo 😒 ) a zítra bude mít Páťa na oběd, ještě hrášek neměl. Chystám se i na brokolici. Jemu zatím všechno děsně chutná, ovoce, zelelnina, kaše... Kaši mám zatím jen mléčnou ovocnou, rýžovou jsem zatím nezkoušela. A málo teĎ dávám bebu, ještě tam mám celý pytlík jedničky. Čaj prďola nechce ani ochutnat, vodu jsme nezkoušela, ale dneska asi vezmu s sebou. Jen, že ho nechci učit pít tejutiny z z dudlíku a hrneček cucáček zatím nemám.

Marti, ty budeš mít i Avent, že? Kolik koštuje ten kouzelný hrneček?

KAdíme 3-4x denně, na chatě ještě častěji. U nás žádná velká změna, mimi kadí od narození víckrát denně, jen po zavedení jedné láhve UM chvilku kakal 1x denně. teď už má takové fajn tvrdé bobky, které jednoduše vysypu do záchoda a plenky už nejsou tak špinavé 😉

petruna26
14. črc 2009

Peti, Avent Marťa mít nebude, včera jsem se taky ptala... Na hrneček se taky chystám... 🙂

koalice
14. črc 2009

Avent můžu doporučit, měla jsem i zn. Nuk, ale Anička chtěla jen ty od Aventu 😉

ma12
14. črc 2009

Peti: presne jak rika Peta Avent mit nebudem, ale jelikoz jsem Pete slibila ohrivacku, tak to vezmu najednou i s hrnickama, jestli chcete 🙂

ma12
14. črc 2009

Jo ale co budeme mit je FP - a děťátko je spokojené, mají taky hrnečky a i jídelní sady 😀 😀 😀 a hezky, se spidermanem, s Puem, s my little pony, staci si jen vybrat

ma12
14. črc 2009

To tu dlouho nebylo: http://www.novinky.cz/domaci/173701-do-ceska-vt...

Napadlo me, ze se dlouho neozvala Hanta, nebydli ona na Morave....doufam, ze je v poradku

petkakrutik
14. črc 2009

Aha, já jsem se ještě nedívala po onkrétní barvě, ale spidermana ani medvídka Pú určitě něchci, já mám radši neotřelejší motivy 🙂 anebo české, jako z různých večerníků a pod.

petkakrutik
14. črc 2009

O počasí jsem četla před chvílí... to je schválně, aby nás náhodou nenapadlo vytahovat Páťovi bazen muchomůrku, nebo co 😠 😠 😠

JIank Prcek spí do 12 se dvěma minipřestávkami, to už ani nejdu na procházku, nemá to cenu. Zato jsem nabalila věci na krytý bazen, půjdeme si zaplavčit. už slyším ty pindy o tom, jakotže mimi nemá plenkové kalhotky, ale obyčejné plavky 😠

kacatko03
14. črc 2009

co to tu je jakej Avent a FP ??? a Marti objednávalo se to lamaze? nebo ještě ne?

ma12
14. črc 2009

Verco: kliiiid, Lamaze je uz na ceste z UK sem, jen vychytavame mouchy a nas dodavatel byl na dovce. Grrrrr. Hned jak bud, pisu.

hancazivocich
14. črc 2009

kacátko...
zkusila jsem koupit od Hami od 6.měsíce kuře + nějaká zelenina a blinkala mi to eště po 8 hod 😝 😝 Jinak dávám příkrm o měsíc až dva mladší, nebo vařím... To mě ba 😉

Jinak žaby - moc díky některé, které radila, že vytáhne a nakrmí dítko v polovičním bezvědomí - ta rada mi dneska zachránila život. Nebo alespoň uchránila (oddálila) od pobytu v jistém sanatoriu pro duševně choré 😝

kacatko03
14. črc 2009

MArti? v klidu jsem, jak sem tu nebyla tak sem nevědla jak to celé dopadlo atd 😉 nespěchám nespěchám 😝

petruna26
14. črc 2009

FP je Veru Fisher Price... 🙂
Marti, tak já na ten Avent kouknu a písnu ti, jo? 🙂

ma12
14. črc 2009

Verco, to je to psany slovo ze 😅 , dopada to tak, ze jsme zadali eshop nekomu, kdo s nami doted nekomunikuje (3 tydny), tak jsme v patek podepsali smlouvu s nekym jinym. SPustit se ma 29.7., je to ve smlouve, tak snad nebude prodleni. Delam ceniky, kontaktuju dodavatele, ted se stouram, jestli neni lepsi mit jen PPL nebo General parcels a na postu se vykaslat. S UK si ladime podminky a ted to naposled jde postou, pak uz by to melo jit rychleji, protoze tohle je pro nas straaasne pomaly. Vim, ze je to dlouho, proto kazda dostanete od nas darecek 😀 😀
A FP je Fischer price, ja uz jsem z toho tak zblbla, ze jsem na to ani neodpovedela.
Peti: mrkni a a ja ti nejakou hezkou a levnou vyberu.

berunka
14. črc 2009

ahojky holkyyyy,Kaje prejeme take vse nej nej nej hlavne stesticko,zdravi a rodinnou spokojenost 😉
ja jsem se dneska byla podivat v praci,kolegyne Elinku obdivovaly jak je hodnoucka.sla z ruky do ruky a vubec nebrecela culila se na okoli.no super.
Marti tak to se na bazarkovy srazik uz mooooc tesim.to zas bude MM nadsenej ze provetram ucet 😀 😀
jinak prosim te tento mesic je nase druha splatka vid? 😉

kacatko03
14. črc 2009

marti: a od FP bude co? na co se mám jukat a pak jet přes tebe 😀 😉