Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

jajinka27
14. črc 2009

sem našla kočár jak vyšitej, co ty na to Petru?

http://www.willhaben.at/iad/viewimage?adId=1299...

petkakrutik
14. črc 2009
https://www.youtube.com/watch?v=_4cRpSZngTo


koukněte, to jsou teda frajeři...

petkakrutik
14. črc 2009

Jaji, jak ti dopadl testík? Nějak jsem to tu asi přehlédla. A co máte za auto?

My jezdíme právě focusem kombi a nemůžeme si jej vynachválit. krásně tam vleze hluboký kočár a ještě i zavazadla 🙂

petkakrutik
14. črc 2009

Náhodou, košatina je super, koukala jsem po nějaké, ale nesehnala jsme za dobrou cenu. Bych s ní nromálně čamrdila u našich na vesnici. Všichni by čuměli jak péra 😀

jajinka27
14. črc 2009

petko...zatím negativní, jinak máme Peugeot 406 v kombíčku 😀

ma12
14. črc 2009

Nazdarek,
Jaji: super, ale bacha na to, jak psala Koal na falesnou negativitu. Jj vim ze vy mate obr faro 😉 , ja se jen ozvala, ze Oktavka maly kufr skutecne nema.
Peti: focus a Oktavka byli ve finalovym vyberu, zvitezilo cesky, ze jsou na to levnejsi nahradni dily, coz ted hojne vyuzivam 😠
Anac: Teutonka se ti nelibi jo?

jajinka27
14. črc 2009

marti...mno joo, my máme rakev 😀 za tejden udělám další ale i to první těhu se ukázalo brzo tak snad to bude oki doky

ma12
14. črc 2009

Jaji: budu drzet pesti i palce a vsechno. Co tchan?
Hele lepsi ted mit obr vuz nez mit auto na nakupy a shanet neco dal

No nic jdu asi spinkat

anaconda
14. črc 2009

Jaji,javascript:addEmoticon('😠','vBody') 😀 😀 😀
neser zas, jo?!

Marti,
ta teutonia je strašně mrňavá a Kubajs je v ní, jak zapadlej vlastenec., 😉

Petru,
už Tě z tou košatinou vidím v živých barvách 🙂

anaconda
14. črc 2009

taky jsu chrnět. Papa

jajinka27
14. črc 2009

anac...co zaaas? ten kočár byl pro Petrunu neee 😀 ty vogo ty si všechno chceš přivlastnit 😀

petruna26
14. črc 2009

jaji, uz se vidim, jak ho tahnu na Vysehrad.. Anac, tak hledej dal, jednou nejakej nej snad najdem. Tak paa holky, jsem death, buona notte, good night, gutte nacht, dobru noc... 🤐

petruna26
15. črc 2009

Dobré ráno... Adéla spí ještě jak zabitá, ale vzbudil mě mm, nechápu, že není schopný si vyndat oblečení ze skříně už večer 😝 tak jsem nasr. hned po ránu 😠

Jindříškovi přejeme vše nej.. nej.. nej.. k jeho prvnímu svátku 🙂 🤐 🙂

bila.pani
15. črc 2009

Dobré ránko

Jindříškovi všechno nej nej k svátku

***** Tomíkovi od Jajinky k půl ročku všechno nejlepšíííííííí 😵 ******

cline
15. črc 2009

Dobré ránko Jindříškovi taky vše nej nej nej a to samé Tomíkovi alias Gábince 😉 JO tak bych to viděla na 21.7. na ten slavný výletíček nach Bolina city, co na to ANacondovci? Už bude JIran v práci abychom ho nerušily? A co na to Urbíci, L78, Martinka a další?

ma12
15. črc 2009

Dobre rano,
tak hici se nejak nekonaj, tady bouri, takze za chvili to mate v Praze.
Ja bych do Bolina city jela moc rada, kdyz budem mit cim 😀 Ted je auticko v servise, drzte palec 😉
Vsechno vsem nejlepsi

kacatko03
15. črc 2009

dobré ráno,

vše nej Jin a Tomimu

kdo prodělal 6nemoc??? malej má od večera horečky a dle dr máme 6 nemoc, jak to probíhá a vypadá? 😕 takže očkování opět odloženo, chjo se té 3 hexi nedočkáme 😠

marti: tak tady u nás u začíná hřmít a poprchávat a je tmaaaa

bila.pani
15. črc 2009

Tak u nás byla bouřka včera večer a dnes pařák 😖

Volala jsem babičce,má nějaké komplikace a leží na JIP ☹ Zítra za ní jedu

Jo,a představte si,že si MM s sebou do Polska bere Lucaska,prý aby měl taky něco z prázdnin.. 🙂 Malej je štěstím bez sebe jak se těší

febris
15. črc 2009

bre rano, tak se tu mejte, v nedeli se zas ohlasim 🙂
v pondeli jdu pak na onkogyn do motola kvuli cipku ach jooo, to zas bude o nervy 😖

tonica
15. črc 2009

Ahoooj.

Jaji - vse nej Tomikovi k pulrocku a tobe k "zatim" negativnimu testu. 😉
Beji - vse nej Jindriskovi.

Holky, v jake Boline planujete sraz? V Mlade Boleslavy? Sice mame hodne rozlitany cervenec a jsme pryc na dovce, ale kdyby treba by to mohlo klapnout...aspon bych to vedla v patrnosti.

Dala jsem se do pakovani. Dnes razime smer Rozkos. Jedeme 3 holky a 3 svisti, to bude veselo. Vse by bylo OK, az na to, ze se Patula zacala v noci zase po 2-3h budit. Tak nevim, co to zase je.... 😖

berunka
15. črc 2009

ahojky holkyyyyy 😉 😉 😉 u nas leje jak z konve a bourka takze budem vegetit doma.Ela snad konecne usne a mame prvni uspech dneska se cilene 2x otocila na zadicka z briska 🙂
Veru 6.nemoc se myslim projevuje tak že jsou asi tri dny horecky,ty pak zmizi a ditko se osype.teda reknu ti chudaci vy si to vyzirate ☹
srazik v Mlade Boleslavy bych taky brala,mama to tam tak 45 minut autem a znam to tam jak svy boty,mam tam babicku 😉 je tam krasna prochazka v parciku Stepanka 😎

petruna26
15. črc 2009

Jejda, na Tomáška jsme zapomněly... pardoon... Tak všechno nej.. nej... nej.. malému aktivistovi 🙂 k jeho půlročním narozkám 🙂

Toni, myslím, že Bolina není Boleslav, to je někde u Anacondovců 🙂 Já bych jela taky, ale v týdnu dopoledne je to zabity 😢

tonica
15. črc 2009

Petru - tak to mam po ptakach...tak nichts....

berunka
15. črc 2009

Holky a co udelat srazik v Boleslavy treba po prazske a prilehle okoli 😉 mohl by byt treba o nejakem vikendu 😎

tonica
15. črc 2009

Beru - to by bylo pro mne realny. Pokud se to zase do neceho nestrefi. Srpen by byl fajn...

berunka
15. črc 2009

my jsme s malou akorat od 2 do 6.srpna na dovce ve Spindlu ale pak uz je volno 😉

bila.pani
15. črc 2009

Psala mi Nelinkovic,za dvě hodky razíme na srazík..Už se na ty naše holky moc těším 😵

berunka
15. črc 2009

Ilonko super,aspon se odreagujes a odpocines si u pokecu.moooc od nas pozdravuj 😉

anaconda
15. črc 2009

čus bus dopolodne 🙂

U nás je úplná tma, tak jsem zvědavá, co přijde za činu. Takže Jaji, Tvé předpověď byla vedle, jak ta jedle 😀 😀 😀

petruna26
15. črc 2009

Anac, tady už to bouří 😝 a leje a na chvíli vypadl proud 😝

Ilon, super, to bude fajn, snad tam nemáte tak ošklivě jako my tady... 🙂

Beru, Boleslav, to už radši pojedu do Liberce 😀