• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

ahoooj,

Tomík alias Gábinka moc děkuje, řádí tady na koberci, ufff :grinning: Dneska je mega hnusně, fuuuuj

anac...mno jo no, trošku to nevyšlo, jen doufám že v sobotu nebude lejt aby se uskutečnil ten náš vejletík, co Jiránek, nezabilas ho? :grinning:

Jinak Bolina je u Vlašimi, teda ta Petry :slight_smile:)

Ilon...supeeeeer, hezky si to užijte, mám za tebe radost že se odreaguješ :wink:
15. črc 2009 v 10:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Petru - Liberec samozrejme vitan! :grinning:

Ilon - je, tak to budete mit super. Pozdravuj Neli. :wink:
15. črc 2009 v 10:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Peto Boleslav se ti nelibi? :frowning2:
15. črc 2009 v 10:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Mladá Boleslav z Prahy, to je tak hodina cesty autem určitě :unamused:
15. črc 2009 v 10:34  • Odpověz  • To se mi líbí
to asi jo,no z Cernaku se da napojit na dalnici a po ty jste v Boleslavi tak za 35 minut.mam to uz najezdeny takze vim :grinning: :grinning: no Jaji Liberec je rozhodne na dyl :grinning: :grinning:
15. črc 2009 v 10:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak Liberec nam s Petou asi smetete ze stolu, ale Boleslav by taky sla... :wink:
15. črc 2009 v 10:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky,děkuji.Pozdrav vyřídím :wink:

Petru,hezky tady sice máme,ale vedro na padnutí.Snad tu cestu busem zvládnu bez újmy na zdraví :grinning:
15. črc 2009 v 10:38  • Odpověz  • To se mi líbí
beru...mnoo jenže na čerňák je to od nás určo 20min a kdyby mě Marti vyzvedávala tak ještě určo 15 od ní, no nevim
15. črc 2009 v 10:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Tonic myslim ze ho nemusime hned smest ze stolu,jako vikendovy vylet treba do ZOO by to nemuselo byt spatny :wink: :wink: treba by se pridalo i vic lednacek.
Peto jak bys jela do Liberce?
15. črc 2009 v 10:43  • Odpověz  • To se mi líbí
tak aby ta předpověď počasí byla úplná... :wink: U nás normální mrholení, zataženo, žádná buřina. Už mi to počasí leze na nervy, letos snad ani nenapustíme bazén

Bolina city bude asi úžasná destinace :grinning: :grinning: Ale Vlaším a okolí opravdu neznám, nikdy jsem se do těch končin nezatoulala
Tonic, škoda, že nejsi aspoň z Ústí nebo Teplic, to bychom se mohli minisrazit samy. Liberec moc řidičsky neznám, tam se mi nechce

ve zkratce- 6. nemoc je dětské virové exantematické onemocnění, jsou teploty a postupně i vyrážka, samo odezní, následky nejsou
15. črc 2009 v 10:57  • Odpověz  • To se mi líbí
mohly
15. črc 2009 v 10:58  • Odpověz  • To se mi líbí
koal a muže to chytit Fidel?

ty jo tady ted zahřmělo přímo nad barákem, blikla světla monitor se zasnul a já nadskočila na řidli jak sem se lekla. fuj :sweat_smile:
15. črc 2009 v 11:09  • Odpověz  • To se mi líbí
ahooooj,

tak abyste věděly, u nás je nebe jako šmolka 28 stupňů. Odpoledne jsem chtěla jít na koupák, ale vidím, že z toho bude prd a dolezou sem bouřky. Si je tam heeeeeeezky nechte, jo! :unamused:
15. črc 2009 v 11:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsem opet online, se nejak po..l modem, takze jsem ho musela s bratrem na telefonu opravovat - rozumej odinstalovat a nainstalovat. ALe fakci to.

No ad MB - k Jaje to mam 20 min,kdyz neni zacpa, na cernak od Jaji 40 min a pak dalsic 40 min do boule. A zpet to samy. To bysme museli vymyslet s Jajou jinak, bo to mam na cernak 15 min.

Bolina city zni uzasne :slight_smile:, ale tady u nasich nemyslete si, mesto se 300 obyvateli, ale rozrusta se, rozrusta

V Bedrichove budu prvni tyden v zari, takze doufam, ze se s Dancou ufidime
15. črc 2009 v 11:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Verco: fuj tohle nesnasim, to se mi jednou taky stalo v noci, kdyz jsem byla na baraku sama, jen s hlidacim psem - pudlem, no az za usima jsem byla po...a strachy. Taday uz prokukuje slunicko, takze za chvili to mate v Praze, ale mezitim budou jeste 3 buriny
15. črc 2009 v 11:13  • Odpověz  • To se mi líbí
no a jinak to nevymyslíme, tak beze mě :grinning:
15. črc 2009 v 11:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Kačátko, co by nemohl ? Je to virové
15. črc 2009 v 11:23  • Odpověz  • To se mi líbí
koal: bo dr říkala že to mají děti do dvou let. tak proto se ptám. no našěstí F odjíždí ráno na chatu.
15. črc 2009 v 11:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky.

Karol - chodím tenhle týden do práce, takže návštěva za Péťou se mi nehodí.
V práci vás v rychlosti přelítnu a pak odjíždím na charu, kde není internet, takže jsem mimo.
15. črc 2009 v 11:38  • Odpověz  • To se mi líbí
kačátko, to ano,v té věkové kategorii je to nejčastější, ale neplatí to 100%
15. črc 2009 v 11:40  • Odpověz  • To se mi líbí
teda holky, ten náš drak se rozkecal, od včerejška jede bababa, gugugu... je to legrační. musím ho jít přehodit, už je zase na břiše :unamused:
15. črc 2009 v 11:41  • Odpověz  • To se mi líbí
jo a Kačátko, pokud to chceš prostudovat podrobněji, stačí zadat název nemoci do vyhledavače, jedná se o exanthema subitum :wink:
15. črc 2009 v 11:45  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to naše dítko nepoužívá naprosto žádné slabiky, nic :grinning:

koal...když už tu 6tou nemoc měl, může jí chytit znovu?
15. črc 2009 v 11:45  • Odpověz  • To se mi líbí
beru, do LBC bych jela jedině autem.. a s mm :slight_smile:
15. črc 2009 v 11:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Jaji, už by neměl, měl by mít po kontaku s tím herpesvirem ( herpesvirus 6 přesněji řečeno) IgG protilátky
15. črc 2009 ve 12:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Tomovi vše nej k půlnarozeninám :slight_smile:

Patrik taky kecá o 106 :grinning:
15. črc 2009 ve 12:14  • Odpověz  • To se mi líbí
taky prejeme s Eli Tomikovi vse nej k pulnarozkam :wink: :wink: Jaji neboj on se rozkeca ze te z toho az pak bude bolet hlava.Eli uz ted pusu nezavre a jak se tesim az pujde vecer spinkat :grinning: :grinning:
Holky ale to by vazne nebyl spatnej napad se ZOO v Liberci :wink: ja bych klidne MM vzala taky s sebou :slight_smile: nebo jeste Dinopark v Plzni je pry taky hezkej :sunglasses:
15. črc 2009 ve 12:16  • Odpověz  • To se mi líbí
beru....naše dítě jen vejská ale děsně, včera v metru, až se lidi otáčeli :sweat_smile:
15. črc 2009 ve 12:17  • Odpověz  • To se mi líbí
koal..díky :wink:
15. črc 2009 ve 12:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Beru, jj o tom Dino jsem slyšela, sousedka tam byla o víkendu (podruhé), ale to by byli lepší větší prcci :slight_smile:
15. črc 2009 ve 12:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek