Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

jajinka27
15. črc 2009

ahoooj,

Tomík alias Gábinka moc děkuje, řádí tady na koberci, ufff 😀 Dneska je mega hnusně, fuuuuj

anac...mno jo no, trošku to nevyšlo, jen doufám že v sobotu nebude lejt aby se uskutečnil ten náš vejletík, co Jiránek, nezabilas ho? 😀

Jinak Bolina je u Vlašimi, teda ta Petry 🙂)

Ilon...supeeeeer, hezky si to užijte, mám za tebe radost že se odreaguješ 😉

tonica
15. črc 2009

Petru - Liberec samozrejme vitan! 😀

Ilon - je, tak to budete mit super. Pozdravuj Neli. 😉

berunka
15. črc 2009

Peto Boleslav se ti nelibi? ☹

jajinka27
15. črc 2009

Mladá Boleslav z Prahy, to je tak hodina cesty autem určitě 😒

berunka
15. črc 2009

to asi jo,no z Cernaku se da napojit na dalnici a po ty jste v Boleslavi tak za 35 minut.mam to uz najezdeny takze vim 😀 😀 no Jaji Liberec je rozhodne na dyl 😀 😀

tonica
15. črc 2009

Tak Liberec nam s Petou asi smetete ze stolu, ale Boleslav by taky sla... 😉

bila.pani
15. črc 2009

Holky,děkuji.Pozdrav vyřídím 😉

Petru,hezky tady sice máme,ale vedro na padnutí.Snad tu cestu busem zvládnu bez újmy na zdraví 😀

jajinka27
15. črc 2009

beru...mnoo jenže na čerňák je to od nás určo 20min a kdyby mě Marti vyzvedávala tak ještě určo 15 od ní, no nevim

berunka
15. črc 2009

Tonic myslim ze ho nemusime hned smest ze stolu,jako vikendovy vylet treba do ZOO by to nemuselo byt spatny 😉 😉 treba by se pridalo i vic lednacek.
Peto jak bys jela do Liberce?

koalice
15. črc 2009

tak aby ta předpověď počasí byla úplná... 😉 U nás normální mrholení, zataženo, žádná buřina. Už mi to počasí leze na nervy, letos snad ani nenapustíme bazén

Bolina city bude asi úžasná destinace 😀 😀 Ale Vlaším a okolí opravdu neznám, nikdy jsem se do těch končin nezatoulala
Tonic, škoda, že nejsi aspoň z Ústí nebo Teplic, to bychom se mohli minisrazit samy. Liberec moc řidičsky neznám, tam se mi nechce

ve zkratce- 6. nemoc je dětské virové exantematické onemocnění, jsou teploty a postupně i vyrážka, samo odezní, následky nejsou

koalice
15. črc 2009

mohly

kacatko03
15. črc 2009

koal a muže to chytit Fidel?

ty jo tady ted zahřmělo přímo nad barákem, blikla světla monitor se zasnul a já nadskočila na řidli jak sem se lekla. fuj 😅

petkakrutik
15. črc 2009

ahooooj,

tak abyste věděly, u nás je nebe jako šmolka 28 stupňů. Odpoledne jsem chtěla jít na koupák, ale vidím, že z toho bude prd a dolezou sem bouřky. Si je tam heeeeeeezky nechte, jo! 😒

ma12
15. črc 2009

Tak jsem opet online, se nejak po..l modem, takze jsem ho musela s bratrem na telefonu opravovat - rozumej odinstalovat a nainstalovat. ALe fakci to.

No ad MB - k Jaje to mam 20 min,kdyz neni zacpa, na cernak od Jaji 40 min a pak dalsic 40 min do boule. A zpet to samy. To bysme museli vymyslet s Jajou jinak, bo to mam na cernak 15 min.

Bolina city zni uzasne 🙂, ale tady u nasich nemyslete si, mesto se 300 obyvateli, ale rozrusta se, rozrusta

V Bedrichove budu prvni tyden v zari, takze doufam, ze se s Dancou ufidime

ma12
15. črc 2009

Verco: fuj tohle nesnasim, to se mi jednou taky stalo v noci, kdyz jsem byla na baraku sama, jen s hlidacim psem - pudlem, no az za usima jsem byla po...a strachy. Taday uz prokukuje slunicko, takze za chvili to mate v Praze, ale mezitim budou jeste 3 buriny

jajinka27
15. črc 2009

no a jinak to nevymyslíme, tak beze mě 😀

koalice
15. črc 2009

Kačátko, co by nemohl ? Je to virové

kacatko03
15. črc 2009

koal: bo dr říkala že to mají děti do dvou let. tak proto se ptám. no našěstí F odjíždí ráno na chatu.

l78
15. črc 2009

Ahoj holky.

Karol - chodím tenhle týden do práce, takže návštěva za Péťou se mi nehodí.
V práci vás v rychlosti přelítnu a pak odjíždím na charu, kde není internet, takže jsem mimo.

koalice
15. črc 2009

kačátko, to ano,v té věkové kategorii je to nejčastější, ale neplatí to 100%

koalice
15. črc 2009

teda holky, ten náš drak se rozkecal, od včerejška jede bababa, gugugu... je to legrační. musím ho jít přehodit, už je zase na břiše 😒

koalice
15. črc 2009

jo a Kačátko, pokud to chceš prostudovat podrobněji, stačí zadat název nemoci do vyhledavače, jedná se o exanthema subitum 😉

jajinka27
15. črc 2009

tak to naše dítko nepoužívá naprosto žádné slabiky, nic 😀

koal...když už tu 6tou nemoc měl, může jí chytit znovu?

petruna26
15. črc 2009

beru, do LBC bych jela jedině autem.. a s mm 🙂

koalice
15. črc 2009

Jaji, už by neměl, měl by mít po kontaku s tím herpesvirem ( herpesvirus 6 přesněji řečeno) IgG protilátky

petkakrutik
15. črc 2009

Tomovi vše nej k půlnarozeninám 🙂

Patrik taky kecá o 106 😀

berunka
15. črc 2009

taky prejeme s Eli Tomikovi vse nej k pulnarozkam 😉 😉 Jaji neboj on se rozkeca ze te z toho az pak bude bolet hlava.Eli uz ted pusu nezavre a jak se tesim az pujde vecer spinkat 😀 😀
Holky ale to by vazne nebyl spatnej napad se ZOO v Liberci 😉 ja bych klidne MM vzala taky s sebou 🙂 nebo jeste Dinopark v Plzni je pry taky hezkej 😎

jajinka27
15. črc 2009

beru....naše dítě jen vejská ale děsně, včera v metru, až se lidi otáčeli 😅

jajinka27
15. črc 2009

koal..díky 😉

petruna26
15. črc 2009

Beru, jj o tom Dino jsem slyšela, sousedka tam byla o víkendu (podruhé), ale to by byli lepší větší prcci 🙂