Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

petruna26
15. črc 2009

Ilon, to je super, vidíš a my pražandy jsme ještě nepoznaly osobně ani tebe ani Nelinku ☹ , no třeba někdy 🙂
Na případné fotky se taky moc těším 🙂

beru, souhlas s Jájou.. 🤐

berunka
15. črc 2009

holky no ona ma prave na hlavicce jakoby dulek - nevim jak to presne popsat,mozna to bude blby prirovnani ale jako kdyby si otlacila hlavicku o zbrdlynko v postylce tak takovy tam ma "zlabek". tak nevim jak by vypadala propadla fontanela 😢

hanka128
15. črc 2009

beru propadlá fontanel je opravdu propadlá-vidíš to na pohled.
kdyby byla dehydratovaná-tak má tmavší moč,málo čůrá,nemá slzy, je víc unavená, blbla by asi s jídlem, když ji uděláš kožní řasu na bříšku-tak by se pomalu vyrovnala nebo by zůstala.
neboj dehydratované dítě hrozí při průjmech-zvracení, při horku.. by jo nepila aby se to stalo.

berunka
15. črc 2009

Hani dekuju 😉 😉

petruna26
15. črc 2009

to jo beru, ta fontanelka je maličko propadlá pořád 🙂 neboj, ony jim ty kosti srostou a pak už to tam nebude strašit 🙂

berunka
15. črc 2009

kdyz jsem to videla poprve tak jsem se lekla ze se tak prastila o zbrdleni v postylce ze si promackla hlavicku 😲 to jsem ale trubka co? 😀 😀 a ted me strasi dehydratace 😅

berunka
15. črc 2009
petruna26
15. črc 2009

beru, nejsi trubka, ale berunka 😀 🙂 🤐
jinak fotky krásný, Eličška už je kus ženský, co? 🙂 Adéla taky šmíruje, zvedá si mantinel a kouká na mě zpod něj 🙂

berunka
15. črc 2009

Peto kvetacek berunka 😀 😀 😀 😀 no uz je ji kousek jsem za to rada,uz to neni to moje chudatko,kterymu koukala zebirka a rucicky a nozicky byly jen obaleny kosticky kuzi 😉 😀
tak yuz se ted docela pronese,jak jsem porad byla zvykla ze jsem ji kojila na jedne ruce tak ted uz bych potrebovala treti 😀 😀 ale to tady temer vsechny znate neb ostatni lednacci uz maji skoro vsichni nasi vahu ze 😎

bila.pani
15. črc 2009

Fotečky Stellinky s Betynkou 😉
https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

petruna26
15. črc 2009

🙂 Ilon, paráda... 😉 a kde máme fotku maminek? 🙂 😀

anaconda
15. črc 2009

ahojky při večeru.

Tak já si dnes koupím nové hadříky (stále velikost jak pro slona!!!), narvu to na sebe a v rytmu tanga vpadnu do obýváku rozparádit na gauči ležícího Jirana k sexuální aktivitě, když už je zas mrcha pryč a co myslíte?? Jeho "nadšení" projevil citoslovci "hmmmmm" a dál čuměl na TV.

Jdu tedy spát a on ať si tu hraje třeba kapesní kulečník, jeliman jeden! 😠

petruna26
15. črc 2009

ty vado Anac, jsi mi zase zvedla naladu takhle pred spanim-kapesni kulecnik.. Nicmene ty chlapy nechapu, njn. a asi ani nikdy nepochopim 😝.. Dobrou noc

berunka
16. črc 2009

ahoojky maminy a prckove jaka byla noc?u nas se usnulo az v pul desaty po tom co tedy zabrala nekdy v pul sedmy a vzbudila se v pul devaty znova na jidlo.no v noci x krat dudlik a v pul sesty vstavacka definitivne.takze jsem mirne nepouzitelna 😲

petruna26
16. črc 2009

Ahoj všem..
tak to u nás dnes krása - jídlo asi jen 3x a to jsem to prospala a Adéla vstávala v půl 8... Dneska ji musím pochválit 🙂

kalian
16. črc 2009

Ahoj skoro po týdnu! Mám toho teď nějak hodně, ale dočetla jsem vás 🙂
Dorotka se mi začala budit v noci, asi tak okolo třetí a blbne v postýlce - převrací se sem a tam, žužlá plenku, ocucává a nazvedává peřinu, bouchá rukama do matrace... a pak začne plakat, takže ji musím vytáhnout a uspat. Dnes se zadařilo okolo půl páté 🙄 Tak nevím, co si to jako vymyslela za manýry.
Jo a předevčírem jsem našla první zub. Takže se oficiálě přidáváme do klubu zubatců 🙂

berunka
16. črc 2009

tak jsem si s Eli dospala a jdeme se vrhnout na ovoce k svacince.jo a pred chvili uz se krasne pretocila zpatky z briska na zadicka tak snad uz na to prisla 😀

petruna26
16. črc 2009

holkyyyy, nechcete jít někam ven? Třeba do ZOO nebo tak? Chtěla jsem jet za Marťou, ale zrovna jede do Prahy 😢

hanka128
16. črc 2009

tak se hlásím po úúúúúžasné noci ☹ migréna jak prase....jsem zvracela 4x 😖 ,šlo to horem spodem....ještě, že konečně zapršelo bo jinak by mi už hlava asi explodovala....
no a maru vstávačka v 5.30 😝 ,ale ještě se po 7 nechala ukecat na hoďku 😵

a oba zuby už jsou krásně cítit v dásni-je tam cosi tvrdého a ostrého-se těším až mě rafne 😀

taita
16. črc 2009

Ahojky Peto zrovna jsem si rikala, jestli se nekdo nekam nechysta. Kdy a kde?

petruna26
16. črc 2009

AAA, moje záchrana 🙂 Já nevím, mně je to fuk, jen bych šla jinam, než chodíme pořád? Máš nějaký nápad?

taita
16. črc 2009

havlickovy sady? Dostanes se na Nam. Miru. Nebo na I.P.Pavlova cestou z pavlaku fajn kavarna. Zvu te.

petruna26
16. črc 2009

Nechceš jít radši někam ven, jako do přírody myslím.. 🙂 Mě láká třeba ta ZOO, ale nevím, jestli se tam někomu chce 🙂 nebo něco jinýho, ale nechce se mi jít si někam sednout ☹

petruna26
16. črc 2009

nebo bych si šla zaplavat - do moře 🙂 , nevíš o nějakém poblíž? 😀 😀 😀

taita
16. črc 2009

Zoo muzem, ale musim zjistit jak mi to jede. Aby jsme tam vubec dosli. Jestli to nechce pripravu a vyrazit driv. A co botanicka zahrada na Albertove. Sice nejni nijak obrovska, ale je tam prijeme. Nepotrebuju si jit nutne sednout. Tu kavarnu jsem navrhla neb v Havluckovych sadech se neda moc koupit

taita
16. črc 2009

Ja mam pobliz akorat Vltavu ta by ti nestacila ? A na Smichovske strane je plaz.

petruna26
16. črc 2009

když já dřív většinou stejně nemůžu 😠 ale je fakt, že tam jet na 3 hodiny je naprd.. A co ten Petřín, nechtěly jsme jít tam? 🙂

taita
16. črc 2009

Proc ne. Kde se sejdeme? Ale ne ze budes honit me stare kosti do tech kopcu. Abych tam sebou nesekla v tom vedru.

petruna26
16. črc 2009

jasný starouši... no, buď můžem jít z Anděla nebo z Malostranský (to je asi blíž... nebo odjinud, já nevím, víš jak znám Prahu, tak mi napiš kam mám přijet, já ti řeknu v kolik tam budem :o)

hancazivocich
16. črc 2009

ahojte,
tak my jdeme o půl 2. do poradny pro nějaký půlroční míry a váhy 😝 Jinak na dnešek po dlouhé době spala. Hurááááááááá.. Jinak je to buďas o půl dvanácté a do půl čtvrté veškeré pokusy o uspávání selhávají