Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

taita
16. črc 2009

Peto ja pujdu asi pesky pres most. Co se sejit na Narodni tride a dojit tam?

petruna26
16. črc 2009

Klidně se sejdem, ale dej mi na výběr A nebo C, Béčko je pro nás složitý - bože, asi mě za chvíli praštíš, co? 😀

taita
16. črc 2009

Neprastim, ale nemam to metro tak zmakle. Pak je dle meho nazoru nejblize Andel

taita
16. črc 2009

Sory to je taky B

petruna26
16. črc 2009

Béčko - fuj... No jo, tak my to vezmem s přestupem na Florenci, tam jsou samý jezdící schody... Tak na tý Národní?

petruna26
16. črc 2009

No, bude to veselý 😝 Asi to pojdu radši z Muzea pěšmo - ha, tak jo... 🙂

taita
16. črc 2009

Prijet na Pavlak a sejdi ke me na Karlak a dojdem tam pesky. Nebo te vyzvednem na Pavlaku.

anaconda
16. črc 2009

Dobré poledne, ledňáčci. 😉

Tak nevím, jak dopadl kapesní kulečník u Jirana, ale asi nijak, přišel spát hned za námi. 😀

Kubajs vstával v 5:30 a já ho hodinu a půl mordovala v naší posteli, aby usnul. Poté se mit to povedlo a chrněli jsme do 9 hodin!!!!! Zázrak nad zázraky!! 😕 Vzbudila mě kamarádka, kterou jsem si pozvala na návštěvu. Mlátila na okna. To bylo probuzení. Tak jsem s ní strávila celou návštěvu v pyžamu 😅

Jiran v tu dobu, co jsme měli druhé spaní, vyrazil do lesa na houby. Už je doma a čistí ty sucháče, co našel. Žádná sláva, ale našel. Samozřejmě jsem mu je nepochválila, že! Budu mu vše jeho výstřelky oplácet.

Odpo pojedeme do Vlašimi do parku. Je tam příjemný chládeček, točené pivko, papů, řeka, příroda.....(sledujte pořadí.... 😀 😀 😀 ) Včera mě kámošky lákaly na Vlašimské koupaliště, ale nějak se mi nechce obnažovat své těleso před celou galerkou nemakačenků a mých "klientů", stačí mi vždy jen ta procházka centrem města, kdy jich potkám habakuk. A že si mě pamatují, šmejdi! 😠

petruna26
16. črc 2009

Jo, Jířo, OK, beru, tak sraz na Pavláku, písnu Ti smskou, v kolik tam budem...
Ahoj Anac 🙂

mizíme, tak pa

taita
16. črc 2009

Ahoj Hanco, uplne ti rozumim. Ja sla spat v jednu a Anicka mela prave poledne. Usnula pred treti. Jsem myslela, ze me trefi.
Ahoj Anac pozdravuj ve Vlasimi, mam to tam moc rada. Mela jsem tam babicku s dedou,

ma12
16. črc 2009

Ahoj, tak vas zdravim z domova, skoda ze jsem musela jet, jinak bych mela navstevu Petruny, ale co se da delat.
Dneska jedem opet do acek reklamovat auto neb nikdo nevi co s nim je. 😒

DOma mame tichou domacnost.

koalice
16. črc 2009

Dobré odpoledne,
tak nevím, jak u vás, ale tady vedro na padnutíííííííí.
Židlička je moc krásná a Honzík je nevíc odvařen z funkce houpačky, tak houpáme a houpáme. Dnes už vzorně zbaštil první oběd u stolu, jak se patří a Anička musela změnit místo, jinak to vymyslet nešlo. Docela se mi ulevilo, že to šlo bez reptání a bráchovi svoje dosavadní místo podstoupila...

Ma, co to čtu s tím autem, já být Tebou, tak se ho hodně rychle zbavím.

Anac, s tím odhalením tělesa jsem na tom podobně, já se tady taky nemůžu nikde moc angažovat, skoro každej mě zná. Na dovču jsem pochopitelně nakoupila plavky vcelku, dvoudílné už mám jen na zahradu, bohužel. 😝 😝
A škoda, že ty plavky nezasahujou zhruba tak do třětiny stehen, to by pak byla naprostá spokojenost 😀 😀 😀

Hanko, migrénu nezávidím, zažila jsem to cca 3x v životě a stačilo bohatě...

tak jdu zase vyvařovat, má sestra je dost hladová a poručila si flákotu, tak to bude uzené s knedlíkem a špenátem. Hlavně, že ty knedlíky tak ráda plácám 😝

ma12
16. črc 2009

Koal: ja bych rada, ale ono je ted neprodejny. Musi se dat do kupy.

Ja objednam nakonec tu Fabulu...

kacatko03
16. črc 2009

Marti, jak to že zase tochá domácnost???
koal: jééé tak knedl bych si dala takyyyy 🙂 klidně jen samotnej, a bude bramborovej? 🙂 koukala sem že ta žídička je i jako houpajda. to je dobrý 🙂

Nám dítko starší odjelo na chatu do přístí neděle, a malej..nevim co sním..má prujem (vodnatou stolici oproti tem jeho bobkum), bleje hleny, a je spící. teploty mu tlumí čípek a sirup na střídačku. cele dopoledne prospal a hodinu byl vrhuru a už zase usnul šmudlík.

berunka
16. črc 2009

Veru jezisi vy si to snad vyzirate za vsechny lednacky ☹ a kdyz jste byli u doktorky tak byl jeste ok?

ma12
16. črc 2009

Verco: no jo no, protoze mm to vsechno svaluje na me, ze uz ho nebavi porad se starat o MOJE auto, at si s nim do servisu jezdim sama...vycetl mi ze jsem u nasich, kde je nam prej urcite dobre. NEbyla jsem tu 3 dny a v domacnosti neni hnuto prstem, naopak vsude nadobi, veci...fakt me to uz nebavi.

Jezis co to Tobikovi je, co rikala Mudra?

koalice
16. črc 2009

Kačátko, knedlík bude bramborovej, jak jinak. Můj choť jiné nejí.
Židlička je i jako houpačka, to se malému moc líbí.
..... držím malému place, ať je brzo fit. Ev. se poraď se svým pediatrem, zda mu nenasadit Smectu ev. neudělat stěry. Bez Filipa jsi skoro jako bezdětná, co ? 😀 Já povezu Aničku k babičce za týden, čeká mě 120 km s oběma svištěma za zády, to bude lahůdka. Ale Anička už se těší. zatím je pořád na ATB kvůli té borelióze, mám ji dokonce na 1 gramu amoxicilinu denně, tak uvidím, zda to natáhnu na 3 týdny nebo už před odjezdem vysadím.

Ma, tak to je pech. dát do přijatelného stavu a pryč s tím. On ten prodávající určitě moc dobře věděl, proč to dal zrovna do áček a vzal peníze hned na ruku. manžel měl jednu dobu taky služební auto z áček , byl to golf a taky někdy startoval někdy ne. takže každá jízda byl trochu stres. Snad to u Tebe bude řešitelnější...

koalice
16. črc 2009

jo a chlapskou neochotu taky znám. To už neřeším. Do pneuservisu i normálního servisu si jezdím sama a je klid. Každej si řešíme svoje auto 😉

kacatko03
16. črc 2009

koal: já sem si minulý víkend střihla cestu sama s klukma na otočku do prahy cca 200km tam i zpět. a docela pohoda. Oba usnuli 😀 s Tobou počkám zítra a zavolám kdyžtak dr co dál. 😉 akorát mě štve že ona má dvě ordinace a u nás je jen dva dny v týdnu, tak pokud nás bude chtít vidět zítra budu muset busem do Běchovic, daleko to není, ale s nemocním dítkem je to pakárna, navíc budu bez auta.

marti: tak to je furt do kola koukám, to mě mrzí... ☹ Toba má prej 6 nemoc. ale jakmile začně nourat tak je slyšet že jakoby chraptí.

berunka
16. črc 2009

Veru ja ted Eli ale taky kazdy den odsavam a chrochtani trochu slyset je taky.a to jsme byli na ORL na kontrole a doktorka rekla ze je v poradku.rekla bych ze je to asi i tim vedrem 😒

kacatko03
16. črc 2009

Zuzi: v itálii mu bylo tak dobře...přijedeme sem a bum...nemoc a rýma. to je hruza. mě nejde odsát nic, má to někde vzadu a bleje je.

petkakrutik
16. črc 2009

Ahojky 🙂

U nás dnešní noc byla teda záživná, od půlnci do 2 jsme seotáčela jak roštěnka, aby Patrik mohl sosat. Po druhé hodině jsem se zvedla, že mu teda udělám mlíko, protože takhle nebude spát do rána. Tak ho jdu udělat, přijdu a mrně roztažené na posteli a spí. Tož jsme sbalila polštář, deku a šla jsme si lehnout do obýváku. Spala jsem v kuse lrásné 2 hodiny, šupkydupky jsem šla zkotnrolovat, jestli Honza Páťu nezalehnul a ještě do 5 jsem usla, než mě přišel vzbudit Honza, že mimi nespí. Držte se, on ho dokonce přebalil! Tak jsme mu dala sosnout a spali jsme do 6:30. PAk si Páťa ještě hrál a kecal sám se sebou a já jsme zalomila do 7:30, kdy už jsem teda vstala. Nechci teda nic přivolávat, ale minulý týden a o víkendu, když byl Honza v práci nebo spal v obýváku, se Páťa budil minimálně. Jenže jak mu mám vysvětlit, že v postlce se mu bude spinkat lépe, bude mít dost místa a nebude na něj sálat teplo z nás rodičů?

MArti, s tím autem to je maras a zvlášť reklamovat u áček vám vůbec nezávidím ☹

JAk nakonec dopadl urbinkovic Filípek, měl tu šestou nemoc, nebo ne?

ma12
16. črc 2009

Verco:je to prave porad dokola, prave proto me to nebavi.
Koal: neco s tim udelame, nechce se mi do toho porad cpat prachy

kacatko03
16. črc 2009

tak jsem volala dr, že teda jako průjem a to několikrát denně, tak prej to muže být od zubů...no a zítra když se to prej zvrtne se máme ukázat....JAKO CO SE ZVRTNE???!!!!! No každopádně tam s ním pujdu aby ho viděla.

berunka
16. črc 2009

no asi kdyby mu hodne vylitly teploty a nechtel treba vubec jist a pit,to by bylo spatny.urcite udelas dobre kdyz tam s nim zajdes.budem drzet pesti.ze by blinkal hleny od zubu?to jsem teda jeste neslysela 😲

kacatko03
16. črc 2009

zuzi: no moc pít nechce, jak hodně pil tak ted moc ne a mléka taky moc nebere. hleny bleje bo je zahleněje to je proště slyšet. ale že prej průjem muže mít od zubů. ta 6 nemoc prej s tím taky muže souviset tak já už ničemu nerozumím. zítra uvi.

berunka
16. črc 2009

☹ ☹ hlavne aby mu bylo brzo lip.o prujmu mi mamka taky rikala ze jsme ho k zubum taky meli.ty tekutiny jsou spatny,aby nebyl dehydrovanej.jeste ze se ma na vikend uz ochladit.

hanta
16. črc 2009

Ahóóój holky. Zdravím po dlóóóuhé době. Nějak nestíhám, holt budujeme no. Dočíst Vás nestihnu, to bych musela vyhodit řemeslníky a odstěhovat Ájoša. 😀
Je něco podstatnýho novýho? A jak se máte?

kacatko03
16. črc 2009

jo a jak vypadá ta moučnivka? malej má osypanej jazyk bílejma flíčkama, patro taky a zevnitř tvářiček trochu taky. 😕

kalian
16. črc 2009

Ahoj! Venku hrůůůza, co? Dorotka je nějaká nachcípaná, asi to bude Beru fakt z toho vedra. Teď na chvilinku vytuhla, pořád pije a pije, ani se nedivím, já jsem vyřízená. A od rána fňuká a vystrkuje jazyk a šahá si do pusinky, takže asi další zubisko na obzoru.

Ma, no to je teda strašný!! Držím pěsti, ať to nějak brzy vyřešíte.

Kaci, v Itálii není tak vysušeno jako u nás 😒 Tak ať je Tobíkovi brzy líp!!