Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

cline
22. kvě 2009

teda Veru porč vůbec ten kočár měníš? Já jsem s Cortinou spokojená a rozhodně za ty prachy se budu sanžit ji co nejvíc využít. A do sporťáku se nehrneme. Malá v korbičče pěkně spí.

cline
22. kvě 2009

jo Marti došly ty prachy za to poštovné?

petruna26
22. kvě 2009

Karol, já bych řekla, že proto že Tobajs už chce vidět ven.. Už na srazu byl ev sporťáku, protože se mu v hlubokém nelíbilo.. 🙂

luca30
22. kvě 2009

cline: ta Vaše cortina je taky moc fešná, hlavně ta barva, bych řekla že je to jak jané jen na plastových kolech nebo ne??

No našeho malýho včera vidělo pár lidí, už je ho plný kočár teda chybí mu tak 10 čísel aby ho zaplnil celý, no a pak jsem potkala starosty Ti mají 10měs. dceru a teprve teď ji dávali z hl. do sporťáku, že se ji tam už nelíbilo a chtěla vidět ven..no nám je necelých 5 měsíců a jsme rádi, že se tam vlezem..teď v tom je to teda hrůza..ale aspoň kouká na hračky a nebrečí mi tam jak jindy...

petruna26
22. kvě 2009

Věrko, tak jsem jim napsala, uvidíme 🙂

petruna26
22. kvě 2009

holky, jakou máte pojišťovnu... mě právě tak naštvala VZP, že bych je praštila... Jsem chtěla využít ten příspěvek na plavání a na očkování a oni to k 30.4.09 zrušili... Sice to jedno očkování už máme za sebou před tím datem, jenže já si to potvrzení chtěla dát až teď (aneb žádný nemám)... Takže výhody u nich jsou už naprosto o ničem 😖

luca30
22. kvě 2009

veru: dávala jsi někdy malýmu kaši na noc...já teď dojela od nutrilon a teˇtu mám od hipp tak jestli jste ji už neměli??

luca30
22. kvě 2009

peti: já jsem kvůli tomu přešla k mvzp 😉

l78
22. kvě 2009

Neli, Bri.- jenom kojím, nedokrmuju, jí 5-6denně z obou prsou.

Cline- nevím, nevím s tou Jihlavou, je to přece jenom štreka a o doprav.prostředcích víme své.

jajinka27
22. kvě 2009

zdar, jsme si dáchli 2 hodiny, vůbec se nemohl probrat, aby ne když v noci straší a ráno vstává se slepicema žeeee

ty jo kde je ten jejich dnešní déšť jako??? sem se těšíla a ono nic

luca30
22. kvě 2009

jaji tady sprchlo ale to byl jen opravdu pidi deštík...je fajn, že jste si odpočinuli..malý teď usnul..dostal dávku špenátu s bramborem a mlíko...tak doufám, že není přejezený..moc mu to nejelo, tak mu to míchám do mlíka..a zítra dáme zase mrkvičku, ale na lžičce ať si zvyká. 😀 😀 nebudu to hrotit..když to nebude chtít tak nějaký pátek počkáme..

jajinka27
22. kvě 2009

petro...já mám OZP a jsem spokojená, musím si od nich vybrat 1200 za lonský rok, 1000 za dítko a 1000 za mě za letošek 😀 akorát jsem lenoch

petruna26
22. kvě 2009

Holky díky... o OZP jsem přemýšlela, vypadá to celkem fajn.. A nemáte problém u doktorů, přeci jen třeba někdo s těma pojišťovnama nemá smlouvy, en? Tenhle problém asi u VZP není... 😕

jajinka27
22. kvě 2009

petru..u OZP taky ne, berou to všude 🙂)) nikde jsem s tím neměla problém, naopak po mě moje mudr tenkrát chtěla ať jdu pryč od VZP

jajinka27
22. kvě 2009

jo holky takže zítra v 11 před výstavištěm?

já půjdu od metra Holešovice, nechce jít někdo se mnou?

petruna26
22. kvě 2009

jaji my jdeme taky z Holešovic 🙂 ale musím zjistit v kolik tam budeme, znáš to, my co jedeme vlakem :o)

jajinka27
22. kvě 2009

tak jo tak dej vědět čas, já se přizpůsobím 🙂))) to víš my co jedem jen metrem 😀

hanka128
22. kvě 2009

tak jsme se navrátily z venku-byla jsem s maru na odběr krve z prstíku jestli nemá anémii bo je taková bledulka-a byla to teda prča...vyslechla jsem si už po xté, že je tak hodnááá...-ona totiž při píchnutí do prstu vůbec neřvala a naopak se na sestričku řechtala 😀 jenže krev nám netekla-proto je dobrý když u toho míma řvou 😝 no nic tak se píchalo do druhého prstu-to už se na nás koukaly 2 dr. + 3 laborantky-a výsledek 1min řev a pak úsměv 😀 jako kdoby se nesmál když 5 ženských na ní děla ťuťu ňuňu....no nakonec to z ní zprominutím vydojily 😀 tak to říkám láďovi a ten už začíná být na prášky jeslti je to normální že je tak hodná...bo to slyšíme pořád, tak už se bojí...tak uklidňuju že jo 🙂

kacatko03
22. kvě 2009

cline: no malej už chce dost sedět a přitahuje se za madlo, tak jsme se rozhodli pro skladnější kočárek, navíc u nás už je hl. korba nevyužita a autosedačku taky měním za větší (po fílovi) takže kočárek chceme ted prodad do kud je v dobrém stavu, golfky už nám zustanou do konce víš. No jo vědět toto v těhu tak novej dočárek nekupujem no.

luca: jj dávala sem 2x kaši na noc od Hippu ale malej měl po ní prujem. ted ji nedávám vubec. stačí mu mléko, a stačí že má zeleninu a přesnídávku tak s kaší nepospíchám.

hanka128
22. kvě 2009

míšo vše nej nej nej 😵 a kolikpak máš? předpokládám že určo "18" 😀 😀 😀

marti to je mi líto ☹ náš děda už natom taky není nejlíp, tak se snažím jezdit domů aspoň jednou za měsíc ať si marušku ještě užije.. ☹

febris
22. kvě 2009

ahoj holky, tak se po delsi odmlce zase hlasim... vcera jem celej den volala po uradech, uplne vyrizena jak nikdo nic nevi... dnes jsem vybehavala zbytek, tak ted uz jen cekat jak to dopadne.
Jinak udelala jsem si radost, dnes prisla manduca, bajecne se nosi, tak jsem rada

petkakrutik
22. kvě 2009

AShojky, holky, tak na zítřek už se těšíme 🙂

Já přijedu pro změnu autem někam do Holešovcic na parkoviště. Ale viděla bych to tak, že bych došla k nádraží a tam se někde s váma potkala, t nemusím do Stromovky sama. Co říkáte v 11? plus minus samozřejmě. Nevím, jak tím aute na silnici. Sice vyjedeme s předstihem, ale znáte to... Já mám když tak béžový kočár implast bolder, ten je docela nepřehlédnutelný 🙂

Soni, doufám, že nakonec přijedeš. Já osobně bych teda raději dojela vlakem než autem, z cestování po silnici jsme vždycky na nervy, jestli dojedeme do cíle...

ad pojišťovny: příspěvky na sportování zrušily všechny, ale očkování snad zůstává. Já jsem u RBP, ale protoože MM je u HZP, budu tam s PAtričkem k 1.7. přecházet taky, ať jsme všichni u jendé a můžeme lépe čerpat. Např. u RBP nelze využít můj balíček např. na očkování pro Patrička. U HZP to jde převést. Takže nás nakonec ten synflorix vyjde jen na málo ( asi na 2000,- což jde).

ZATím pa, mrně je u MM, ale moc se mu to enlíbí. on si s ním nepovídá a nudí se. 😒

jajinka27
22. kvě 2009

petko...my se budem srážet s Petrou na Holešovicích u meka 😉

hanka128
22. kvě 2009

peti já taky byla u revírní a teď jsem u vzp-ale já a pojišťovny to je věčný boj 😠 jako já už jsem si někdy říkala co tam proboha sedí za blby 😠 věčně mi něco špatně spočítali nebo nechtěli proplatit-i když nárok jsem měla..
a největší blbeček co znám sedí na revírní v hrabůvce a už jsme si s mámou i na něj stěžovaly-no tak jsme se dozvěděli- " no jo to je náš keksík" 😠 keksík proto-že mu táta dělá v opavii a nosí jim keksíky-no zabít málo 😠
a to budu s těma pojišťovnama bojovat v práci se fakt těším 😝

hanka128
22. kvě 2009

a srazík závidím 😔

cline, urbi nesrazily by jste se v té jihlavě v zoo?

kacatko03
22. kvě 2009

teda nevim jak u vás ale tady je najednou tma a čekám kdy se spustí slejvák jako prase 😅

jajinka27
22. kvě 2009

jo tak to černo u vás vidím z okna, u nás to je taky zajímavé

petruna26
22. kvě 2009

Veru, sem už to jde taky, venku černá obloha 😖 a my musíme za chvíli ven 😠

kacatko03
22. kvě 2009

petru: ohledně té pojištovny, příští týden jdu manžu přehlásit na OZP, jsem u nich já i kluci tak abysme měli lepší výhody 🙂 ...

sice je na ho...že bude ted hnusně ale jak cejtim ten cisten mokrej vzduch to je parááááááda, Petru tak s děštníkem ju? 😉

jajinka27
22. kvě 2009

tady už bouří