Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

urbi
autor
16. črc 2009

ahoj holky, moc vás zdravím!
omlouvám se za absenci, ale nějak nestíhám, tyhle horké dny trávíme buď u ségry na zahradě nebo u našich na zahradě, děti se koupou v bazénu a je to fajn.

dnes jsme byli u doktorky, brala mu krev kvůi neurologii a udělají i rozbory kvůli těm jeho horečkám, které nakonec nebyly šestá nemoc, bo se neosypal... tak raději se mrknou i na tu krev, jestl itam něco není....
no a váží 8100 a měří 69, i když teda nohy natažené neměl....

holky, super fotky ze zoo, prima, že jste šly, být v Praze, šla bych s chutí s vámi i za cenu té šílené Petřiny stezky! a holky jsou krásné, fakt princezny, jsem se tu rozplývala - a obě teda jsou celé maminky 😵

Veru, četla jsem o Tobíkovi a jeho teplotách a hlenech... hodně mi to připomíná to, co měl Fíla - furt jsme čeakli na osypání a nic.... raději zajdi k doktorce, ať na něj mrkne - teda ale ten už si vybral snad taky všechny nemoci co? a kam odjel Fíla?

Marti, teda to je trápení s autem... ach jo.. snad se to vyřeší přes tu pojišťovnu, budu držet palce!

Jaji, Tomík je fakt akčňák.. určitě ho všude poutej, je to divoch a neposedí.... ale věřím, že mu nic moc není, spíš se asi lekl, ale kdyby mu bylo blbě, nesmál by se a neblbnul by... ale je to šok co? k vínu přidej panáka a snad bude dobře!

jajinka27
16. črc 2009

tai...díky, to napadlo babičku s tou flaškou a on se chytil, nikdy předtím to neudělal 😀

urbi
autor
16. črc 2009

Jaji 😀 to je boží 😀

jajinka27
16. črc 2009

míšo ahoooj, dala jsem si sklenku červeného a ted piju bílé, asi se lekl, protože přestla plakat docela rychle, ale fujjjj

urbi
autor
16. črc 2009

teda ty to mixuješ - hele tímhle tempem mi vypiješ ty zásoby, co tam máš 😀

jajinka27
16. črc 2009

neboooj, ještě tu je dost 😀

urbi
autor
16. črc 2009

jo a ještě jsem zkoukla fotky Betynka a Stellinky a teda boží - holky, kde jste nakonec byly? a nějaké drby a tak.... nebylo by něco? a co nějaká fotky vás zasloužilých mamin? 😉

taita
16. črc 2009

Urbi to nebylo v ZOO, ale na Petrine. Se ted trochu desim co by me s Petou cekalo v ZOO. A dekuji za kompliment, ale Anicka je cela tatinek. Ze me ma alespon pusu.
Doufam, ze bude ila v poradku.

urbi
autor
16. črc 2009

Jiřko, aha, no vidíš a já si ty kozy spojila se zoo 😀
a Fíla v pořádku určo bude, rozhodně nevypadá nijak nemocně 😀

petkakrutik
16. črc 2009

Míšo, tak to bylo jako u nás, taky teploty, nic jiného a žádné osypky. Že by sedmá nemoc? 😉

urbi
autor
16. črc 2009

Peti, no jo vlastně, Patrik se taky neosypal co? co tobě teda řekli, že to bylo?
a co bazének, už jsi vyndala?

petkakrutik
16. črc 2009

Míšo, nic mi neřekli, vzal krev na krevní obraz, to měl leukocyty okolo 20 (ale envím, kolik je norma u dětí), ale léčbu nenasadil žádnou, nebylo moc na co... pak to naráz přesatlo a byl klid. Dva dny po opadnutí horeek se ještě posílala na rozbor moč a s tím se už doky neozval, takže v pohodě, jinak by dal bědět. 27.7. jdeme na 3. hexu + synflorix.

Pustila jsem se do pletení svetru pro prcka na zimu. Nejvyšší čas začít, hehe. I když ještě dneska možná dodělám pravý zadní díl, jestli to takhle půjde dál, určitě ho stihnu dodělat 😉

petkakrutik
16. črc 2009

jáj, ještě bazenek... jo, vyndala, želvu jsme měli předminulý víkend na chatě, ten mi tatík omylem proděravěl hřebíkem (spadla mu na něj kláda) 😠 a muchomůrku má nafouknutou v obýváku. Chtěla jsme mu ji dát včera na balkon, ale nevejde se ☹ ATk snad ještě bude hezky, ať ho využijeme u našich na zahradě.

petruna26
16. črc 2009

tý voe, mě bavíte, stezka pro kozy a zoo, no, Jiřko, myslím, že i do ZOO bysme měly vyrazit, já zas něco vymyslím...
Vařím zapečený brambory - uff, jsem si vzpomněla, že jsem tam chtěla mm dát tu jeho milovanou brokolici a zapomněla jsem na ni, tak ji tam jdu ještě dohodit a pak přijdu 😀

kacatko03
16. črc 2009

Ahoj míšo, jdeme zítra k dr. tak uvidím co nám řekne, každopádně říkala pokud se do soboty neosype, mám mu nabrat moč a zajet na pohotovost do nemocnice, tam by mu krev taky asi vzali, tak uvi. Teploty má pořád přes 38, cca 4 hodiny po sirupu či čípku, kombinuju to. Jak už to dlouho máte? že krev berou až ted? ted zase čekat na výsledky že? j to dlouhé,. snas tam nic mít nebude a bude ok. držím palce. Fíla odjel s mojí mamkou na chatu za babí a dědou. Tak si aspon odfrkne a bude venku, my jsme už 3 dny zavřený doma s Tobou.

jaji: ty joooo to je super jak se plazí, takle ani Toba neleze 🙂

tady je video co toba dělal před chvili, nevim kde ty pohyby viděl, je jak mrdací králíček 😀 😀 😀

https://www.youtube.com/watch?v=-P0gGsjjZc4
taita
16. črc 2009

Peto to vis. Ja s tebou pujdu do ZOO a ty s rozhodnes si zkratit cestu pres vybeh nejakeho mirumilovneho zviratka nebo neco podobneho. Si ted na tebe budu muset davat pozor. Na ty brambory jsem zapomela tak promin. Se ptam opakovane jako moje tchyne.

jajinka27
16. črc 2009

Veru...to udělal dneska poprvé 😀 a pak to zakončil spadnutím z lehátka a bum do hlavy 😅

urbi
autor
16. črc 2009

😀 😀 😀 😀 😀 tak mrd. králíček mě dostal 😀

jinak moč mu brali taky, ale apriori to bylo kvůi té neurologii... mylsím, že tam nic není, prostě se něco v těle dělo a bude to ok... jinak my ven chodili, ale to bylo fajn počasí - příjemně, žádný vedra, tak mi dr řekla, že mu venku bude líp, než doma -ale to bylo díky tomu počasí,venku bylo tak akorát...

kacatko03
16. črc 2009

jaji: jj to sem četla, ale myslím že to bude ok, lehátko není tak vysoko. je dobře že ho hlídáš ale bude to ok 😉

urbi
autor
16. črc 2009

tak snad Tobu brzy horečky přejdou a snad to nebude nic vážného! držím palce!

jajinka27
16. črc 2009

veru...jinak video super 😀 a držím palečky ať mu nic není, chudík malej

kacatko03
16. črc 2009

míšo: my byli venku taky cca před hodinou, doma se nudí už tak jsme vyrazili na chvilku ven. to už bylo příjemně. jinak mu začíná kašel takže si myslím že do toho je nachxipanej.

jaji: dnes poprvé? tak se připrav na to že to nebylo naposledy...už si dávej bacha, doleze kam bude chtít a je to sakra rychlost 😉

jajinka27
16. črc 2009

veru...no nespustím ho z očí radši 😅

kacatko03
16. črc 2009

jaji: se budeš bát jít i vyčurat co 🙂

taita
16. črc 2009

Veru moc pekne. Ty vasi chlapi za chvilku polezou.

jajinka27
16. črc 2009

noo, protože on už se doteď dostal třeba k šuplíku a pod křeslo a tak 😅

berunka
16. črc 2009

teda Jaji nestacim valit oci,Tomik je sikulka 😉 😉 u nas to zatim vypada tak ze nozicky by lezly ale ruce nejak zapominaji co maji delat 😀 😀 ale aspon ze se teda uz konecne otaci i na zadicka z briska.
Veru Tobik je taky pekny ero na to ze mu neni dobre.drzime pesti aby to bylo co nejdriv zase good 😉

petkakrutik
16. črc 2009

Verčo, jak se ti neosype, tak to bude asi jako u nás a urbinků, hlavně vydžet. Vím, že se to mooooc dobře radí, ale ono to fakt přejde 😉

petkakrutik
16. črc 2009

Jo a to vídejko je suprtrupr 😀

Kde máme dneska anacondovic? Že by klepali kosu? 😕 😕

petruna26
16. črc 2009

Tý jo, Toba je hustej... Nevypadá nemocně, brouček... ☹
Holky, tak ať se ti vaši chlapi z toho koukaj vylízat, snad to nic nebude.. Nevím, bych se asi zvencla, kdyby A. měla takhle dlouho teplotu.. I když manža by s ní hned letěl na pohotovost, on je v tomhle hrozně pečlivej. A teď má za kámošku Adélinu zdravotní sestru od dětskýho doktora, to se hodí 🙂