• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

PEtu: jenze Kata bydli kousek :wink: a v tomhle vedru se mi nikam cestovat nechce
17. črc 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Njn., tak smůla :zipper_mouth: , my bysme sice asi přijely, ale asi se mi už zase nechce... :slight_smile:
17. črc 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petu: doufam, ze si se neurazila? Nebo se ti nechce, kdyz se podivas ven... :wink:
17. črc 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
venku je na padnutí, já teda ven už ani omylem, bo bysme oba chcípli vedrem, Tom taky nebyl nějak nadšenej venku a to měl body bez rukávu a kraťásky bez fuseklí :sweat_smile:
17. črc 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dělala jsem si polívku... Marti, to teda ani omylem :grinning: :grinning:
17. črc 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, spí vám dítka v těch pařácích? Tady na koberci je živo jak na Václaváku a po spaní ani stopy a to spala od půlnoci do půl osmé s přestávkama a od té doby niiiic...No a šáhla jsem jí i přes hlasité protesty do pusinky a je tam druhý zoubek, sice jen kousíček, takže možná ještě dnešní noc bude veselá, ale je tam, hurá. Snad bude chvíli klid.
17. črc 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kal tak to je super ze uz je druhy zoubek na svete i kdyz malinko :wink: :wink: u nas se chrupe po obede tak hodka max dve.dneska spala chvili dopo v kocarku venku jinak od sedmi co je vzhuru do ted taky nic.ted dodlabala zeleninu a vegeti v lehatku tak ji zkusim dat do loznice,tam mame "pouhych" 25 stupnu.v obyvku uz se to splha k 27 :astonished: :angry:
17. črc 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kati: vim, ja teda asi taky ne, chcipam vedrem. Anicka spala od rana 30 min
17. črc 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé a Marti, všechno nej nej k svátku! :slight_smile:
17. črc 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
kato: diiiky
Zuzi: my mame vsude v byte tak 28 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. črc 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru, u nás obývák a ložnice 26, v kuchyni je nejlíp, páč je na sever a ještě do dvora, tam nemám teploměr, ale tipuju o stupeň míň.
17. črc 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem za tento byt co se týká teplot hrozně vděčná, sice je ve sklepě ten posr.ný music club, ale v minulém bytě - garsonka pod střechou - jsme měli celé léto třicet, jedno okno a dveře hned naproti výtahu, takže nešel udělat průvan, když jsem nechtěla, aby mi tam každý načumoval :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. črc 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nevím, já jsem asi vedromil - a Adéla taky... :slight_smile: Zase spí, dnes už potřetí.. Já bych taky spala..

Marti, jasný, že jsem se urazila, ale už mě to přechází :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: A přidáváme se k gratulaci k svátku - všechno neeeeeeej, neeeeeeeeeeeej, neeeeeeeeeeej , :slight_smile:
musím popřát i macešce, taky Martinka

:slight_smile: jinak my máme v ložnici 26,6 - ale je to nejchladnější místnost, takže tady co jsme je taky tak o stupeň víc.. Nicméně mně fakt vedro není :slight_smile:

Kačko, gratulka Dorotce k druhému zoubkovi :grinning:
17. črc 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ty hle vedra jsou priserny ale zitra ma byt jen 15 stupnu :astonished: :astonished: to je na onemocneni jak delany,jednou 30 jednou 15 no hruza :angry: Ela se mi pro zmenu vali nahata na zemi v obyvaku.ted jsme prebalily mela tam peknou naloz,takovou docela vodnatou to u ni neznam tak bud je to po svestkove frutapure nebo ze by taky zuby :grinning:
17. črc 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kal, my jsme taky pod střechou - ale my chtěli úplně nahoru, to byla podmínka.. :slight_smile:
17. črc 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Káťo, to už je tento rok několikátá taková zpráva.. Minule tatínek zapomněl vyložit dítě do jeslí - myslím, že taky zemřelo...
no my jsme prave pod strechou. ufff
Petu: ja to myslela ale vseobecne, ze nikam nepojedu :wink:
17. črc 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je hrozny a naprosto to nechapu.vzdyt to dite urcite aspon trochu "komunikuje" vejska,zvatla proboha ja kdyz nekam s Eli jedu tak mam neustale v hlave ze ji mam vzadu v sedacce takze si nedovedu predstavit co by se muselo stat ze bych na ni zapomnela :astonished:
17. črc 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti já vím... Já to původně myslela tak, že bvysme dojely za váma... ale pak jsem zjistila, že se mi tak daleko nechce (no, asi jsem líná - i když spíš nechci A. každý den někam tahat :slight_smile: ). Co s tou ZOO?
17. črc 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru a nebo spí... No, asi je to možný, když už se to stalo víckrát :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2: :frowning2:
ale taky to nechápu... :frowning2:
17. črc 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petu: :grinning: :grinning: tak to jo. My jsme od vas fakt daleko.
ZOO beru vsema deseti
17. črc 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fajn, a kdy a kdo všechno? :slight_smile:
17. črc 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru přesně, asi bych spíš v autě zapomněla kabelku a klíče než Doru. To je fakt hrůza :frowning2:
Pokud bude příští týden nějak rozumně, tak se hlásím do té ZOO s vámi, jestli mě vezmete :wink:
17. črc 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja bych se do ZOO taky pridala :wink: pristi tyden uz by nemely byt takovy vedra.nam je to zatim jedno ktery den,mame volno.jinak ted jsem Eli dala do postylky v loznici,trochu se napila vody a uz spinka.no dneska uspech uz mame v sobe 50ml caje a 30 vody :grinning: :grinning:
17. črc 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já můžu čtvrtek pátek, hlásím.
17. črc 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem pro ten čtvrtek, ale jinak se přizpůsobíme... nicméně, já jsem pro čtvrtek... jestli mě chápete :slight_smile: :grinning: :grinning:
Kačko, ráda tě poznám :slight_smile:
17. črc 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kaci super taky bych te rada poznala takze ja si do diare pisu ctvrtek :wink: :wink:
17. črc 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
a pres pristi tyden by uz myslim mela byt doma i Sluninka :slight_smile:
17. črc 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se přidám pokud budeme zdraví :wink:
17. črc 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek