Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

ma12
17. črc 2009

PEtu: jenze Kata bydli kousek 😉 a v tomhle vedru se mi nikam cestovat nechce

petruna26
17. črc 2009

Njn., tak smůla 🤐 , my bysme sice asi přijely, ale asi se mi už zase nechce... 🙂

ma12
17. črc 2009

Petu: doufam, ze si se neurazila? Nebo se ti nechce, kdyz se podivas ven... 😉

jajinka27
17. črc 2009

venku je na padnutí, já teda ven už ani omylem, bo bysme oba chcípli vedrem, Tom taky nebyl nějak nadšenej venku a to měl body bez rukávu a kraťásky bez fuseklí 😅

kalian
17. črc 2009

Dělala jsem si polívku... Marti, to teda ani omylem 😀 😀

kalian
17. črc 2009

Holky, spí vám dítka v těch pařácích? Tady na koberci je živo jak na Václaváku a po spaní ani stopy a to spala od půlnoci do půl osmé s přestávkama a od té doby niiiic...No a šáhla jsem jí i přes hlasité protesty do pusinky a je tam druhý zoubek, sice jen kousíček, takže možná ještě dnešní noc bude veselá, ale je tam, hurá. Snad bude chvíli klid.

berunka
17. črc 2009

Kal tak to je super ze uz je druhy zoubek na svete i kdyz malinko 😉 😉 u nas se chrupe po obede tak hodka max dve.dneska spala chvili dopo v kocarku venku jinak od sedmi co je vzhuru do ted taky nic.ted dodlabala zeleninu a vegeti v lehatku tak ji zkusim dat do loznice,tam mame "pouhych" 25 stupnu.v obyvku uz se to splha k 27 😲 😠

ma12
17. črc 2009

Kati: vim, ja teda asi taky ne, chcipam vedrem. Anicka spala od rana 30 min

kalian
17. črc 2009

Jééé a Marti, všechno nej nej k svátku! 🙂

ma12
17. črc 2009

kato: diiiky
Zuzi: my mame vsude v byte tak 28 😝

kalian
17. črc 2009

Beru, u nás obývák a ložnice 26, v kuchyni je nejlíp, páč je na sever a ještě do dvora, tam nemám teploměr, ale tipuju o stupeň míň.

kalian
17. črc 2009

Já jsem za tento byt co se týká teplot hrozně vděčná, sice je ve sklepě ten posr.ný music club, ale v minulém bytě - garsonka pod střechou - jsme měli celé léto třicet, jedno okno a dveře hned naproti výtahu, takže nešel udělat průvan, když jsem nechtěla, aby mi tam každý načumoval 😝

petruna26
17. črc 2009

Nevím, já jsem asi vedromil - a Adéla taky... 🙂 Zase spí, dnes už potřetí.. Já bych taky spala..

Marti, jasný, že jsem se urazila, ale už mě to přechází 😀 😝 A přidáváme se k gratulaci k svátku - všechno neeeeeeej, neeeeeeeeeeeej, neeeeeeeeeeej , 🙂
musím popřát i macešce, taky Martinka

🙂 jinak my máme v ložnici 26,6 - ale je to nejchladnější místnost, takže tady co jsme je taky tak o stupeň víc.. Nicméně mně fakt vedro není 🙂

Kačko, gratulka Dorotce k druhému zoubkovi 😀

berunka
17. črc 2009

no ty hle vedra jsou priserny ale zitra ma byt jen 15 stupnu 😲 😲 to je na onemocneni jak delany,jednou 30 jednou 15 no hruza 😠 Ela se mi pro zmenu vali nahata na zemi v obyvaku.ted jsme prebalily mela tam peknou naloz,takovou docela vodnatou to u ni neznam tak bud je to po svestkove frutapure nebo ze by taky zuby 😀

petruna26
17. črc 2009

Kal, my jsme taky pod střechou - ale my chtěli úplně nahoru, to byla podmínka.. 🙂

kalian
17. črc 2009

Jako chápete to???? Zapomněla na dítě v autě a šla do práce?????

http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/174055-...

petruna26
17. črc 2009

Káťo, to už je tento rok několikátá taková zpráva.. Minule tatínek zapomněl vyložit dítě do jeslí - myslím, že taky zemřelo...

ma12
17. črc 2009

no my jsme prave pod strechou. ufff
Petu: ja to myslela ale vseobecne, ze nikam nepojedu 😉

berunka
17. črc 2009

to je hrozny a naprosto to nechapu.vzdyt to dite urcite aspon trochu "komunikuje" vejska,zvatla proboha ja kdyz nekam s Eli jedu tak mam neustale v hlave ze ji mam vzadu v sedacce takze si nedovedu predstavit co by se muselo stat ze bych na ni zapomnela 😲

petruna26
17. črc 2009

Marti já vím... Já to původně myslela tak, že bvysme dojely za váma... ale pak jsem zjistila, že se mi tak daleko nechce (no, asi jsem líná - i když spíš nechci A. každý den někam tahat 🙂 ). Co s tou ZOO?

petruna26
17. črc 2009

Beru a nebo spí... No, asi je to možný, když už se to stalo víckrát 😝 😝 ☹ ☹
ale taky to nechápu... ☹

ma12
17. črc 2009

Petu: 😀 😀 tak to jo. My jsme od vas fakt daleko.
ZOO beru vsema deseti

petruna26
17. črc 2009

fajn, a kdy a kdo všechno? 🙂

kalian
17. črc 2009

Beru přesně, asi bych spíš v autě zapomněla kabelku a klíče než Doru. To je fakt hrůza ☹
Pokud bude příští týden nějak rozumně, tak se hlásím do té ZOO s vámi, jestli mě vezmete 😉

berunka
17. črc 2009

ja bych se do ZOO taky pridala 😉 pristi tyden uz by nemely byt takovy vedra.nam je to zatim jedno ktery den,mame volno.jinak ted jsem Eli dala do postylky v loznici,trochu se napila vody a uz spinka.no dneska uspech uz mame v sobe 50ml caje a 30 vody 😀 😀

kalian
17. črc 2009

Já můžu čtvrtek pátek, hlásím.

petruna26
17. črc 2009

já jsem pro ten čtvrtek, ale jinak se přizpůsobíme... nicméně, já jsem pro čtvrtek... jestli mě chápete 🙂 😀 😀
Kačko, ráda tě poznám 🙂

berunka
17. črc 2009

Kaci super taky bych te rada poznala takze ja si do diare pisu ctvrtek 😉 😉

berunka
17. črc 2009

a pres pristi tyden by uz myslim mela byt doma i Sluninka 🙂

kacatko03
17. črc 2009

já se přidám pokud budeme zdraví 😉