Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

berunka
20. črc 2009

cauky maminky jak se vede po vikendu?ja jsem hotova,v patek jsme byli u znamych na grilovani,sla jsem spat ve ctvrt na pet a Ela v pul 7 vstavala,no sila.a na dnesek se vzbudila po jedne hodine,pokandena takze prebalovacka pak hlad a usnula po druhe a ve ctvrt na sest uz definitivni vstavani.no sila.ted nastesti usnula takze se muzu aspon v klidu nasnidat 😀 podarilo se mi ji natocit jak se prevraci z briska na zadicka tak to sem pak hodin 😉

urbi
autor
20. črc 2009

ahoj holky, zdravím v rychlosti!
jdu teď na gyndu, už 14 dní v kuse krvácím, tak snad to jsou jen splašené hormony a ne něco jiného...

zdravím všechny ledňáčky a posílám pusinku!

Kájo, Anac a spol - co zítra?

berunka
20. črc 2009

Misul drzime pesti aby to bylo v poradku hlavne pak dej vedet jak jsi dopadla ju?a jak se ma Filipek?

ma12
20. črc 2009

Dobre rano,
Anicka strasi od 5,10, ted zavrela ocicka, tak snad 2 hodky bude spat.
Jdu dneska k ocnimu a pozoooor, zitra se opravuje auto, uz se vi, cim to je, tak drzte palec 🙂, takze ja zitra za Anac nemuzu.
Miso: at je to dobry.

febris
20. črc 2009

tady je to dnes sama navsteva u mudra! tak drzim palce at je to ok 🙂
ja vyrazim v 11

monique_2006
20. črc 2009

cus, drzim palce na kontroly a s tim exemem febris neves hlavu! vetsinou to vymizi....a proc onkogynekologie?? 😒

febris
20. črc 2009

monco ja jsem mela pred 2,5 lety tezkej nalez na cipku- posledni stupinek pred karcinomem :( takze chodim na kontroly na specializovane pracoviste :(

cline
20. črc 2009

nazdárek, já bych zítra mohla, ale jestli Martě sprví autí tak na ní můžeme počkat, já pak nemůžu až v pátek
Urbi a Feb držím palce 😉

ma12
20. črc 2009

V patek muzu 😀 😀 😀 😀

anaconda
20. črc 2009

Dobré poledne, ledňáčci 😉

Tak zítra já taky nemůžu, protože jedu do BN na kontrolu štítné žlázy. V pátek ale zatím nic nemáme, takže se budu těšit na Váš přílet. Jen doufám, že bude počasíčko, abychom mohly projet kočáry 🙂

monique_2006
20. črc 2009

feb - tak to drzim palce. urcite to bude v poho! dej vedet

cline
20. črc 2009

Jé to jsem to asi blbě napsala, já právě v pátek nemůžu. Takže já bych mohla středa čtvrtek.

cline
20. črc 2009

jo a nac jak jsi na tom s vozovým parkem? nevím jak se naám s Urbíkem vejdou oba kočáry do kufru, máš tam něco záložního na povožení Justíka nebo Fiildy? 😉

koalice
20. črc 2009

Dobré popoledne, koukám, že se to tady rozlejzá na různá zdravotnická pracoviště, tak aby to bylo kompletní, já se pro změnu před chvílí vrátila od zubaře. Mám umrtvenou celou dolní čelist, vrtalo se vpravo i vlevo, takže pocit mojmentálně úděsnej. navíc jsem tam byla v ordinaci s oběma dětma, Honzík se polovinu času choval u sestřičky, jinak vřeštěl a bylo to 25 km tam a 25 km nazpátek. měla jsem vítr, aby mě nestavěli policajti cestou nazpátek, protože mluvím s tím umrtvením jak dement a určitě by si mysleli, že jsem v poledne nalitá jak žok a k tomu vezu dvě chudinky malé děti 😀 😀 😀

Jinak jsem vyzkoušeli příkrmy z DM a fakt nám jedou, doporučuju ovocné müssli a cuketa-brambor. Rozšiřuju mu zeleninovovocné obzory, v srpnu najedem na maso 🙂

febris
20. črc 2009

tak to byla rychlovka, na onkogyn berou prednostne kojici matky, takze jsem sla hned (ksichty ostatnich cekajicich byly pri mem odchodu zajimavy ;)
vypada to dobre, uvidime co vysledky cyto... ty budou az za 4t 😖 😝 patologove se o prazdninach holt flakaj ;)
zjistila jsem ze na prikrmech danyskovi nejvis smakuje lzicka a bryndak 😀

berunka
20. črc 2009

jeee to ja bych taky za Anac vyrazila,ale nejsem natolik zdatny ridic abych si troufla sama ☹ to bych se musela k nekomu pridat.co holky prazandy nechcete nektera taky vyrazit za Petulkou?

febris
20. črc 2009

holky otres, asi ct a patek budu muset byt u tchyne- v pa vecer prijede manzel teda... nekdy tam jet musim, a 2 dny jsou max co se daji zvladnout myslim... i tak teda je to predstava dost desna. Jediny stesti ze tam bude i babicka (resp daneckova prababi, to bude moje zachrana, ta je desne fajn, je ji 81 a pokecam s ni jako s nakou kamoskou 😀

kacatko03
20. črc 2009

zuzi já bych jela, ale...za A nemám auto za B Tobovi tečou nudle i učima, navíc ztrácí hlas 😕 , C už mám doma Fidela s kterým 2x denně musím na inhalace TAKŽE JÁ NEMUŽU ALE RÁDA BYCH

berunka
20. črc 2009

Veru ☹ ☹ ☹ ☹ co k tomu dodat,moooooc drzime s Eli pesti aby jste se brzo uzdravili 🙂 ty si to taky spolecne s Misou vyziras za vsechny lednacky 😒

koalice
20. črc 2009

Feb, tak ať cytologie dopadne dobře...

Kačátko, tak to je vážně smůla, že Ti padli oba kluci najednou.Ještě, že jste si aspoň užili ve zdraví tu dovolenou...

kacatko03
20. črc 2009

koal to jo to je snad jedinej týden kdy byli oba zdraví od začátku prázdnin. Hele jak se dlouho muže čekat na Hexu? my tu 3 furt nemáme a už je to minimálně 3měsíc 😕

berunka
20. črc 2009

tak tady jsou nase prvni uspechy s otacenim,ted uz to Eli vali o sto sest 😀

https://www.youtube.com/watch?v=CA0qkiHnbeM
koalice
20. črc 2009

neboj, to ohlídá pediatr a navíc po prvních dvou očkováních už nějakou hladinu protilátek má vytvořenou, takže žádnej spěch

febris
20. črc 2009

diky holky
byla jsem na poste kde nevim co se stalo ale nikdo tam nebyl, takze jsme nemuseli cekat ;)
v obchudku jsem sehnala 3 cepice na prcka, tam mam radost 🙂 ten se tam zubil na prodavacku, ktera z nej byla uplne vedle 🙂

petruna26
20. črc 2009

beru, pěkné.. 🙂

berunka
20. črc 2009

Peto 😉
jak to holky vidite ve ctvrtek s tou ZOO?co jsem koukala na pocasi tak ve stredu uz ma byt zase tricet stupnu 😲

kacatko03
20. črc 2009

Toba = leze leze po železe...plaz

https://www.youtube.com/watch?v=g3qmucO5PNE
berunka
20. črc 2009

Veru sikulka to budes mit za chvili veselo vid 😀 😉

petruna26
20. črc 2009

mně horko nevadí 🙂 i když tam se asi není moc kde schovat.. na Petříně byly fajn ty stromy... mně je to fuk, když se půjde jdeme, když ne, tak nejdeme 🙂

kacatko03
20. črc 2009

Zuzi ta záskuvka je docela hustá 😀 😀 s tou si Eli hraje? ty jo plazí se teda rychle. uplně sem si vzpomněla na Jaji jak Tom byl jak fretka.

s tou Zoo já uvi, ve čtvrtek ráno jdu s F na kontrolu a T snad bude na tom lépe tak uvi