• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

soni: ty pro větší děti mají ti pítko plastové :wink:

jaji: ted jsem to četla co se ti děje v noci...a co mu třeba dát napít čaje? nebo já dělám to když se mi malej v noci probudí že mu vypadl dudel a chci mu ho dát tak se na mě začne tplemit, mávat rukama kopat nohama a povídat tak mu kápnu dvě kapky babykalmu rychle strčím dudel přikreju a zmizím, on začne tahat dudel s fenyklem a usne.
17. kvě 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jé Ilonko, vy jste byli na Veveří :dizzy_face:
17. kvě 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo,ptala jsem se a nemají.. :confounded: Leda mu vyměnit hlavu.. :grinning:
17. kvě 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ilon, tak mu ji uříznu a přebarvím na zeleno :grinning:
17. kvě 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo,jj..Byl tam šermířský festival,tak tam mm nesměl chybět.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. kvě 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
míšo a co mají v quelle a chcete tomu měnit hlavu??? :grinning:
17. kvě 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru,polštářek s tweetym :grinning:
17. kvě 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
nekoukate na Novu?? To je sranda :grinning: :grinning:
17. kvě 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
urbi...no leda to, protože se fakt takhle nikdy nebudil :(( vypadl mu dudlik a on spal v pohode dal
17. kvě 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukáme,já se hlavně rozplývám nad tím barákem :dizzy_face:
17. kvě 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ta vilka je super, no :sweat_smile:
17. kvě 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte bambulky,
tak jsme strávili rodinnou neděli. Ráno jsem vstávala s mládětem dřív než mm, pak mi to vynahradil tím, že musel do práce... Ale po jídle, který uvařil, jsme byli na výletě v lese (mádě čučelo jak tele na nový vrata, tolik stromů ještě nezažila :slight_smile:) a na večer se nám pozvali tchánovci, že přivezou maso a ugrilujem. Tak jsme nachystali zeleninu, mm roztopil gril a oni zavolali, že je zdržela návštěva, tak že už nedorazí :grinning: U nás jak u vyjedenýho krámu, jen okurky a rajčata, tak mm zabručel, ať pošlou aspoň maso... Tak se tchýně zasmála a nakonec dorazili. Měli to výborně naložený, takže chuťovka :dizzy_face:

Jinak gratuluju Anetce k svátku, doufám, že to pořádně oslavila a něco hezkého dostala:slight_smile:

Soni, tak super, že se to Tomínkovi povedlo vytlačit. A pak že to maj těžký jen ženský u porodu :grinning:

Kočko, třeba si to tvoje postýsknutí TM tady přečetl... Kéž by to udělali všichni a pak jim to "osvícení" vydrželo. Můj se o víkendu celkem staral, ale pořád je trošku mimo a celodenní péči si představit nedovede. Takhle potřebuje jít kadit, tak mi ji strčí a stráví tam půl hodiny, to můj časák zůstává na wecku netknut :angry: :grinning:

Ilčo, jů, ty máš ukovanej prstýnek? Taky jsme s mm měli od našeho kamaráda, krásnej, akorát jsem díky němu málem přišla o oko :sweat_smile: :slight_smile: Jo, ten barák bych nechtěla ani za zlatý prase, nevím, kdo by to uklízel a cvakal za topení a elektriku :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jaji, po referencích Urbinkovic Filípka bych asi taky zkusila tu masáž, zatím to vypadá, že mu to pomáhá... Fakt bych ti už přála, aby se to všechno dalo do kupy... A vystřídal tě aspoň chlap v péči o víkendu? Když sem tam dáváš flašku, tak to jde, ne?
17. kvě 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neli,tak k tomu baráku ny to chtělo i movitého muže samozřejmě.. :grinning: :grinning: :grinning:
Prstýnek mám krásný.. :wink: Naštěstí bez újmy na zdraví
17. kvě 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
neli...no dneska rano teda vstal v 8 nebo tak nějak a šel s ním do obýváku a já spala asi 45min :sweat_smile: A v noci on spí, jeho skoro nic nevzbudí, leda když už Tom řve jak na lesy, mě vzbudí každej jeho pohyb a kníkání
17. kvě 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
neli, jaji, míšo: o jaké to masáži mluvite????
17. kvě 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jsem nahrála video z dneška

http://www.youtube.com/watch?v=KEe1WpmI7Kk
17. kvě 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
veru...Míša byla s Filípkem na nějaké masáži a jemu to pomohlo
autor
Veru, chodím s Filípkem na thajskou masáž
jaji: ohledně spinkání???? nebo i tomu blití?
17. kvě 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
chodíme jednou týdně... postupně mi ho tam dávají dohromady, šmudlu mýho..
míšo: a jako proč? nějak mi to uniklo...já myslela že máte problénmy jen s tím blitím
autor
Veru chodíme tam hlavně kvůli tomu, že špatně zapojuje pravou stranu a to spaní je bonus :grinning:
autor
Veru, tak to ti toho fakt dost uniklo.....
17. kvě 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
míšo aháááááá :slight_smile:
17. kvě 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
blití jako problém neberu, to je to nejmenší... je chudina celý zablokovaný, budil se třeba 30x za noc, konec kojení..... bylo toho víc
17. kvě 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už bych dala nevim co za to aby se nevzbudil vypadnutim dudliku :pensive:
17. kvě 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo, to video je super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Jak se Filípek krásně řehní :dizzy_face: :dizzy_face:
17. kvě 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ten Budař je borec! :grinning:
17. kvě 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Neli, tak koukám, že se k sobě mláďata budou hodit - Filípek miluje stromy, když se ho chci na chvíli "zbavit", dám ho v kočárku pod strom :grinning:
17. kvě 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo,video je paráda.. :dizzy_face: Fiípek je náhodou šikulka!Malá tak dlouho hlavičku nevydrží držet.. :pensive:
17. kvě 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek