• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

míšo...noo to jo, někdy nejde ani udržet v ruce, mno coo aspoň zhubnu až za ním budu lítat žeee :grinning: :grinning:

Fíla udělal podle mě nejvíc pokroků tady ze všech, je to šikula a já jsem ráda že už je to vše v pohodě :wink:
22. črc 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele, hele, zas to s těma chválama nepřehánějte :grinning: :grinning: :grinning: , ne, dělám si srandu...
Adéla tam nějak houká, tak se na ni jdu kouknout, dneska nechtěla usnout a po půl hodině, že by byla zase vzhůru - ha, fakt jo.. Tak zatím páááááááááá :slight_smile:
22. črc 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jaji v to zhubnutí taky doufám, jeslti to bude fungovat, tak mi Tomíka na týden půjčíš :grinning: :grinning: :grinning:

Petru, jj zase se vezeme s vámi - taky se točí :grinning:
22. črc 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
paaa, já jdu taky - na toho Míru :wink:
22. črc 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
urbi...tak jooo, klidně na dva týdny :grinning: :grinning: a bacha nejradši má šuplíky, dvd přehrávače a tak :grinning:
Míšo, hezký - taky jsem si an něj musela zvykat, hlavně na to dotykový ovládání, to nevím, jestli tam taky máš, ale je to jen pro zlost, občas takhle někomu omylem o půlnoci volám a tak :stuck_out_tongue_closed_eyes: , no, většinou nějakýmu chlapovi a než to típnu, tak mu to zazvoní a volaj mi zpátky a mm je pak běsněj - žárlivec jeden :grinning:
Míšo, užij si to...
Adéla je zase zticha, tak nevím, jestli brečela (asi jen 10s) ze spaní či co a nechci jí tam vlízt, bo jestli je vzhůru a zmerčí mě, je po mně...
22. črc 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobry vecir.
Tak my dnes byly na Vyshrade a zvladly jsme to obe bez ujmy.
Autosedacku uz jsem take resila, ale nedoresila. Chtela bych Anicku vozit co nejdele v protismeru a nasla jsem sedacku BeSafe IZI, ale mam obavu, ze se nam nevejde do auta. Tak asi vyhraje Romer,Britax nebo Recaro a take chci variantu 9-18kg.
Info jsem cerpala mimo jine zde www.autosedacky.estranky.cz/
22. črc 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jířo, ten Römer 9-18 stojí 8litrů? Tý voe... To je mazec..
22. črc 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ty Recaro tam nemaj, kde je maj? :grinning:
22. črc 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ta Chicco Key I XP, myslíš, že je blbá? Tu jsem chtěla já.. :frowning2:
22. črc 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
já chci maxi cosi priori
22. črc 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peto ja vim, da se sehnat iza 6 v akci. Co bych pro bezpeci moji kocicky nedelala, ze. Necham to na vanoce jako darek asi od tchanovcu. Porad chteji neco kupovat tak at to je k necemu. Kdyz jsme kupovaly jidelni zidlicku tak se Tomasovi libila Tatamia a kdyz zjistil kolik stoji tak prohlasil, ze ty prachy radeji vrazi do autosedacky, ze za jidelni zidlicku mu to prijde zbytecny a ja s nim souhlasim.
22. črc 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Recaro jsem videla v obchode, ale mam pocit, ze je delaj v kategorii 9-36, ale je to firma co vyrabi sedacky do zavodnich aut. Tak ji mam jeste v uvaze. Peto Chicco nevim. Ja tu firmu moc nemusela, ale ted ji zaciam mit rada. CHci sedacku s Isofixem a musim hledat co je do auta schvalene a Romer pouziva mraky automobilek.
22. črc 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
blbnu, chtěla jsem Maxi Cosi, ne Chicco, to co máme teď, ale větší, takže jak píše Jája...
22. črc 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peto mrkni tam do tech testu. Ted jsem koukala, ze jsou tam nove. Tak to potommusim take projit.
22. črc 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myslíš ty testy 2008? 2009 jsem tam nenašla... No nic, jdu teď pracovat, ale za chvíli se ta sedačka bude muset řešit - teda do Vánoc - což zas až tak za chvíli naštěstí není :slight_smile:
22. črc 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my si s manžou pustili na dývku Sněženky...po letech a je to takové nemastné, neslané, že jsme to vypli a já šla koukat na Donutil a žehlit, a manža si hraje hry :grinning: Zlatej Donutil, fakt že jo :slight_smile: Nejlepší byla ta druhá povídka :slight_smile:
22. črc 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Martinko tak to my by jsme s Elou v patek dorazily k tobe,prida se nekdo?myslis ze uz bych mohla mrknout i na ty vecicky? :wink: :wink:
22. črc 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi..a nech mi tam nějaký, ne že je všechny vybereš :wink: :grinning:
22. črc 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
My taky v pátek asi můžem, ale až odpoledne - no, jak jinak :slight_smile:
22. črc 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sluniku zehlim takze jsem sem jen odbehla,neboj to co nam bude jeste hodne velky ti tam nechame :zipper_mouth: :zipper_mouth:
22. črc 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuz..kolik vůbec teď malá měří??
22. črc 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
já v pátek neee, mám srazík s holčinama z Krče :dizzy_face:
22. črc 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
já v pátek mužu i s obouma klukama :grinning:
22. črc 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
sluni čááááááu, kdy se uvidíme :dizzy_face:
22. črc 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja muzu porad :grinning:
22. črc 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jáji...tšáááu, v neděli nebo pondělí jsme zpátky,hned očko a pak jsme volný :wink:
22. črc 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
skoro :unamused:
22. črc 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek