Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

kacatko03
22. črc 2009

Soni: kočárek vypadá moc dobře, a má barvy jako JAné 🙂

jinak my máme sedačku Maxi Cosi Tobi a spokojenost veliká 🙂

Slunino nazdaar

ty vogo normálně sem si objednala od Hippu mléko na netu 6 krabit, tak pro to jedu a málem sem neměla kam dáv Tobiho v kočírku 😀 k 6 krabicím my dali jako dárek 3x krabici kaše Hipp, 6x lahev mléka od 9m, 3 bryndáky, misku a lžičku....sem koukala jak blázen 😅

jajinka27
22. črc 2009

sluni...my máme očko ve středu, tak co pátek? 😵

sluninka
22. črc 2009

kacat...čauves...si děláš srandu neee? já to kupuju a sotva mi dají paragon 😕

sluninka
22. črc 2009

jáji..jsem se ještě ani nesbalila a už to na mě takhle chrlíš jo? mě to je jedno, časík asi máme...uvidíme jak tatík s fotbalem, pokud nebude pršet můžem někam vyrazit

jajinka27
22. črc 2009

veru...to je suppeeer kauf

jajinka27
22. črc 2009

sluni...no jasnýý, já su rychlík 😀

sluninka
22. črc 2009

jáji...Ty se snad srážíš s někým každej den,ne? 😀

kacatko03
22. črc 2009

sluni: já si to objednala na netu to bio bo po tom mi nebleje a v krámě ho nemají a vyzvedla sem ho to na IP a takto mě nabalili chceš odkaz?

sluninka
22. črc 2009

kacat...no helé asi i jó, skouknu ceny..sice jedem v HA, ale třebajs se to vyplatí😉

jajinka27
22. črc 2009

sluni...neee, no ale co doma?

kacatko03
22. črc 2009
sluninka
22. črc 2009

jáji...to je fakt...

kacat...doufám,že mi nepošloutolik talířků a lžiček, kolik si objednám krabic 😀

jajinka27
22. črc 2009

sluni... 😀 hlavně mě neba se procházet samotnou 😉

berunka
22. črc 2009

tak uz jsem sekla se zehlenim 😀
Sluni no na pulrocni mela 62cm ale ted mi prijde ze doslova roste ze dne na den.takze muj odhad je tak cca 66cm.
teda Veru jsi me docela namlsala s tim Hippem.my jsme teda zase na Nutrilonu AR ale ted jak uz se snazi lezt tak mozna nebude tohle mliko potreba.ty jsi na nej presla z ARka?
holky a v patek by jsme pak po bazarkovem sraziku vyrazily do Stromovky?

sluninka
22. črc 2009

beru...já jsem sekla s ARkem taky, malá mi ho začala bojkotovat, nechtěla ho,tak jsem nalítla na Hipp, sice po každým krmení při krknutí trochu ublinkne, a když se přesouvá po zemi tak trochu taky, no ale aspoň ji zase chutná a jí normálně 🙂

kacatko03
22. črc 2009

Sluni no to asi jo 😀 me teda al 3 bryndáky a tu misku abych neměla 6 bryndáků 😀

Zuzi: ne my jsme byli od cca 5m na norml bebě...po AR blil stejně jako po normální tak sme přešli. a v Itálii mi Beba došla a měli tam jen Hipp bio a po tom vubec nebleje, po bebě to házel furt. měli jsme i hipp plus a taky ok, ale to se blbě rozpouští a dělali se hrudky ale jinak bylo ok 😉

s pátkem je to bezva...stromovka je ok Fidel by si vzal koloběžku 🙂

berunka
22. črc 2009

no ja jsem zkousela Bebu co je AR i HA a po ty mi teda blindila vic,ani se nemusela otacet na bricho a uz ji to bublalo v krku ☹ takze jsem ji dala zpatny Nutros AR a po tom je to rozdil,ublinkne tak max kdyz je po jidle na brisku jinak nic.zase ji nechci porad ty mlika menit,asi to na traveni neni moc dobry coz?

sluninka
22. črc 2009

jáji...jak samotnou? s Tomem přeci 😉

beru...já jsem z malý taky musela na chvilku udělat pokus. králíka, abych zjistila co jí vyhovuje nejvíc

berunka
22. črc 2009

Sluni a jak ti to mlicko Naty sabotovala,vubec nechtela pit?me prijde ze Eli uz se ted po nem taky tolik nevrha.ale prisuzovala jsem to tomu vedru.

sluninka
22. črc 2009

kacat..tak jsem tam poslala objednávku na 5x2HA tak jsem zvědavá co mi při tom mým štěstí dorazí 😕

petruna26
22. črc 2009

Jáji, já myslela, že do pátku srazy nemůžeš, že máš doma Toma? 😕

Já tenhle pátek můžu, další asi taky (Jířo, ber brusle, když jdeme do Stromky 🙂)

jo, myslíte, že by třeba nějaký oblečky zbyly i pro naší Adélku? 😢 , nějak mi vyrostla 😒

sluninka
22. črc 2009

beru...tak tady u nás vedra nejsou, bylo jen pár dní a to mi už blbnula předtím, dřív když viděla flašku tak se mohla zbláznit radostí, ale pak jsem ji to musela vysloveně nutit a ještě s ní při krmení chodit,abych do ní to mlíko dostala, teď jak máme ten Hipp,tak baští zase fajn..jen teda v noci se mi začíná budit častěji na jídlo, ale budem pak zkoušet tu kaši na noc..buď od Hami-hajaja..nebo něco vymyslim...

sluninka
22. črc 2009

Péťo...kolik má Áďa????

berunka
22. črc 2009

a jak moc je to ublinknuti po tomhle mlicku?ja bych nerada tady totiz pak mela zasoby nedojedenyho mlika 😀 😀 😀 je to mala louzicka nebo to z ni vylitne?

berunka
22. črc 2009

Peto myslim ze neco urcite najdeme i pro tu tvoji princeznu,my ted potrebujeme tak 68 - 74 velikost s tim ze 74 uz bude do zasoby 😀

sluninka
22. črc 2009

beru...tak u nás je to záležitost jen malý loužičky 😀

sluninka
22. črc 2009

já mizim...
užijte si v pátek srazík a příští týden se budem těšit..
beru..Tobě pěknou dovču ve Špindlu nebo kam to razíte

pápááá

berunka
22. črc 2009

jo jo jedeme do Spindlu s maminou,odjizdime pristi tyden v nedeli a vracime se ve ctvrtek 😉

sluninka
22. črc 2009

...tak to bysme vás ještě stihnout mohly 😉

berunka
22. črc 2009

ale do te doby se snad jeste uvidime 😉 😉 😉 😉 🤐
tak ja mazu taky na kute,poslednich par dni v noci nahazujeme x krat dudel tak abych se trochu vyspala.pres den uz Eli chrupe doma tak max. 2 hodky,pak jen v kocarku venku 😒