Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

petruna26
24. črc 2009

Jáji, taky bych šla do nový...
Moni, já myslím, že je to fakt nastejno... mně třeba Manduca plně vyhovuje, snad jen ergo má navíc tu kapsičku na zip, jinak mi to přijde fakt totéž..

Přidáno pár fotek ještě od Káti, nebojte, je na nich i moje prd.l 😝

ma12
24. črc 2009

abys nedopadla jako ja s autem, sice mi klapku vymenili, ale otacky to stejne nedrzi 😠 , takze to jede prozmenu....ano do servisu. Acka NEBRAT, NEKUPOVAT, VYHNOUT se obloukem i kdybyste tam meli znamyho generalniho reditele.

petruna26
24. črc 2009

Jáji, taky bych se bála, přeci jen je to "jen" látka a to dítě je na ní zavislý... 1500,- je dost rozdíl, ale já třeba ji využiju skoro každý den, tak těch peněz nelituju

monique_2006
24. črc 2009

peto - ja zkousela oboji a ergo ma podle me lepsi polstrovanejsi popruhy. a ta kapsicka je taky super, fakt ji vyuzivam...

ale v zasade je to nastejno, to joooo

a sla bych do novy, taky se v tom hodne potite a tak....

jajinka27
24. črc 2009

tak sem objednala novou za 2270 včetně dopravy 😀

berunka
24. črc 2009

Marti oranzovou jako mas ty a docela to bylo presvedcovani v pohode,ukazala jsem mu na obrazku tu co jsme puvodne chteli a Fabulu,pak ten cenovy rozdil a sam rekl,ze Fabula je lepsi 🙂 🙂 vecicky se libi,no proste si ted uvedomuje jak to bude jeho fesanda 😀 😀

petruna26
24. črc 2009

jáji, super cena 🙂
jakou barvu? já dneska viděla žlutou a bylo mi líto, že mám šedivou, ta žlutá byla nádherná...

petruna26
24. črc 2009

tý jo, 3. Fábula, to jsem ráda, že budete mít stejnou.. 🙂 já teda žlutou, ale to neva

berunka
24. črc 2009

Petul videla jsem ji dneska u Martinky a jeste kdyz jsem videla ze ta cena je fakt v pohode tak jsem doma zautocila a zvitezila 😀 😀 😀
teda ta fotecka od Kati moooc hezky,taky si rikam ze si stoupam vedle vychrtlinek 😲 😎

monique_2006
24. črc 2009

peti - na zlutou by lezly musky, tak nelituj 🙂 mne se libi ta co mela jaja v albu, ta olivova...

jajinka27
24. črc 2009

petru...tu přírodní, už jsme jí měli 😀

jajinka27
24. črc 2009

moni...ta olivová je hezká ale je za 3200,- 😅

Veru...zítra dáváme postýlku o patro níž, dneska ráno už v postýlce byl skoro na čtyřech 😅

petruna26
24. črc 2009

jo, jáji, pamatuju 😀
vidíš, že se tam Tomovi líbí, stačí povyrůst a hlavně ti odtud neuteče 😀

beru, jsi prdlá - já fakt nejsem vychrtlinka.. 😝

moni, díky za útěchu, když ona byla tak krásná.... už máš stěhovací horečku?

ma12
24. črc 2009

Jaji: udelalas dobre, a dobra cena i
Petru: 4. fabula - ma ji i Hanta 😀
Zuzi: he he a bude dalsi kolo, vezmu to priste, fakt mam super veci. Musela jsem se rozhodovat, co se mi libi vic a byl to boj

ma12
24. črc 2009

Jaji: takze za mesic poleze jo? A co jak se libi ve sportaku?

jajinka27
24. črc 2009

petru...jo jo byl v pohodě a koukal okolo 😀

monique_2006
24. črc 2009

jaji - aha, tak to je sila, to jsem nevedela. tak to bych taky brala tu prirodni

peto - stehovaci horecka zatim uplne nevrcholi, ale jsem bezdetna - psa i jonase si vzali nasi na vikend, nevim jak to bez nich preziju.... 😒 jak dlouho jste byli zatim bez deti? ja tak maximalne na vecer, tak je to sila...

berunka
24. črc 2009

Marti a mas tam nejaky bodynka a slabsi mikinky?no ja budu muset ted min to dalsi vyplaty brzdit a ted kdyz se objednala na zidlicka a jeste chci objednat puzzliky tak aby se nam tatka nelekl 😀 😀

jajinka27
24. črc 2009

marti...jo to nevím, stačí mi že se doplazí kam chce a už leze i do kuchyně 😀

ma12
24. črc 2009

Moni: ja uz celej vikend, dalo se to, ale v nedeli se mi uz stasne styskalo.
Zuzi: bodynka nejaky jsou, ale slabsich mikinek spousta
jaji: chtela jsem rict bude chodit, Tomin uz leze ze

petruna26
24. črc 2009

moni, já 3 a půl hodiny a byla jsem už tak na nervy, že když jsem Adélu měla konečně v náručí, normálně mi tekly slzy... jsem magor... závislák na mým mimískovi malinkým 🤐

jajinka27
24. črc 2009

marti...dej pokoj s chozenííím, neciiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😅

berunka
24. črc 2009

tak to znam,my jsme sli na ples a ja jsem modchazela pul hodiny a pak me musel MM temer odtahnout nasilim 😀

monique_2006
24. črc 2009

marti - tak to je to samy. ono to stehovani by se s nim moc nedalo. nastesti budem mit hodne velkej frmol, tak to snad preziju...

jajinka27
24. črc 2009

já byla bez Toma max 3 hodiny

petruna26
24. črc 2009

moni, snad jo - a hlavně je to lepší pro něj, to si musím vždycky neustále opakovat..
a hlavně budete ve svým krásným novým velkým bytě - těch 30m2 navíc vám fakt závidím, mě by stačilo aspoň 10 - máme to tu všechno fakt nafest 😝 , nicméně bych měla být ráda, že bydlíme ve svým, že... 😝

anaconda
24. črc 2009

Ahojky.

Tak co ta Ilonka, sakra?? 😕 😕 😕

Já dnes prubla ten vozík na kolo, který jsme včera dovezli z Jihlavy. Je lehce jetý, ale super!!! Dnes mám v nohách přes 20 km + 3 piva 😅 No jinak by mi to nejelo, že? 😉

Bez Kubíka jsem byla nejdéle půl hodiny, víc ani prd a tak to hooodně dlouho zůstane 🙂 Jsem téže závislák na tom pidistvoření v postýlce 🙂

petruna26
24. črc 2009

Anac, ty jsi teda jezdec 😀.. já si taky dala pivko, ale jen jednu (a půl 😝 ) sklenky..

Jáji, na tý poslední fotce vypadá tomík tak rozumně 🤐

urbi
autor
24. črc 2009

ahoj holky, jdu se rozloučit na týden - jedeme do těch Jeseníků, tak se tu mějte fajn jo? budu bez připojení, tak případné důležité info ocením třeba přes sms 😉 😵

myslím taky na Ilonku, víc než jste napsaly, už mě nenapadá.... opět souhlasím s tím, jak to napsala Anac - rázně, výstižně.... škoda, že se holky na chvilku nemůžete prohodit, aby Anac zasáhla... jak píše Neli, Ilonka je stvoření, ze kterého je na dálku jasné, jak moc je hodná.... kéž by jsi Ilon měla vedle sebe někoho, kdo by tuhle vlastnost uměl ocenit a ne zneužívat.... držím palce, i má podpora stále trvá!!!! drž se, kočko naše!

jajinka27
24. črc 2009

hihi Petru, jsem se zasmála, preeej rozumně 😀