Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

sonisek
26. črc 2009

Dobré ránko,
tak co Ilonka? Moc na ní myslím....

A Aničkám přejeme vše nejlepší k svátku 😵 😵

nelinkav
26. črc 2009

Dobré ráno,
připojuju se s přáním Aničkám k svátku! 😵

Ilonko, kde jsi???

U nás zas veselo, asi toho našeho pošahanýho psa vyexpeduju někam hodně daleko... Po hodně dlouhé době si všimnul bedýnky se stelivem pro kočku a jal se do ní čůrat. Podle toho, kolik toho vypustil se chce kocoura zbavit jeho utopením. Jen tak mimochodem při tom počůral i fasádu 😠 Tak jsem to metla aspoň zalít vodou, ať to nesmrdí a při té příležitosti jsem si všimla, že kocour zdevastoval další kytku... Jak mm říká, musím si vybrat mezi faunou a flórou... No a páč zbavit se zvěře by bylo složitější, tak příští rok prostě jen nic nezasadim 😝

Odpoledne vyrazíme asi na slezskoostravský hrad,, když už má chlap tu dovču, při které musí chodit do práce... 🙄

Koal, chtěla bych tě poprosit o radu: můj taťka má bloklý záda, už je to poněkolikáté, vždycky ho dr. léčí sadou injekcí. Tentokrát je to nějaký horší, těch 10 injekcí nezabralo, je na tom po měsíci prakticky stejně jak na začátku (chodí jak robocop, nemůže sedět, stojí nakřivo atd.). Dr. mu řekl, ať to pomalu zatěžuje, že se to rozhýbe... Prostě neléčí ho nijak, jen ho prohmatal (a nutno dodat, že šikovnej v tomto směru není, když ho jednou namasíroval, tak ho zablokoval úplně). Nakonec si otec vyprosil "odborný vyšetření" - poslal ho na neurol, tam ho zas jen prohmatali a poslali ho na rehabilitace. To se mu samozřejmě nelíbí, páč furt neví, z čeho to je a je to na dlouho a on musí do práce. Když byl při minulým tomhle stavu na pohotovosti, tak mu dr. v Brně řekl, že to bude časem na operaci a ať se poradí s obvoďákem. Leč ten je nepoužitelný... Může se nějak objednat na další spec. vyšetření, případně když byl na neurologii v Ivančicích, tak sám navštívit neurol. v Brně?
Tam u nás je to katastrofa, páč tam hodně lidí chodí jen proto, aby nemuseli dojíždět daleko a tím pádem se udrží i ti nešikovní lékaři ☹ Já se našim dost divím, protože mamku tentýž lékař málem zabil (skončila na ARU, díky taťkově intervenci přežila). Jenže jim prý jinak nic není, chřipky apod. nemívaj, tak ž nebudou zbytečně jezdit x km 😠

nelinkav
26. črc 2009

Tak mm mi právě řekl, že mi visí břich. Pravda, mohlo by mě potěšit, že to řekl v souvislosti s tím, že mi visí míň než jedné osmnáctileté známé, ale visííííííííí. Chjo, to už je zlý 😔

nelinkav
26. črc 2009

Já dneska tak celkově valím oči, s kým to vlastně žiju. Můj inteligentní, čistotný muž se dneska chová jak pravej bufeťák. Když si ráno chystal snídani, tak jsme zjistili, že jsem včera omylem vyhodila čerstvej chleba (zdál se mě plesnivej a on to byl jen potisk na igel. obalu) - a on si ho šel z popelnice vzít!!!! Prý ležel nahoře a je zabalenej, tak nevidí důvod, proč ho ještě nesníst... Teď si přelívá slivovicu a potřeboval petku. Tu jsem opět včera vyhodila (jsme měli ten uklízecí den, no 😀 ), tak se šel podívat. Naštěstí byla dost vespod na to, aby ji lovil. Mě dneska fakt klepne pepka, on byl doteď víceméně normální 😅 😝

A končím se samomluvou, po koju jdem k babičce na oběd a pak na nějakej ten výlet.
Užívejte neděli, pa.

jajinka27
26. črc 2009

ahojky,

vše nej Aničkám k svátku 😵

jinak my příští týden jedem na dovču a nějak si to neumím představit, naše dítko usíná zásadně v tichu a ve tmě a nevím jak to bude na dovče? tam budem v jednom pokoji a určo nepůjdem spát v 8 večer 😒

berunka
26. črc 2009

ahojky kocky,
Anickam slunickam taky pvse nej nej pohodove maminky a zadne trapeni.my tu mame navstevu uz od vcerejska,spat jsem sla ve tri ale usnula jsem az za svitani takze jsem dneska lehce KO 😒 Ela nastesti zlata,kolem desate usnula a jeste ted spinka.za chvili budeme grilovat masicko k obidku a pak asi vyrazime na prochajdu.a jak u vas?
Ilonko ozvi se,jsem jak na trni co se u tebe deje ☹

anaconda
26. črc 2009

Dobré poledne, ledňáčci 🙂

Aničkám taky přeji vše nejlepší k svátku 😵 😵 😵 😵

Kubajs je na zabití! Večer ho asi bolí dásně, protože by rád dudal dudana, ale s pláčem ho vyplivává. Jsem ko, protože takto probíhá už 4 noc, nejde vůbec utišit ☹

Ráno jsem nemilosrdně vytáhla Jirana s postele, řekla jsem mu, že už mi to s ním leze na nervy, vrazila jsem mu oblečeného řvoucího Kubíka do rukou a vyhodila ho ven na procházku. Už jsou pryč 3 hodiny a já jsem si za rytmu Tří sester uvařila, vyluxovala a vytřela. Už jsem byla fakt na prášky z toho Kubíkova řevu 😒

Taky myslím na Ilonku a jen doufám, že je v pohodě, v rámci možností 😕

Odpoledne vyrazím s Kubíkem na túru naším vozítkem, tak už se mooooc těším. Jirana nechci ani vidět 😉

petruna26
26. črc 2009

Ahoj holky... 🙂
Aničce Martinky, Aničce Jiřky, Aničce Koal vše nej... (ostatním taky, pokud jich tu máme ještě víc 🙂

My dnešek strávily venku u tchánovců na chatě, fajn, až na ty přemnožený mini klíšťata 😝 2 se do mě zakously, mm a Aďula naštěstí snad nic, ale nebyly skoro vidět 😝

Anac, u nás je to podobné, asi taky zuby, no - tak ať Kubíkovi rychle vylezou - nemá ještě žádný? Já se v tom nějak ztrácím..

taita
26. črc 2009

Ahojky
Anicce jsem prani vsech vyridila a ostatnim jmenovkynim take prejeme vse nej.
Jsem se prave prejedla. Mam uplne vypnuto. 😕

petruna26
26. črc 2009

a co jste měli? zase suši? když slavíte 😀

jajinka27
26. črc 2009

co asi Ilonka?

taita
26. črc 2009

Peto 😀 😀

Ne, ne, nejdriv jsme si dosli na pivko. Mela jsem dve male a domu jsem sla zmatlana. A pak jsem snedla hromadu hranolek a smazak a hermelin. 🤐

petruna26
26. črc 2009

Jířo, tý jo 🙂 Pivko jsem měla taky, asi tak jedno malý.. A k tomu 2 špízy a kotletu na grilu - jedla jsem v poledne a ještě ani teď nemám hlad.. Ale mm něco kuchtí, tak asi budu muset ještě jíst 😝

taita
26. črc 2009

Tak to budes muset. Snaha se ceni. A kdyz si nedas tak bude nastvanej a priste nic neuklohni. 🙂
Mrkni na fotky. Mam tam Anicku jak vcera jedla poprve mrkev. Mela jsem z toho strach, ale dnes snedla vse co jsem ohrala. Akorat vcera se budila co tri hodiny na jidlo (to neznam) asi se ji sprajcovala mrkrv v brisku. Nez to telo zpracovalo.

petruna26
26. črc 2009

Super, to mi pak musíš říct, kolik toho spapala.. 🙂 My dneska dali na zkoušku Adel trochu vody do toho hrnečku - no, ta se na to teda tvářila, házela takový správně kyselý ksichty.. Tak jsem jí pak dala mlíčko 🙂

taita
26. črc 2009

Jo a dnes jsem Ani dala krouzky od Lamaze co mam od Marti a co s tim delala to byl teda mazec. 😀 Tom ji asi hodinu natacel. Byla to sranda.

sonisek
26. črc 2009

taita, dobré fotky 🙂 Tos dala malé prvně mrkev a tolik ti toho snědla?? Kolik toho tak bylo?

Já dneska asi po týdnu zase zkusila dát mrkev a nesnědl ani půl lžičky a dávil se mi u toho, i když to měl najemňoučko rozmixovaný...

petruna26
26. črc 2009

takovou tu pyramidu? Tý jo, vy toho máte.. 🙂 mně se líbí ten válec - a co je to modrý, co má A. v ruce na tý poslední fotce?

petruna26
26. črc 2009

Soni a ty ji vaříš sama? To bych taky nejedla 😀

sonisek
26. črc 2009

petru, vařím...ať si zvyká na domácí...

sonisek
26. črc 2009

petru, vy jste už zkoušeli?

taita
26. črc 2009

Soni jo vcera to bylo poprve.
Vcera jsem ji ohrala asi tretinu te male sklenicy. A snedla asi tak pulku. Dnes jsem ohrala druhou tretinu a zbastila vsechno. Dnes jsem ji to davala mensi lzickou a bylo to lepsi. Dokonce me chytla za ruku a cpala si tu lzicku do papulky.
Peto to jsem koupila spolecne s chobotnici a tim valcem. Valec a ty krouzky dostala dneska. To modre je spodek od tech krouzku. kdyz se do toho prasti tak to hraje, toci se to. Anicka s toho sundala ty krouzky a vzdycky to chytla tak, ze se to nemohlo tocit a mela s toho desnou legraci.

taita
26. črc 2009

Ja jsem chtela varit, ale pak jsem to vzdala. Kdyz vidim zeleninu co tu prodavaj 😒 A predstava, ze se s tim vari a ona to pak nechce. Sklenicka me vysla na 14,- Kc a ma ji na tri dny.

sonisek
26. črc 2009

no, tak uvidíme jak dopadneme...možná tu skleničku taky vyzkouším...

taita
26. črc 2009

Az toho sni vic tak budu varit a stridat to. Ale ted to nema cenu.

sonisek
26. črc 2009

jinak dneska u nás den horor...asi se malému začíná ozývat dolní dvojka...celý den protiva, spí úplně jinak než normálně...když mu chci namazat dáseň, tak řve ještě víc a rve mi ruku z pusy...no síla ☹ večer usínal na třikrát...nakonec jsem mu dala trochu Nurofenu a ještě se dobaštil a spinká...tak snad už to bude dobré...

jajinka27
26. črc 2009

já nevařím bo jsem lenoch 😀

sonisek
26. črc 2009

mně to nevadí vařit, ale mám rady, že bych ty první příkrmy měla radši zkusit ze skleničky...

jajinka27
26. črc 2009

soni...ty jo chudík, našemu leze jednička nahoře a zatím docela v pohodě, ťuk ťuk 😅

petruna26
26. črc 2009

Soni, my ještě nedávali nic, až příští víkend. Ale Adéla podle mě zdlábne všechno, je zvyklá na lžičku od kapek - ty jí taky nechutnaj, ale statečně polyká. Stajně jako tu vodu dneska. Ale ty škleby co u toho hází 😝 😀
Jáji, podobně, hlavně v tomhle množství mi to přijde zbytečný vařit - možná až bude jíst víc, něco uvaříme. Ale jaksi víc věřím tý zelenině ze skleniček, než tý v obchodě.. ☹