Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

petruna26
28. črc 2009

cline, to mi taky přijde.. je velkej, ale co, do korby se skoro nevlezla a hlavně se jí tam nelíbilo, tak uvidíme co "řekne" na sporťák.. Koupila jsem jí tu clonu, tak tam chudina není ani vidět 😝

petruna26
28. črc 2009

v noci mi to taky neva.. mně to vůbec neva, jen bych brala tu MS, no.. 😔

cline
28. črc 2009

tak já uvidím, zatím to budu nějak kombinovat, to Chicco jsem koupila za 1230,- i s poštovným a je super, takže zatím budu na chvilkové ježdění používat tenhle a na cesty delší hlubokej.

cline
28. črc 2009

petru 😕 😕 😕 chceš MS, jo? pošlu hend jak bude 😀 😀 😀

jajinka27
28. črc 2009

brý den,

tak já nekojím měsíc a ms nikde 😕 😅

sluni...ne, prosvítal mu zub pod dásní a pak měl v dásni prasklinku, jako teď, leze mu třetí 😀

sluninka
28. črc 2009

jáji..hele než se uvidíme tak mu začnou padat,ne? kam pospíchá? 😀 chce určo koušat maťo jako máma 😀

febris
28. črc 2009

petru no jo, taky je to asi tim ze je vedro, to si danysek sosne taky casteji, spis na zizen nez na hlad myslim.
Ja jsem aspon rada ze ma hustsi stolici, driv ji mel hodne ridkou a meli jsme celkem casto "nehodu" s plenkou ;) a taky kadil 3x denne urcite...
a proc chces ms? abyste se mohli zas brzo snazit o druhy?

petruna26
28. črc 2009

cline, tak jo 🙂
feb - no, tak nějak... 🙂

jajinka27
28. črc 2009

sluni...jo to já nevím, nicméně se z něj stal žrout, teď sem mu dala 2 malé sklenky jídla, koupila je tchýně a on to zblajznul celé, tzn 250g 😕 😅

kalian
28. črc 2009

Čau holky, než napíšu něco víc, koukněte prosím někdo na www.kojeni.net - co se vám načte za stránku?? Mě se to přesměruje úplně někam jinam 😕 Mám správně tu adresu?

jajinka27
28. črc 2009

mě se to tam taky přesměrovalo 😕

petruna26
28. črc 2009

káťo, mně taky 😒

kalian
28. črc 2009

No to je teda dobrý ☹ chjóó...

kalian
28. črc 2009

Jinak vás všechny zdravím a opožděně díky za páteční srazík, jsem ráda, že jsem vás poznala. Akorát se omlouvám, já jsem celkem nemluvná, co jste napovídaly za ty dvě hodiny, já neřeknu ani za týden 🙂 A k tomu moje dítko, co se pořád trhá od kojení, když jej něco rozptyluje.. jsem musela být kousek od vás, bo bych ji nenakrmila a byla by pak protivka.

petruna26
28. črc 2009

Káťo, to je dobrý.. To já jsem ukecaná až až a když se do toho dáme třeba s Jiřinou tak není ani sekundu ticho... 😝 Taky jsme tě rády poznaly a doufám, že s náma zas někdy vyrazíš..

berunka
28. črc 2009

Kato i ja se pridavam k poteseni ze seznameni,ja jsem teda taky blafna ukecana no to jsi mohla videt v tramvaji vid 😀 😀 😀 ale casem se zacvicis taky neboj 😀 😀

sonisek
28. črc 2009

Ahojky při úterku 🙂
změnilo se počasí, tak dítko je opět takové protivnější... Venku se to mračí a my máme jít odpolko k mudře, tak snad nezmoknem...
Přidávám se ke "klubu" Huggiesek 😀 Máme doma zásob až až 😀 Těch s Púem, samozřejmě 😀 Sestřenice zase používá ty Classic a nestěžuje si, ale mně odrazuje už jen ten obal 😀 😀 Nám nejvíc teď vyhovují Huggiesky a plenky z Lidlu 🙂
Co se týče MS, já jí měla jen jednou, v březnu, když jsem začla brát HA, od té doby jsem to nedostala...

sonisek
28. črc 2009

Petru, tak se malé u tebe líbí, když chce být pořád u prsa 😀
My kojíme tak cca 8x za den.... v noci teda jen jednou (v šest ráno už neberu jako noční kojení 😀 ) a jinak přes den co dvě hoďky ...

febris
28. črc 2009

soni ja tuhle kamosce rikala ze kojim 3x v noci- tak v 1-2, v 6 a v 8 😀 a ona na to ze v tom pripade jen jednou 😝 😀
pres den sosa a 3h

petruna26
28. črc 2009

jo, Soni, já vím, kdyby bylo po jejím, visí na mě 20 hodin denně 😀

koalice
28. črc 2009

Zdravím z deštivého dne, dopoledne tu lilo, teď jen zataženo...Máme tu přemnožené komáry, v noci jsem tři hodiny tu havěť lovila a stejně je malej zeštípanej. Takže jsem po nákupu sajrajtů do zásuvek, snad to bude lepší. Zpropadené povodně..
Neli, neurolog mu nedá celou kartu, otec má nárok na výpis z dokumentace
Anac, to může být spousta věcí- folikulitida, flegmóna, erysipel... Pokud se bude šířit zarudnutí, bude bolestivé zvětšení uzlin a horečky, pak šupem na obvod pro ATB
Jinak ad kojení a MS, já kojím permanentně á 2-3 hoďky nonstop a MS ještě nebyla. Spíš jsem z toho mírně nervózní, poněvadž bych ev. nehodu odhalila později.
Po měsíci jsme opustili pouze zeleninové hody a malej se může utlouct po králíkovi s kořenovou zeleninou od Hippu, jedna sklenička je mu málo. A Nutrilonovou kaši nechtěl,musela jsem mu do ní přidávat banán, teď jsme zkusili Hipp a panečku , jak do něj padá. Ještětu mám nenačatou od Sunarky , tak nevím, jestli mi jí po té Hippové veme.
Jo a autosedačku máme taky už vyřešenou, nakonec rodinná rada zvolila Chicco key 1 plus pro 9-18 kg , variantu bez isofixu, páč manžel ten systém v autě nemá. Tak až dorazí, otestujem a podám reference. Z vajíčka mi už fakt vyrostl, nohy mu vyčuhujou fest.

sonisek
28. črc 2009

feb, jojo malej se nají v sedm a pak se budí ve 2-3 a pak až v šest ráno 😀 Ale to už vstáváme....

petkakrutik
28. črc 2009

Ahojky, jsem tu v poklusu při obědě.

Mně včera večer začala zničehonic tak děsně bolet hlava, že jsme nechápala. Hned jsem teda šla spát a usla, ale ráno po probuzení jak kladivem do hlavy, k tomu divno v žaludku, břicho nafouklé. Vzala jsem si acifein (při kojení, snad to bude OK), na ksicht hodila chladící masku, trochu alpy s cukrem na žaludek, ale výsledek nic moc teda.

My taky ještě jezdíme v hlubokém. Minulý týden jsem už od našich divezla sporťovní nástavbu, ale Páťa ji nechtěl ani zkusit, řval jak tur. Ještě máme v hluboké celkem místo (zlatý boldík), takže do září ho v tom nechám. Sporťáku si ještě užiju dost a dost... 😉

ad krámy, u mě ještě nejsou, ale nevím, jestli třeba ten můj momentální stav s tím nesouvisí. Zítra jedem na chatu, no jestli mě to chytne tam, tak valíme domů. Manža bude nasraný, ale co už no...

feb, v 6 a 8 není v noci 😀 Já kojím taky průběžně furt. Dnes nad ránempo 5. hodině jsme se zdejchla do obýváku a vida, prtě vydrželo spát 2 hodiny jenom s MM 🙂

berunka
28. črc 2009

tak u nas to vypada ze se zacina zlepsovat pocasko,tak snad bude odpolko prijemna prochajda 🙂

petruna26
28. črc 2009

🙂 beru, u nás se to taky už vybírá, jen to dítko mám pořád stejně protivkový 🙂

berunka
28. črc 2009

Ela ted po hodine a pul co mela zeleninu vyzahla jeste 180 mlika a spokojene keca na dece 😀 😀 akorat ja ted jit ven nemuzu protoze jak jsem vcera predelavala kocar na sportak dala jsem ho do sedu a jedne mi vratit zpatky,MM jsem 2x prosila at mi to predela a co myslite?pochopitelne na to zapomnel.takze nemuzeme jit ven.tak jsem mirne nastvana 😠

febris
28. črc 2009

soni, danielek ji naposledy v 9, usina v pul 10, takze suma sumarum to mame stejne jen o 2h posunute 🙂

sluninka
28. črc 2009

Veru..kde jsííí?? přišel mi Hipp 😀 bonus 3talířky,3lžičky,2bryndáky,2x Komfort

petruna26
28. črc 2009

sluni, pěkný 🙂 😀 😀 my chceem taky 🙂 ale když my nekupujem mlíčko.. Nebo jste objednávaly něco jinýho než mlíko?

sluninka
28. črc 2009

Péťo..nene,jen to mlíko 😉 a to Ty máš to nejlevnější 😵