Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

anaconda
28. črc 2009

Tak jsem se vrátila z kontroly štítné žlázy. Výsledky krve nic moc a dle sona se mi zvětšuje. Prý to mudr vidí na operaci. Rozhodně se v říjnu, kdy půjdu opět na kontrolu. Mám fakt radost ☹

sonisek
28. črc 2009

Tak se hlásíme z kontroly...vypadá to, že Tomík je nejméně přibývající ledňáček....Od 11.6. přibral jen 430g - to není moc ☹ Ale dr. to už neřešila, že začnem příkrmy, tak se to zlepší....Tak jako jsem řikala, že hlady mi nebrečí, jen jí častěji, tak co...v noci vydrží...Tak řikala, že je mrštnej, tak si to vykope...Hlavně jak mi taky málo kadí, tak dneska "musel" kadit dvakrát...holt měl jít k dr., že...
Tak na půl roce má 7250g a 70cm...
Když jsem se ptala na to, že mu občas teče mlíko do nosu při kojení, tak mi řekla, že se to stává dětem, co mají rozštěp, ale že on ho nemá....
A dostali jsme brožurku o příkrmech, tak to asi rozjedem ve velkym 😀 😀 😀
A třetí hexa nebyla - není vakcína...takže až příští týden si budem volat a objednávat se na ní...

sluninka
28. črc 2009

anac...Ty máš štítnou žlázu? 😨 teda tak to je fakt radost... co by se stalo kdyby ses tý operaci vyhnula?

febris
28. črc 2009

soni v klidu, danysek v 5.m pribral jen asi 280 🙂 v 6. asi 400 🙂 oni ted uz nepribiraj jako driv ;)

kalian
28. črc 2009

Sluni, ty jsi přímo ze Zelenče? Neznáš tam paní Lstibůrkovou?

sluninka
28. črc 2009

kali..nene,nejsem, bydlim kousek od tamtud..ale přiznám se že ani tady nikoho podle jména neznám 😉

sluninka
28. črc 2009

kali nejmenuje se Stibůrková?

koalice
28. črc 2009

malý typ- teď jsem se vrátili z Tesca, mají tam slevu na klučičí kšiltovky za 18 Kč !!! čtete správně, taky jsem tomu nevěřila, takže má Honzík hned dvě, jednu na teď a druhou po roce věku 😀
Taky se tam objevily body s dlouhým rukávem, cože je v tescu rarita, ale u nás už dost probrané...
Opět akce na tesco plíny za 200 Kč.....

Anac, to je smůla, ale ber to tak, že bys nebyla ani první ani poslední a řešit se to musí, pokud chceš správně fungovat a potažmo i podruhé ev. otěhotnět

kalian
28. črc 2009

Možné to je, Sluni 🙂

sluninka
28. črc 2009

kali... takovou rodinku známe, ale ono jich tady v okolí je víc 😕 😉

berunka
28. črc 2009

holky tak uz mame doma na zkousku Huggiesky,sem je pritahla ze Schleckeru tak jsem na ne zvedava 🙂

jajinka27
28. črc 2009

anac...a ty máš sníženou funkci??

sarusenka777
28. črc 2009

Ahoj ledňandy,moooc se omlouvám, že vám sem lezu,ale občas vás čtu,všechny hezky držíte pohromadě a já bych moc potřebovala pomoc ☹ nemáte některá zkušenosti s průjmem u mimi? Mam dneska pěti měsíční holčičku a od včerejška má průjem, je zatím jen na nutrilonu - od začátku, příkrmy ještě nedáváme a doktorka nám na to řekla, že mam dělat jen rýžový odvar z nemléčné kaše hami,ale malá to nechce, jednou lokne a začne řvát, uplně se zalyká breky tak jsem nevydržela a dala jí mlíko ☹ po tom je spokojená,ale zase se po...nevíte co dál?! jsem už z toho nešťastná ☹ děkuju za každou radu 😅

kacatko03
28. črc 2009

čauves...jdu koupat děti, pak dočtu zatím nová fota https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

kacatko03
28. črc 2009

tak jsem tuuuuu...

sluni: no pěkný taky nářez co? 😀 hele no já budu objednávat zase nejpozději ve čtvrtek...bo už mám jen 2 kraboce mléka zato karton mléka od 9m 😀 😀 tak jsem zvědavá co k tomu dorazí 😀

Jinak jsme dneska byli u bratránka mají 2,5m holčičku, dorazila i segra s malou, takže hotové jesle 😀, mají nový byt, Toba po příchodu a plazení strhl převislou kytnu z okna na zem, naštěstí na nej nespadla, tak jsem vyfasovala smeták 😀 , pak poblil sedačku bo se přepil 😀 tak jim to tam trochu zrujnoval ale dobrý. pak sem malého dala do léhýtka malé....a bum hned sem si vzpomněla na Jaji a Anac...malej byl v tu ránu dole na4 a hrozně se řechtal 😀 , pak sem malého dala do segřiné autosedačky(vajíčku) kromě toho že koukali nohy tak koukala i pulka hlavy, vymršlil se a bum...převrátil se hlavou dolu. 🙂

anaconda
28. črc 2009

Ahojky.

Jojo, štítná žláza mi cca 3 roky vůbec nefunguje. Zkrátka ani ťuk! Řešit to tedy budu až v říjnu, přeci si nebudu kazit prázdniny, že? 😉

Sarusenko,
a co zuby, nerostou Elišce?? Já bych to tedy moc nehrotila a hlavně se nestresovala. Průjmem jsme si tu prošla každá a taky jsme panikařili. Počkej na koalici, ta Ti jistě poradí nebo jí písni do IP. 🙂

sarusenka777
28. črc 2009

anac, zoubky nerostou, já se bála dát jí to mlíko, doktorka mi vtloukala nedávat ☹ nebudu koal otravovat,i tak jste hodný, že jste písly 😉 přeju zdravoučký miminka všem a chlapy, co pěkně poslouchají 🙂

jajinka27
28. črc 2009

anac..mě taky nefunguje ale o operaci ani tuk, já myslela že se operuje ta větší 😕

saru..a nezkoušelas jiné mlíčko? třeba by to mohlo pomoct? a jak dlouho to trvá ten průjem?

sluninka
28. črc 2009

Veru...no já to mlíko mám po 500g, menší nedělají... včera v ečer mě malá poblila táákovým způsobem, hukot no..jsem si na vás vzpomněla jak jsi byla v poho když Tóba blindil a já nevěděla co zachraňovat dřív..no Naty čisťounká a já komplet poblitá 😀
hele ko.ik teď malej měří a váží??

sarus...s timhle neporadím 😒

anaconda
28. črc 2009

Jaji,
mě se prý ta žláza nebezpečně zvětšuje někam dovnitř, páč venku není nic vidět. Jestli se mi v těhu nepřestěhovala do podprdy 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Saru,
koal Ti jistě ráda poradí, ale taky bych zkusila jiné mléko. Máš normální nebo hypoalergenní?? Kup sunar, uvidíš, jak si Eli šmákne 😉

jajinka27
28. črc 2009

sluni...hihi já si vždycky vzpomenu na Verču a Tóbu, když mi Tom blindí 😀 a jako teď blindí skoro po každém jídle 😅

anaconda
28. črc 2009

Sluni,
otázku pro Kačátko bys měla hoooodně přehodnotit, protože "malej" se o Tóbovi říct opravdu nedá 😀 😀 😀 😀 😀

petruna26
28. črc 2009

holky a nedával se na ten průjem ten nutrilan - nebo něco podobného nutrilonu (ten název myslím), vím, že Urbi to používala u Fíly...

sarusenka777
28. črc 2009

holky,mam obyč nutrilon,ale doktorka mi vtloukala žádný mlíko,jen jí nechat dva dny na rýžovým odvaru...jenže ten nechce...po sunaru blindí, ten nee 😅 dala jsem jí nutroš a uvidím, dám na vás, nebudu to hrotit a zítra uvidím 🙂 a díky díky díky za spoluúčast, už mizím 😉

petruna26
28. črc 2009

nutolin - myslím...

petruna26
28. črc 2009

ta klávesnice je šahlá - Nutrolin se dává u průjmu, ne?

sluninka
28. črc 2009

anac 😀 ty voe to jsou zase kecy v kleci 😀 se z Tebe picnu 😀 😀

jáji...TI blije po každým jídle? jako po mlíku nebo příkrmech?? my teda ublinkáváme taky,ale protože se hned musí točit na břicho a cestovat,tak jak se klepe tak se z toho pobleje 😀

jajinka27
28. črc 2009

sluni...po všem 🙂) ublinkává ale myslím že to je tím že je neustále na břiše a tak, protože já ho po jídle v klidu fakt neudržím 😅

berunka
28. črc 2009
kacatko03
28. črc 2009

Anac: No toto 😀 😀 😀 😀 náš malej je drobek přeceeeee 😀 😀 😀

sluni: v 7m MĚL!!!! 9,5kg a 74cm...zítra jdeme do poradky takže přes 10 kg mít bude 😀 měsíčně ted přibírá přes kilo, jak přestal blejt 😀

jaji: jj to je dobrá dedukce...už se hodně hýbě a mačlá bříško....Toba nebleje ale jakmi le si ho dá někdo na klín a zmáčne mu pupek tak to jde...ale už nme takové šavle