Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

jajinka27
28. črc 2009

tonic..tak jí místo kaše dej mlíčko? třeba nestlé, je s kaší ale je tekuté

berunka
28. črc 2009

Tonic ja prodavam jen neco,kousky ktere jsem si tolik nezamilovala.jinak Elinky prvni overalek a teplejsi soupravicku a dalsi kousky jsem si nechala.ale vzhledem k tomu ze druhe by jsme radi "trefili" na jaro az podzim tak treba kombinezka a zimni bunda druhemu prckovi nebudou.a ja bych byla rada aby i druhy prcek mel "svoje" vecicky a ne jen zdedene po segre 😉

berunka
28. črc 2009

Jaji a jaky objem je to mlicko od Nestle?to ti to vypije Tomik cele nebo se to muze nechat do druheho dne?

jajinka27
28. črc 2009

beru...250ml jedno mlíčko a má to na 2x většinou 😉 a Nestlé se musí vypít do 6 hodin ale Sunarka je do 48 hodin, tu už taky měl, to je vyloženě tekutá kaše

tonica
28. črc 2009

Jaji - kdyz u nas je ten problem, ze Patula odmita lahvicku. Vodu a cajik v ni nedostanu ani z Magic Cupu, proste jen lzickou nebo rovnou pije z sirokeho hrnicku, zadne pitko. 😠

Beru - aha. Tak snad vam ta "trefa" vyjde. 😉 😀

kacatko03
28. črc 2009

jaji: to je v takové te krabicce jako smetama? sunarka to má na dobrou noc a dobré ráno že? a nestlé to má medové atd...to jsme měli takyyyy 😀 ale majel to vyžahl najednou...ale prodlouženej spánek teda neměl 😖

jajinka27
28. črc 2009

tonic...aha, no to je blbý ale podle mě kdyby měla hlad tak flašku vezme

veru...jo jo přesně 🙂 no náš není takovej jedlík 😀

kacatko03
28. črc 2009

jaji: 😀

jinak nám ted toba pije 240ml mléka 😕

berunka
28. črc 2009

Tonic jsem taky zvedava jestli si tu nedelam iluze a nakonec to zas bude lednacek nebo zimni miminko 😀 😀 😀

jajinka27
28. črc 2009

veru...nám maaax 180ml

sluninka
28. črc 2009

Veru...ty vole 😀 to je bombarďák, to snad není možný, já už vidim jak nám sem jednou Tóba napíše: Máma spí a já mám knedlo zelo, sice jsem se poblil,ale i tak vám píšu 😀 😀 😀

kacatko03
28. črc 2009

sluni: si děláš prdel, ale já se bojim aby nebyl jak synovec,,,ten se nají většinou se pobleje a jí dál..( a tak to je třeba 3x dokola 😕 😀

sluninka
28. črc 2009

😀 😀 😀 😀 žiši už mlč 😀 já bych se ani nedivila, vybleje pár zbytků a jede dál 😀 bože můj 😀

tonica
28. črc 2009

Kacatko - 😀 , proste chlap, no!
Beru - tak ja zatim nejak neplanuju, ono se to samo vyvrbi... Ale dvouletou materskou jsem rovnou zavrhla.
Jaji - moje rec. Tak ja to Patule od tety vyridim, jo? 😀 😀

kacatko03
28. črc 2009

😅 😅 😅

hele ted jsem koukala že mléko Hipp 3 je od 9m takže...objednávám 3 a uvidíme...zda mu bude konečně stačit a nebude tolik jííííst...sem zvedavá co mi na to řekne dr že furt "žere" 😀 jo a to ještě když má přesnídávku k obědu tak mu jedna sklenička 200g nestačí tak se dojí půlkou z druhé a nebo vytáhne ještě mléko 150ml...fakt nevím zda je to normální nebo má tasemnici 😀

kalian
28. črc 2009

Toni, ahojek! Jestli tě to potěší, u nás taky tak. Akorát já nezpívám 🙂 Usne jen u prsa a to ještě až tak v devět, celou noc se budí, jen se pohnu v posteli a už je přicucnutá a ráno v půl sedmé budíček. Přes den spí 20 min a tím to končí... Snažím se to neřešit, co jiného mi zbývá. Jednou se to musí zlepšit. Naštěstí se nechce nsoit, stačí jí, když se jí věnuju, nevím, jak bych to zvládala, taky už není nejlehčí. Já bych už taky chtěla večer svůj klid, ale nějak se mi nedaří vysvětlit jí to 🙂

berunka
28. črc 2009

teda holky to je tema na poeticky vecer 😀 😀 no Ela dava 2x za den 210 a pak jeste 150 a 180 😉 taky podle toho vypadaji ty nozicky 😀

kalian
28. črc 2009

Beru, Dorotka taky není nejmenší a to zatím jen kojím, počkej až najedem na příkrmy, to bude nevěsta k Tobíkovi jak vyšitá 🙂

petruna26
28. črc 2009

jejda, tady se to zase perlí 🙂

febris
28. črc 2009

holky prosim vas, kdyz davame UM nebo neco tekutyho z flasky, jakej dudlik pouzivate? treba avent jaky cislo?

sluninka
28. črc 2009

kali..kolik Dorinka má??

petruna26
28. črc 2009

Kal, u nás je to podobný - teda to přes den.. Večer mám klid, v 7 ji odložím do pelíškua spí - max. se třeba za hoďku nebo 2 vzbudí a chce jíst, ale pak spí dál. A ráno jsem ji očůrala, tam co ležím jsem narafičila polštář, ona se nemohla přetočit na břicho (tím se vždycky jen co vylezu z postele vzbudí) a spala až do 7:45 - krásných 40 minut jen pro mě hned po ránu... Ale jinak mám pocit, že v noci spí přisátá skoro pořád 😀

tonica
28. črc 2009

Kali - no presne, to je jak u nas. Prso je to jediny, co zabira. Jenze ja se desim toho, co prijde pak, az budeme odstavovat. Budicek mame ted taky presne v pul sedmy a pres den spi tak 2-3x po 20 min. Sama doma nikdy neusne. Musim zase "ukojit" nebo uvozit v kocarku. To noseni je nahrada za kojeni, jinak by byl rev. Grrrr... 😠

kacatko03
28. črc 2009

feb: my máme od Nuku takovej ten širokej a máme č.2...malej neumí pít z dudlíku co má dorku jako avent a špičce, to se dáví...a ten nuk to má jakoby ze strany na té hlavičce....chápeš??? co myslím 😅

Kali: no já myslím že tobu žádná chtit nebude, bo nebude žádná ochotná mu navářet aby ho uspokojila 😀

jajinka27
28. črc 2009

jdu do vany

si zase zaperlila Věrko 😀

v pátek máme srazík s Věrkou, přidá se někdo?

tonica
28. črc 2009

Petru - i ty brute? 😀 Normalne az se bude odstavovat, tak ji snad v sexshopu koupim umelou "kozenu" - jako nahradnici. To si vubec nedovedu predstavit, ze bych dite polozila na usnuti do postylky a ono by mi tam samo vytuhlo. To zni tak kraaaaasne..... 😵

petruna26
28. črc 2009

Veru, já to živě vidím, to je jak ta phádka o Koblížkovi 😀
Toni, já taky nevím, čím ji budu uklidňovat, až nebudu kojit.. 😕

petruna26
28. črc 2009

Toni, Adéla to tak má naštěstí od začátku... Asi se naučila v břiše na nějakej reži či co.. 😝
ale jinak už je proklatě vyčůraná a ví, kdy má kňourat a že to fakt pomáhá 😝
jáji, já třeba - jde o to kdy a kde... a jak bude.. 🙂

hel, koukaj ty vaši chlapi na fotbal? já ani nemusím, bo mm u toho tak nadává a řve, že vím naprosto jasně, co se tam děje... 😝

kacatko03
28. črc 2009

holky já ted četla info o mléku hipp3 konfort...a je z kravského mléka, a pak tam píšou že není vhodné že je to zátěž na ledviny...tak jako co si z toho mám vzít? proč ho teda dělaj 😕

kacatko03
28. črc 2009

petru: jj u nás se koukalo a byl z toho nervozní 😀

jdu vanit a spát, dočtu vás z postele z mobilu, ale nejde mi z něj odepisovat, PROOOOOČ???