• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

Veru :confounded: :confounded: cože? z kravskýho?? co to je za blbost
28. črc 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru..já se z mobilu nemůžu vůbec přihlásit, taky nechápu proč
28. črc 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic, jdu taky do hajan, kdyz se mi podarilo tu nasi malou tyranku uspat. Hezky a klidny vecer vsem.
28. črc 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Věru: no na netu to nepíšou ale na obalu té flašky ano... :confused: je to to hotové tak já nevim....já se přihlásim a napíšu odpověd ale neodešle se. to je bordel toto :slight_smile:
28. črc 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda tak na to mlíko se zítra taky mrknu...to mi hlava nebere..
28. črc 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
28. črc 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru...to se ještě domluvíme a má bejt hezky
28. črc 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Feb., to je pěkný... :slight_smile:
dozvím se jáji, sluni - kde a kdy je v pátek ten sraz?
jinak mě z mobilu psát jde, ale drtí mě to, je to pomalé a nejdou smajlici..
28. črc 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahaaaaaaa, tak to jo... hezky je horší než hnusně, teda myslím počasí jako bylo třeba min. čtvrtek... no, uvidíme... já můžu odpoledne, ale to víte.. :slight_smile:
28. črc 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru...bysme se i přizpůsobily :wink:
28. črc 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak zase objednavka z lekarny za 1400 jen to vrzne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
na www.docsimon maj fakt ale dobry ceny, dycky koukam na dany produkty i jinam a v 95% je tam cena nejnizsi a taky super ze se to da vyzvednout na nekolika mistech (lekarnach) po pze a jeste navic se to da zaplatit flexipassama :slight_smile:
28. črc 2009 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sluni: v půl roce měla 69 cm a 7,6 kg, což není asi žádná hrůza, ale mě přijde velká. Třeba Eli a Adélka a Anička od Ma jsou drobnější...
Kaci: mě se to taky neodešle, přečtu si to, napíšu, ale neodešle se. Navíc naposled jsem se na koníka z telefonu přihlašovala v porodnice a pak nám přišel účet za wap na 1800 Kč :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mám evidentně nějaký extra výhodný tarif.
28. črc 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kal - to je hustý - tak to já platím 177,- měsíčně, s tím, ež to bylo od ledna do července zdarma.. Ale mám to fakt jen kvůli koňovi.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale já si občas čtu, když se mi ještě nechce usnout..
28. črc 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru, Jiřko co vy v pátek? Zuzi?
28. črc 2009 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Káťo? :slight_smile: tebe taky zveme, my tě rozmluvíme :slight_smile:
28. črc 2009 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky
Ja bohuzel v patek nemuzu. Teda zatim jsem rozhodnuta jet na chalupu na kazdorocni chlastacku, ale obcas me prepada, ze nepojedem bo chlapi budou delat strasny bordel a ja se bojim ze Ana nebude spat. :frowning2: Tak uvidime :unamused:
28. črc 2009 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
kali..tak my měly včera 65.5cm a 7.8kg :grinning: taky jsem větší než ostatní stejnoroďáci :wink: tak v pátek taky doraž ať se mrknu jak vypadáte :slight_smile:

Verča v pátek nemůže a Zuzka dorazí
28. črc 2009 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Verco, Naty uz je taky kus baby co? To ty nase kojeny holky jsou drobci, jste nas pekne predbehly.
28. črc 2009 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jiřko...no trošku nabíráme...a to se říká že ty kojený děti líp prospívají..no nevim, nám to jde i tak :wink:
28. črc 2009 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
sluni, no nevím, myslím, že ty naše kojený jsou takový "nedochůdčata"...
sluni a Jáji, ve nemůžete třeba ve čtvrtek, ža by třeba mohly i holky? teda já nevím, jestli by mohly, ale že by nás bylo víc?
a co někdo nový... ? bych ráda poznala i někoho dalšího :slight_smile:
28. črc 2009 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuju za pozvání, holky, ale v pátek nemůžu, jedeme na 14 dnů k našim. Nescházíte se naposled, že ne? :sunglasses:
28. črc 2009 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru..my jdem zítra na očko, takže ve čtvrtek čekám zase horečky
28. črc 2009 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Péťo..můžu i ve čtvrtek..teda pokud bude Naty fit, já doufám,že ta teplota je jenom z toho včerejšího očko..i když má nějakou rmu,ale to snad je ok..ale čtvrtek mám taky volno..to má být i teplo
28. črc 2009 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
kali..určitě to není naposled :wink:
28. črc 2009 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ve čtvrtek neeeeeeeeeeeeeeeeee
28. črc 2009 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
a nebo běžte a Sluni ty se mnou půjdeš ještě v pátek jo?
28. črc 2009 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ta reklama s těma receptama mi začíná lézt na nervy, bylo lepší když byl vpravo,to aspoň člověk tak nějak přehlížel ale tenhle gigant a ještě navíc o jídle...tsssssssssssss :angry:

jdu chrnět..brou :wink:
28. črc 2009 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak když nikdo jinej nechce, necháme pátek, mně je to fuk, já nic nemám - jsem myslela, jen, že by šel i někdo další... ale počet 3 je divnej :grinning:
no nic, jdu spát - jsem tady mm říkala, co musím všechno ještě udělat (umýt sebe, nádobí, namazat svačiny ap.), tak mi na to řekl, že on už stihnul věcí - fotbal, nahraný seriál :grinning: , no ale šel mejt nádobí.. dobrej je, co? :slight_smile:
28. črc 2009 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, ta reklama mě tam taky kaká, sluni...
tak dobrou :slight_smile:
28. črc 2009 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
vždyť jde ještě Zuzka :wink:
28. črc 2009 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek