Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

petruna26
29. črc 2009

sluni, jasný :o) asi přijdem k hřišti

kacatko03
29. črc 2009

sluni: bo měl bronchitydu tak musí být minimálně 14 po nemoci aby neměl nějkou reakci. tak máme přijít hned na 7 ve středu a pak tam 20minut čekat jestli bude reakce a pak domuuu 😅

no pak by měl ráno...uvidím jak to vyjde ale ve 3 mu dávat najíst nebudu, nejdřív tak v 5-6...tak uvi jak to zmákne...dneska jedl v 10, pak ve 3 ráno a pak až po dr po 8 ranní..a to byl už nevrlej jako prase 🙂

sluninka
29. črc 2009

Veru..aha, no tak snad už pak budete mít klid no...
já jsem četla někde v těch chytrých knížkách, že 8měs dítě by mělo vydržet většinu noci bez jídla..ale většinu ne celou noc...tak nevim z čeho vaše dr usoudila, že by teda neměl jíst, když se teď ta váha už zpomalila 😕 hele jak dlouho Ti malej vydrží po tý zelenině (nebo jiným příkrmu?

Péťo..ok, tak se sejdem kolem těch 16:45 u hřiště? hrajou od 18h.

petruna26
29. črc 2009

sluni, jj.. 🙂

jajinka27
29. črc 2009

ahoj,

já zoo taky neee, byla jsem tam v pondělííí 😀

sluni..mě Tom vydrží po příkrmu max 3 hodiny 😒

sluninka
29. črc 2009

jáji..tak to je dobrý, mě tak 2hodiny,pak začne být celkem nervózní...kolik toho sní...možná bych ji měla dávat víc, ale ona pak dělá blbosti a začíná to jídlo prskat 😅

jajinka27
29. črc 2009

tom sní 190g cca 😀

jinak už má třetí zub venku, teda už to má ostré naomak 😀

berunka
29. črc 2009

tak to Ela zvladne zdlabnout tak 125g tu malou Hami a pak uz presne jak Naty dela kraviny,kouka kde co lita a plive mi to zpatky.no a za hodku a pul se dorachne mlikem 😀

kacatko03
29. črc 2009

teda jsme dáchli...s Tobou jsme spali od 3 hodky 😀 ....

sluni: po příkrmu? no za hodinu má hlad 😕 ale napije se aspon čaje a protáhnu mu to na 2h a musím mu dát mléko.....jj váha se pozastavila...dr říka...má asi hodně pohybu že? 😀

jajinka27
29. črc 2009

tak my jdem pomalu k mudře 😀

berunka
29. črc 2009

tak ja jsem dneska Elu vazila na nasi vaze a teda oblecena mela 7,7kg takze pocitam ze ma neco lehce pres 7,5kg 😀

jajinka27
29. črc 2009

takže Tom má v sobě třetí hexu, kňournul jen na konci očkování, když už to dojíždělo, ale jinak byl statečnej 😵 Tak doufám že nebude mít velkou reakci, mudr řekla ať mu dám sirup až se mi bude zdát víc protivnej nebo tak něco ale ne preventivně...

míry modeláka: váha 7200g a délka 72,5cm 😀

paní doktorka z nás byla mírně paf, páč mi řekla: vy asi zuby ještě nemáte že jo? a já noo máme dva a třetí se klube 😀 pak se ptala co teda Tom umí, jestli se už otočí ze zad na bříško a já nooo a taky naopak a taky se plazí a dokonce se staví na čtyři 😀 tak to už chudák jen valila oči a řekla že ho bude teda docela zábava uhlídat 😅

pak tam byla paní a ptala se mě zda už Tom sedí, tak říkám že ne a ona že to je divné že její 4,5m dítě sedí 😕 no nevim, páč když tam přišla tak kluka stavěla na nohy, no ukrajinka mnooo 😝

bila.pani
29. črc 2009

Ahojky..
Teda Jajinko,Tomík je chlapák,a velká šikulka 😵

Dnes jsem musela k dr.,takže jsem musela yáhnout do horka i Janinku.Holky,potí se vám hodně prcci? Já i když se Betynku snažím mít co nejvcve stínu,tak je úplně rudá,a pot zní leje po kapkách ☹ A to měla na sobě jen plínečku a lehoučké šatičky bez rukávů..

jajinka27
29. črc 2009

ilon...Tom má spocená záda a zezadu hlavičku 😖

jajinka27
29. črc 2009

ilon....jak je? co doma?

bila.pani
29. črc 2009

Jaji,no,jde to..Doma je to v poho,protože jsem s dětma sama.MM byl doma třeba včera - kvůli dětem,dnes bude zase asi u rodičů.. 😒

bila.pani
29. črc 2009

Jaji,a kde máš albíčka..?? 😕

jajinka27
29. črc 2009

takže manža je teď u rodičů? albíčka nemám, domluvili jsme se s manžou že přestanu dávat fotky veřejně na net 😔

udělala jsem album na rajčeti pod heslem, až budou nové fotky, pošlu do IP 😉

bila.pani
29. črc 2009

Jaji,jo jo..Sice nevím,jak dlouho to takto budeme praktikovat,ale vyhovuje mi to.Je mi líp,když jsem tu sama..

jajinka27
29. črc 2009

tak to je dobře, hlavně že je ti líp, aspoň budeš v klidu a v pohodě a budeš tu pro děti 😉

berunka
29. črc 2009

Jaji teda Tomik je kus chlapaka 😉 je videt ze mu UM a zeleninka s masickem svedci 😀
proc se manzovi nelibi albicka na konikovi? ☹

bila.pani
29. črc 2009

Betynka příkrmy s masíčkem moc nemusí,ale po špenátu s bramborem,nebo zeleninou ze zahrádky se může utlouct 😀

jajinka27
29. črc 2009

beru...jo jo svědčí, je to ale pořád hubeňour, proto je taky tak akční 😀

zuzi...nechci to moc rozebírat, bylo to po vzájemné dohodě, už mi to chtěl navrhnout dřív

bila.pani
29. črc 2009

Holky,vzhledem k tomu,že nemám zrovna velký byt,tak mám dilema se židličkou.Přemýšlela jsem,že počkám,až bude Betynka sama hačat a pořídím jí toto - http://avit.cz/detail/produkt/113 Co si o tom myslíte..? 😒

jajinka27
29. črc 2009

to vypadá v pohodě, klidně bych to pořídila

bila.pani
29. črc 2009

Jaji - fakt?? Jé,děkuju..Já se bála spíš negativních reakcí 😉

jajinka27
29. črc 2009

zkusila bych to nějak poprvé jistit až tam budeš posazovat Janinku, jestli to jako fakt drží ale jinak proč ne? my tady máme tu židli napresovanou v kuchyni, furt to někam posouvám no děs

bila.pani
29. črc 2009

Taky mě napadlo,aby to opravdu drželo nebo se nedej bože nepřevracel stůl,ale myslím,že to musí být vymyšlený tak,aby to bylo stabilní..
No,právě že u nás by opravdu ta velká nebyla kam dát Takže toto je jediné řešení..Zkusím to 😉

kacatko03
29. črc 2009

ilčo: já na to koukala taky, na cestování....ale domu bych to pořídila taky....kdybych neměla prostor....najíc já to zažila na dovolené v restauracích a bylo to fakt super. a dobře to drží 🙂

Jaji: ty vogo....to jako neuvidíme prcka jak roste jo? a nebude mm vadit že polezeme na rajče? 😕

jinak nám dneska došlo pěnové puzzle a asi sem to přepískla bo jsme objednala 3x 24ks 😕 ty maxi...a ted nevim co s nima bo se mi sem to jedno balení nevejde 😀

bila.pani
29. črc 2009

Veru,takže to máte i vyzkoušené? Tak to je super 🙂 Tak do toho teda půjdu 😵