Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

kacatko03
30. črc 2009

Tak chce někdo tu kaši nebo ne... 😀 já už nevim. zuzi tak ji zkus dát přes den místo zeleniny....

hele až budete vědět cca v kolik tak pojede přes pavlák tak mi písněte sms...já tam na vás počlám vrazím krabice a pojedete dál. ale hlavně mi nedejte vědet 30minut předem 😀

sluninka
30. črc 2009

Veru...tak dovim se co budeš dělat na pavláku nebo ne? 😀

berunka
30. črc 2009

no dneska byl i total bojkot zeleniny,rvala jak tygr a kdyz jsem ji dala mliko byl klid.ale zeleninu mi pak uz pochopitelne prskala 😠

petruna26
30. črc 2009

Já chci... 🙂 Jak dlouho předem Verčo? a ty krabice nám doneseš do metra,? Už vidím, jak nám je předáváš mezi dveřma vlaku, .. dveře se zavírají... 🙂 😀 😀

sluninka
30. črc 2009

Veru...chceš poslat MMS? 😀

berunka
30. črc 2009

Veru jestli to nebude holkam vadit tak mi jednu po nich taky posli a ja ji kdyztak taky zboucham sama kdyby Ele nejela 😉

kacatko03
30. črc 2009

sluni: neeee ty mi nic neposílej prosímtě 😀 😀 😀 já si nevšimla že ses ptala co budu dělůat na IP---jedu tam vyzvednout vytištěné cenovky pro ten krám co dělám reklamu.

petrun: jj tak nějak 😀 netrem stejně pojedu takže počkám u vagonu...no nejlepe se domluvte ted a pošlete mi sms...bo já ráno musím kouknout v kolik mi jede bus na metro a pak z depa na IP.

ted jdu do sprchy tom mě vyhání že chce hrít karty aby překonal rekort

petruna26
30. črc 2009

Zuzi, to nevím, jestli to uvezem 😀 Jáji, tak se vyjádři. Nebo Veru, tak počkej, kouknu se, jak nám co jede... 🙂

jajinka27
30. črc 2009

sluni...ty znáš Adajar?

jajinka27
30. črc 2009

petru,...ty se podívej a já se zkusím přizpůsobit 😉

sluninka
30. črc 2009

Veru...a v kolik tam budeš Ty? mě napadlo,že bych mohla zajet někam k Tobě, to nemám tak daleko

sluninka
30. črc 2009

jáji..jojo,znám 😔

jajinka27
30. črc 2009

sluni..no já o ní vím, psala k nám do diskuze do krče 😔 snad to dopadne dobře a ne jako u Maovy 😔

petruna26
30. črc 2009

Tak my tam budem cca 12:40 🙂

kockral
30. črc 2009

Ahoj holky!!! Na dole uvedených webových stránkách je k podepsání petice týkajícího se bezplatného očkování proti rakovině děložního čípku pro děvčata od 9 12 let.
Pokud bude na petici 1 mil. podpisů, tak toto očkování zavede evropská unie bezplatně. Nic to nestojí, tak na to koukněte, podepište se a pošlete dalším lidem.

http://www.cervicalcancerpetition.eu/

sluninka
30. črc 2009

jáji..určitě to pro tentokrát už dotáhnou do konce, po druhý už by to Jarča asi nezvládla ☹

petice?já jsem v tomhle nedůvěřivá

berunka
30. črc 2009

to jde holky o nejakou maminku s nedonosenatkem?

jajinka27
30. črc 2009

hmm tak dítko mám u sebe, vzbudil se hrozným pláčem ☹

petruna26
30. črc 2009

Beru, jj - otevírá se, asi v 25.tt
sluni o tý petici je tu celý téma, nejdřív se do toho holky hrnuly, ale pak tam byly i názory z druhý strany, celkem zajímavé čtení..

sluninka
30. črc 2009

beru..už víš... ale snad to dobře dopadne

Péťo...jako to bys nevěřila co se nám teď stalo, tu sedíme s manžou a najednou rána, z ničeho nic prasknul jeden nafouknutej balonek 😕

sluninka
30. črc 2009

Péťo...kdykoliv jsem něco podepsala bylo to k ničemu a hlavně na netu tomu obzvlášť nevěřim 😒

petruna26
30. črc 2009

Sluni - hrůza - že jsme to tu dnes řešily, co?...

Holky, určitě to dopadne dobře, musíme věřit na zázraky a spousta takových malinkých dětiček je dneska zdravá a nikdo nepozná, že se narodily dřív. Moc jí to přeju 🙂

berunka
30. črc 2009

chudak holka pri takovych zpravach si vzdycky vzpomenu na ten tyden na rizikovce na kapackach a mam husinu jeste ted ☹

sluninka
30. črc 2009

Péťo..jsi čarodějnice? přiznej barvu, woodoo jsi na dálku prasknula náš balonek

zvládne to, musí...už je zase moc daleko...Daneček bude určitě bojovat 🙂

petruna26
30. črc 2009

Sluni, jj, tady je každý den k dobru prcka. Budeme držet pěsti a já věřím, že tu bude o jednoho malýho "koníka" víc..

Jinak, to že jsem čarodějnice snad není nic nového, ne? 🙂

berunka
30. črc 2009

i kdyz ji neznam tak taky budu drzet palecky,musi to byt strasny prijit uz o narozeny miminko,si to nedovedu ani v nejmensim predstavit ☹

sluninka
30. črc 2009

Veru..budeš něco za ty kaše chtít? penízky nebo třeba aspoň ubrousky?

berunka
30. črc 2009

Petul tak zitra budu za dokonalyho kvetacka,jsem byla tak lina ze jsem si ani nevyfoukala hlavu 😝

jajinka27
30. črc 2009

chjo tak už je zase uložen, vypil 120UM a snad usne, nevím co ho trápí, teplotu nemá ☹

kalian
30. črc 2009

Čau holky, tak jsem vás rychle dočetla a fakt jsem se pobavila. Nemám času reagovat na vše, musím jít mýt nádobí, žehlit, vytírat atd, páč dítě konečně spí (klasika až v půl desáté vytuhla al 😝 e 😝 sp 😝 )
Speciál pro jájinku 😀 😀 😀
http://shop.i-tatinek.cz/voditko-na-dite-p-172....