Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

berunka
30. črc 2009

Jaji kdyz vypil jen 80 vecer tak to se nedim mel hladika,ted to bude urcite uz dobry 😉

sluninka
30. črc 2009

ňám květák 😀

jáji..tak ho asi trápí ten 3.zoubek,ne?

kacatko03
30. črc 2009

sluni: neee za kaše nic nechciiii...máme to jakobonus k těm mlíkům....ale je mi to líto to vyhodit 😉 no jo jak pojeděš? nepojedeš před dolní počernice? ti hodim do IP adresu jestli ti to pomuže...kdyby ne takl neva zajedu na IP 😉

kacatko03
30. črc 2009

tak máš IP....jdu chrnět..dnska opět odvykací noc a k tomu mám chrápajícího Fidela vedle sebe...a Tom sám v dětském pokoji 😀 to bude noc 😀 papa

kalian
30. črc 2009

Oprava - mělo tam být : (klasika až v půl desáté vytuhla, ale spí 😝 😝 😝)

jajinka27
30. črc 2009

sluni...no je to možný, jako prořízlej už je ale má to nateklý furt ☹

beru...mno jo ale to byla kaše 😒 sunarka tekutá

jajinka27
30. črc 2009

kali....dík, zauvažuju 😀 😀 😀

berunka
30. črc 2009

to to ale myslim ze na takovyho kusaka chlapaka je to malo.krome toho teda po kasickach byva docela zizen 😒
Sluni ne ze mi zitra zdlabnes hlavu 😀 😀

kalian
30. črc 2009

No za tři kila - neber to 😀 Mě to teda přijde děsný, hlavně ten obrázek, jak ho máma drží jak psa 😀

sluninka
30. črc 2009

IP nebo IP? 😕
přes ně nepojedu, ale stavit se tam můžu, uvidíš co Ti písnou holky, já to mám přes Čerňák kousek

berunka
30. črc 2009

tak nam by se to voditko hodilo az budem ucit Elu lyzovat 🙂
Kal chytila si se aspon trochu toho naseho kecaciho maratonu?jsme hrozny vid?tak ty jsi teda opravdu svedomita mamina - mas pochvalu pred nastoupenou jednotkou 😉 😀

jajinka27
30. črc 2009

beru...to je pravda ale on dneska moc nejedl, asi mu fakt není nejlíp

jdu do vany, konečně, ještě juknu

sluninka
30. črc 2009

Veru,já k Tobě zítra zajedu,to hodim přes Kyje a jsem u Tebe za 10min,akorát mi to na mapě nechce najít Tvojí ulici 😀 se zítra domluvíme

sluninka
30. črc 2009

ha,už jsem to našla, tak to je pohoda, Tě mám "za barákem" 😉

petruna26
30. črc 2009

OK, beru na vědomí (beru, ne Beru 🙂 ), žádné IP (Pavlova) se nekoná. Snad to Věrka neschroupe cestou, i když ten prášek samotnej by asi moc dobrej nebyl 😝

Jíji, fajn, že už aspoň nemá teplotu..

Káťo, jsi dobrá, žes to dočetla.. 🙂

petruna26
30. črc 2009

já taky asi ještě juknu, teď jdu namazat svačinky.. 🙂

berunka
30. črc 2009

Petul ty nam na zitra pripravujes svacinky jo 😝 🤐 🤐 tak to aby jsme my vzaly aspon piticka 😀 😀

sluninka
30. črc 2009

Péťo...beru sebou vodu do termosky,tak ty kaše cestou okoštuju 😀

jajinka27
30. črc 2009

tak jsem mu na noc dala nurofen sirup, opět se vzbudil s pláčem, snad tím nic nezkazím??

berunka
30. črc 2009

a nema treba jen zizen?me se Ela taky nekdy takhle vzbudi tak ji dam cajik a je to dobry.nebo teda pak v noci dostane jeste mlicko.

petruna26
30. črc 2009

Jáji, určitě ne.. 🙂

Beru, pro vás bohužel ne, jen pro nás 🙂 , bych musela rozmrazit víc housek..

Tak dobrou noc a hezky se na ten zítřek vyspěte, protože jestli se tam budem tlemit jak dneska tady, budou nás pěkně bolet břišní svaly, teda mě určitě. 🤐 🤐 🤐

berunka
30. črc 2009

Peto dobrou a brisni svaly pripravit 😉 🤐 🤐
ja taky pomazu na kute,jednak at jsem vyspala na nocni show s Eli a jednak me tam ceka cipek na tu mrchu mykozu 😠

jajinka27
30. črc 2009

beru...nene žízeň nemá, on tohle normálka nedělá

sluninka
30. črc 2009

tak holky zítra páááá 🤐

jáji..držíme palce,ať má Tomík klidnou noc a zítra se uvidíme😉

anaconda
30. črc 2009

čus bus.
Vy jste jelimani! Kdo to má dočítat, kurňa! jsem žehlila a Jiran zas střílel, že jsem ani nemohla načuhovat a teď to mám 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

sluninka
30. črc 2009

anac..no jsi šikulka,že jsi žehlila, mě se to teda taky dnes podařilo...ale ve většině domácností ty plný koše pořád stojí😉
kdy Ty přijedeš zase do Phy??

anaconda
30. črc 2009

Sluni,
přijela bych ráda, ovšem nevím, jestli mezi Vás dostanu zas Jirana. A samotnou by mě asi nepustil, abych se mu nezpustila 😀 😀 😀 😀 😀

anaconda
30. črc 2009

no to byl samozřejmě vtípek, že? 😉

hele, co to tu čtu zas o nějakém předčasně narozeném miminku?? To zas budou sny.......dřív jsem si to tolik nepřipouštěla, ale teď, co máme Kubíka, je to děs! ☹

sluninka
30. črc 2009

😀 se mu tady nelíbilo jooo? 😀 my bysme se tady o Tebe postaraly 😕 😀

sluninka
30. črc 2009

no jedna holčina je ve 25tt a otvírá se,takže jsou v nemocnici a všichni se modlí aby malej ještě zůstal v bříšku 😨