• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

Jaji kdyz vypil jen 80 vecer tak to se nedim mel hladika,ted to bude urcite uz dobry :wink:
30. črc 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ňám květák :grinning:

jáji..tak ho asi trápí ten 3.zoubek,ne?
30. črc 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
sluni: neee za kaše nic nechciiii...máme to jakobonus k těm mlíkům....ale je mi to líto to vyhodit :wink: no jo jak pojeděš? nepojedeš před dolní počernice? ti hodim do IP adresu jestli ti to pomuže...kdyby ne takl neva zajedu na IP :wink:
30. črc 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak máš IP....jdu chrnět..dnska opět odvykací noc a k tomu mám chrápajícího Fidela vedle sebe...a Tom sám v dětském pokoji :grinning: to bude noc :grinning: papa
30. črc 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oprava - mělo tam být : (klasika až v půl desáté vytuhla, ale spí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:)
30. črc 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
sluni...no je to možný, jako prořízlej už je ale má to nateklý furt :frowning2:

beru...mno jo ale to byla kaše :unamused: sunarka tekutá
30. črc 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
kali....dík, zauvažuju :grinning: :grinning: :grinning:
30. črc 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
to to ale myslim ze na takovyho kusaka chlapaka je to malo.krome toho teda po kasickach byva docela zizen :unamused:
Sluni ne ze mi zitra zdlabnes hlavu :grinning: :grinning:
30. črc 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
No za tři kila - neber to :grinning: Mě to teda přijde děsný, hlavně ten obrázek, jak ho máma drží jak psa :grinning:
30. črc 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
IP nebo IP? :confused:
přes ně nepojedu, ale stavit se tam můžu, uvidíš co Ti písnou holky, já to mám přes Čerňák kousek
30. črc 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nam by se to voditko hodilo az budem ucit Elu lyzovat :slight_smile:
Kal chytila si se aspon trochu toho naseho kecaciho maratonu?jsme hrozny vid?tak ty jsi teda opravdu svedomita mamina - mas pochvalu pred nastoupenou jednotkou :wink: :grinning:
30. črc 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
beru...to je pravda ale on dneska moc nejedl, asi mu fakt není nejlíp

jdu do vany, konečně, ještě juknu
30. črc 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru,já k Tobě zítra zajedu,to hodim přes Kyje a jsem u Tebe za 10min,akorát mi to na mapě nechce najít Tvojí ulici :grinning: se zítra domluvíme
30. črc 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ha,už jsem to našla, tak to je pohoda, Tě mám "za barákem" :wink:
30. črc 2009 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
OK, beru na vědomí (beru, ne Beru :slight_smile: ), žádné IP (Pavlova) se nekoná. Snad to Věrka neschroupe cestou, i když ten prášek samotnej by asi moc dobrej nebyl :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jíji, fajn, že už aspoň nemá teplotu..

Káťo, jsi dobrá, žes to dočetla.. :slight_smile:
30. črc 2009 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky asi ještě juknu, teď jdu namazat svačinky.. :slight_smile:
30. črc 2009 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petul ty nam na zitra pripravujes svacinky jo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :zipper_mouth: :zipper_mouth: tak to aby jsme my vzaly aspon piticka :grinning: :grinning:
30. črc 2009 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Péťo...beru sebou vodu do termosky,tak ty kaše cestou okoštuju :grinning:
30. črc 2009 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem mu na noc dala nurofen sirup, opět se vzbudil s pláčem, snad tím nic nezkazím??
30. črc 2009 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
a nema treba jen zizen?me se Ela taky nekdy takhle vzbudi tak ji dam cajik a je to dobry.nebo teda pak v noci dostane jeste mlicko.
30. črc 2009 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jáji, určitě ne.. :slight_smile:

Beru, pro vás bohužel ne, jen pro nás :slight_smile: , bych musela rozmrazit víc housek..

Tak dobrou noc a hezky se na ten zítřek vyspěte, protože jestli se tam budem tlemit jak dneska tady, budou nás pěkně bolet břišní svaly, teda mě určitě. :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
30. črc 2009 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peto dobrou a brisni svaly pripravit :wink: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
ja taky pomazu na kute,jednak at jsem vyspala na nocni show s Eli a jednak me tam ceka cipek na tu mrchu mykozu :angry:
30. črc 2009 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
beru...nene žízeň nemá, on tohle normálka nedělá
30. črc 2009 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky zítra páááá :zipper_mouth:

jáji..držíme palce,ať má Tomík klidnou noc a zítra se uvidíme:wink:
30. črc 2009 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus bus.
Vy jste jelimani! Kdo to má dočítat, kurňa! jsem žehlila a Jiran zas střílel, že jsem ani nemohla načuhovat a teď to mám :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
30. črc 2009 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
anac..no jsi šikulka,že jsi žehlila, mě se to teda taky dnes podařilo...ale ve většině domácností ty plný koše pořád stojí:wink:
kdy Ty přijedeš zase do Phy??
30. črc 2009 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sluni,
přijela bych ráda, ovšem nevím, jestli mezi Vás dostanu zas Jirana. A samotnou by mě asi nepustil, abych se mu nezpustila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. črc 2009 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to byl samozřejmě vtípek, že? :wink:

hele, co to tu čtu zas o nějakém předčasně narozeném miminku?? To zas budou sny.......dřív jsem si to tolik nepřipouštěla, ale teď, co máme Kubíka, je to děs! :frowning2:
30. črc 2009 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: se mu tady nelíbilo jooo? :grinning: my bysme se tady o Tebe postaraly :confused: :grinning:
30. črc 2009 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jedna holčina je ve 25tt a otvírá se,takže jsou v nemocnici a všichni se modlí aby malej ještě zůstal v bříšku :fearful:
30. črc 2009 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek