• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

tak já jdu nabírat síly...dobrou :wink:
30. črc 2009 ve 23:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu taky. Papa :slight_smile:
30. črc 2009 ve 23:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
noc bude asi výživná :frowning2: už jsme ho museli znova chovat, brečel, teď snad 30min spí a já vůbec netuším jak se bude budit na jídlo když jedl v 22 :unamused:
30. črc 2009 ve 23:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno..
Tak strašlivá noc přesedlala i k nám.Od desítí vstávačka 4x na jídlo a 5x dudel :confounded: No,a od pěti je vzhůru :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. črc 2009 v 06:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky..
Ilon, tak u nás je to stejné, jen místo dudlíka je ten mazel u neustále u mě. Já vím, že je blbé si je naučit spát s dospělýma, děsím se, až ji to pak budu odnaučovat, ale takhle se aspoň vyspím. :slight_smile:
31. črc 2009 v 07:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky kocky,u nas taky celkem veselo.sla jsem spat neco kolem jedenacte a co myslite?Eli vstavala v pul 12 :astonished: sem si vzala ten hnus cipek takze musel prebalovat Petr,jenze prebaleni nestacilo takze udelal mliko,ja jsem nakrmila a jeste jsem s ni byla pul hodiny vzhuru nez usnula.no hruza.vstavala teda nastesti az ve ctvrt na 7 takze relativni spanek byl.
Jaji co Tomik?jak je na tom?
31. črc 2009 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, ledňáčci :wink:

U nás noc taky nic moc. Sice večer usnul doslova jak špalek, ale od 1 hodiny ródeo. Zase plival dudlíky, ačkoli chtěl dudat, to snad 15 x do rána. Zub už má skoro venku, tak už to snad bude cajk. Taky ho mám od provního nočního probuzení u sebe v posteli, ale přeci k němu nebudu furt vstávat a nahazovat dudana, že? Navíc je tam roztomilej, jak otvírá hubičku, jak malý ptáček a lapá na prázdno po tom dudanovi. U toho vydává takový srandovní zvuky....no a pak mu ho vrazím do pusinky a dobu ho zas pozoruju, jak spokojeně dudá (když dudana neplive) a pusunkuju mu ručičky, který ke mě ve spánku natahuje.
Takže se vlastně nevyspím hloavně kvůli sobě, páč Kubajse furt vočumuju. Ouplnej jeliman! :sweat_smile:

Jsem si vzpomněla, že se mě ptala Nelinkovic, kde jsem koupila ten polostan. Bylo to v penny za krásných 149,-kč. Taky se ptala Cline, jestli je rozdíl jízdy s tím odpruženým vozíkem za kolo. Nevím, ještě jsem ho nesmontovala. Udělám to dnes dopo a pak hned poreferuji. :slight_smile:

Jsem z toho celá paf. Dřív jsem na kole nerada jezdila, protože mě pak bolela otlačená prdel, funěla jsem jak sentinel a opravdu nic nevyšlapala, a to jsem si myslela, že jsem (díky 1x denně tréninku sebeobrany a jiných hovadin u policie) docela ve fyzické kondici. Teď, jakmile na kolo sednu, dám v pohodě kolem 20. kilometrů a nejen to - druhý den mě nebolí ani prdel, ani nohy. Tak jsem z toho jelen. :confused:

Koal,
má to nějaké logické lékařské vysvětlení :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. črc 2009 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
....oprava - trénink u policie byl 1x měsíčně........ :sweat_smile:
31. črc 2009 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky maminy, sice mezi vás nechodím, ale mám přibližně stejně staré mimi (7m), tak bych měla dotaz.
Vím že srovnávat děti je nerozumné, ani to nějak nemám v úmyslu..., přesto by mě zajímalo, jak jsou na tom vaše mimča s "mluvením". Malá cca do 5m žvatla pěkně, nahlas, až se někdy sama lekla co z ní vypadlo, ale poslední týdny se svým hlasem nějak šetří :sweat_smile:, občas hučí, ale takové to krásné miminkovské žvatlání nikde. Malá je spíše klidnější povahy, rozhodně ne neklidné a uplakané dítě. Díky za odpovědi
31. črc 2009 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mno,brzké vstávání má něco do sebe..Mám už uvařeno,umyté nadobí,vyluxováno,utřený prach,vytřené země,vypráno a prádlo se suší venku :grinning: Tak za chvíli půjdu s dětma ven,než bude zase pařák.

Petru - sestřenka s malou taky spala v posteli kvůli kojení,aby se aspon trošku vyspala,ted jí je skoro rok a půl a na spaní v postýlce přešla sama.Už ji odstvuje od prsu,tak jí v noci strčí flašku do postýlky a je to :wink:

Dagi - u nás teda se žvatláním nic,vydává je ,,myší" skřeky :sweat_smile:

Holky,co nekojíte,jak ted často vyvyřujete lahvičky na mlíčko?
31. črc 2009 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ilco ja mam doma sterilizator ale uz to neni tak zhavy jako kdyz byla mala.takze ted proste jak si vzpomenu.tak jednou dvakrat tydne :wink:
31. črc 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte...
teda erupce na měsíci
u nás noc naprosto šílená, jsme šli spát ve 23:45 a o půlnoci malá vzhůru, pak ve 2, ve 4 a od 5-6:30 vzhůru pak usnula a teď jsme vylezly... :sweat_smile:
31. črc 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ilčo,
já nevyvařuju vůbec. :wink:

Dagi,
Kubajs žvatlá jen různé žvatlárny a zatím bych řekla, že se jeho "slovní" zásoba rozrůstá :slight_smile:
31. črc 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
dagi...tak my žvatláme baba,mama a teď piští a zpívá :confused: jde vidět,že poslouchá sama sebe, se vždycky zasekne piští a kouká jak jí to jde :grinning:

Ilon...já vyvařuju 1xtýdně i s dudlíkama
31. črc 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dagi - u nás se občas povede nějaký ten "srozumitelný zvuk", ale jinak taky hlavně píská a piští a poslouchá sama sebe. Asi ej to děsná psina.
Mmj., teď jsem s Adélou na zádech vyluxovala a vytřela náš megavelký byt :slight_smile: a ona u toho krásně vytuhla, takže zase chrní :slight_smile: Pravda, vstávala dnes už v 7, což je cca o půl hodiny dřív než normálně, ale i tak jsem ráda, že jsem ji tak hezky utahala. Jen já bych mohla jít do sprchy, jak jsem splavená :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. črc 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda Peto,Ilco nechte toho s tim uklidem,mam zase vycitky.pochopitelne jsem vcera ani nevytrela ze :grinning: :grinning: to budu muset dohanet dneska.to snad vecer ke konikovi radsi ani nečuchnu abych něco udělala :grinning: :grinning: :grinning:

holky co budete dávat dneska prckům na sebe?ja už mám i náhradní věci v tašce,po ceste autem je Eli vždycky splavená že ji musím převlíkat :unamused:
31. črc 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek, hele Ptru, jak si malou dáš na ty záda? Je mi jasné, že je v manduce ale jak ji tam nainstaluješ? :sunglasses:
31. črc 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
no u nás s mluvením taky nic extra, maximálně tak bůůů a jinak spíš Justík hučí.
31. črc 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilonko a jak je jinak?
31. črc 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,

Anac, no logické vysvětlení moc nehledej, to jsou holt mateřské hormony, co bys pro dítko neudělala, že ? Určitě se mu ve vozíku líbí a tím pádem i Tobě před ním . A s tím očumováním Kubíka v noci nejsi samaaaaa :grinning: :grinning: :grinning: Já když nemůžu spát, hádej, co dělám ? A to jsem dvojmatka :wink: A začínám Tě mírně dohánět i s těmi kočáry, nakonec jsem neodolala a pořídila i PP ( super akce, loňská kolekce, výrazná sleva, nešlo odolat) , te´d budu oba testovat a druhý poputuje ke švagrové ev. kámošce ev. ho střelím :grinning:
Jinak si vážně užívejte jen jednoho dítka, tento týden tu nemám A. a je to teda taková pohodička, až mám výčitky, že se flákám.

Dagi, s mluvením je Honzík nějak čilý, jede slabiky mamama, bababa,vavava od včera i tatata ( taťka samozřejmě odvařen), píská, žvatlá. Asi to bude tou jeho velkou kebulí, má na to dost materiálu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. črc 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
cline, počkej, najdu ti video, tam je to vidět, ikdyž já to dělám malinko jinak a jen nad postelí, kvůli případnému pádu, venku sama bych se zatím bála..
31. črc 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, je to sice, ajk dát dítě do Erga, nicméně jak já pořád tvrdím, tak jsou ty nosítka skoro stejný, že? :grinning:
31. črc 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a já teda v noci Adélu nepozoruju, pže jsem total hotová a jsem ráda, že můžu spát :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
31. črc 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak a dost monologování :slight_smile:
31. črc 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
mno tak nevím, asi zatím bude J. na břiše :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. črc 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Karol - doma?MM pendluje mezi rodičma a domovem.Mluvíme spolu jen to nejnutnější.Našel si druhou práci,aby bylo z čeho platit ta jeho slavná pokuta. Je mi dobře,když jsem tu sama.Začínám se z toho pomalu ,,dostávat" :slight_smile:
31. črc 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
cline, jj, to je snažší, ale při luxování a vytírání bych ani neviděla pořádně na zem... :grinning: dávám ji tam fakt jen na ten úklid, bych jinak přišla o uši, jelikož ty její hyster párty, co tu pořádá, jsou fakt výživný. Ale já se pomstím, za chvíli dostane mrkev :grinning: :grinning:
31. črc 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
B.P. - to je fajn, jsi šikovná holka, nepotřebuješ se doprošovat "nějakýho" chlapa :slight_smile:
31. črc 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilon tak to je fajn, že už je líp
peti, tak já radši neuklízím když je řev, maximálně jí prdnu do židličky a vysaju, jinak uklízím já nebo manža, když tu jsme oba
31. črc 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek