Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

jajinka27
31. črc 2009

ahoj holky,

tak nakonec noc ušla, usnul kolem 23 hodiny a vzbudil se asi před 4tou na jídlo a spal do 7:15, teplota 37,1 po odečtu, nicméně já vám nevím ale on si furt hrabe nahoru na dáseň ale zub už je venku, všimla jsem si že si ale šahá na tu druhou stranu 😕 to mu jako poroste další???

jinak naše dítko nic neříká, jen hučí, vejská, piští a joo říká nééééééééééééé

petruna26
31. črc 2009

no jo, mm mi taky řekl, že to udělá, jenže já ho vždycky prudím, že to dělá blbě, takže se pak akorát hádáme, tak si to raději udělám sama a v klidu 😀

koalice
31. črc 2009

Petru, tak to jsi dobrá, já to zatím na zádech bez manželovo asistence nezkoušela, my maximálně v Manduce břichujeme 😉 .

B.p., vidíš, že to jde i bez něj . Manžel je teda zmeťour, že najednou druhá práce jde, ale aby se staral už dřív, to ne.

petruna26
31. črc 2009

jáji a kolik jich má? už 3, nebo 4? tý jo, my nemáme zatím žádný.. a to jsem si myslela, že už leze (před týdnem) a ono prd 😕

petruna26
31. črc 2009

koal, no jo, my jsme takoví kaskadéři... 😀

koalice
31. črc 2009

Jo a my jsme, prosím, naštěstí ještě bezzubáci. Já u nej ještě zuby nechciiiiii. Při kojení je dost destrukční, nechci to vidět potom. Předevčírem se přisál na vlastní předloktí a teď má tak 5 cm cucflek. Potencionální partnerka z nej určitě bude mít radost 😀

cline
31. črc 2009

My taky zuby žádné i když o jednom už víme, ale jen je cítit a zatím neleze. O uklízení jsem se dřív taky prala, že to dělá mm špatně, ale ono za pár let si pak člověk tímhle vychová zmeťoura a diví se tomu. Takže já nechávám sem tam mm vyniknout 🙂

jajinka27
31. črc 2009

petru...no už se mu prořízl třetí 😅 Tak nevím, třeba ho bolí ta dáseň, ale já myslela že když se zub prořízne tak už je klid? jsem z toho jelen 😒

kacatko03
31. črc 2009

zdárec:

tak u nás noc: po 11 poslední jidlo, ve 3 budíček napil čaje a konec...45minut řval pak usnul...já vydržela a nedostal mléko....pak jedl až v 7. Ráno na mě koukal jak na blázna 😀

sluni: tak už vyraž at tu chcivlku pobudete než pojedeš dál 😉 takže hajaja taky na ho....hmmm to je blbé.

jinak u nás zvatlání jak kdy...někdy bababa, vavavava, někdy jen hučí 😀 ...ale umíme paci paci a rozezná i bum bum bum 😀 😀 😀

petruna26
31. črc 2009

Cline, já vím, já ho občas nechám taky něco dělat, třeba vyžehlit povlečení, ale musím jít pryč, protože mi to rve srdce 😝 Jinak třeba pere a tak, jenže když třeba pověsí prádlo, tak to stejně potají převěšuju, prostě jsem v tomhle ujetá stejně jako moje máma, ale jakmile to není pověšené úhledně a prostě tak jak to má být, jsem na nervy 😀 😀 😝 😝

petruna26
31. črc 2009

jáji, mně rostou moudráky (už pár let, mám pocit, že jich je tak 30 😝 ) 😝 a nebolí to jern při prořezávání, ale občas, asi jak to poporůstá... No, taky se těším, až to Adéle poroste 😝 😢

jajinka27
31. črc 2009

petru...no právě, mě to taky bolí jen když oteče dáseň a zub se protlačuje kousek dál, hmm tak nevím

doufám že nebude venku moc mručet

sluninka
31. črc 2009

Veru..dítko mi teď spí 😕 Hajaja pomaže, musim sehnat Extra 😀

cline
31. črc 2009

Peti, no věšet prádlo ho taky nenechám, kdo o pak měl žehlit,celé zmuchlané, když to tam jen naházel, ale co mám sušičku neřeším to naštěstí.

petruna26
31. črc 2009

Cline, tak nějak 🙂 Susičku nemáme a ani mít nebudeme, by musela viset jedině na stropě 😝 Není místo ☹

berunka
31. črc 2009

holky tak jsem na sebe zvedava ve Stromovce protoze od rana litam na zachod 😠 ted uz je to teda lepsi ale mam v sobe Smectu a Imodium,to mi spolehlive zabira tak snad nez vyjedem to bude ok 😲

kacatko03
31. črc 2009

beru nejlepší je indiaron ten je zaručenej

jajinka27
31. črc 2009

beru...tak kdyžtak budeš lítat za stromečky 😀

berunka
31. črc 2009

to bude prca 😀 😀 😀 Eli mi ted usnula tak doufam ze se na tu 12 kdy mame vyrazit vzbudi 😲

jajinka27
31. črc 2009

já dala Toma do postýlky ale pochybuju že bude spát, ve 12 musím vyrazit směr pošta a pak směr Holešky 😀

jajinka27
31. črc 2009

a musím sebou vzít ohřáté jídlo, snad mi ty dvě hodinky vydrží v termoobalu teplejší 😒

petruna26
31. črc 2009

holky, tak jsem do ní nacpala kousek mrkve, je mi jí hrozně líto, se u toho otřásá odporem, znáte to? Já to úplně prožívám s ní.. No, ale něco snědla. Nemůženme začít příkrmy třeba kašema, mně ta mrkev taky nechutná 😀 😀 😀 😝

jajinka27
31. črc 2009

petru...Tomovi to taky nejelo, musí si zvyknout 😉 víc mu jela mrkev od Hippu

kacatko03
31. črc 2009

jaji...ohřej to na maximumun a zabal do alobalu. mě to tak vydrží ta sklenička tepltá přes 2 hodky. 😉

petruna26
31. črc 2009

no, asi to zkusím, mám tady ale jen Hami a Babylove.. Je mi jí líto, na mě vrhá pohledy typu: Matko, za co mě trestáš? 😢

kacatko03
31. črc 2009

jj petrun ta od hippu je karotka a je sladší 😉 ta u nás taky jela víc než hami

jajinka27
31. črc 2009

veru...do alobalu, to mě nenapadlo, dík 😉

petru...to mi poradila Verča 😉

kacatko03
31. črc 2009

jaji 😀

jajinka27
31. črc 2009

hele dají mi ten balík i když nebudu mít lístek??

bila.pani
31. črc 2009

Já dnes zkusila dát Janouškovi zeleninku už s kouskama a taky byly ksifty 😖 No,ale aspon půlku spapala.Kdyby mohla,tak dlabe jenom banán a mrkvičku Jo a taky u nás vede špenát s bramborem,po tom se taky může utlouct 😀