Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

berunka
31. črc 2009

no aspon ja jsem to tak pochopila 😀 😎

berunka
31. črc 2009

to jo,to se divim ze se Ela nepridala.jak vidi nekoho hnout hubou uz po nem jde 😀

petruna26
31. črc 2009

já to beru taky tak pochopila... 🙂 Tráva a polykání, hesla dne... 🙂

petruna26
31. črc 2009

jo, sluni, neflákat se 😀

jajinka27
31. črc 2009

člověče Sluni hoď to tvoje připojení do kopru 😀

sluninka
31. črc 2009

co jéééé? nestíhám všechno najednou,musim pomalu,abych nebyla unavená 😕

petruna26
31. črc 2009

🙂 Věru, já vím... Kdyby ses nevešla s místem pro foto, smaž tam nějaké ty staré 🙂

berunka
31. črc 2009

presne tak Sluni hlavne se neunavit 😉 😉 😀 ja uz dneska tak odvalim svoje telo do postele a tot vse 🙂
nekoukate na Krause?

jajinka27
31. črc 2009

ty vogo prej unavená, mě podrž 😀

sluninka
31. črc 2009

jáji...no já to mám nějaký porouchaný,ale nechci to dávat opravit,protože bych byla tak měsíc bez netu 😅 to radši ať je to pomalý 😀

Péťo..vybrala jsem asi 24fotek který tam naházim

beru...tak brou a klidnou noc

Veru...hele ještě dávám Naty šanci s Hajajou 😀 jestli včera neměla jen špatnej den, zkoušim to dál 😀 nějak to vypotřebovat musim 😅 při nejhorším se nevyspim 😉

petruna26
31. črc 2009

jenom 24? 😢

berunka
31. črc 2009

ja jsem zase mela predsevzeti jak pujdu brzo spat a ono zas nic.takze se pujdu aspon umejt a jeste nakounu 😉

jajinka27
31. črc 2009

ty jo než naházíš 24 fotek, tak je sobota neee 😀 😀

petruna26
31. črc 2009

jejda, sluni, koukám, že je dáváš k sobě do alba.. Tak to promiň, jsem myslela, že je dáváš do těch společnejch, proto jsem psala, že máš kdyžtak smazat ty starý, kdyby ses nevešla, pardon.. 😔

Na Krause jdu koukat teď, si snad spravím náladu, bo ten můj chlap je na zabití, se zase enbudeme bavit 😝 , ráno jedu na celý den k našim, aspoň tak 😝

petruna26
31. črc 2009

Jáji, to asi sobota bude... Nepruď ji, nemůže za to, že ten net nejede 🙂 Tady v Pze je to jiný, vím jak je "venku" složitý najít nějaký solidní připojení.. Já bydlet někde na vesnici, tak jsem ztracená, no asi bych musela jít na ADSL k O2 😝

sluninka
31. črc 2009

jáji..do soboty? to přitlač 😀 do zítra tam bude možná ta druhá várka,ale ten zbytek možná konecm příštího týden 😀

Péti...jojo,k sobě..já jednou až bude víc fotek udělám stejně CD 🙂 to netrvá tolik dní 😀

jajinka27
31. črc 2009

no tak se na to podívám po dovolené nooo 😀 😀

petruna26
31. črc 2009

Tak jo, jsem ti to chtěla navrhnout to CD - tak já ti koupím RWčko, to se dá přehrávat, ty to vypálíš, já si to stáhnu a pak ti to zase půjčím... Nebo ti půjčím Flashku a ty mi ji dáš i s fotkama, já je pak doplním na rajče 😀

petruna26
31. črc 2009

jdu na toho Krause, pak se možná ještě stavím, předpokládám ale, že pán tvorstva půjde za endlouho spát, tak mi asi vypne PC. No, kdyžtak přes mobil nakouknu, to mi nedá... Tak zatím pa, dobrou a hlavně klidnou noc všem...

Ani jsem nekoukala, jak dopadla Sparta vs. Bohemka 😔

jajinka27
31. črc 2009

hele včera jsme to tu zavíraly a dneska zase 😀

sluninka
31. črc 2009

seru na to..prostě to teď nejde 😠 😠

jajinka27
31. črc 2009

petru.... 0:0

petruna26
31. črc 2009

jako 0:0, jo? To je fajn, aspoň se nepobijeme.. 🙂 Tak pa a Jáji, ty si užij dovču... Jsem zase zapomněla, kdy jedete, jo, už vím, ve středu, že jo? Tak Beru jede dřív - ach jo, mám zcvrklej mozek asi 😝

jajinka27
31. črc 2009

petru...já si tu s tebou ještě budu povídat neboooj 😀

petruna26
31. črc 2009

sluni prď na to, donesu ti tu flasku a nahraješ mi to tam 🙂
Jáji, jj, díky, našla jsem si to (jsem děsně šikovná)

zavíraly? co jsme zavíraly?

petruna26
31. črc 2009

Jáji, to jsem ráda, ještě, že nemáte dovolenou všechny najednou, by tu po večerech nikdo nebyl, jenom my jsme asi tak ouchylně závislý 😀 No jo, kdyby mě neštval manža, tak sedím třeba u TV, takhle mi zbává jen počítač.. Nic, jdu na toho Krause..

jajinka27
31. črc 2009

petru..no jako že jsme tady byly večer ve stejné sestavě 😀 a Kraus už dávno skončil 😀

jajinka27
31. črc 2009

tak paaaa závislačky 😵

sluninka
31. črc 2009

já tu budu do zítra 😀

Péťo..tohle není na falshku,ale už na flašku..jinak nevim

teda Verča je sama doma a už spí,jo???? 😕 🙂

berunka
31. črc 2009

teda holky jsem se odbehla jen osprchovat a uz to tu zas jede 😀 😀 😀 my jedem na dovcu v nedeli do ctvrtka tak to ani nebudu mit sanci vas pak docist co?a v patek mame oslavu Petrovych narozek takze to tu budu muset pripravit takze se na konika asi ani nedostanu ☹
mejte se kocky,krasnou a klidnou noc,ja zitra budu az odpolko,dopoledne jedeme se znamyma na vylet protahnout tela do lesa 🙂