Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

jajinka27
3. srp 2009

marti...no já teda už neee, někdo je samozřejmě bude vychvalovat do nebes ale já teda ani omylem 😠 Možná zkusím taky plínky přes Anac 😉 ale zatím vyhovujou Albert plenky, Huggies a pampers

no a ted jsem nekoukala na Toma a on se asi bouchnul o šuplík nebo si tam přivřel ruku nevim, řval jak tur 😅

ma12
3. srp 2009

Anac: a kdy se probouzi odpoledne? Mam zkusenost, ze Anicka musi byt nejpozdeji v pet vzhuru, nejlepe ale ve ctyri, aby sla v sedm, ve ctvrt na osm spat. Jinak je prospana a nechce spat. Dohromady spi pres den 3 hodky (2 dopo a 1 odpo)

jajinka27
3. srp 2009

naše dítko spí přes den většinou max 2 hodiny, když je zázrak tak 3 ale víc ani omylem 😀

ma12
3. srp 2009

Jaji: taky premejslim o plinach od Anac, myslis, ze bys mi poskytla vzorek? Tak 2-3? mam tady jeste z Lidlu, tak uvidim. Ja teda ne eco pleny z DM (nemaj flex pasky) a huggies taky moc ne. Jeste Albert rikas? No ufidime.

ma12
3. srp 2009

Jaji: ty máš akčňáka doma

jajinka27
3. srp 2009

Albert mají ty pásky pružný ale jsou silnější než třeba pampers ale v pohodě 😉

akčnák, hmm, ted se chova,je uknucenej az hruza 😖

petruna26
3. srp 2009

ahoj..
Adéla je protivná jak ve Stromovce 😝 , jinak noční spaní u nás hrůza, takže to radši nekomentuju 😝
za chvíli jdeme na půlroční prohlídku, se tam docela i těším, když není žádný očkování..

anaconda
3. srp 2009

Hele, jelimanky,
jakmile dorazíte, dostanete i vzorky plínek, jasný?!?

K tomu spaní.
Kubajs se kolem 7:30 probudí, kolem 9 zase zalomí a chrní klidně do 10:30. Buď na 2x, ale většinou v kuse. Pak jde chrnět kolem 13 hod a pak znova kolem 16 hod. Po každé chrní 1-2 hodiny, takže klídně do 18 hod, někdy i do 19 hod. Spát seč mu chce ale už zas kolem 20 hodiny.
Dřív jsem ho nenechávala spát dýl než v 17 hodin, chodil spát kolem 19 hod, ale vstával v 5:30, což bylo na palici. Takhle je to lepší, jen si teď ty 2 noci chce hrát. Přičítám to těm zubům. U jednoho už má prasklou dáseň, a druhý nateklý. 🙂

febris
3. srp 2009

ahoj 🙂
ma ja byla s tesco plinama moooc spokojena (teda tema fialovejma)
an ty jo, to ti kubajs furt spi! to je parada! 🙂

snad to nevezmete jako provokaci, ale min vikend jsem u tchyne zhubla kilo, to se teda nebylo cemu divit v tom stresu tam, ale ted jsem zas o dalsi kilo lehci, kdybych z toho nebyla unavena tak si nestezuju, ale jsem naka zeslabla, ted do sebe rvu 2. snidani neb ta prvni me nezasytila 😠

febris
3. srp 2009

danielek spi pres den taky tak 2x1h denne, usina v pul 10 vecer a vstava v 8-8.30
a zvlast nespi kdyz se neco deje 😀 na chate sousedi slavili svatbu, danielka si chtel furt nekdo chovat, bali se ze bude brecet-ja rikam proc by jako mel brecet? unava nikde, rozdaval usmevy a povidal a povidal 😀 proste celej tatinek

taita
3. srp 2009

Dobre rano.
Jaji ja davam huggies. Tesco jen kdyz jsem nemela hugg. Ted uz je skoro nekupuju. Jo a zkusila jsem ty z DM. Anicka mela plenu 30 minut a oprudila se. Ted se toho nemuzem zbavit. Takze babylove nebrat. Asi uz pojedem jen v huggies premium. Jaji peknou dovcu pokud se tu nepotkame.
Ma co pouzivas za pleny do vody. Ja koupila ty v DM a ted se bojim, ze je Anicka neskousne.

ma12
3. srp 2009

Jirko: babylove prave, a v poho. Kolikatky si koupila? Ja si je kdyztak od tebe vezmu 😎

kacatko03
3. srp 2009

Ahoj holky, tak máem konečně 3hexu jupí 😀

Anac: mě dr řekl že ho máme nechat at si řve...že už jspu vě věku kdy to zkouší a ví jak na to.....nám malej 2 noci přiřval ale pak už dobrý, ted spí od 11 až do rána....zkus draztickej zpusob, nehrát si s ním,. nechat ho v postýlce urvat....to je muj recept kterej mužu poradit.

a letím na záchod 😝 😀 🤐 😵

jajinka27
3. srp 2009

tai...no my pojedem asi taky jen v Huggies, osvědčily se mi nejvíc 😀

jinak naše dítko usíná v 7 nebo 8 a vstane v 6 na jídlo a spí do 7:30 a nebo spí rovnou do 7:30, takže docela fajnové 😀

nevíte zda dělá tesco i pytel na spaní 12-18 měsíců?

febris
3. srp 2009

jupi, tak jsem slozila sportak-sama a bez navodu, ac jsem o to manzela prosila uz nekolikrat, no poradila jsem si i bez nej 😝

holky co krmite UM a prikrmama, spi vam deti uplne celou noc? manzelova teta se desne divila ze danielek nespi celou noc v 7i mesicich 😝 pritom vydrzi od 21h do 5i do rana na mlice 😝 pri svy "tezky vaze" ;) nekdy se teda probudi i v 1-2, ale myslim ze ma spis zizen nez hlad. Napije se a hned zas spi, resp u toho usnem oba. Kdyz date vecer kasi nebo tak neco, vydrzi to celou noc?

kacatko03
3. srp 2009

Feb: neeee u nás se nespí taky celou noc....budí se na žízeň 😒 matka se taky diví že nespí celou noc 😠

febris
3. srp 2009

kac podle me je to prave blbost...nevim co si ta generace nad nama mysli 😀 😝 danielek teda spal celou noc 2-4. mesic, klidne 13h v kuse, ovsem to myslim byl extremni rarita. Ted kdyz ma pres 9kg mu mliko na tak dlouhou dobu nemuze stacit, ovsem tetka to bere jako ze danysek "zlobi" 😀 😝

jajinka27
3. srp 2009

jupíííí Tom snědl celou skleničku Hami s kouskama a bez problémůůůů 😵

kacatko03
3. srp 2009

MÁME DRUHEJ ZUB 😀

jajinka27
3. srp 2009

veru...gratulace 😉

petruna26
3. srp 2009

jáji, to ej šikovnej, Adéla za chvíli dostane mrkev, už teď je mi jí líto. Včera se z toho regulerně poblila, už po první lřičce vyhodila celý svůj obsah žaludku ☹

veru - gratulka Tobíkovi, to u nás stále bezzubo 🙂

jinak u nás se taky nespí celou noc - rozhodně neeeeeeeeee 😀 i když já myslím, že to není až tak hlad či žízeň,ale závislost 😝 😀

jo, potkaly jsme u MUDr. Monču a Jonáška, tak jsme daly malou procházku po sídlišti... Super mít někoho z "party" takhle za rohem 🙂

kacatko03
3. srp 2009

jají dík...už vás doháníme 😀 jaké je množství toho Hami? toba měl dneska "Lasage" od Hippu a nesnědl to...je to 200g, včera měl torttelini s brokolicí a smetanou a bo brokolici se osypal. je jak mochomurka. má to na čele za krkem, pod krkem, a leze mu to i na tvářičky. jinak mu to trochu ještě mixuju bo ty kousky se mu lepí na patro 😕

sluninka
3. srp 2009

ahojte

Veru..gratulace k druhýmu zubákovi, Tóba bude mít víc zubů než Filda,co? 😉

Péťo..my taky stále bežžubý

Koukám, že téma zase bylo pleny 😀 u nás jedem stále v Rosmann - Babydream, gumičky všude, pěkně drží, jsou levný, neprotejkaj

jinak u nás se přestalo jíst ☹ nechce mlíko, ani zeleninu,maso taky nic...jí jen přesnídávky a to ještě jen tu malou skleničku, víc nechce

febris
3. srp 2009

kac gratulaceeee 😵
stejne to nebude dlouho trvat a bude se tu hlasit kazdej vypadlej zub 😀 chjooo, to tak letiiiii

dneska bude v odpolednim menu prvne maso, tak jsem zvedava 😅

kacatko03
3. srp 2009

ohledně plenek.....myslím že holkám sedí většína plnek....u kluku je problém pinďa na stránu, na horu a pak protečou všechny....i když my jedeme v pamperskách a ty nám protekli jen když byl miminko malinkatý a tatka mu špatně zapnul plenku. zkoušeli jsme huggies a už experimentovat nebudemeeee 😲 🙂

jajinka27
3. srp 2009

veru...je toho 200g, jen je debilní že to je tekutější 😠 No ale aspoň si zvykne na ty kousky a nebude s tím problém, snad 😖

sluni...čuuuus

budu až večer a to ještě možná, bo musím začít balit, teď jdem na rande se známou z koníka, pak na nákup s manžou a budu až tak v 8 večer doma 😀

kacatko03
3. srp 2009

feb: no tak to vypadá zrvna u nás...jednomu padaj a druhému rostou 😀

petkakrutik
3. srp 2009

Ahojky 🙂

Zase jsem sem chtěla na chvíli vletět, ale prĎolka s evzbudil. Před 5 minutami jsme ho uložila, dkyž mi usnul na rukách u koja...

Ehm, u nás taky zuby žádné a ani to nevypadá, že by v příšítch dnech chtěly rašit. Mimio to zatím i Ms kdesi na dovči, tak by tam mohla zůstat aspoň do vánoc 🙂 🙂

kacatko03
3. srp 2009

jaké jsou příznaky prasklé lebky? 😕 Toba se majznul do hlavy kousek od fontanely nebo jak se to jmenuje...tak ted tu šlapu a sleduju ho ☹ a fidel se mě zeptal jestli mu nepraskla lebka 😲

petkakrutik
3. srp 2009

Veru, to asi nepoznáš vzhledem k tomu, že má na hlavě ještě spoutu nesrostlých kostí. Jedině asi k dokymu, ale jestli nepláče a neusíná, tak se mu asi nic nestalo. Sleduj když tak ještě eventuální krevní výron...

jo a chtěla jsem k Hippu mléku bio 2, myslím, že jsi říkala, že ho kupuješ za 119,- ? V rossmannu ho prodávají za 89,- Kč 🙂