• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

peti, to musí být nadělení teda...to už ani nevím, jaké to je, aby kadil tak často.... :grinning:
3. srp 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
samotný skleničky s květákem jsem vyhodila po dvou pokusech, sama jsem to ochutnala a je to humus a na zažívání prcků fakt děs.
soni, šťávičku v drogerce nebo lékárně, nedávno jsem viděla, že dělá i Hamé švestkovu, ale zatím jsem jí nikde nepotkala.
tai, a to i v těch vedrech jen kojíš? Já když jsem ještě kojila, tak mi doktor říkal, že když jsou třicítky tak dávat i třeba trochu vody po lžičkách. tu šťávu bys taky mohla dávat na lžičce
3. srp 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda myslím všechnu zeůeninu - brambor, mrkev, květák, brokolici, hrášek, cuketu. Další neměl už, myslím, žádnou. A má strašně rád kombinaci mrkev-rýže-maso :slight_smile:
Jinak tlačí ještě ovoce )banán, jabko, meruňku, prubli jsme i borůvky). Občas mu dám rýžový váleček jako pamlsek. Víc nic. Kojím asi 100x denně i v noci :slight_smile:
3. srp 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Soni, on už má fajně tuhé bobky, jenom je vyklepu do záchoda a pohoda. Ami dupku nemá tak ucmrndanou jako za vaječiny :grinning:
3. srp 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
danu jen kojim. Na dovolene jsem take jen kojila a vse o.k. Pry nepotrebuji pit do 8-9 mesice a Anicka je zatim uplne v poho. Kojim prumerne 8x za 24hodin.
petko vy uz jste na mase to nam bude jeste chvili trvat
3. srp 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tai: ty jo 8x to si teda Anička dává do nosu :slight_smile:
ad pití, co pediatr to jinej názor, klasika :wink:
3. srp 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já zase mizím. mějte se :slight_smile:
3. srp 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak vidím, že dneska opět mrně samo neusne :frowning2:
3. srp 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tai, nám řekl doktor hnedka začít příkrmy i s masem. Máme málo železa a z mléka je hůře vstřebatelné než z masa. jednou týdně (v pondělí) dávám i žloutek. Čaj ani vodu nechce, jedině moje mlíko.
3. srp 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja jeste s Dr. prikrmy neresila. Na 6m kontrolu jdeme az 11.8 coz bude Anicce skoro 7m.
3. srp 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě dotaz k té šťávě...kdy jí jako dávat? A třeba i víckrát za den, nebo jak? :sweat_smile: Tomu ještě moc nerozumím :grinning:
Nám těch kojení na den vyjde taky tak těch 8-9...
3. srp 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
nám dr. řekla, že máme začít s příkrmy a dostali jsme brožurku a tam je to vysvětlený...hááá...si najdu lepší návody na netu teda....

No, ten žloutek mi taky zajímá...máma mi řikala, že se do zeleniny přidává syrovej?? :confused:
3. srp 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
me neprijde, ze 8x je moc.
Soni ja bych tu stavu zkusila dat po prikrmu.
Petko jak se pozna, ze je malo zeleza?
3. srp 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja zavadim prikrmy dle kojeni.net
Vzdy jsem tam nasla rozumne odpovedi na sve otazky tak uvidim co Dr.
3. srp 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petka. malej dobrý, celý odpolko jsem ho sledovala, byl veselej protivnej (očkování) a plazil se, atd...neblinká, nemá bouli, modřínu...tak snad ok, u dr jsme nebyli
3. srp 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tai, je hrozně bledý pořád :frowning2:
3. srp 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo, určitě je to v klidu :slight_smile:
3. srp 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru....tak nevím, ale asi nás nedoženete, Tomovi se klube další zub :sweat_smile:
3. srp 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak jsme dorazili všeci pěkně opět domů-jupííí :dizzy_face: na rehabce vyfásli nový cvik na boku,cviky na kolínkách se nám ještě vyhnuli,protože by to maru moc urychlilo. statečně doléčujeme opruzeninu-hnus jeden :angry:
a baštíme zeleninu jedna báseň-největší úspěch má kedlub a řepa a brambor :slight_smile: a žloutek prošel taky, takže od středy už začneme i s masem :grinning:
ovoce nás čeká až příští měsíc :wink:
a flaška,hrníček ani ťuk-stále jen prso prso :dizzy_face: max. mlíko po lžičce :grinning:
3. srp 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru...tak to bude asi fit, Naty se dneska taky picla do hlavičky, ale o postýlku, byl to teda jekot,že mi psala sousedka co se děje,ale je ok... co vůbec pečeš?
3. srp 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak je po oslavě, se povedla :wink: , Anička se culila na každýho.
U nás příkrmy zatím jakž takž v poho. Květák jí teda vůůůbec nechutnal, takže to samý co Danča. Za týden začínám s masem. Jdu na to dost pomalu.
Verčo: tak to bude fajn
Jiřko: no já doufám, že se ufidíme
3. srp 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru...jsem ráda že Tobíkovi nic není a myslím že to bude v pohodě

tak nevím ale to naše dítko chce mít asi všechny zuby do roka :grinning:
3. srp 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jáji: tak na tvýho ozubence jsem ještě zapomněla, on si Tomík chce ty žuby užít i za Aničku a Věrčinu Natálku co :grinning: :grinning:
3. srp 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti...no to asi jo, páč mu roste čtvrtej :sweat_smile:
3. srp 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, díky, ale stejně dopolko zajedui do nemocnice na RTG bo mi to stejně nedá....a pro klid duše tam propstě sjedu i když budu za trotla....ale....chci to mít napsané že je v celku :slight_smile:

jaji: ty voe.....co mu dáváš ž mu tak rychle rostou? :grinning:
sluni: dělala jsem štrudla...ale ne šišky ale jakoby šátečky :grinning:
3. srp 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
veru...mu nic nedávám, on tady všecko okusuje tak nevím co přidávaj do nábytku, pantoflí atd :grinning:
3. srp 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. srp 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem konečně dodělala prezentaci fotek v pinacle studio 4.-6. měsíc. uff.

Veru, pro klid duše určitě zítra sjeĎ.

My jsme s masem taky nezačínali hned, a dávám mu ho jen někdy.
Soni, žloutek teda dávám vařený. Syrový do už uvařené zeleniny? Kristova noho! Dyť v tom může být plno všelijakých škodlivých zárodků :confused: :fearful:

A s příkrmy my jsme teda začali úplně opačně, nejprve večer kaši, za dva dny ovoce a až pak další den zeleninu, hehe (brambor-vůbec mu to poprvé nehcutnalo, další den dostal k bramboru mrkev a moc nechybělo, aby snědl i misku) :grinning: Ona se má dávat zelenina jako první proto, že ovoce a kaše jsou sladké, aby pak mimina zeleninu nedmítala. S tím u nás nebyl problém :grinning:
3. srp 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, kdy jsi říkala, že rozjíždíte shop na webu? Zkusmo jsme zadala adresu, co máš na faktuře a nenašlo mi to nic :pensive:

Kde máme dneska holky, beru, anac, sluninku...že by na dovolených?

Hani, jak dlouho bude muset Maruška vlastně cvičit?
3. srp 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jáji: :grinning:
Petko: já pořád čtu o nějakým žloutku, no budu se muset zeptat ve čtvrtek Mudry

Ad auto: tak autoservis se ptal škodovky, co by to mohlo být, tak jim řekli 3 možnosti, který se budou zítra prošetřovat, tak doufám, že rychle, neboť 1 hod mě stojí 450 Kč :unamused:, ale co hlavně ať už na to přijdou
3. srp 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek