Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

petkakrutik
3. srp 2009

MArti, vy to auto furt ještě nemáte v cajku? To je opruz, že 😠

kacatko03
3. srp 2009

Sluni dělá guláš 😀 😀 😀 😀 😀

hanka128
3. srp 2009

peti budeme cvičit do doby než bude maruška chodit 😝 -no posilovna hadr-má čím dál větší sílu a já jsem po 3 minutách zpocená až za ušima-hlavně v tomhle počasí je to nádhera cvičit 😝

a já ten žloutek dávám syrový a prohřeju to se zbytkem příkrmu. nechce se mi vajíčko vařit zvlášť a pak z toho dlabat žloutek.

veru a tobi spadnul že jdete na RTG? musím to dočíst zpátky.

holky a já si koupila na šaty na svatbu-jdeme v sobotu-ale teda zapínání přes hrudník je zapeklité 😅 to je hodně hluboký výdech 😅 ale jsou nádherné 😵

ma12
3. srp 2009

petko: zboží už máme zadaný, v pondělí jdeme na školení na SEO optimalizaci (alfa omega eshopu, aby se dal najít na vyhledávačích), no pak zadat klíčkový slova a můžem začít. Zboží máme, dodavatelé taky, ceníky, účto taky. tak jen tohle a je to.
Ne ne, auto je ve 3. autoservisu a snažej se příjít na to, co to je. Byla tam ve stejnou dobu taky Oktávka, o rok starší a že to dělalo to samý a nepříšli na to. 😲

sluninka
3. srp 2009

Péti..já jsem tady, jen nejsem vidět 😉 berunka je na dovče, ta se vrátí ve čtvrtek..ale anac? asi bojuje s malým, na icq je..teda pokud Jiran nestřílí 😀

Veru...týýjo, s tim asi je víc práce néé? 😕 😉

urbi
autor
3. srp 2009

brý večír!
uf, jsem teda dneska uklízela a uklízela, ale mám aspoň dobrý pocit z toho...

jen jsem prolítla, že Toba měl nehodu, tak doufám, že bude ok.. .že Marťa furt není pojízdná - teda to je fakt story tohle, už snad na televizi.... a příkrmy... no koukám, že kojeným dětičkám moc nejedou a mají z nich trápení... chudinci malí, snad na to brzy najedou a budou to do sebe spokojeně cpát...

ad žloutek - dnes jsem dávala prvně - uvařený jsem rozmačkala a zamíchala do jídla!

jo a teda zubatec malej Gábinek, to je teda mazák!

Fíla hlásí druhého zubáka!

na fejsbůku jsem vyšmírovala, že se vrátili Nelinkovic a Nelinka dostala nějak do těla... ale asi bez kosy... no však snad nás navštíví a přihodí zas dobrou stóry

no a já dnes byla na bytě se podívat a málem mě rublo, bo tam vejdu a směje se tam na mě topení, co tam být nemá!!!! já začala být hysterická (tímto omluva pro mistra)... až nám nakonec došlo, že jsme v jiném patře 😀 😀 😀 😀 😀

mám tu spoustu žehlení - dovolená je sice fajn, ale mám z ní vypraných 6 praček!! ještě, že má Fíla tolik oblečení....

ma12
3. srp 2009

Hani: co by kdoby pro paradu neudelal 😉 , dodej fotos, ať se pokocháme.
Ty jo, já myslím, že se žloutek neprohřeje za tu dobu, co se prohřívá zelenina. Jakože se ty zárodky nezničej. Toho se právě bojim.

urbi
autor
3. srp 2009

jo a holky, co Bolina city ve středu???? lmá být i hezky... tak dejte vědět !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

urbi
autor
3. srp 2009

já bych se taky takhle žloutku bála.... Hani, taky chci fotos - jo a spravte už si tam ten váš Brod, to ti je síla tam poslední dobou co?

ma12
3. srp 2009

Urbi: s tím topením si mě dostala 😀 😀 😀 😀
No já bolina city ve středu OK, pokud.... a to už snad ani psát nebudu, neboť se opakuju 😝

hanka128
3. srp 2009

no to jo to se neprohřeje.....asi to vejce začnu vařit taky zvlášť-když už vařím příkrm... 🙂
a koupila jsem i 2 skleničky-brokolici-teda to byl puch 😀 a špenát s bramborem-a to bylo hnusné,ble ble ble 😅

a asi jsem ouchylná-mně ty příkrmy co udělám moc chutnají a sem tam dávám i trochu svého mlíka-a když to maru všechno nesní tak dojím 😅 😀

sluninka
3. srp 2009

tohle jsem našla na kojeni.net
· 1x týdně je vhodné maso nahradit natvrdo uvařeným slepičím žloutkem (vařit 10-15 minut, rozhodně nedávat naměkko či syrové, hrozí riziko salmonelózy a s ní spojených těžkých průjmů) – zpočátku stačí i půlka žloutku

jajinka27
3. srp 2009

žloutek jedině vařeneeeej

kacatko03
3. srp 2009

hanka: nene nespadl ale majznul se o zed...a já slyšela divné křupnutí, ale nevím zda křuplo chodítko nebo halava...tak radši jedu na RTG i když se zdá být ok. 🙂

Míšo: středa by vyšla i měěěěě........ale neznám podrobnosti, kde, kam, co 😀 valim do vany, dočtu vás z mobilu ale nejde miz něj reagovat tak až ráno nebo po dr. paaaa

sluni: no srala sem se s tím tak letem světem 😀

hanka128
3. srp 2009

fotos dodám-šaty mám z M and S-nadšená mají letní výprodej a mají i větší velikosti 😀

urbi mi to hoooodně vyhovuje,že je rozkopáno 😀 máme byt totiž na té hlavní cestě co je tah na kolín, dělají nám tady podchod a to je božský klid jak ty auta nejezdí....doufám že podochod nedokončí v termínu 😅

petkakrutik
3. srp 2009

Já vajco uvařím, bílek si sníma žloutek rozmačkám Páťovi do jídla 🙂

Mňo, Mm je doma, takže čusbus pro dnešek.

Dobrou 🙂

hanka128
3. srp 2009

podchod-píšu jako trotl 😅 nic pádím a přeju pěknou dobrou noc 🙂

urbi
autor
3. srp 2009

no nic, já jdu taky do hajan - tak na Bolinu počkáme s vyjádřením majitelky usedlosti a další řidičů či spolujezdců

dobrou prcci!

jajinka27
3. srp 2009

urbi...Gábinek je nějakej rychlej 😀 ale zase nevydá ani slabiku 😀 to už bych jako chtěla moc 😀

ma12
3. srp 2009

hani: tak M and S rikas jo, abych se tam šla podívat, nebo to nechám až na London 😀 😀 😀

jajinka27
3. srp 2009

hihi já udělala dneska nálet na M&S a mám kalhoty dlouhé, krátké a triko 😀

ma12
3. srp 2009

Jáji: co bych měla říkat já, jsem ráda že se Áňa konečně otáčí, že 😀 😀 😀 😀 , ale já nejsem náročná, zase mám čas na své aktivity na internetu.
Miško: no tak říkali, že by to zejtra MĚLO bejt opravený. 😕 Fakt se snažej

ma12
3. srp 2009

Jáji: já počkám asi do toho Londyna, potřebuju: boty, trička, noční košile, džíny (nutně), kedyby byla bunda na zimu bylo by dobre, dudlíky číslo 6. (esi teda jsou) no a vánočí dary

sluninka
3. srp 2009

😕 dudlík č.6? to je jako na každej měsíc jinej dudlík? jenom u nás je č.1, č.2 a nazdar hodiny,ne? 😀

ma12
3. srp 2009

Věrko: já nevim, my jsme teď na trojce, že jsou tam 3 díry, ten comfort je takovej hustší, že přes dvojku neprojde 😒 a nevim jestli je to 6 (jako měsíce) nebo 4 jako počet děr.
Kdybyste chtěly něco takovýho přívýzt, napište 😉

sluninka
3. srp 2009

jó ahá dudlajs na lahev..já myslela cumlátko 😉
no my jsme na lahvičce MAM, jinou nechce ani za boha 😒 jsem jí dávala delší dobu jen MAMku a teď Avent a vše co mám je mi na nic 😀

ma12
3. srp 2009

Věrko: no jo savičky to jsou ne dudu 😉 , no kdybys chtěla upgrade savičku napiš, dovezu

sluninka
3. srp 2009

😕 a to sedí na všechny lahvičky? jsem nějak mimoň 😀

ma12
3. srp 2009

tak to netuším, jelikož budu kupovat na Avent....

sluninka
3. srp 2009

a čím je to jiný než všechno ostatní? a kolik stojí?