Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

nelinkav
4. srp 2009

Měřila jsem ji včera a dneska ráno, furt jen 37,7 v zadku, teď jsem nepřeměřovala, bo teplejší než předtím se mi nezdá. Napřed jsem neplašila, že je to do těch 38 v pohodě, ale mohlo by to už klesnout, ne? Zuby asi ne, sic slintá první ligu, ale do papulky si nedá ráda sáhnout, dásničky promačkat a nic... Zkusím ještě jinde pozjišťovat co a jak a dyžtak počkám na čtvrtek, to jsme objednaný na půlroční prohlídku. Nechtěl nás na středu, že bude mít plno, tak tam nechci lozit zbytečně.

Hani, voní prostě jinak 😅 Resp. nikdy nám počůraná plena nesmrděla a teď ji mm koupal a říkal, že je to divný.
Co je čebrený? Jako červený? My jsme měli mládě mírně zčervenalý z jednorázovek a zmizelo to samo, jen jsme hodně větrali a po otření prdelky vlhčeným ubrouskem pořádně vytřít čč do sucha.

Pražandy, hezkej srazík. To by bylo, aby v nějakým parku nebyla hospoda... Takhle eventualita se snad v celé Pze nevyskytuje, ne? 😀

kacatko03
4. srp 2009

sluni: no kllidně tam zaparkuj ale jsou tam všude zooony...jedina na vinohradský dole na jedné straně je automat ale pochybuju že bude místo. jj na Depu Hostivař to nechám na P+R.

marti: holčičí asi viď 😀

ma12
4. srp 2009

Věrko: jo jo, je to Praha 3
Neli: a co zavolat Mudrovi a probrat to po tlf?

jajinka27
4. srp 2009

užijte si sraz a já se loučím, stejnak mě nikdo nevnímá 😀

petkakrutik
4. srp 2009

Neli, sna dto nebude nic vážného. Možná Stelišku jenom ofouklo 😉
Marti, na kolik mě vyjde u tebe mluvící hrnec od FP? Ten chci určitě k 1. narozeninám Páťovi 🙂

a vůbec, kde je tak dlouho tonica, už mají být z dovči přece dávno doma??? Dankooooooooooo 😲

hanka128
4. srp 2009

neli a jak stelinka dneska pila? třeba vypila méně a to pak jde na moči hned poznat. a fakt ji nedostanete prst do pusy ať můžete přejet dásně?
nás maruška hrozně vylekala v neděli,když byly ty tropy-viděli jsme jí naposledy čůrat v 5 odpoledne...a pak byla počůraná plína až ve 4.30-no nervy už jsem měla pořádné a pak už teda čůrala jak vodovod.

petruna26
4. srp 2009

Marti, věci ber 😀
Jáji, paaaaaaaaa 🤐

sluninka
4. srp 2009

😕 hyml hergot,kruci fix 😅
tak já hodim auto jinam...asi Hostivař abych nemusela přestupovat...kde se teda nějak všichni slezem? a v kolik?

nelinkav
4. srp 2009

Haha, já nejsem jeliman, ale jelito, jsem chtěla napsat, že si do pusinky neCHá ráda sáhnout, ne nedá... 😝 😀 Jj, zuby to asi nebudou. O víkendu vehementně plavčila ve venkovním bazénu, něco z něho asi i vypila (v nekonečným nadšení sebou nehorázně šila 🙂 ), tak možná i z toho a nebo následujícího přechodu vedro/včerejší zima... Čůrá dost, pije zhruba po dvou hodinách, tož uvidíme zítra. Dík za podporu 😵

kacatko03
4. srp 2009

sluni: tak se tam sejdem a pojedem spolu 😉 pak mi dejte vědět v kolik já se loučim, jdu do vany, Tom tu stejně sleduje online reportáž z fotbalu tak mě vyhání...papa budu dočítat z mobilu 😉

petkakrutik
4. srp 2009

JAk dost čůrá, tak může být nachlazená. A z kojení má dobrou imunitu, takže to může přejít jen zvýšenou teplotou. Zítra už bude fajně, uvidíš 🙂

Tak jsme si konečně zase vyďobala obočí, už to bylo neúsnosné a jdu pokračovat ve štrikování pulobru pro Páťu 🙂

Dobrou a pa zítra zase.

PS.Jedeme k tchýni po měsíci, ona k nám asi cestu nezná...

petruna26
4. srp 2009

HJá můžu být buď na Pabláku, nebo na Míráku, Jiřáku, nebo na Muzeu (ale to je už dost daleko)
C je pro mě lepší než A, ale i Ačko zvládneme 🙂

hanka128
4. srp 2009

peti já už doštrikovala deku pro maru, teď vyšívám pidi ubrus pro mamku na 50tiny,snad to stihnu 😕

a jsem zdeptaná z kamarádů-mají roční holčičku a vypadá to s něma špatně 😔

sluninka
4. srp 2009

no nejblíž k riegráčům je to asi z Jiřího z Pod.ne? jako zastávka metra.. znáte to tam někdo? já jsem tam kousek pracovala,ale teda kudy tudy to netušim, autem tam zajedu ale pěšky od někud,to nevím 😅

sluninka
4. srp 2009

hani...jak vypadá špatně? co se stalo?

ma12
4. srp 2009

Peti: tak vytrhat oboci musim si taky
Petru: urcite Cecko 😉
Jaji: uzij si dovcu.

jajinka27
4. srp 2009

marti...dík 😉

petruna26
4. srp 2009

Jo, Veru, proč na tu Spartu nekouká v telce, to je lepší než na netu...

hanka128
4. srp 2009

no chlapce už ten vztah nebaví....takže si vymýšlí blbiny co podle něj ona dělá špatně....je mi z toho smutno, pořád nějak nepochopil, že rodina je na prvním místě a ne až na 50 či kterém.....si naivně myslí, že v jiném vztahu to bude lepší-je fakt pitomý a neustále obhajuje svou rodinu-jako takovou tchýni jste nezažily-všechny o kterých tady píšete jsou slabý odvar 😝 😝 😝 (velmi blicí)
a já moc nevím jak mám kamarádku povzbudit...chjo fakt některé chlapy zabít 😝

petruna26
4. srp 2009

jé, hani, tak držím palce, ať to zvládnou, já myslela, že to vypadá špatně s tou holčičkou 😔 , tak hlavně, že nejde o zdraví, všechno ostatní časem přebolí.. 🙂

hanka128
4. srp 2009

no já píšu dneska jako trotlík 😅

sluninka
4. srp 2009

hani..kolik mu je, že takhle přemejšlí?? 😨 😖

taita
4. srp 2009

Bry vecir z chaticky. Tak vy se potvurky domluvite na sraz v Riegracich, kdyz odjedu z Prahy? To vam teda nezapomenu. 😉
Jeste, ze mi tady jde net.
Tak si to zitra pekne uzijte

nelinkav
4. srp 2009

Hm, další blb 😒 Ti chlapi na to snad mají patent a výjimkou jsou ti normální...

Obočí bych taky měla trošku škubnout, ale když už jsem tak tlustá jak tchyně, tak proč k tomu nemít obočí jak Brežněv, že. A dneska stejně neudělám nic, furt jen krafuuuuuuu 😝

hanka128
4. srp 2009

no právě že 27...a už by mohl mít rozum-jako já ho mám ráda, dost se změnil k lepšímu,ale pořád je to málo ☹ mimi bylo neplánované.....ale věděl,že nebere prášky, že může otěhotnět......

hanka128
4. srp 2009

o obočí mi ani nemluvte....já se tak styděla, když se za mnou stavila kámoška co má taky lednové mimčo na návštěvu v ově...nohy neoholené,plosky lehce zelené díky sekání trávy...a ona jak ze žurnálu včetně nalakovaných nehtů na nohách.....ale v ově nestíhačka a to jsem tam měla mm, který bavil maru...já lítala kolem baráku a prarodičů....

petruna26
4. srp 2009

Jířo, já už po tobě volala, jsem zapomněla, že jste odjely ☹

sluninka
4. srp 2009

hani..no to mě nenapadá nic jinýho,že je to vůl, fakt ty chlapi někdy nakopat 😨

febris
4. srp 2009

neli 🙂))))) jsem se pobavila.
jeee, rígráče, kousicek od nich ma spoluzak z gymplu cajovnu, tam jsme se neco nachodili 😅
ufff, umyli jsme doma lednici, uz byla dost ekl a vzhledem k tomu ze uz je tak mesic zeje prazdnotou tak doba na myti byla ideal ;) :-P

petruna26
4. srp 2009

tak se mě teď sestřenka zeptala: Kolik vážíte.. tak jsem jí napsala, že já toklik, Tom tolik a Adéla tolik... Jsem na to úplně alergická na tuhle mnohomluvu 😝 Minule se mě někdo jiný zeptal: Kolik vám je, tak jsem řekla, mně 27, Adéle 5 měsíců - jsem děsná, každýho tím naštvu 😝 , ale nemůžu si pomoct´ 😝