Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

krijin
5. srp 2009

nebujte, video dodám, ale až zítra. Protože na "pokyn" leze naše madam jen za telefonem, a tím jí natáčim, tak zítra zkusim nastavit notebook 🙂 A dneska už je příšená (utahaná) - odpoledne nespala, tak nechci aby řvala
😅 😀 Jo a ják vám všem jede mrkev? Naše princezna tohle odmítá bašit, takže zatim jedem full time kojo - včera nám to doktorka posvětila...

ma12
5. srp 2009

Jsem tu.

Ty jo to byla nahoda holky, to byla moje spoluzacka ze stredni a dneska ke me mela dopoledne dorazit... 😅
Njn, Anicka ma 6 mesicu a 4 dny a Tobik 8 mesicu 😀
Jajin Tomik prece uz leze 😉

kacatko03
5. srp 2009

petrun: no jo to sem psala s depem ale nějak sem se nedočetla reakce.....navíc sem dotaz napsat nemohla o mi nejde z mobilu odpovídat. to je jedno....jj my si to taky užili.

urbi
autor
5. srp 2009

Petru a kde jste byly? povídej, přeháněj

ma12
5. srp 2009

Verco: tak priste musime lip 😀
Jdu uctovat. Pomooc 😀

urbi
autor
5. srp 2009

akorát holky jsem nešťastná z toho Fílova mlíka - vůbec ho necche, a to, co vypije, tak stejně vyblije... co s tím?

urbi
autor
5. srp 2009

Marti, ty jsi takovej pilňák 😵

Petru, zlatíčko 😵

ma12
5. srp 2009

Petru: to jsem rada ze me mate rady. Ja mela strasnou radost ze jsem ji videla. Se domlouvame uz 2 mesice a vzdycky ji do toho neco vleze.

ma12
5. srp 2009

Miso: co zkusit jinou znacku? Vim, ze holky radily ten Nutrolin nebo jak se to jmenuje.
Za me to nikdo neudela, pilna nejsem. Jen mam veci, ktery musim udelat nez se ta kamaradka vrati z dovci 😕

urbi
autor
5. srp 2009

Marti, teď dva dny zkouším sunar a výsledek ještě horší... ale on bleje i jogurt, co jsem mu zkusila dát - asi prostě cokoliv mléčného nesnese...
bleje i příkrmy, ale ne tolik

sluninka
5. srp 2009

teda to fakt letí, Tobíkovi vše nej k osmičce 🙂

nové fotečky - umíme super kliky 😀
https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

petruna26
5. srp 2009

Nutrolin je na srajdu 😀
už sypu foto an rajče, ale moc jich dneska není, měly jsme to nějak hektický... 😀

ma12
5. srp 2009

Miško tak to nevim, my máme problém s druhým otvorem, který moc nefunguje jak má.
Věrko: naty je teda sportovec a je jí pěknej kus 😉

ma12
5. srp 2009

Petru: eeeee, tak jsem za blbku dneska ja. Hele a to je proti srajde nebo na to aby se vyprazdnila? To by zajimalo zase me 😀 😀 😀

urbi
autor
5. srp 2009

Petru a nevysvětlíš jim to s tím Nutrolinem a nevysvětlíš co? 😀

vzhledem k tomu, že máme odzkoušené vše, shrnuji:
a) nutrilon - mlíko
b) nutriton - zahušťovadlo mlíka při blití
c) nutrolín - na průjem

SLuni 😵

petruna26
5. srp 2009

Proti... na vyprazdňování zkuste ty švestky (šťávu), holkám to pomohlo, v lékárně od Hippu určitě bude.. 🙂

urbi
autor
5. srp 2009

jj švestkovka je dobrá, taky ozkoušeno 😀

kacatko03
5. srp 2009

míšo: u nás se jogurt taky bleje....po tom bio mléku ale jen ublinkává. a dneska se mi poblil po čerstvým banánu

urbi
autor
5. srp 2009

ku.a Petru, dovzím se, co jste dnes dělaly? 😖 😀

ma12
5. srp 2009

Miso: tak ja myslela nutriton ze. Hmmm, ale nepomaha nic co?
Petru: jj, to zkusim. Svestky tedy

urbi
autor
5. srp 2009

Veru, taky to mlíko zkusim -jakže se přesně jmenuje?

petruna26
5. srp 2009

Míšo - jojo... Je to bordel 😀

urbi
autor
5. srp 2009

Marti, nutriton by asi pomáhal, ale ještě by k tomu měli dávat návod, jak pak to ho.no dostat z dítěte ven - zahustí to tak, že skoro navždy...

ma12
5. srp 2009

Mišo: byly jsme v Riegráčích, s Petru jsme se srazily na Hlaváku, šly přes Pavlák na Náměstí Jiřího z Poděbrad, tvrdila jsem jí, že DM je po cestě, no byl to Schlecker. No a na Jiřáku jsme čekaly půl hoďky na Věrku, která trčela v zácpě na Štrboholský radiále. Pokecaly jsme, vyměnily si pár oblečků a potkala jsem kamarádku a odešla s ní předčasně.

ma12
5. srp 2009

Miso: aha, tak to pak ten švestkovej sirup

ma12
5. srp 2009

jako tim pak smazat ucinek. No je to bordel toto 😲

sluninka
5. srp 2009

Marti..Tom neleze, ten se zatim plazí,ale to jsou fofry 😉
jo nám taky na kajdění pomohla švestková šťáva od Hippu, neředěná😉

Petru..jo hektický, i vláčky jsme stihly skouknout 😀 tam še mi líbilo 😵 😵

ma12
5. srp 2009

Věrko: vy jste šly taky na Muzeum pak?
No jo Tomik se plazi, ja myslela ze je to to samy.
No nic ja padim

sluninka
5. srp 2009

Marti...ani se neptej co se staloo, jsme šly na Jiřího, pak teda jako že Mírák, ale nějak nám to šlo samo a došly jsme na Muzeum 😀 😅

petruna26
5. srp 2009

Sluni, jj, tak nějak - šly jsme na Jiřák a došly jsme na Muzeum - já teda až na Hlavák 😝