Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

petkakrutik
22. kvě 2009

koukám, že nás teda fakt moc nebude.

krucinál, prcek dneska nehce spát. Řve tam v posteli. No už ho nese MM sem a já musím jít 😒 Tak doborou a snad se nás tam zítra sejde co nejvíc. Jsme klidně mohly nakonec do té ZOO ☹

urbi
autor
22. kvě 2009

veru, právě,že ne.... musíme v neděli na neurologii

nelinkav
22. kvě 2009

Anac, než chvála, radši bránit kompjútr vlastním tělem, jo? 😀

Petru, my za to nemůžem, že Prahu postavili na periferii naší republiky, tak daleko od těch skutečně krásných míst, tedy Beskyd 😎

Urbi, fotky jsem pečlivě prohlídla, napřed jsem se nasrala, ale pak to ze mě vyprchalo, snad proto, že si to Justýnka sama zkazila to držkovou 😀 Teda pokud to Filípka právě nebude rajcovat, že je taková nedostupná 😀 😀 😀 Jinak je mi jasný, že TY ho podporuješ v navazování známostí v blízkosti bydliště, ale bacha na to, láska si nedá poroučet 😵

Toni, tak tak, vyhrožuju, musíme si ty svý půlky pohlídat, ne nadarmo jsme tu s nima po porodu kšeftovaly! 😠

Luci, já bych laicky řekla, že to vliv může mít, přece jen se to tělo musí s něčím vypořádat... A to ani ne pětiměsíční mimčo už muselo injekcí "dostat" 13x nějakou nemoc 😒

tonica
22. kvě 2009

Jeee, cau Petka. Jsme to ale darebaci, vid? Ani nevis, jak me to mrzi. Si vas ale stejne nekde s Patuli vyhmatneme, pekne face to face....

Luca - u nas zacala reakce po prvni hexe. MUDra by ti mela vystavit doporucenku na plicni. Provedou sekci vpichu, vymacknou hnis a budete pouzivat Framykoin. U nas je zatim zakaz dalsiho ockovani. 😒

febris
22. kvě 2009

luco jojo, muze

tonica
22. kvě 2009

Neli - z tvych hlasek fakt nemuzu... 😀 😀 😀

Urbi - jasne, ze pes nam doma vydrzi. Ale vzhledem k tomu, ze pak je ta rodinna oslava, pes by mi zesr...l, pochc....l a zebl....l me hnizdecko. Á to fakt nebudu riskovat!!! Staci mi uz ta ctyrmesicni chcanda. 🙂

anaconda
22. kvě 2009

Už jdu k TV, tak se zatím mějte a papa ráno 😉

luca30
22. kvě 2009

No to jste mě teda moc nepotěšilo, chůdě moje malý úplně mě to bolí za něho..zítra na to juknu...přijede ségra tak to zkonzultuju je to bývalá zdra. sestra, tak snad tam něco uvidí...jejda ty děti jenom trpí...

tak my se jdeme převlíct a razíme na noční čoch..už psala kamoška, že jdou taky...

sluninka
22. kvě 2009

anac...tak je to ulice Za elektrárnou...pořád po hlavní, jinak sjedeš do řeky a po pravý ruce budeš mít modrej most a nalevo jakoby dole je parkoviště,jinak se dá stát i podél silnice

anaconda
22. kvě 2009

Kačí,
ano i foťák nabíjím

Peti,
řízky ale opravdu nedělám, papl si koupíme tak. To by jsme byli fakt jak Hujerovic rodinka 😀

luca30
22. kvě 2009

Urbi jsi tu ještě???

anaconda
22. kvě 2009

Sluni,
jojo, už jsem Ti to psala do IP a evidentně jsme to trefili 😉

urbi
autor
22. kvě 2009

Toni, nasadit plínku, přivázat ke kočáru a tradááááááááááá.... škoda, těšila jsem se na vás...

tý jo, při téhle účasti tam budu mít nejtlustší dítě

petruna26
22. kvě 2009

Já se taky loučím, jsem teď naměkko z těch tygříků, co byli v Krausovi...

Peti, jsem to teď psala, že můžem i do ZOO, tam se dá ze Stromky projít, kdybyste vy ne-pražandy chtěly...

urbi
autor
22. kvě 2009

takže holky, já prostě budu kolem 11 někde kdesi u výstaviště, ve STrmovce jsem v životě nebyla, tak na mě čekejte jo?

Luci, copak?

petruna26
22. kvě 2009

Anac, přeložíš mi to? ..papl si koupíme tak..
má to být ...papu si koupíme pak... nebo co? 😀

tonica
22. kvě 2009

Urbi, Petka - normalne me dojimate... fakt me mrzi, ze vas neuvidim...doprcic... 😠 😢

urbi
autor
22. kvě 2009

Neli, čoveče, ale Justík po něm šla jak blázen.... ale pak si to takhle po..... tak vám zůstanem věrní, i když teda tahle absence na srazu vám dává mínusové body.... (ale naprosto chápu 😉 )

sluninka
22. kvě 2009

ty jo, ono zase prší 😕 má bejt zítra pěkně,tak snad se to vyprší v noci 😵

urbi
autor
22. kvě 2009

Toni.... mě to hrozně štve... už to asi nejde nijak vymyslet předpokládám 😔

petruna26
22. kvě 2009

Toní, já bych tě taky ráda dojala, ale už jsem dojímala Míšu, tak by to nebylo originální... Mě moc mrzí, že spoustě z vás se zhatily plány, ale věřím, že i tak si to užijeme. Ač když jsem mámě dneska říkala, že máme ten "celorepublikovej sraz", myslela si, že nás bude tak 30... Bohužel 😢

urbi
autor
22. kvě 2009

holky a kdyby bylo nějak hodně hnusně tak co? jako nevím, nakolik se dá Jančaříkovi mladšímu věřit - vzhledem k jeho tatínkovi a Magionu 😀

tonica
22. kvě 2009

Tak dobrou. A preju krasny srazik, poradne si to uzijte. Budu se tesit na fotky.
A pro toho, kdo tu poctive necte: RUCE PRYC OD PATRICKA od Petkakrutik!!! 😀 😠

sluninka
22. kvě 2009

já vám písnu někomu na mobil jestli dorazíme nebo ne-e..mm teď jel něco zařídit, tak to na něj vybafnu až tu bude....

urbi
autor
22. kvě 2009

Toni a co když se naši kluci do sebe zakoukají? jako hormonům neporučíš 😀

urbi
autor
22. kvě 2009

SLuni, doraž prosím....

jééé, dneska jsou mi ty 2 přány, když mám ty narozky a navíc příspěvek ve 22:22.... prsa taky dvojky 😀

jajinka27
22. kvě 2009

holky zítra má být hezky, nestrašte 🙂)

jůůůů Urbiii jedeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

sluni a ty taky doraž na chvilku 😵 😵 😵 😵 😵 😵

urbi
autor
22. kvě 2009

Jaji, však na tom máš taky zásluhu, že jedu.... vzhledem k tvé radosti min. týden, že jdeš... ti to nemůžu zkazit 😉

tonica
22. kvě 2009

Urbi - tak jako na dovcu jedeme do jiznich Cech... to by jako vystraha mohlo stacit, ne?

anaconda
22. kvě 2009

Tonic,
mrzí mě to za Vás, za ostatní, co tam nebudete a vím, že Vám i pak nad fotkama bude líto, že jste tam nebyly........ ☹

Petru,
papl mělo být papůůůůů