• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

hani to jsi dobra zes zvladla takovej mega uklid, taky to mam v planu uz dlouho :pensive: :grinning:
6. srp 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
maru ještě nic neumí jen to neeeeeeeeeeeeeee :grinning: to je pořád je ua iaaaa, a brrrrrrrrrrr přes rty-to dělala i dnes ve 4.30 :sweat_smile: ale naštěstí asi po půl hoďce usla :slight_smile:
6. srp 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky chtela bych se zeptat, mate uz novou autosedacku? a jakou? my ted vybirame, mame sice naky favority, ale porad neni rozhodnuto... je takovej vyber, ze se v tom zozi jenom zorientovat zabere dost casu :sweat_smile: jestli to nase rodice nemeli lehci ;)
6. srp 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
hani brrrrm u nas taky vede a jeste taky jeden cas sycel, ale to ted vyradil z repertoaru ;)
6. srp 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
urbi :grinning: ježiš jsi mě teď rozesmála s tou hláškou s Kubíkem a jeho větou :grinning: si to dokážu představit, lahváče v ruce, dudlík v kapse a z kraťasů mu čouhá plena :grinning:
6. srp 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
míšo jsou to hrací kroužky od lamaze :wink: my je máme taky tak jsem to hned poznala jak to zaznělo :grinning: u vás jede táta? ty voe....já chci taky...u nás jede jen bababa a paci paci dělá, pak dělá papa a bum bum :grinning: to je vše :sweat_smile:

ty jo...starochové nás lnaří abysme jeli v září ještě k moři....kurňa bych jela hned...ale fidel má 1. třídu tak je to blbé :frowning2: :confounded:
6. srp 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sluni, ale je to přesný co? :grinning:

Veru, a kam byste razili?

u nás taky paci paci, papa (resp. čau) občas ...ty kroužky jsou teda dobrý :wink: i když mám vlastně ty samý dřevěný... pak musím u Martiniky něco vybrat
6. srp 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jak jsem byla pryc nevim jedou uz stranky Eshopu Martinky?jsem nejak zapomnela datum kdy se maji rozjet.a poznatek ohledne Huggisek - zklamaly me teda na plne care :unamused: nevydrzi celou noc aniz by rano byla Ela procurana a i pres den se mi uz nekolikrat stalo ze mela mokry zadicka a v rozkrotu mela teplacky taky vlhky.s Pamperskama se teda nedaji vuceb srovnat - aspon u nas.
6. srp 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
urbi...na takový věci já mám fantazii, ty děcka úpně vidim :grinning: :grinning: ale trefilas to fakt pěkně :grinning: :grinning:
6. srp 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: doma s danyskem rozjizdime dýzu :grinning: na youtube lovim samy hity :dizzy_face:
6. srp 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
míšo: to nevíme někam za teplem ještě, vypadnou z Pha a odpočinout...ale my stejně nemužeme, je to blbý Fidela hned tahat ze školky v první třídě, navíc ze začátku se bude seznamovat tak aby na něj zbyl nějakej kámoš :grinning:

Beru: myslím že Marti je rozjíždí už 11.8. :wink:
6. srp 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
febr: my máme maxi cosi Tobi = měl ji i fidel a spokojenost na 100%

jo a zuzi...já už mám vybranou věc kterou budu objednávat u marti :grinning: hned jak to zpustí :grinning:
6. srp 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
a zuz: prodala em dneska tu hrací deku :slight_smile:
6. srp 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
sikulka Veru za kolik se ti ji podarilo udat?ja budu prodavat klokanku,Elu jsem v tom mela asi 3x a ted uz me solidne boli bricho kdyz ji v tom nesu takze poputuje do sveta a na tury budeme kupovat krosnicku.
co budes u Marti objednavat?ja urcite neco budu vymyslet na svatek a narozky a Vanoce.moje mamka uz mi rekla ze je to jedine dobre ze si tam vyberu co se mi bude libit a oni to zaplati,ideal.s tchyni to asi tak lehce nepujde,protoze kazda druha vec je podle ni na nic,zbytecna a kravina :angry:
6. srp 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
kac jo to je zatim nas favorit :slight_smile: prosim te a jakou barvu mate: ona totiz co barva to jiny matros... ja bych chtela aby mela bavlnenej podhlavnik a ne takovej ten z neceho umelyho, jenze bohuzel ten maji tmave varianty..
6. srp 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj - tak zase zdravim z manzova compu.

Neli - fajn, ze Stelik je uz OK a je dobre, ze se pri prikrmech ridis vlastnim pocitem. Ja uz skoro dva mesice jedu jen zeleninovy prikrm odpo - zadne ovoce ani kase. No, bojujeme s tim porad. Ale muzu rict, ze mrkvicka u nas tedy Patulu poradne prohani, tak to treba taky zkus. Jo a jukla jsem ti do alba. Ty voe, ty jsi teda baba. Moc vam to se Stelis slusi. :wink:

Beru - vitej z dovci. Tak vidis, u nas Huggiesky vedou. Jeste jsme nemely nehodu.

Krij - teda, Terezka je teda sikula.

U nas taky pouze skreky, zuby zadne a plazeni jako fretka.

Jinak v nedeli se chystam k vam do Prahy do Ikei. Asi pujdu do te detske jidelni zidlicky. Fabula se mi hrozne libi, ale zabira moc prostoru. Nemate nekdo tu ikeackou?
6. srp 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tonic urcite kazdymu vyhovuje neco jinyho.Nejdriv jsem si rikala,ze ji to treba protelko postranach,ze bych ji to spatne utahla.ale mela to mokry primo v rozkroku a kdyz jsem na plinku sahla tak byla cela jakoby studena a vlha :frowning2: no mrzi me to protoze vychazeji v akcich cenove lip nez Pampersky.ale zase je fakt musim casteji prebalovat.
6. srp 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Toni, čus!
jak u vás uspávání?
6. srp 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tonic: my ji máme u starochu...a malej je s ní spokojenej, docela i víc než doma v té polohovaci pég perego, bo rád sedí vzpřímeně a má rozhled, a hlavně kope a houpe nohama, máme tu s modrým sedákem...ale krásná je ta černá designová cca za 700 v ikee a je skladnější než ta bílá ta se nedá složit jako ta černá :wink:

Beru: za 650,- jinak já malého už v šátku taky nenosím vubec. a krosnu nepoužívám taky, nejsme výletový horový tipy takže kočár a náruč :grinning: jinaku marti chci toho mluvícího pejska od FP k svátku pro T má hodně funkcí...no hele...trochu s tvojí tchýni souhlasím, já vždy sem z něčeho nadšená koupím to a pak je to zbytečný bo si malej s tím nehraje a je ulítlej spíš na Fidelovo hračky :grinning: :grinning: :grinning:
6. srp 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
feb: my máme tu černou...a na léto sem pořídila ten froté potah.
6. srp 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
vytvářela jsem umělecký foto :confused: pokud někoho zajímá moje nadání :grinning:

http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=367418
6. srp 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. srp 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru - jasny, ja jsem v podstate se vsim spokojena krome Huggies Classic a Tesca.

Urbiku - no te pic, ani nevim, jak jste se meli v Jesenikach. Ale skoukla jsem albicko a asi paradicka, co? Fotku pod Pradedem mam uplne tu samou, ale uz 3 roky starou a bez prcka v naruci... :wink: Uspavani horor. Uz jsem tu o tam psala. Proste jsem krkavci matka a nechavam vyvztekat... pak mi usina do hodiny, potvurka. Vecer ale buzeni 3-4x za noc. No jo no, jsem mela pohodovy zacatky, tak o sobe musi dat ditko taky vedet, ze... :slight_smile:

Veru - diky za reference. Ja uz musim nejakou stolicku vzit. Dnes mi mala vykopla celou sklenicku a mrkvicka mi zkoncila v rozkroku. Vsude sermuje rukama, nohama... proste na lehatku uz to nejde. A jak jsem psala, ty plastovky jsou moc objemny. :frowning2:
6. srp 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. srp 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
toni..teď taky řešim jak to naše éro krmit..v lehátku se pořád zvedá a snaží se přetočit, hrůza a děs..jenže když sedí, tak jí všechno padá z pusiny a hlavně samozřejmě řeší třeba ponožky nebo něco aby měla hlavičku prostě dolů a nekoukala čim jí krmim :unamused:
6. srp 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, dočetla jsem, jenže moje pamět sahá cca 2 příspěvky zpět, takže nevím na co reagovat..

ahoj Beru, vítej zpět..
jindro, anac - máte šikulky, u nás se naplno rozjela kecací - říká Áďa :grinning: a děda, ostatní jsou takový zvláštní slovo, ale já to rozluštím :grinning:

feb., sedačku taky řeším - buď Chicco Key nebo tu co psala Veru, příp. nějakou jinou :stuck_out_tongue_closed_eyes: - ale zatím to až tak moc neřeším, máme na ni čas - Adéla nemá ani 7 kg, tamta je až od 9, takže předpokládám, že budeme měnit až tak v roce (tahle je do 13kg)

sluni - hezký fotky - teda ta "vyděračská" po stránce umělecké hezká je, po stránce citové, bych brečela s Naty - co jí dělala, ošklivá matko? :grinning:

..u Marti už taky mám předvybráno...

dneska mě naprdli v práci, byla jsem ráda za odpoledne strávené s bratrem a rodiči, byla to prča - jsme zpívali na lesy - jezdili na nějakém asi 50 let starém kole ap. - supeeeer..

jo a mm je naštvanej na tchýni, čili svoji matku, jsem ráda, že neleze na nervy jen mně :stuck_out_tongue_closed_eyes:

omloubvám se za román, ale jak jsem tu celý den nebyla, tak sjem nevypsaná... takže díky těm, co to přečetli :slight_smile:
6. srp 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
kac no kdyz frote my nemuzem kvuli ekzemu :( nejlepsi je proste cista bavlna. Mne by se svetla libila, jenze je fakt kdyz mame tmavy sedacky ze by byla moc viditelna a zbytecne by lakala :-P

holky ja vas fakt obdivuju jak muzete neco doma udelat kdyz nenosite ... jako danysek je myslim hodne hodny mimi, ale nekdy si teda taky dupne a to bych pak neudelala nic
6. srp 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tonic vidis me ty Huggiesky classic neprotekly a ty premium ne.nevim jak to moje dite cura :grinning: :grinning: :grinning: Tesco jsem jeste nezkousla,proc vam nesedi?jsou tvrdy,protekaji?ja jsem si rikala ze je zkusim,ale asi uz jsem namlsana Pamperskama.a zkousela jsi Helen Harper?
6. srp 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sluni - tak me se v lehatku taky pekne obraci. Koukam, ze mame stejne dracice. Jak ma zablemcanou pusinku, otoci se a vse je na sedacce. O tom, za ma chut nekdy primo vystoupit ani nemluvim... Ale zkousela jsem zidlicku u kamosky. Jak tam mela Patula nohy dole a pod stoleckem, nemohla mavat nozickama a vyrazet mi sklenicky nebo si zuzlat ponozky.
6. srp 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
zapomněla jsem vám sdělit, že jsme dneska zkusili brokolici a musím říct, že je mi Adély líto, že ji to nutím jíst.. Sice to celkem voní, ale chutná to jak bahno :stuck_out_tongue_closed_eyes:

feb., já bych bez manducy umřela a to doslova, takhle luxuju, vytírám, prostě všechno, kde jsem vzpřímená... ale na úklid ji mám na zádech, a usne i tam :slight_smile:
6. srp 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek