Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

kacatko03
6. srp 2009

sluni: no tak já to řeším v židličce kšírováním...a u té ikeace mám ten přidělanej stulek takže max mlátí rukama do něj, na nohy si nevidí 😀

febris
6. srp 2009

petru, danysek sice 9kg ma urcite, ale kdyz jsme ho u obchodu zkusili dat do te "nove" tak i pani prodavacka rikala ze by mel byt asi do ni jeste trochu vetsi

petruna26
6. srp 2009

beru? 🙂 "vidis me ty Huggiesky classic neprotekly a ty premium ne.nevim jak to moje dite cura "... ? 😀

feb., já si myslím, že mají čas 🙂

febris
6. srp 2009

petru jo? no vidis, ja zada jeste nezkusila vubec... nemusis pri noseni na zadech nejak prestelovavat popruhy? ja manducu taky uplne miluju 😀

sluninka
6. srp 2009

toni...a to byla ta židličky z Ikey? nebo jiná plasťačka?
já mám u našich tu dřevěnou s polstrováním,jak se pak dá rozložit na stůl a židli, ale na tu je ještě prťavá..je sice polohovací, ale je na ní ještě brzy...

ty pleny jsou proletý téma..každýmu sedí jiný..nejhoeší jsou z Penny, Billy a tak 😀 šílenost i prkna jsou měkčí 😀

berunka
6. srp 2009

boze Petul jsem to ale kus jelimana co jsem to vymyslela za vetu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 myslela jsem ze classic neprotelky a premium ano. 😀 😀 😀 😀 😀

berunka
6. srp 2009

jo jo taky mam tu cest s plinama z Penny,no hnus a des 😉 😉

tonica
6. srp 2009

Feb - tak ja te taky muzu uklidnit, ze doma nic neudelam. Mam klokanku s nosenim na brise, ale v tyhle poloze a s vahou Patuli se uz nic moc delat neda. Takze u nas to vypada tak, ze cekam, kdyz dopo naaaaaahodou vytuhne, abych nabehla na surovani. Taky me tu dopo moc nevidite, co? Ted madam protahla dopoledni spanek z 20min na 45 a to uz obcas i neco stihnu. 😉 Odpo mi spi jen na vychazce s kocarem, ale nedejboze, kdyz s nim zastavim... 😠 😀

Beru - Tesco mi prijdou uz na omak takovy nepoddajny. A protekly...

Petru - copak ti v praci provedli, bidaci?

Sluni - moc hezke fotecky.

sluninka
6. srp 2009

Veru...jo vy ji máte joo?? a jinak jste s ní spokojený?

petruna26
6. srp 2009

Beru, jsi můj květáček 🤐 - jsem ráda, že jsi zpátky - příští týden se snad sejdeme 🙂

feb., popruhy se neupravují, jen si posuneš níž tu "horní" přezku, aby tě neuškrtila. Adélu tam dávám tak, že si nasadím M., Adélu položím za sebe na záda, roztáhnu jí nohy , zvednu si ji tak, že mi leží na zádech, navlíknu popruhy a zapnu "horní" přezku... A je tam stejně spokojená jako vpředu...

tonica
6. srp 2009

Sluni - jo jo, je to Antilop z Ikei. Maji myslim v bile, cervene a modre. Dokoupis si k ni pultik asi za 150 a myslim, ze i nejake polstrovani. Jinak sama sedacka za krasnych 399,- Kdyby ji nesedla, tak aspon nebudu litovat penez, ale uz ji fakt potrebujuuuuuuuuu.....

petruna26
6. srp 2009

Toni, ale - dozvěděla jsem se, že i ostatní z týmu nechtějí stejně jako já volat a že si stěžují, že jim beru práci, takže si nesmím nic brát dopředu a tak - je to složitější.. Jaksi nikdo nechápe, že to, že já vyhledávám práci bez volání, není o tom, že bych nechtěla volat, ale nemůžu volat. Za a pracuju hlavně večer a za b s Adélkou asi volat nemůžu, protože to by musela být jedině někde zavřená. No, jsem tak nasr., že dneska večer nedělám nic, jsem zvědavá, co budu zítra dělat... Ale zatím to neřeším, nějak bylo, nějak bude... 😝 😝

sluninka
6. srp 2009

Petru...já jsem jí nic neprovedla, jak se nám prořezává ten zubák, tak dneska byla ufňukánek největší...jak jsem jí neměla na ruce, tak plakala... 😅 no ale když přišel tatínek,tak najednou všechna bolest a slzičky byly pryč 😕

toni..snažila jsem se😉

kacatko03
6. srp 2009

sluni jakoui myslíš? máme dvě... 🙂

jinak plenky...jedem jen v pampers a už neexperimentujeme 😠

a uklízení...když potřebujuukoditi tak dám malého k F do pokoje a F hlídá a toba se tam plazí za hračkama, Fíla je dobrý chůva 🙂

petruna26
6. srp 2009

veru, my taky jen Pampers - a pak mám už od února 2 mega balíky Happy 4ky, ty Adélce taky sedí - měla už 1ky a 3ky, takže to pak budu zase míchat s Pamperskama 🙂

petruna26
6. srp 2009

Sluni, tak vy už nebudete bežžubý? Tak už jen Ani a Adélka a možná Koal Honzík... 🙂 No, mně zatím Adéliny zoubky nechyběj, jelikož jestli je bude používat stejně úspěšně jako drápky, tak nevím 😝 ...

sluninka
6. srp 2009

Petru...nebudem..ale teda vám ty žoubky ještě nepřeju, kvůli tomu koju 😉 my ty dráplky taky děs, Naty vždycky mě nebo Honzu tak rejpne nebo sekne, je to šelmička 😅

petruna26
6. srp 2009

tak pa, berušky, jsem dneska mrtvá a unavená, bylo toho moc... po ránu stres s prací (jsem to samozřejjmě ořvala 😝 ), pak jsme jely s bráchou na krevní testy do Nymburka, pak celé odpoledne srandy... No, tak se mějte, hezký pátek a příští týden se těším na nějaký srazík 🙂

petruna26
6. srp 2009

jo, zapomněla jsem říct, že jak jsme byly na těch testech, že tam brácha měl zaškrtlé o kolonku víc, tak jsem si myslela, že mě o něco ošidili... Ptala jsem se tedy sestry, proč to tam nemám - a ona na to, že je to prostata 😝 😀 😝 tak paaaaaaaaaa 🤐

petkakrutik
6. srp 2009

Ahojky vespolek 🙂

Skáču mezi pletením, uspáváním a chystáním na zítřek. přijede mi kamrádka ze SVK, tak dělám seznam, co koupit, aby nemuřela hlady 😉

berunka
6. srp 2009

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

tak kdo chcete muzete nakouknout na fotecky z dovci 😉

Petul taky jsem rada ze uz zase muzu drbat 😉 😉 i kdyz dovca byla super a klidne bych si ji protahla 🙂

tonica
6. srp 2009

Petru - no jo, dneska je drava doba. Clovek si ty kolegy nesmi tak brat... 😒 Jo a pridavam se do seznamu bezzubaku.

Petka - cauky, copak, zenich nam nechce spinkat? Ja nevestu uspala, dnes i celkem rychle, tak se divim... To bude teda dvojka - bezzuby a hyperaktivni Pata a Pata.

tonica
6. srp 2009

Beru - tak dovcu bych dala taky jako repete. Preci jen clovek vypadne z toho stereotypu.
Cline - jsem nakoukla do vaseho Jindrichace, toz...... hezke mesto.
😉

tonica
6. srp 2009

Aaaaa, ja tu nasi holku podcenila...uz ma zase dobre rano... 😠

ma12
6. srp 2009

DObry vecer,
tak comp spraven a docteno ani nevim na co reagovat.
Petru: hmmm, jsou to previti ti kolegove, vysvetlila jsi sefovi, ze je jaksi ne moc profi, kdyz nekam volas a rve ti do toho dite? To by mohl pochopit

Tonico: nj, na Jindrichac mam hezky vzpominky, fakt to bylo super na vanoce, sla jsem po 2 ulicich a mela jsem nakoupeno 😀

Anac: hezky video, zasmala jsem se. Jste dobra reklama na lamaze, ty krouzky jsou vazne super, asi si je taky poridim 😅

Zuzi: vitej zpet ze Spindlu. Co bracha vubec a pujceni auta? Ani jsme se o tom nebavili....
Eshop spusten neni, uz je pracovni verze, jen ho musime donastavit a jedeeeeeeeeeeeeeem

Sluni: 90-60-90 prosimte nestras 😉

ma12
6. srp 2009

Sem prijdu a nikdo nikde 😕

krijin
6. srp 2009

hojte, děkujem za pochvalu, zítra bude u nás asi akce "sixtinská kaple" ukončená, už se na to těšim jak malý dítě. Ten bordel z toho malování je děsnej... 😝

Dotaz: komu, jak poslat foto našeho půlročňátka, abysme mohly taky do společnýho albíčka??? 😵

jo a ktěm alternativním druhům pohybu - naše madam vůbec neválela sudy ani plazení, rovnou začla lezt, takže zase máte "náskok" v jiných věcech. 🙂

petruna26
6. srp 2009

beru, fotky pekne.. jindro, pulrocnatka dela bila.pani, nahraj kdyztak fotku k sobe a posli Ilonce odkaz do IP. Marti, sef to chape, ale ten zbytek ne, a ja zase chapu, ze jim je u prdky, ze toho mam dost.. tak pa, uz lezim a jdu spat. Dobrou noc

krijin
6. srp 2009

petru dík, už jdu na to 🙂

ma12
6. srp 2009

PEtru: jo aha, tak to jo.
Ja si jeste vesele uctuju, ale uz taky pujdu do hajan