Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

nelinkav
8. srp 2009

Hurá, choť přilezl z práce. Tak tady skončím se samomluvou a jdu dělat manželku.
Čauky a hezkou noc maminkám i miminkám 🙂

hanka128
9. srp 2009

ahojky tak svatba byla fajn, maru na obřadu náramně spokojená-asi bude hodně společenský tvor 😀 jen dvojčata novomanželat to špatně snášely a a ke konci kája už brečela mamííííííííííííííííí 🙂
fotky dodám večer-ale maruška byla kouzelná 😵

beru cvičit budeme do doby než bude chodit....ale poslední dny zase jsme o krůček dál-tak 1-2x den se otočí z břicha zpět na záda 😵
moni zatím vařím vždycky jednu porci(kromě masa to už je pěkně v mražáku),protože si chci vyzkoušet všechny možné kombinace-no a zatím sní vše,jen tam kde je mrkev se pěkně šklebí,ale sní 🙂
mám dotaz jakou rýži vaříte????
jo a já nemixuju(jen maso zatím,pak to budu pižlat nožem)já to všechno propasíruju přes sítko-má velké oka,tak z toho pak vznikne zajímavé jídlo 😀
a další naše zjištění co se týká jídla-maru je po mě 😀 -protože ji včera mamča udělala polívku a to se jí teda moc nepozdávalo 😅 musí to mít husté 😀 já taky prý musela mít všechno jako beton,jinak to do mě nedostali 😀 a včera se do ní mamča pokoušela dostat mlíko-no jedině zase lžička 😨 hmmm a nás za 3 týdny čeká další oslava,tak jsem zvědavá jak to budeme dělat tam.

a co se týká Downa,tak bych taky šla na přerušení-bohužel jsem taky ovliněná prací-jsou to sice opravdu šťastné děti,ale jejich rodiče už tak moc ne...je to s němi strašně náročné...a co mě bolí hodně mají v souvislosti se svým postižením další vady-nejčastěji srdeční.... ☹

urbi
autor
9. srp 2009

ahoj holky!
dneska jdu pro radu - Fíla se mi od včera nějak nezdá.... není to on - takovej "uhekanej", jako nebrečí, ale kňourá nešťastně, nic ho nebaví.... teplotu nemá, vlasntě skoro žádné příznaky ničeho, jen má oteklé oči a strašný ale fakt divný pytle pod očima, pod tím jedním okem až jako do tmava... přitom je vyspinkaný, dokonce teď spal hodinu a půl, což je na něj moc, ale ty očička má fakt oteklý, sem tam kýchne, ale nos ucpanej nemá.... tak nevím...

berunka
9. srp 2009

Miso nemuze mit na neco alergii?brachovi takhle otekly oci vzdycky pri alergii.nemas treba nejaky novy prasek nebo tak neco?

cline
9. srp 2009

Nazdárek, zdravíme po delší odmlce. byli jsem na dovo. Pak poreferuju jak bylo na "ekofarmě" 🙂 Koukala jsem na vás přes mobil. CO teda tenhle týden tu Bolinu konečně? Já nemůžu v ponděli a ve strředu, co vy?

nelinkav
9. srp 2009

Dobré ránko,

Urbi, taky mi to připadá jako alergie. A to, že nemá rýmu neznamená, že není celej zahleněnej - Stelliš nemá rýmu vůbec, kuckne si tak jednou za pár hodin a přitom je prý zahleněná... Jestli se to nezlepší, radši běžte zítra k mudrovi a dneska bych ho radši kontrolovala. U bráchy když byla první alerg.reakce, tak mu napřed opuchly oči a časem se to zhoršilo, že sotva dýchal. 😨

Hani, tak pak hoď fotky ze svatby 😉

nelinkav
9. srp 2009

Jinak pokud by to byla alergie, tak třeba na něco pro vás nezvyklýho, co jste potkali včera v zoo...

Já se musím "pochlubit", jak jsme včera klepali kosu, to zas bylo halo. Když jsme šli o půl jedné do postele, tak než jsme zhasli, probudila se Stellinka a rovnou se na nás začala řehtat. Tak jsem ji uspala, přitulila se k mm a po chvilce jsme ve světle monitoru dechu viděli, že brouk pase, kouká na nás do tmy, směje se a když zpozorovala, že jsme si jí všimli, tak si radostí prdla. Tak znovu uspávačka a zas obrat směrem k chlapovi. Během asi dvou minut se dětská postlýlka zachvěla, mládě se otočilo na bříško, docouvalo ke šprušlím, o ně se zapřelo a začalo pérovat na kolínkách až celá postýlka lítala mlátila do stojací lampy a ta do zdi. Tak pro změnu dítě na záda, uspávačka a když to vypadalo, jako že jo, zas pokus o chvilku manželského soužití. No, zkrátím to,Stellinka si po chvíli začala povídat, na střídačku do toho prdět, žužlat ocas plyšovýmu hrochovi a koukat na nás. Tak jsme to se smíchem vzdali, já začala opět uspávat, mm to ani nepotřeboval a od zjištění marnýho snažení zalomil do minuty.

urbi
autor
9. srp 2009

díky.... taky mi to přijde na alergii, ale nevím na co - začalo to už včera v noci... takže varianta zvířat v zoo padá... ale dneska je to horší..

no uvidíme, co to s ním udělá dál, kdyby se to nezlepšilo, zajdu k doktorce - i když s tím jejím přístupem na mě zase budu čučet, co si to vymýšlím a že ho moc pozoruju... ach jo

urbi
autor
9. srp 2009

Neli, to je zase story 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kacatko03
9. srp 2009

zdarec, zdravím všechny při neděli, dneska vegetíme doma....ve stínu....

Neli: 😀 😀 😀 😀 😀 tak ta story mě rozesmála a mm si klepe na čelo 😀 co mi je.
míšo: krásný fotky, my jedem do jihlavy v sobotu a zoo dáme 100% tak dík za tip na foto 😀 😀 co blití?
zuzi: gratulka ke konci cvíča a taky supr fotky.

máme nové album kdyby někdo chtěl juknout...už 9 v pořadí (jedem po měsíci 😀 )

ma12
9. srp 2009

cus zeny,
tak jsem zpet doma od nasich. Byla to parada, Anicku porad nekdo choval prebaloval, krmil...a nechala jsem ji tam, takze jsem sama doma s mm 😵
V utery nejpozdejc bych mela mit auto (ano ctete spravne...), takze navrhuji ctvrtek?
Neli: tak nakupuj na ebay, doporucuji, koupis balik cca 10-15 uuuzasnejch veci za 8 liber.
Ted zrovna jedna aukce konci 9-12 mesicu. Jdu do ni.

ma12
9. srp 2009

Verco: vidim, ze jste byli zase v Letnanech 😉
Verko: gratulka k prvnimu zubu. Tak to jsme v parte bezzubych uz jen tri 😀

kacatko03
9. srp 2009

marti?: nene v letňanech jsme nebyli... 😕

sluni: jeee to mi uniklo že zubák. tak gratulka

sluninka
9. srp 2009

Veru..nepsala jsem to 😉
ale díkes holky 🙂

ma12
9. srp 2009

Věrko: takový věci se musí hlásit 😀 😀 😀
Verčo: aha, to vypadal ten nakupni kos jako v Letnanech. No nic 😉

monique_2006
9. srp 2009

ahoj marti, tak ted jsem koukla na ebay a jako doooost dobry 🙂 prosim te, jak to platis a jak dohadujes postovny?

ma12
9. srp 2009

Moni: platim kartou, kterou se da platit pres net. Tzv. systemem paypal. postovny se pohybuje od 4 do 8 Liber, podle vahy. Oni jdou na postu a primo se zeptaj, kolik by to bylo a napisou ti to.

monique_2006
9. srp 2009

a jak dlouho trva vyrizeni paypal? ¨co se tyce postovneho - to jsou hodne ochotny, co, ze jdou na postu se zeptat. to asi ne kazdej, co? jim to vzdycky poradis nebo jak? se ptam jako pako, co 😉

ma12
9. srp 2009

Moni vubec ne. rada poradim, protoze si myslim, ze tady jsou strasny vydridusi.
Takze bud se jdou zeptat na postu nebo tam brnknou nebo si to najdou na netu a zatim vsechny to postovny zjistili. Paypal trva chvilicku, hned muzes platit po zaregistrovani. Pak ti na ucet prijde kod, ktery tam vyplnis. Je to fakt hodne nazorny. Muzu ti poradit online 🙂

ma12
9. srp 2009

A pak uz jen nakupovat a nakupovat a nakupovat. Balicky dochazej cca 5-10 dni

monique_2006
9. srp 2009

tyjo, tak dik zatim za rady, asi te budu jeste otravovat 😉 diky diky!!

petkakrutik
9. srp 2009

hezky vecer 🙂

Tak cikend za nama, ten utekl, ptovora. Mela jsem tu kamamradku ze SVK, vcera jsme byli v Dinoparku tu u nas. Suprtrupr, i Páťovi se líbilo, byl hodnoucky, koukal klem, proste parada. na galerii mam fotky, tu v albu zatim nee. Kdo by se chtel podivat, tak zadat na galerie.cz vyhledat cibulka11 🙂

Ja pres ebay nakupovat nemuzu, nemam na to otevreny ucet 😖

petkakrutik
9. srp 2009

MArti, kdo je ten treti bezzuby? MY taky jeste nemame 😀

tonica
9. srp 2009

Cauky, chystam se uz do hajan, ale aspon chci jeste pozdravit.

Petka - cau zenska, my take bez zubaku. 😉

Jinak zehnam Ikee. Dnes jsem si privezla tu jidelni zidlicku Antilop a to bylo krmenicko - no super. 🙂

jajinka27
9. srp 2009

anac...hele manza ti vzkazuje,ze kamos ma obytnou vysperkovanou avii,z roku 72 a pry se ti opta na prodej 😀

bila.pani
10. srp 2009

Ahoj

Holky,jezdíte některá už s jinou autosedačkou než vajíčkem?

ma12
10. srp 2009

Dobre rano,
Tak to jsme 4 bezzuby, Anicka, Adelka od PEtru, Pata a Honzik od Koal.
PEtko: jde spis o kartu nez o ucet.

petruna26
10. srp 2009

ahojky..
našla jsem odkaz na pár básniček i s videi, tak kdo by chtěl, tady je..
http://www.rodina.cz/clanek7160.htm 🙂

kacatko03
10. srp 2009

Ilčo: ano my už ano a Sonina myslím také.

bila.pani
10. srp 2009

Veru - díky,už totiž po nové koukám 😉