Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

cline
11. srp 2009

Nazdárek, tak jsem po delší době na PC a trochu jsem vs dočetla. K naší dovolené vám řeknu jediné, když jsem viděla tu rozpadlou ratejnu, ve které jsme měli bydlet, málem mě vezli... nakonec jsem přežili, ale doma je doma.

bila.pani
11. srp 2009

Zuzance všechno nej nej k svátku 😵 😵 😵

petruna26
11. srp 2009

Zrovna jdu taky napsat - Zuzi, všechno nej.. nej.. nej.. k svátku - no a hlavně zdraví.. a pak taky pár peněz a štěstí a hodně lásky Ti přeju já a naše Adélka 🤐

Jo, Soni, my máme hrnek z DMka, od babylove - a je fajn, taky s měkkým pítkem, neteče a stál 100,-

nelinkav
11. srp 2009

Dobré ránko, holky!
Jsem zralá na ránu z milosti. Tři dny se aspoň večer omezuju v jídle, resp. zhruba od čtvrté hodiny nežeru nic a mládě dvě noci nespí 😝 Nevím, jestli je to kvůli tomu, ale je to s hladovým žaludkem dvojnásobnej záhul. Dneska vstávala prakticky o půl jedné a kdyby mě mm ráno v šest chtěl umlátit lopatou, ještě bych mu poděkovala 😔

Jinak včera ráno jsem se přihlásila, dočetla a nestihla zareagovat, bo přicválal mm, že jim na firmě nejde net, tak si vezmou můj výkonnější modem 😠 Ale musím přiznat, že jsem toho doma i kolem baráku tolik stihla, že se obávám, že mi ho zítra vezme zas 😀

Ilčo, my ještě novou sedačku nemáme, ale už pomalu je na čase, vajíčko je dost úzký a Stella už se nohama dotýká sedačky v autě. Prootže ještě nesedí, chtěla bych nějakou co se dá ještě napolohovat, ale to zas budou prašule navíc 😅

Holky ostříhaný, to bude dobrej srazík - budete jak fanclub mikáda 😉 Já tohle vystříhaný na krku nosila předloni a ještě loni na jaře, od té doby si je nechávám dorůst - sice stříhám až dost často, ale furt se snažím nezkracovat. Ale celkově jsem jak Urbi, taky vždycky prudce změním názor a vlasy, který konečeně dorostly z nejhorší fáze ani krátký ani dlouhý, zas nechám ušmiknout na kraťunko 😎 Ale na 6mm už jako matka nejdu 😀

Tonic, malá už sedí sama nebo to jde i bez toho v té ikeácké židličce? Já nad ní taky uvažuju, líbí se mi jedoduchý design, cena a údajně byla v nějakém testu pozitivně ohodnocena, jako hodně stabilní... Nevíte někdo o nějakých těchto testech, kde by se daly najít???

Jo, a my jsme taky bezzubý!!!! Zato od čtvrtka klečí na kolínkách a od pátku péruje, hodně (i v noci 😀).

nelinkav
11. srp 2009

Zuzce vše nej 😉

Cline, hihi, jste byli na dovolené s náma, ne? My se z jednoho penzionu odstěhovali po první noci, že na to, jak byl vybavenej, tak byl předraženej, pak mm asi tři zkouknul a od čtvrtýho rovnou donesl klíčky, že je super. No, z komůrky mě zrak přdecházel 😀 Krom toho, že to bylo dost malý (odmítl za stejnou cenu čtyřlůžák), tak to bylo na můj vkus moc špinavý, koberce u postele byly fakt fuj. Tak je musel srolovat a schovat. A hádej, proč si to tam vybral? Páč tam měli televizi na pokoji a wifi 😝

berunka
11. srp 2009

holky dekuju za pranicka 😉

bila.pani
11. srp 2009

Holky,já jsem se zamilovala...Ale ta cena..ch jo.. ☹
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=17598820&tab=0

tonica
11. srp 2009

Tak ja tez preji Zuzce vse nej k svatku a poooooradnou oslavu.

Neli - zidlicka je bozi. Vzali jsme tu modrou (399,-), k tomu pultik 100,- (bohuzel maji jen bily) a do zidlicky je polstarek za 150,-. Diky nemu mala hezky sedi. Sama samozrejme jeste nesedi, ale ten polstarek ji v tom jakoby utesni. Jinak ja taky sla do tehle zidlicky proto, protoze ty plastove jsou moc objemne. Takze ja Ikeackou fakt chvalim, mala v ni hezky papa, hraje si... za ty prachy je bomba. A taky jsem slysela, ze v testech byla jako jedna z nejlepsich. Ta cernobila je jen z textilie a neprijde mi tak stabilni. Navic k ni nelze poridit pultik.

febris
11. srp 2009

holky co budete kupovat novou autosedacku, radeji ji zkuste nejdriv dat do auta (vetsinou v obchodech proti OP pujci nebo prodavac jde s vami) nam totiz v aute nektera vubec nesedela (mondeo ma trochu vic "polozeny" sedacky, takze se sedacka vubec o sedacku auta neopirala- vite co myslim 🙂 to jsem byla dost prekvapena, jsem myslela ze vsechyn auta je maj delany stejne, ale omyl 😅

febris
11. srp 2009

neli ty testy jsou na webu ale musis si k pristupu zaplatit naky heslo :(
a neboj ad autosedacky, ty co jsou od 9-18kg jsou vsechny polohovatelny ze se dal vic polozit. Nejdou ty co jsou od 9-36kg, ty jsou uz jenom sedici

monique_2006
11. srp 2009

feb - tyjo, tak to doufam, ze nase autosedacka bude do mondea pasovat, jsme ji nezkouseli....:-/

monique_2006
11. srp 2009

jinak my mame ikeackou zidlicku na chalupe a super, ale zatim krmim v lehatku jeste

nelinkav
11. srp 2009

Ďáblík usnul a já tu sedím s pytlema pod očima 😠

Feb, dík za tip. A jinak je to teda dobrý, na co ty testy jsou, když se k tomu kupující jen tak nedostane??? Ještě zkusím něco pohledat, nebo líp, zaúkoluju manžu, to ho bude bavit.

Holky, a vy kupujete sedačku z které kategorie? Já bych radši tu polohovací, ale jsou to peníze navíc... ale jsou ty velký sedačky stejně bezpečný i pro tyhle mrňousky?

Tonic, tak ten polštářek je dobrá vychytávka. Mě se nelíbí ty moc barevný a celoplastový židličky, tak tohle by byla dobrá volba, akorát to vypadá, že nemaj tu bílou???? Ta by se nám sem hodila, jinou nechci. Víc se mi líbila ta černá s bílým, ale jak má ty nohy křížem, tak nebude tak stabilní. Škoda. Dík za reference.

Ilčo, krásnej ten kočárek je, ale přijde mi, že se tam platí hlavně za ten design 😅 Možnost dát na něj hlubokou nebo autosedačku už neužiješ (tu autosed.máme my a už je malá 😠 ) Ale ty máš sporťák taky dobrej, ne? Nebo ho chceš prodávat?

monique_2006
11. srp 2009

soni, bilou normalne maj, ta cervena a modra je novinka. neboj 😉

nelinkav
11. srp 2009

Naše Hvězda z lehátky vystupuje 😠 😀

Tak jsem si změnila jméno na FB - poté, co si mě nechtěl přidat spolužák ze základy (můj mnohaletý ctitel 🙂 ), páč mě podle novýho příjmení nepoznal, tak jsem k tomu hodila i svý rodný 😎

Holky, nepřidáte se ještě někdo na FB? Ilčo, Tonico, Petruno...? Mě se nechce dělat album ještě tady na kobyle 🙂

Jo a poslední prosba: nemáte číslo na Kalian? Byly jsme předběžně domluvený, že se k nám tento týden staví, ale nedomluvily jsme se přesně ("díky" mně 😔 ) a nevím, jestli se dostane na net... Dyžtak pošlite do IP, prosím.

nelinkav
11. srp 2009

PS: kdo se mi za moje rodný příjmení bude smát, dostane do držky! 😀

monique_2006
11. srp 2009

tak ji do toho lehatka pripoutej, ne? 🙂

hanka128
11. srp 2009

ahojky 🙂 přidávám se do klubu nespících, nic nebavících dětí 😝 už mi fakt docházejí nápady....kočár to už začíná být pro ni mega opruz-včera jsem ji nesla v náruči domů, no začíná se pěkně měnit...říkám jí vzteklinka obecná 😀 ať už leze, to by ji snad mohlo na chvíli zabavit 😨

co jsem slyšela a četla, tak ty ikeácké židličky patří opravdu mezi nejbezpečnější-no my budeme mít dřevěnou tu starou..,ale ta bude na pořadu dne za dlouho....krmíme v lehátku.

dneska už vařím konečně do zásoby do mražáku bo už bychom měli mít vyzkoušené všechno-teda kromě dýně,ale tu u nás nikdo nepěstuje.

feb a maru začíná mít taky strach z plačících dětí 😅 v neděli začala řvát poté co ji vylekal plačící 3 měsíční chlapeček..včera v hračkářství řvalo taky dítě a zase začla natahovat 😨

bila.pani
11. srp 2009

Nelinko - no,já bych raději sporťák nový..Už vzhledem k cestování busem,protože boldík má hodně robusní podvozek a já se do některých typů busu ani nevejdu ☹
A k té sedačce - já bych raději už to do třiceti kilo,ale chci to nejprve vyzkoušet

petruna26
11. srp 2009

No, naše Adéla spolehlivě rozbrečela i 3 děti najednou 😀
ad sedačka, my budeme určitě kupovat teď tu 9-18...

bila.pani
11. srp 2009

MM budou řidičák stejně vracet až na konci října,takže mám ještě na rozmyšlení dost času 😉

nelinkav
11. srp 2009

Moni, za co mě máš? Za dítě rosničky a obecního blba??? 😀 Jasně, že ji poutám, ale je tam tříbodovej pás, drží ji to jen v oblasti plenek a i když je téměř v lehu, tak si sedá a mačká si ovládání vibrací a hudby, co má dole u prstů na nohách 😀 A i když je náhodou v klidu, tak se musím při krmení natahovat jak prádlo, abych ji dosáhla do papulky... Tak asi vyrazíme do Ikey, snad mm navnadím tím, že jsem ušetřila nějakej ten tisíc za židli (a můžu ho investovat do jiných nezbytností 😎 ).

Hani, tu starou bych taky brala, ale naši ji půjčili mamčinýmu bráchovi a ti bráchovi od jeho manželky a teď dělaj mrtvý brouky 😠 Jsem docela zuřila, páč všechny naše věci, co jejich děcka nezničily, tak to si nechali 😠 😠 😠
Jinak zlobivku máme taky. Jde to poznat, že se jen vzteká, když nemá pozornost. Tak si s ní mm ve čtyři ráno hrál.

Ilčo, aha, tos říkala... No, krásnej fakt je, ale ta cena... A neuvažuješ teda o nějakých lehkých golfkách? Já kdybych nepotřebovala naf. kola, tak pořizuju ty jak má Koal, když jdou do lehu... Ale nejsou tak hezký, jak tohle PP 🙂

bila.pani
11. srp 2009

Nelinko - to je právě to dilema 😀 U toho PP se mi strašně líbí ta barvená kombinace a celkový vzhled..Zatím se budu koukat po sporťákách podoného typu.No a navíc s dětma chodím taky často do lesa,tak bych raději ty nafukovací kola.S golfkama nevím nevím,jak bych brázdila naše lesy 😅

cline
11. srp 2009

prej rosničky a obecního blba 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 jsi mě zase pobavila Neli

cline
11. srp 2009

tak to já svůj kaočár za 16.000,- cmudím v garáži a brázdím teď ve sporťáku za 1230,- i s dopravou z MMA. Na ten sporťák od Cortiny je Justík mrňavá a hrozně v ném visí.

bila.pani
11. srp 2009

Já jsem do toho kočárku úplně zblázněná 😀 I ty kola bych přežila 😀 Dá se kouit i na splátky,ale úvěr neposkytují matkám na MD.. 😠

berunka
11. srp 2009

Ilco tak na co to pak je vid?kocarek je moc peknej.no ja jsem rada,ze Elince vyhovuje ten co mame od narozeni.ted ma vyndanou vlozku takze je tam hodne prostoru a ted se naucila jezdit na brisku a krasne vsude vidi 😀

febris
11. srp 2009

monco nepasoval tam romer, maxi cosi ano. jiny jsme nezkouseli
holky ja se z toho vyprodeje u nas zblaznim, zas jsem tam koupila kalhoty, jeste se odpo stavim pro naky darky pro kamaradky co jsou tehotny pro prcky... za 100kc ze... 😎 nekupte to

febris
11. srp 2009

hani ja byla v dm a jecelo tam naky dite, nastesti jsem mela danecka v manduce, v ty se tolik neboji. Tak mu dycky rikam, at je nad veci, ze ho prece nemuze vykolejit naky hystericky dite 😀 ale kouka vyplasene