Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

bila.pani
11. srp 2009

Holky,tak jsem ten kočárek našla v bazárku v červené barvě za 7500,- !!!

hanka128
11. srp 2009

tak jako matoušek hysterické dítě není 😉 ,ale maru prostě není zvyklá na pláč.....

uvařila jsem velkou kombinaci-mrkev+brambor+květák+řepa+kedlub a dneska navíc žloutek tak zvědavá na vzteklouše 😎

neli to, že si musím s maru hrát mezi 4-5hodinou ranní už neřeším....,ale přemýšlím, že o víkendu půjdu pěkně hajat do ložnice a taťulda bude spát s maru,ať si ji holku taky užije 😀

nelinkav
11. srp 2009

Ilčo, kdo hledá, najde, že? 😀 😀 😀

Cline, a jakej sporťák teda používáš teď? Btw. tu hlášku s oblibou používá manžel a je to tuším z nějakýho filmy (předpokládám nějakýho spešl).

Já jsem teda s tím naším hodně spokojená, zatím bych neměnila.

febris
11. srp 2009

hani to dite v dm bylo hystericky 😀 valelo se po zemi vzteky 😝
bp no vidis!!! tak si udelas radost 😵

hanka128
11. srp 2009

ajajaj tak to se taky bojím,aby až bude maru starší ať sebou vzteky nehází na zem 😝 no uvidíme uvidíme 😅

ilon kočárek vypadá špicovně 🙂 !!! já furt přemýšlím jestli ty golfky,když manduca prozatím zakázaná....prostě potřebuju si ulehčit cestování vlakem....a děsně se bojím té chřipajzny jedné hnusné bo to nevím jak bychom pak jezdily na rehabku do brna a za rodiči do ovy-vlakem bych si to teda nelajzla ☹ tak snad to nebude tak hrozné.....

monique_2006
11. srp 2009

feb - no tak to je parada, my mame romer!! 😠

sonisek
11. srp 2009

tak my koupili sedačku a ještě jsme jí do auta ani nezkoušeli 😅 😅 Tak uvidíme, co uvidíme 😀 My máme 9-25kg.

sonisek
11. srp 2009

Soni, co je na tvém původním příjmení špatného?? 😀

Ilon, kočárek super 🙂

febris
11. srp 2009

monco nechci desit! zkouseli jsme jen jeden model pujcili jsme si ji od svagrovcu, treba co model to jinej sklon a treba zalezi i na roku vyroby auta, sedacky muzo byt jine. Pridelat tam sla ale proste se neopirala. Nevim jestli to tak je ok nebo ne, stejne pri brzdeni leti dopredu... desne nas to prekvapilo 😕

cline
11. srp 2009

soni teď mám Chicco pick up, je to starší model, něco jako Simplicity od Chicca teď vyráběné, jen masivnější a má větší stříšku i s sluneční clonou, až přijede manža s baterkama do foťáku, nafotím a hodím o alba.

monique_2006
11. srp 2009

feb - tak to jsem zvedava, jinak romer a maxi cosi maj byt nejlepsi co jsem koukala....

cline
11. srp 2009

tak jsem anšla fotku na netu - to je to naše vozidlo http://detske.bazarky.cz/inzerat/fotografie-inz...

berunka
11. srp 2009

holky a co autosedacky od Chicca?

cline
11. srp 2009

Jo Zuzi vše nej nej nej k svátku!!! Od Chicca se mi líbí ta Proxima myslím, někdo na chicco nadává, ale já mám zatím samé dobré zkušenosti. A hlavně mám chicco za levnější peníze přímo do dodavatele 😀 .

febris
11. srp 2009

jo a holky dalsi vec, je dobry se na sedacku kouknout z hlediska matrose, treba ta co jsme vybrali my, maxi cosi tobi- ac stejny model tak ruzne barvy jsou z ruznych materialu a ne vsechny jsou na omak teda prijemne :-P nektere jsou jakoby semisove, nektere do sustakova, jine prevazne bavlnene...

monique_2006
11. srp 2009

soni - to s tou rosnickou a blbem je tusim z trpaslika? 😉

beru - ja nak s chiccem nevim, moc mu neverim co se sedacek tyce

feb -to je fakt. uz kdyz jsme kupovali cabriofix, tak kazdej typ byl z trosku jinyho matrose

berunka
11. srp 2009

no my prave Chicco mame uz doma,od MM pribuznych.vypada dobre tak snad bude v pohode.

febris
11. srp 2009

my koukali na ty testy, nejlepsi sedacky jsou dle nich romer

nelinkav
11. srp 2009

Moni, to bude ono - trpaslík 😀 MM má zvláštní vkus - osciluje mezi těmahle bláznovinama a uměleckýma, až alternativníma filmama (kdo viděl Brazil, Zvětšeninu a naprostou perlu Naqoyqatsi, pochopí) 😝

Já nevím proč, ale chicco ve mně zrovna pozitivní ohlas nevzbuzuje, přitom není důvod. Ale koukám, že tady to docela frčí, kočárky i sedačky a většinou spokojenost, že?

Na romer jsem taky chválu slyšela.

Holky, dneska jsem jak zimnice, ale ještě bych potřebovala poradit chůvičku - potřebovala bych spolehlivou a s asi půl kilometrovým dosahem.

A dopr., tedď jsem pověsila ven prádlo a začlo pršet jak v deštným pralese 😠 😠 😠

monique_2006
11. srp 2009

neli, tak to bych si s manzelem rozumela co te tyce tech filmu. a trpaslika miluju 🙂

chuvicku mame od aventu a je super, ale kamaradka ma obyc vysilacku a taky si ji chvali

bila.pani
11. srp 2009

Holky,tak mám ten kočárek PP objednaný!!!! Jupíííííí 😵

tonica
11. srp 2009

Neli - takze jak psala Moni - tu Ikeackou zidlicku maji v bile rovnez. Letos zaradili do nabidky i cervenou a modrou. Krmeni v lehatku uz byl boj, taky tam mam jen 3bodovy pas a ta nase potvurka si blazene otirala zamatlanou papuli prave do lehatka, grrrrr...

Jinak jsme dnes meli kontrolu na 7 mesicich. Asi tu mam nejhubenejsi decko, co? Aktualni vaha 6550g, vysku nemerila, na 6 mesicich to bylo 66 cm. Dobla nam Synflorix a Hexu, tak uvidime, jak se s tim Patula popere.

tonica
11. srp 2009

Ilon - kocarek vypada moc hezky... 😉

febris
11. srp 2009

tak jsem zas neodolala a vklouzla do obchodu v likvidaci vse a 100kc a nakoupila 8 oblecku 😀 z toho teda naky darky pro znamy ale i nasemu pindovi samozrejme ;) a cely jsem to platila ve dvacetikorunach ;) loni jsem bouchla prasatko kde bylo 7000 v drobnejch 😅

bila.pani
11. srp 2009

Toni - děkuji,snad bude vypadat hezky i v reálu

tonica
11. srp 2009

Feb - tuhle uchylku mam taky. Jdu si neco koupit a vratim se s taskou veci pro malou. Uz si ty detsky shopy musim vylozene zakazovat. A ten Martincin Ebay je taky mor... 😀

berunka
11. srp 2009

Tonic my jsme mely v 8 mesicich 7650g takze na tom holky asi budou podobne 😉 ale ja si neztezuju¨jsem rada za to jaka je.uz to neni to chudatko jako na zacatku ale neni ani vyzrana.takze spokojenost 🙂

tonica
11. srp 2009

Beru - asi je to tim, ze mi mala jede jen na mat.mleku a prikrmy ji taky moc nevoni a o kasi ani nemluvim... Ale jednou to urcite dozene apetitem po tatinkovi... 😀

febris
11. srp 2009

toni ale koupit kalhoty 110, 130 vel misto za 650 za 100kc, takovy krasny, no nekup to 😀 proste jsem posbirala naky veci co se mi libily a kdyby to danysek neunosil tak mame aspon darky pro kamarady 🙂
to je patulka princezna 🙂 danielek by byl vedle ni jak golem. No jsem zvedava kolik na na nas vykoukne na vaze u mudra, jdem za 2 tydny. Pijjde mi tak pomerne k delce nejak furt stejnej... zajimavy je ze nikdy nebyl tak tlustouckej aby mel fald uprostred predlokti 😀

febris
11. srp 2009

toni obvykle deti na mlece byvaji "hubenejsi" a ty na umelym "tlustsi", nicmene ja danilekovi vyrabim asi smetanku, kdyz pribral 6kg de facto jen z mlika, kdyz nepocitam tech par lzicek prikrmu za ty 3tydny co prikrmujem, to se snad ani neda pocitat... 🙄
i kdyz pozor! dneska mel poprve brokolici, ktera mi prisla extremne hnusna a ekala jsem ze do nej nic nedosatnu ale omyl! padalo to do nej jak nemci do krytu, snedl pulku male lahvicky, snad by snedl i celou, ale to jsem zas nechtela kdyz ji ma prvne a nemame ji ozkousenou. Celou lahvicku nesnedl nikdy, max tak 2/3