Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

tonica
11. srp 2009

Feb - tak princezna nema byt po kom. Mama moc krasy nepobrala, tata taky zadny sexsymbol... 😀 😀 😀
Ale ty asi fakt vyrabis smetanu. 😀 Hele, u nas z prikrmu nejvic frci Hipp - jemna zelenina s ryzi. S brokolici me Patula poslala do onech mist.

cline
11. srp 2009

nazdárek, tak u nás naopak letěla do kytek jemná zelenina s rýží a brokolice je nejoblíbenější. ALe taky nám jede mrkev brambor - vše Hami

bila.pani
11. srp 2009

Tonic - jj,u nás též 🙂 Dnes dostala poprvé zeleninku s kuřecím masem a jablky od Hippu a nestíhala jsem krmit,jak otvírala papulku 😅

monique_2006
11. srp 2009

tak ja zkousela zatim repu, mrkev, brambor, brokolici a vse ok. ale nejvic nejlepsi je jablko s hruskou - to se teda ani nedivim 😉

nelinkav
11. srp 2009

Ilčo, tak hoď odkaz na ten kočárek v červené barvě, ať se kouknem!

Moni, jsou chvíle, kdy bych svého drahého dala první ženské, která by se mi dostala do rány, tak jestli chceš, máš první místo v pořadníku 😉 Když jsem s ním byla v kině na projektu 100 a po 30min koukání na Naqoyqatsi pochopila, že se to pomalu nerozjíží, že takovej prostě bude celej film, tak jsem myslela, že mě trefí šlak 😝 😀

Mmch., teď jsem na něj opět nabroušená, bo mě točí, že nejenže je přes víkendy pomalu alkoholik, ale přes týden zas workoholik. Asi mu nestačil sobotní půlnoční výjezd, musel odjet teď zas, vrátí se prý po osmé 😠 A to jsem se těšila, že si na chvilku odpočnu od té naší protivky.

Feb, já bych řekla, že ještě nakupuješ málo 😀 Jak se znám, tak potkat takovou "šanci", tak z obchodu odcházím jak Ježíšek 🙂

My začnem přikrmovat asi příští týden, tak se tu furt budu chodit ptát, těšte se 😎

febris
11. srp 2009

neli ja bych nakupovala jenze tam spis maji bud pidi oblecky nebo pak na starsi no a odhadnout v kterym rocnim obdobi bude jak velkej... to jsem si proste nelajska u neceho. Celkej jsem tam nakoupila za 1600 myslim 😉

my zatim zkouseli z prikrmu mrkev, mrkev-brambor, brambor-spenat, brokolice, a masozel s krutim masem vse od hami, tak taky vyzkousim hipp 🙂

ma12
11. srp 2009

Cus bus, tak jsem tu. Vysilena po dvoudennim skoleni, vystupu s mamou (snad uz dobry, kytka to spravila) a nemohoucnosti z auta 😕
Takze novinka c.1 je taaaaaaa - ze v patek se budete moci podivat na nas eshop 😵 , ceka nas teda jeste spousta prace, ale musime to zvladnout.
Tonic: hele nedrzkuj na ebay, chces to snad tady kupvat predrazeny????? 😝
Moni, cekam, ze me zkontaktujes na registraci a ono nic.
Anicka me poslala do haje s kvetakem

Ve ctvrtek je oslava prvni rocni holcicky z prace (bylo nas 5 tehuli dohromady) a ja jsem nepojizdna, takze se k nim nedostanu 😒 , mrzi me to ani nevite jak. Teda vecer jdu jeste na Madonnu, ale to by se zkombinovalo, ze

Zuzi: vse nejlepsi k svatku.

Feb: pri pristim diteti k tobe pujdu na skoleni jak se vytvari mliko (smetana) 😀

Cline: a jinak dovolena v poho?

febris
11. srp 2009

ma kdybych to vedela 😀 pri mym ubohym jidelnicku, co vsechno nemuzu, se taky divim 😅
ty jo na madonnu jo? tak to si to uzij! to bude urco super 😵

bila.pani
11. srp 2009

Nelinko,já jsem si objednala tu černou - novou - Jelikož mám za dva týdny narozeniny,tak jsem se domluvila s celou rodinkou,že chci tento kočárek.No a zbytek doplatím z prodaného boldíka 🙂

ma12
11. srp 2009

No jo, se tesim jak maly dite, to bude show jak ma byt. Se tesim, ze budu krepcit jak za mladych let 😀
Ilco: tak super nahod foto

nelinkav
11. srp 2009

Marti, tak naplnění tvýho snu na obzoru... Tak se těším na pátek, už jsem napnutá jak kšandy 😵 Madonnu ti docela závidím, i když já bych teď šla na koncert kohokoli 😀 Teda ty budeš mít krásnej týden 😵

Ilon, ty seš rychlík 😀 V poledne ještě uvažuješ o jiným, páč tenhle je drahej, a navečer už máš přislíbeno 😀 Tak ať je brzy doma a Betynce se v něm dobře jezdí.

Já teď hledala album Koal, bo jsem se chtěla kouknout na ten golfáč, co si vybrala a ona má smázlou ikonku, děti, album... 😕 😕 😕 Já myslela, že je jen na dovči s holkama...?

bila.pani
11. srp 2009

Neli - no jo,nedalo mi to.. 😀 Ten červený nebyl tak hezký a byl už prodaný..Na peg perego slyším jen samou chválu..No a když volala babička ohledně narozenin,tak jsem si řekla,že každýmu řeknu o penízky.A je to 🙂 Zatím jsem si na něho půjčila od babičky a postupně jí to budu vracet..Myslíš,že jsem udělala blbost..?

bila.pani
11. srp 2009

Jo a bez autosedačky to vyšlo na 13400,-

taita
11. srp 2009

Ahojky, tak po delsi dobe zase zdravim. Na chatce s mamcou bylo skvele. Jsem se vyradila na zahrade zatim co mamca prochazkovala s Anickou. Ani snedla zatim vse co jsem ji dala a uz krasne otvira papulku. Uz mela mrkev, mrkev beambor, brokolici a kvetak. Jedine co ji moc nejelo byla mrkev s bramborem. Vse Hami. Dnes jsem se divala na Hipp a musela bych mit lupu abych precetla slozeni. Tak mne to nastvalo. Dnes jsme take zvladly treti Synflorix a 6 mesicni kontrolu. Je Anicce skoro 7m, ale to nevadi. Je asi nejlehcim lednackem. Vahu hodim pozdeji. Si nepamatuju a ted kojim.

nelinkav
11. srp 2009

Ilčo, ten černej je určitě hezčí, už jsem si je vyhledala. U mě by vyhrál i nad mou oblíbenou moka barvou, takže u mě super 🙂 A člověk si občas musí udělat radost, nemůže kupovat jen naprosto nejnutnější či nejlevnější věci 😉
Btw. příští týden bych asi jela k našim, tak že bysme se sešli? Já bych ho ráda zkusila šoférovat 😎 😀

Mě se po krátkém spánku vzbudilo mládě, tak se jdem na dvůr provětrat.

bila.pani
11. srp 2009

Neli - já mám z toho kočárku strašně velkou radost,jediný,co mi ji kazí,je ta cena..Ale jak píšeš,tak si řeknu,že se snažím pořád kupovat jen to nejlevnější,jen to nezbtně nutný apod.A myslím,že já i Janinka si něco pěkného zasloužíme 🙂
Pokud dojedeš k vašim,ráda se zase sejdu.Však ti dlužím pohár 😀

petruna26
11. srp 2009

neli - no jo, koal nám úplně zmizela 😔
Ilon, super, že sis vybrala kočárek, je moc pěkný 🙂
Ahoj Jiřule, to se máte, že Anička tak baští... To do Adély nedostamńu skoro nic, dneska teda snědla necelou 1/3 mrkve, ale když jsem jí na konci dala poslední lžičku (asi příliš plnou 😝 ), tak mi to vyblila všechno. Tak jsem jí dal mlíko a bylo 😝
Míšo, kde máme tu fotku tvýho mikáda?
Marti, Madonnu závidím, to bude super 🙂

monique_2006
11. srp 2009

marti - ebay jeste davam k ledu, se bojim zavislosti...🙂 ale kazdopadne diky, ze pocitas s mym otravovanim! 😉

ma12
11. srp 2009

Petru: vidim, ze mas trapeni porad s jidlem, ach jo
Koal je u kamaradky myslim na 14 dni
Moni: vahas vahas, me ted jde balik s 1 teplou bundou, 2xsaty, 2x bodicko, 4xtriko s dl. rukavem spis mikca, 7xoveralku na spani za 19 liber 😉

berunka
11. srp 2009

teda Marto ty umis na ebay hledat jak ty to delas 🙂

monique_2006
11. srp 2009

tyjo, to ses profesionalni obchodnice 🙂

a ja uz se tesim na tvuj eshop, toho mluviciho pejska objednej nakladak, myslim, ze ho skoro kazdej chce k prvnim narozkam...🙂

berunka
11. srp 2009

jo to jo mamka uz o nem taky mluvila 😀

ma12
11. srp 2009

😉 , zadam bundles a zaskrtnu presne co chci 9-12 mesicu...
JJ, pejsek je bozi 😀

berunka
11. srp 2009

http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=3726184
tak tohle jsme se Sluninkou vyhraly pro ty nase princezny 😀

ma12
11. srp 2009

Ty jo, to je uuuuzasny 😀

berunka
11. srp 2009

vid 🙂 Veruska me na to upozornila tak jsme kuly pikle az jsme to vyhraly 😀 😀 😀

petruna26
11. srp 2009

Beru, pěkný...
Marti... já chci taky e-bayovat, když já rozumím anglicky jen dobrý den a noc 😝 - ne, to ne, ještě chápu, co prodávaj ap.. No, jdu se zaregistrovat, jsem se tam zamilovalaa do jednoho balíčku.. Jen tam není poznat jajko na našich aukcích, kdo ho draží, že ne? 😢 Abych se pak netahala s tebou nebo s Toni... Jo a jak to platíš? Z toho jsem jelen 😝

petruna26
11. srp 2009

Ha, tak jsem zaregistrovaná a tím jsem asi skončila 😝 Martíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí, pomoc 😀 Jdu zjistit info o tom PayPalu... 😀

petruna26
11. srp 2009

Na PayPalu jsem taky zaregistrovaná, asi bych to platila tak, že bych si tam poslala prašule a těma to pak platila, kreditkou to přes net neumím... tak to asi neděláte, co? Jen mě mate, že je to účet jen v dolarech či CZK...