Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

petkakrutik
11. srp 2009

Hezký večer, prdelky 🙂

Dneska se tu moc enohřeju, manža se sem štenkruje na GTA 😖

ma12
11. srp 2009

Petru: no neni to poznat a to schvalne. takze musis si najet na nejaky info ohledne platby, musis tam mit odkaz na paypal, tam to vse vyplnis a jen ti za cca 4 dny prijde na ucet kod (v mbance je to teda hned) jo a nevim, jestli uz mas IBAN nebo nemas, to bych ti poradila neb Mbanka nepodporuje platby do zahranici (ale podporuje jen o tom nevi 😀 😀 😀 ) a muzes nakupovat

febris
11. srp 2009

jakej pejsek? poslete odkaz 🙂 nakyho stekaciho chodiciho jsem taky mela kdyz jsem byla mala a byl super 🙂

ma12
11. srp 2009

Petru: to je blbost tam davat penize, pockej ja se tam podivam a napisu do IP

ma12
11. srp 2009

Feb: mluvici pejsek

jajinka27
11. srp 2009

čus,

jsme doma, nedočítám a tak prosím o info co je nového, teda pokud mě někdo bude informovat 😅

jinak jsem akorát snad zahlídla zub u Sluninky?? gratulka

novinky ani nejsou, jo jedna a to že se Tomovi začínají klubat další dva zuby 😅 😅

berunka
11. srp 2009

Jaji tak u nas noveho to ze nemusime cvicit Vojtovku,mala uz jde do sikmeho posazeni,snazi se lezt a mame zatim dva zuby. 😢 😢 ale podle stupne protivnosti si rikam ze asi lezou nahore dalsi.a vyhraly jsme se Sluni uzasny oblecky.mamina co aukci poradala nam tam pry jeste neco prihodi tak jsem zvedava na ulovky 😀

taita
11. srp 2009

Ahojky
tak Anicka v skoro 7m vazi 6500g a ma 68cm

jajinka27
11. srp 2009

beru...super 😉 to je prostě šikulka šikovná 😵

berunka
11. srp 2009

jsem za tu VOjtovku rada,protoze posledni dobou to byl spis boj nez cviceni.tak jsem rada.pristi tyden jdeme jeste na Synflorix a pak az v tech dvou letech.doktroka to posledne nejak zvorala.takze mame jeste jednu vakcinu ted a pak na chvili klid 🙂

petruna26
11. srp 2009

Marti, jsem z toho jelen. Zitra tam prihodim a uvidime, konci to az za dlouho. jo a to postovny s nima resis az vyhrajes, ze? Asi budu muset zacit s anglinou, jsem na tom fakt bidne. jinak dneska bude fajn noc, Ada uz od pul 8 byla potreti vzhuru, asi je ji vedro- mame tu fakt desne. takze uz je u me v posteli, potvurka.. tak pa, zitra

petruna26
12. srp 2009

Ahojky,
ma, díky za IP, dohodím to tam, ale radši až budeš na příjmu. Stejně tomu placení moc nerozumím, ale snad to zvládnu.
moje drahá holčička se budila snad po hodině a v 5:55 toho měla už dost, tak jsme, na nás nebývale brzo, vstávaly 😝

berunka
12. srp 2009

cauky Petul,u nas noc celkem sla.v pul 3 vstavacka na jidlo a na nas stejne jako u vas nezvykle brzo vstavani v 5.45.ted se placa na zemi ale je nejaka protivna.takze bude asi dneska veselo 😲

petruna26
12. srp 2009

tý jo, jen jedna přestávka, jo? ale já jsem zvyklá, takže pohoda.. 😉

anaconda
12. srp 2009

Dobré ránko, ledňáčci. 😉

Včera jsem Vás zanedbávala, omlouvám se, ale měla jsem tu kamarádku. 🙂

Reagovat už ani nevím na co jsem chtěla, jste staré drbny a nakecaly jste toho spousty 😅

Kubajs se mi opupínkoval. Včera měl 3 fleky - na hlavě, ruce a noze, tak jsem myslela, že je poštípaný, ovšem dnes to má i na místech, kde ho nic štíonout nemohlo. Je to červený flek se žlutým vyvýšeným středem. Co to může být?? Nic neobvyklého nejedl...... ☹

petruna26
12. srp 2009

An., Adéla měla takhle potničky, ale ty neměly žlutý střed, tenhle byl taky vyvýšený, ale v barvě kůže. S tím bílým středem se jí občas udělá, ale vždycky to za chvilku zmizí, takže to asi taky nebude ono.. ☹

ma12
12. srp 2009

Dobre rano,
Petru jsem online 🙂 zapnu ICQ
Anac: s tim ti neporadim, to neznam.

bila.pani
12. srp 2009

Dobré ráno.
Anac já si taky myslím,že to budou potničky..Pokud máš doma Holtvku,tak mu to začni mazat a zítra to bude dobrý 😉

petruna26
12. srp 2009

jejda, marti... no, tak jo - díky 😀

petruna26
12. srp 2009

jediná chyba, že na tebe nemám ICQ 😢 , pošlu ti ho do IP, nevím, jestli ty máš moje..

koalice
12. srp 2009

Dobré ráno,
zdravím po delší odmlce, teď nějakou dobu do diskuze nebudu přispívat. určitě Vám dlužím vysvětlení, tak se alepsoň ve zkratce pokusím. Z pobytu u kamarádky jsem se vracela o něco dřív, protože jsem dostala laryngitidu a nechtěně tak narušila plánovaný pobyt u nás tchánovců i se švagrovou a jejími dětmi 13 M a 3 R. Dispozičně máme domek tak 3+1, navíc mi nebylo dobře, tak jsme je požádali, aby přijeli jen v počtu 3 osob- tchánovci a 3 letý synovec. Spustilo to neuvěřitelnou krizi, vyslechla jsem hodně ošklivých věcí na svou osobu a mimo jiné i výtku praní osobních věcí na internetu. Což mě hodně překvapilo a zarazilo a k podobným výtkám nechci a nebudu dávat podnět...
Ma, přeju šťastný rozjezd internetového obchodu, B.p. brzké rozřešení rodinných poměrů ( Honzíka mi prosím vymaž z alba 6M ledňáčků), Hanko Tobě normotonické Marušátko, Petru Tobě Adélku s co nejmírnějším atop. ekzémem či nejlépe úplně bez něj, Veru a Filovi krásný první školní den a i Vám všem ostatním zdravé a prospívající děti. na závěr snad jen malá krtická poznámka- Anac a nel, Vaše debata na téma hóóódně ošklivých téměř podlidech se zrzavými vlasy mi přišla mínimálně netaktní vůči Krij, která má mujže zrzka a už tu jednou vyjadřovala obavy, jak děti přijmou jějí dcerku, tak i ke mně a mým dětem. Ale máte na to samozřejmě nárok, navíc se nijak neodlišujete od mínění většiny české populace. Tak to prostě bylo, je a bude. Krij, neboj, v dětsví si asi malá ledacos vyslechne, ale pak se všechno otočí a nebude stačit chlapy odhánět 🙂
Shrnuto, podtrženo. Opatrujte se tady, neříkám, že až se u nás situace uklidní, že se opět nepřipojím k peletonu, ale te´d opravdu nechci vytvářet záminku k dalším výtkám, za to mi to nestojí.
Zdravotnické dotazy tohoto i jiných diskuzí jistě ráda zodpoví Febris nebo Hanka. Opatrujte se.....

berunka
12. srp 2009

Koal 😢 😢 , preji Ti brzke zklidneni rodinne krize a hlavne pohodu s detickama.rady Te tady kdykoliv zase privitame.aspon kdyz mluvim za sebe 😉

sonisek
12. srp 2009

Dobré ránko 🙂
Koal, je mi líto, co se u vás děje, ale držím palce, ať se vše zklidní 🙂

Marti, tak jsem zvědavá na e-shop a ten pejsek se mi taky líbí, inspirace pro babičku, co dát malému k prvnímu roku 😉

bila.pani
12. srp 2009

Koal,to je mi líto..Snad bude brzy líp 😔 Přeji ti hodně sil,pevných nervů a hlavně ať jsou děti zdravé a pěkně rostou 🙂

petruna26
12. srp 2009

Kači, to mě mrzí - mějte se krásně 🙂

petruna26
12. srp 2009

jo a Koal - díky moc za rady, myslím, že nejen mně jsi byla velkou oporou a vždycky poradila... 😔

anaconda
12. srp 2009

Tak jsem byla na konzultaci i sestry naší dětské doktorky (mají sice dovolenou, ale bydlí naproti) a Kubajs má podle všeho neštovice ☹

Koal,
máš to teda rodinku, Ti řeknu! Jsem ráda, že mi sem nikdo z naší ani Jirkovo rodiny nečučí, protože by se jim plno věcí taky nelíbilo. Ale od takových detat tyto diskuze jsou, ne? Já bych se tedy rozhdoně odradit nedala, i kdyby se na hlavu postavili. Všichni.

K tématům zrzci.
Rozhodně z nich nedělám podlidi, koal. V rodině jich mám dosti a i ségra má manžela zrzka, kterého beru jako normálního člověka, stejně jako mojí zrzavou mámu a jako každého jiného zrzavého. Jistě jsme se s Neli nechtěly dotknout ani Tebe ani Krijin a nevím, proč si vždycky něco nelibého z této debaty vstáhneš na sebe, jako tenkrát s těmi "sráči" doktory. Napsala jsem názor na zrovna probírané téma v naší diskuzi, nic víc, nic míň. Si jako myslíš, že bych své zrzavé dítě nemilovala nebo co?? Je to zcestný a od Tebe netaktní zveličovat a nafukovat něco, co nebylo psáno jako útočné, pomlouvající, zasměšňující ani urážející.

sluninka
12. srp 2009

čaute
anac... neštovice?? teda to je na prd ☹ ale kdyby si tim prošel teď, tak bude mít potom už klid...držím palečky, ať je to co je to a netrápí to Kubíka moc dlouho 🤐 (pusinu)

bila.pani
12. srp 2009

Anac - neštovice?? A kde k nim mohl přijít??Tak ať je brzy fit a dlouho ho to netrápí.. 😔