Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

petruna26
12. srp 2009

Anac, nerozčiluj se, mmj., kdybych byla MUDr., asi bych si tvoji větu na sebe taky vztáhla... Je to řečený trochu tvrdě, a ač vím, jak jsi to myslela, asi by se mě to taky dotklo... Ale je to diskuze a jak říkám, v psaném projevu vždycky některé věci vyznějí jinak, než když je lidi řeknou z očí do očí. prostě tón hlasu, mimika ap. dělají své 😀
Kubíkovi posíláme uzdravovacího hubana... 🤐

ma12
12. srp 2009

Koal: hmmm, vydrz a radi te tu zase privitame.
Anac: kliiiiid teta. A teda nestovice jo? tak to je blby teda. No tak at je lip

anaconda
12. srp 2009

Anac není rozčílená, neboj 😉

Jen jsem tedy asi padlá na hlavu, protože ač někdo v mé přítomnosti nadává na policajty opravdu nevybíravě A HLAVNĚ DŮVODNĚ, mlčím a rozhodně si to nevztahuju na sebe. Proč jako???????

febris
12. srp 2009

koal :( rodinny vztahy, to je proste jedna veka komplikace... budu se tesit az se tu zase ukazes, drz se a neber si to tak, myslim zes "ustoupoila" az az zes tu navstevu bezrusila celou.

anac :( kde k tomu prisel chudera? tak snad bude mit jen par pupinku a prejde to v poho!
btw danysek ma 2 pupinky na obliceji, jeden vetsi, ale snad tohle bude od komara... neb se to objevilo predevcirem a to jsem jednoho rano zabila. Ale furt mu to nemizi...

holky razim na brusle dokud neprsi, zatim paaa

nelinkav
12. srp 2009

Dobré ránko!
U nás noc oproti včerejšku o 100% lepší - nevím, jestli je to tím, že jsem nešla spát totál hladová (najedla jsem se v 6), nebo tím, e mládě spalo hned od večera s náma v posteli.

Anac, taky jsme se s takovýma pupínkama nesetkaly, tak neporadím... Snad to brzy zmizí...

Petru, další budoucí závislačka na ebay? 😀 Tak hodně štěstí 😉

Koal, tak záhada tvýho zmizení vyřešena... Nějak nechápu, proč když už tady tvý příbuzní šmírují, tak se taky nad celou situací nezamyslí 😅
K tvé mírně kritické poznámce snad jen to, že zrovna od tebe, vysokoškolsky vzdělané moderní ženy bych nečekala, že si každou poznámku vezme osobně 😝 Jednak tu nikdo nemluvil o podlidech (to bych já, která nepovažuje za méněcený ani postižený, naopak by jim neupírala právo k životu!nikdy nevypustila z huby) a druhak všechno to bylo obecný. Prostě obecně mám zrzavý kluky zaškatulkovaný jako nehezký, zrzavý holky jako krásný (tohle tvrzení se ti nehodilo do krámu?), ale neříkám, že tohle platí u všech. Stejně jako jsem potkala ošklivou zrzavou (stejně tak i hnusnou blondýnu), tak i hezkýho zrzouna (manžel od Krij má šmrnc, líbí se mi, a to neříkám kvůli krij). Prostě je to všechno o konkrétní kusu. Ty jako správná maminka pyšná na svý děti bys na naše řeči mohla v klidu kontrovat, že H i A jsou fešáci oba, a hotovo. Mmch., taky se mi nelíbí chlapy s tmavýma kudrnatýma vlasama a chlupatým hrudníkem - jednoho jsem si vzala, a je to jeden z nejkrášnějších chlapů na světě. A to říkám i známým, který mi tvrdí, že kudrnáči nee 😎 Nicméně, dotklo se tě to, tak se ti tímto omlouvám. A samozřejmě i Krijin.
Jinak stejně jako holky ti musím poděkovat za všechny odborný rady, který jsi nám tu celou dobu dávala, obrovsky jsi nám tím pomáhala. Mějte se všichni moc hezky a snad se to s tvojí rodinou vyřeší co nejdřív a hlavně k vaší plné spokojenosti. Pa.

U nás konečně přestalo pršet, tak bych teoreticky mohla jít plet... leč mám bloknutý záda 😠 . To je fakt jak na potvoru.

nelinkav
12. srp 2009

Hm, opět než jsem to na střídačku se spoustou jiných činností doklofala, tak jste zas dál 😀 Anac to vyjádřila dobře, tak jsem se nemusela namáhat... Btw. já jako vystudovaná učitelka se taky nevěším, když slyším, že jsou všechny pošahaný. Vím totiž, že ne, že jsou i normální 😉

An, tý brďo, neštovice? A je to ok u kojenců? Teda ať to má Kubajs rychle pryč.

Feb, a nebojíš se, že začne pršet a nedojedeš? Já jela za deště jednou a na hladkým asfaltu to klouzalo tak, že jsem málem měla rozkrok až k puse 😝 Ještěže většinou byl v okolí ten hrubej 😎

jajinka27
12. srp 2009

brý den,

koal..to mě mrzí, snad se to urovná ale bohužel nejsi první případ, stalo se to i mé známé ☹

anac..snad se z toho brzo dostane Kubajs, držím palce

mno a nikdo jiný mi novinky nenapsal, takže se buď nic nestalo nebo nevím 😒

tak já zas jdu a zas někdy juknu, mějte se 😉

sluninka
12. srp 2009

tohle téma by se mělo na čas uzamknout, začíná to tady stát fakt za ... 🙄

mě ukamenujte, je to můj názor...takže já odtud !na chvíli! radši mizim (na koni budu furt, jsem závislák 😝 ) jedno proč, i když některý už to víte😉

ma12
12. srp 2009

jaji: u me zadny novinky nejsou: zub neni, neleze, neplazi se. Auto nemam, eshop taky ne, ale bude bude.

bila.pani
12. srp 2009

Holky moje,přece se tu nebudete dohadovat,že ne?? 😔

Janulka je dnes zase ukňouraná až hůza.. 😖 Venku je zakaboněno,tak snad nebude pršet..Po obědě bych chtěla vyrazit na prochajdu,jinak se z ní zblázním..
Už aby dorazil ten kočárek.Se na něho těším jak malá holka 😀 Pořád kontroluju email,kdy přijde zpráva o odeslání balíku a zatím nic 😅
Jo a rozhodla jsem se už pomalu nakupovat dárečky na Vánoce,aby toho na mě nebylo pak moc.Už mám doma dva pro Lucaska 😀 😀

petruna26
12. srp 2009

sluni? - já jsem dneska mimoň, takže nechápu... asi reakce na to, co psala koal a anac., nevím, já tomu nerozumím..

jáji, u nás taky nic novýho, snad jen, že se snažím skamarádit s e-bay a nebýt Marti, tak jsem úplně v pr... 😀 , no, ale snad to nějak zvládnu..

ma12
12. srp 2009

Verko: co to ctu? Ja to nejak nezahlidla. Ja si nemyslim, ze to je nejak nah...o. Jen to tu nejak zase vre. Muj nazor je, ze zbytecne.
Copak copak zavislacko?

petruna26
12. srp 2009

Ilon, na vánoce? Ty jsi dobrá, to já budu kupovat tak týden před - jestli vůbec..
My si poslední 2 roky nic nedávali a mně to moc vyhovovalo, nevím, co bych třeba tchýni vymýšlela a takový to, že si řekne, kupte mi to a to, tak to si to může koupit sama. Já si to taky radši koupím sama, než abych to od nich dostala. Jedinej, komu kupuju ráda dárky je Adéla a máma. Ostatní stojí za prd, nikdy nevím, co bych jim dala. A manžovi kupuju něco celý rok, je to podle mě lepší překvapení, když mu dám něco v půlce května, kdy to nečeká než třeba o vánocích - já na tohle nejsem... Horší je, že mm chce jít na 24.12. zase k rodičům a to já odmítám. Takže jestli na tom bude trvat, balím Adélu a jeu k našim, s nima to prostě trávit nechci, takže já osobně se na Vánoce vůbec netěším...

febris
12. srp 2009

holky neblbnete, prece to ze se nekdo vuci necemu ohradi jeste neznamena ze si to bere osobne a smrtelne vazne.

neli ne nebojim, ja si dojdu pesky pekne na okruh (5 min) a tam na lavicce nasazuju brusle ;) dnes to teda byl des, foukal protivitr a tak zdatnej bruslar nejsem abych tlacila ord sebou 25kg a jeste rozrazela vitr a aby toho nebylo malo tak danielek nemohl zabrat a lateril, takze jsem to zabalila. ted snad usne v postylce i kdyz to zatim envypada 🙄 a zaposiluju si bricho tak po 3 mesicich 😀 😝

bp o vanocich uz jsem taky premejslela, hlavne co rodinnym prislusnikum, danyskovi to nebude problem neco vymyslet ;)
nemate naky napady? co babickam, dedeckum , tatinkum a tak? 🙂

sluninka
12. srp 2009

nic, nic, jen mě nějak neba se pořád vnucovat... hledám jedno správný slovo ale vůbec nevim jak to nazvat 😀
ono mě to zase brzy přejde

febris
12. srp 2009

petru ja taky doufam ze na vanoce budem sami 🙄

monique_2006
12. srp 2009

jezis, nechapu, co zase resite. nekomu se libi zrzavy, nekomu ne, nekdo ma rad policajty a nekdo ne. ja treba policajty fakt nesnasim a anac je v pohode a o spouste doktoru si myslim svy, ale koal je taky v klidu. to moc resite a koal je dosti vztahovacna zda se mi....ale kazdej jsme nakej.

sluni, ze byste si zase zalozily nejakou vtipnou bokovou diskuzi? 😉)))

jinak nic ve zlym 🙂

petru, jedes na ebay, jo? jestli ti vadi anglicka, zkus nemeckou, tam by taky mohla byt dobra urodicka...

petruna26
12. srp 2009

feb., já taky berou sebou vždycky boty... a hlavně brusle musím nasadit až před barákem, po schodech na bruslích s kočárem... no, radši si to ani nepředstavuju 😝
- s dárkama neporadím, jsem naprostej odpůrce dárků, děsí mě i to, že budu mít svátek, u nás se naštěstí nic na svátky nedává, ale tchýně ap., to musej slavit i proti mý vůli 😝 😝 😝 (blící 3x)

ma12
12. srp 2009

Moni: covece v ty nemecky nejsou tak dobry ceny, Ono jak je euro stejny jako libra tak je to tam nejak drahy.
Vanoce doufam, ze vyresim pristi tyden v Londone.

bila.pani
12. srp 2009

Petru - já taky dárky kupovala hodně pozdě - tak měsíc před.Ale pak je to staršně moc korunek najednou a tomu se chci vyhnout..
Feb - babičkám a dědečkům je výběr vždy těžký..Zatím vůbec netuším..Tchánovi budu kupovat asi zase něco na auto - to je jeho jediný hobby 😀 Švagrové kupuji něco na sebe,zatím jsem se vždycky trefila a tchýni něco do bytu - přemýšlím nad polštářkama,nebo z Ikea nějaké přehozy na sedačku 🙂

petruna26
12. srp 2009

Moni, taky nechápu... ale to je fuk...
jinak, nevím, jestli bych si s němčinou až tak pomohla, ono je to u mě prašť, jak uhoď... 😀

jajinka27
12. srp 2009

😀 jsem asi mimo mísu za ten týden 😅 mno neva, tátu máme doma do neděle tak tu asi moc nebudu, teď teda je pryč

bila.pani
12. srp 2009

Marti,ty varážíš do Londýna?To závidím...Já tam byla před dvěma lety na Vánoce a moc se mi tam líbilo..Ráda bych se tam ještě podívala.Hlavně z Toweru jsem byla nadšená 😵

nelinkav
12. srp 2009

Já jsem neměla pocit, že by se to tu hádalo, ale že se vyjadřují názory a postoje. Jak už tu padlo, v psaným projevu je to krapet složitější než v mluveným, tak se musí občas dovyjasňavat 😉

Jak se musíš vnucovat, Sluni? A proč? Zas nechápu... Není to o tom, že když tu kecala pouze tvoje srdcová skupina, bylo to fajn, jindy je to na houbelec?

Ilčo, tak to jsi dobrá, já to řešívám tak dva týdny, týden před Vánocema.

Petru, tm nezměnil názor na trávení Štědrýho dne ani když už máte mimouška??? My teda budem sami, už jsme rodina, se skoro ročním dítkem to budou konečně ty pravý svátky 😵

Moni 😀

ma12
12. srp 2009

Jaji: nejses sama 😉 , co prochajda pristi tyden?
Ilco: jj, vyrazim, uz se tesim. Ale na nakupy 😀

petruna26
12. srp 2009

Neli, ale jo, bylo mi slíbeno, že budeme sami.. Jenže mm babička je nemocná a tak na mě zkouší, že to budou její poslední vánoce ap.-ale já prostě nechci... Je mu 30 a nikdy nebyl na vánoce bez nich... A je to divný tam nejít, když bydlej hned vedle, ale to fakt radši budu bez něj, než i s nima..

jajinka27
12. srp 2009

marti...jo příští týden mám zatím volno 😉

jinak sem si asi něco udělala z prostředníčkem na ruce 😅 jsem se blbě opřela a teď ho mám nateklej a nemůžu ho pořádně ohnout, no tele 😀

bila.pani
12. srp 2009

Marti - aha 😀 No,já se tam vyřádila s nákupama jen Primarku 😀

jajinka27
12. srp 2009

marti.,,hele ten pejsek od FP bude česky mluvící???

ma12
12. srp 2009

PEtru: bud silna. Ja si jedny vanoce takhle vybojovala i za cenu, ze se semnou mati 2 mesice nemluvila.
Ja se hrozne tesim, az si to tu vyzdobim a Anicka s uzasem otevre papulku na stromecek, ale to spis az zar ok, co