• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

Danus, my ti to určitě nemáme za zlé...to jsou prostě chlapi!!
12. srp 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak teď jsem se fakt připochcala smíchy! Záhada souček vyřešena! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. srp 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
fakt to neřeš, jsme rádi, že se to tu vyvrbilo, celkem to zapadlo do dnešní výměny názorů, a trochu ji to odlehčilo ne? Beru se určitě nezlobí, věřím, že se baví stejně jak my :grinning:
12. srp 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jinak teda jsem tenkrát tu švestkovou šťávu zkoušela a přišlo mi, že bez účinku...malej najednou stejně teď kadí každý den a bez šťávy :slight_smile:
Kamarádka teď zkoušela dávat švestky od Hippu, protože měl její malý zácpu a když se vykadil, tak mu to prej teklo z plenky ven a i na lehátko, takže švestky byly vysoce účinné :grinning:
no tak to je hustýýýýýýýýýýýýýýýý :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: se tu musím smát :grinning:
holky, tak díky, že jste to takhle vzali. jsem mu říkala, že mě tu budete mít za úchyla :sweat_smile: Fakt budou mít zákaz chodit na PC když jsou nakalený :angry:
Urbi - to jsi vystihla. Mm by pana Soucka taky poplacal po zadech za jeho odvahu... :grinning:
Jinak anac, tvé reakci na něi se tu prej dobře řezali :grinning:
soni, tak hlavně, že kadí :wink:
12. srp 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
danus IP
12. srp 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele, zensky, ted se tu taky chlamu po prispevku Danu.
Ono, kdyz nam sem manzove ci jina individua nakouknou a ctou tu nase prispevky - ala - "tak dobre, ze kadi", tak to nemuze nikoho nechat netecnym. No ne? :grinning: :grinning: :grinning:
12. srp 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Danuš, fakt z toho neměj depku, věřím, že můj muž by s tím tvým rád popil a účastnil se podobné bejkárny - a další do party manžel od Tonic... to už by jich bylo, to by se pak musel koník asi zavřít
¨
hele a já ty chlapy chápu, musí to být pro ně fakt strašně směšný ty naše diskuse o dětech, krámech, kosání, zlevněných plínách, ho.nech, blití apod..... v příštím životě chci být chlap :grinning:
12. srp 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
tonic, pro chlapy to musí být fakt vtipné :grinning: :grinning: :grinning:
12. srp 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Toni, platíš pivo jo? :grinning:
12. srp 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Danu,
že manžu zdravím. Vem ho někdy na sraz, já vezmu tampóny....... :wink:

Musím jít žehlit, páč Kubajs už nemá co na sebe :angry:
12. srp 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
urbi tak to máš recht, jsem ráda, že se omezili jen na jeden příspěvek :grinning: Ale kdybyste věděli jakej jsem na něj ze začátku měla vztek...
hahaaa, tak to je sranda, soucek rulez :grinning: :grinning: :grinning:
danu...hihi je to ale ftipálek :grinning:
12. srp 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Danu, to se divim, že vůbec kalej doma a nejsou někde v hospě :grinning:
12. srp 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Danu, já být v tvé situaci, tak než bych se tomu sama zasmála, tak bych ho zmlátila, nechala uklidit celý byt, zatrhla pivo na půl roku a očastovala ho nepublikovatelnými výrazy :grinning:
12. srp 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
urbi, on tohle naštěstí vyvede tak jednou za rok. jeho nej kámoš má dneska narozky, tak to podle toho vypadá... Je to blbec, mě se fakt spíš udělalo úplně zle od žaludku a teprve te´d vymejšlim trest
12. srp 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
soni, mm hospody nemá rád, on je nekuřák a radši si popije v klídku doma, bohužel...
12. srp 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Danus :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. srp 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
nekoukáte na Donutila?? Prostě Donutil se Stašovou nemaj chybu :grinning: :grinning: :grinning:
12. srp 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Urbi - tobe treba pivka dve!!! :wink: Uz kvuli tomu, ze mam u tebe plakat z Bravicka s Cruisem, jestli jsi nezapomnela. :grinning: :grinning: :grinning:

A proto ja rikam - chlapi na nasem srazu SEPAROVAT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
12. srp 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, tebe bych tu potřebovala abys ho sprdla. Jsi taková rázná! Já se jen těšim,až si zejtra střízlivej s opicí za krkem přečte, jak jste tu o něm psali, úchylák jeden! On je fakt jinak slušnej kluk, abyste si nemysleli, jen má tendence dělat dementní vtipy a nemyslet na následky. No jo, tak já to jdu rozdejchávat při vybalování věcí. zatím papa a klidný večer bez součků...Jdu svlíknou z ostudy kabát
12. srp 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hojte,
pro mě byla ta záhada, jak jsem to četla vyřešena hned...... jsem Colombo...... jsem si říkala, že někdo doma se naboural do diskuze a napadl mě manžel. :sunglasses:

Mmě se jen líbí, jak ženy umí rychle odpouštět ( já taky).....kdybych se manželovi nabourala já do nějaké "důležité" debaty.....tak se určitě přeskočil vzteky. :angry:
12. srp 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Danus: ono je to videt, ze jsem razna :grinning: , tak trochu jo
12. srp 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Covece, me se snad zacne po tom Souckovi i styskat... tak tu bylo veselo... :grinning: :grinning: :grinning:
12. srp 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sluni - jukla jsem na fotky. TAk presne takhle chrni i nase Patricka. :wink: Hlavu zaborenou ...
12. srp 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Danu, jsem se zasmála, že pozdravuju :grinning:
12. srp 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek