Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

petruna26
12. srp 2009

to jsou stejně paka, ti chlapi 😀 😀 😀 😀 😀

berunka
12. srp 2009

Danus prosim te hlavne si z toho nedelej hlavu,to je v pohode.ja jsem si rikala zprvu ze je to nejakej pubertak,kterej sem zabloudil. 😀 😀 😀 mela jsem tu mamku s pritelem takze jsem se sem driv nedostala.tak zitra manzovi rekni,az bude strizlivej,ze jeho rada od srdce moc nezabrala 😀 😀 😀 😀
co se tyka FB tak ja ho teda taky nemusim,kamoska ktera se tam zalogovala mi rikala ze pod jejim jmenem se tam bavil s lidma z jeji skupiny uplne cizi clovek a ona se to dozvedela az od jeji kamaradky,se kterou si dotycny domlouval schuzku 😲

ma12
12. srp 2009

Zuzi: tak to mu ale asi dala prihlasovaci udaje. ja FB docela muzu, mafii uz nehraju...

berunka
12. srp 2009

Marti no prave nikomu prihlasovaci udaje nedala.navic kdyz se tam zaregistrovala tak podruhe uz ji to prihlasit neslo 😒 no ja kdyz vidim jak je z FB odvarenej muj mladsi bracha tak z nej teda fakt hotova nebudu.vzdyt to si muzeme dat na sebe kontakt na ICQ a muzeme mit tam spolecny diskuse atd.
vsak kdyz jsme tenkrat na ICQ vic povidaly bylo to spatne,ze nejsme tady a ted by se to tu melo zrusit a prejit na FB 😲

monique_2006
12. srp 2009

ja taky fb rada

kacatko03
12. srp 2009

Ahoj holky, tak jsem to prolítka....na začátek tady je video z dneška

https://www.youtube.com/watch?v=RTPGFCJ-Lw8

+ fota v albu

jinak:

Koal: ta tvuj příspěvek sem četla se zatajeným dechem ☹ to me mrzí a držím palce.

Anac: ty voe neštovice? tak na druhou stranu aspoň si to odbude a bude mít klid.

Danu: 😀 😀 tak to je mazec ten tvuj mm, jen škoda že sem nestihla jeho příspěvky, ale i tak stačily ty komentáře holek 😅

všechny moc zdravíííííím, byli jsme za Fidelem na chatě na otočku, Tom má dovolenou tak tento týden jsme furt někde, zítra jedem do Tesca nakupovat F školní potřeby 🙂

petkakrutik
12. srp 2009

ahooooooooooj 🙂

Sotva jsem uspala mládě, tak nemám dočteno. Jen jsem při dopoledním nakouknutí viděla, že Koal s námi končí. to je fáááákt velká škoda. Mně teda někdo kecat do toho, co si kam píšu, pokud je to pravda, tak se s ním o tom nebudu vůbec bavit. A propo, zrovna koal si nevzpomínám, že by se nějak vyjadřovala ohledně svých příbuzných. Max o dětech a jakou JM vybral židli. Někteří lidi jsou divní 😠

petruna26
12. srp 2009

Nevím, mě FB moc nesedí, ale je fakt, že jsem se tam moc nerozhlížela... 😒 Jinak je fakt, že já taky nejsem š´tastná, že se to tady čte veřejně - jsou i diskuze jinde, kde se to dá zaheslovat, ale zase je to tady takový přehledný..

ma12
12. srp 2009

Verčo: juuuuuuuuuuuuuuu Toba chodi. Gratuluju.

PEtru: ja taky z toho neskacu 2 metry vysoko, ze je to verejny, skoda, ze se to tu neda zaheslovat.

jajinka27
12. srp 2009

beru...si neumim představit tolik holek na ICQ 😀

kacatko03
12. srp 2009

mě taky FB nejede....nevyznám se v něm..zlatej skype nebo icq 😉

berunka
12. srp 2009

peto a kde se daji ty diskuse zaheslit?to by mozna stacilo 😉

kocka5
12. srp 2009

Já teda vím, že moc nepřispívám do diskuze - není čas...... a mm pracuje doma u compu, takže mám většinou peška.
Ale neřešíte to příliš?
To se cítíte tak ohrožené v této diskuzi?

petruna26
12. srp 2009

veru, ty jo... to Adéla zatím jen "plazoleze", jako T. na tom videu z 20.7.09 🙂

kacatko03
12. srp 2009

tak mi tu něco uniklo.....kdo je ohrožený? co se řeší? 😕

berunka
12. srp 2009

Kocka: ja se rozhodne ohrozena necitim,protoze vsechno co tady napisu tak za tim si stojima neni to nic co by se melo tajit.jestli si to nekdo precte tak se aspon dozvi o co jde 😀

Veru padly tu navrhy presunout se na FB 😲

sonisek
12. srp 2009

já FB můžu - jsem se dala na farmaření 😀 😀

doteď tu každá píšem o všem možném a najednou, když koal napíše, že si tu někdo něco čte, co ona píše, tak vám to začíná taky vadit??

hanka128
12. srp 2009

danus manža se picnul teda pěkně-přiznám se, že ten můj by tady asi pak psal podobná moudra a nedej bože kdyby u toho byl jeho nej kamarád 😀 jsou pak děsné mača a taky se strašně se dojímají a říkají si jak se mají rádi 😀

kocka a jsi přímo z ovy?

kacatko03
12. srp 2009

Marti: no nevím jestli je k čemu gratulovat 😀 ale dík, nějak přeskakuje tabulky 😀 . ale ty záda moje...mazec, on je tak vytlemej z toho.

Petrun: Toba taky se plazí....když zrovna něťape...a to normálně často neťape....ale dneska teda snaha na kolínka a trochu mu to pérovalo 😅

kocka5
12. srp 2009

Jak jsem pochopila řešíte zaheslování diskuze či jinou formu skryté komunikace....tak se ptám, jestli máte nějaké obavy....

petruna26
12. srp 2009

Kocka, ohrožený ne, ale spousta lidí ví, že se pohybuju na koni a jsou věci, který bych jim asi neřekla... A u mě jsou to i jiný důvody, ale to se mi tu nechce rozepisovat (právě proto, že by to někdo mohl číst)

sonisek
12. srp 2009

Veru, super video a Tobík je teda fakt šikulka 😵 😵

petkakrutik
12. srp 2009

Verčo, teda nevím, jeslti zrovna gratulovat ke stání, není to ještě trochu brzo, neškodí to páteři??? 😔

berunka
12. srp 2009

Sono myslim ze nikdo nerekl ze mu vadi verejnost kone,jen tu padl napad na FB.mozna je to spis kvuli tomu ze tam muzou psat jen pozvani lidi ☹

petruna26
12. srp 2009

Tobíkovi je víc než 8 měsíců, to už některé děti Peti holt stojí a pokoušejí se o první krůčky, ani já nebyla jiná. Doufám, že Adéla si to nechá až tak na ten rok, chci ještě miminko... 😀

Jinak zaheslovaná diskuze je třeba na Dáma.cz

kacatko03
12. srp 2009

zuzi: já na FB prdim....na co se přesouvat? tak pokud se někdo bojí tak at se zmiňuje o něčem patrněji...

soni: proboha jaké farmaření? já ani nevím jak komunikovat s lidma na FB co mám...vadí mi tam ta diskuze mezi nima a jejich známýma, pak v tom mám zmatek 😀

kocka5
12. srp 2009

Petru: U mě to taky ví hodně lidí, ale neví, jaký mám nick a pak mám výhodu, že jsem v ledňáčcích i když se malý narodil v prosinci. Nevím, zda by jsem někomu stála za námahu, aby mě tady hledal😀

cline
12. srp 2009

Nazdárek, tak se tu chlámu jak pan SOuček nakupuje plíny v Tescu a radí ohledně použití tamponů 😀 😀 😀 😀 😀 😀 sice jsem pčíspěvek nestihla ale dovedu si ho živě představit. Já problém s lidmi, ketří čtou naší diskuzi nemám, prtože tchýně je na net stará a jiné lidi tu nějak neřeším. ALe přizpůspbím se pokud budtet chtí někam. kde je to zaheslované. Jen mi to dejte vědět sím, teď tu moc nebývám.
Koal to je mi líto, že příbuzní prudí, já narovinu říkám, že máš nervy jako špagáty, když snášíš jak se ti tam nastěhují. By mě trefilo 😝 (blicí)
Sluni - já taky většionou napíšu něco a nereaguje se na to, a hlavně většinou tu jsem dopolko, když tu nikdo nebývá a večer, když to tu žije tu nejsem, ale nějak to neřeším, ráda si přečtu kdo už co umí a tak. A omlouvám se protože moc nereaguju, prostě dočtu a napíšu co my a max na něco co si zapamatuju něco odpovím.
Tak se mějte a držte mi palce, zítra jdu k tom,u holiči, tak ať pak nemusím chodit kanálama.

sonisek
12. srp 2009

Petko, kamarádka má syna, je skoro stejně starý jak Toba a staví se v postýlce a taky se vodí za ruce, některé děti jsou holt napřed 🙂

sonisek
12. srp 2009

Veru, mám tam farmu a chovám zvířátka, pěstuju stromy a vydělávám money 😀 Jen nevím už, co s nima 😀 Škoda, že nejsou skutečný 😅