• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

autor
Sluni, jak odpočívat? nakopat.... doraž sama :slight_smile:))

dá se tam někde jíst?

Veru, červi? bleju
22. kvě 2009 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru..spíš ne, chci aby byl aspoň chvilku s malou...

fuj, červy...teda a co by za to tamvtěch tramtáriích dali,je to pochoutka :sweat_smile: :grinning:
22. kvě 2009 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda než se člověk nachystá a pověsí prádlo 2 stránky...nic my valíme..

Míšo: jen jsem se chtěla zeptat na kočárek co máte...zdá se mi to nebo je to v hl. verzi hrozně nízko ten kočárek...

čoch je u nás ve Skalici naproti našemu domu, takže Kubíček to má dnes i s muzikou...

tak my valíme, snad se moc neopijem..budem slavit i mý narozky co mám příští týden..

holky užijte si ten srazík a já se těším na fotečky. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. kvě 2009 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jíst se dá u ZOO :wink:
míšo fakt? tak to je dobře,....u nás ty zahuštěný blije uplně stejně jako normální. tak aspon že nebleje pevnou stravu.
Kaci - tak to je bomba... :grinning: , tak ty vis, o cem mluvim... :grinning:
míšo: já se jich taky lekla...no jo měj doma rybáře :grinning:
22. kvě 2009 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Toni, no já spíš mám pocit, že dost často vypadá Filín vedle ostatních dětí jak vyžrané prasátko, tak vám ty hubené dětičky trošku závidím :wink:
22. kvě 2009 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru..se fakt počůrám..ta vaše blicí afera :grinning: :grinning:

toni...ááále zapadáte, tak my se mrknem na Patrika zblízka, když tam nebudete...neva? :confused: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. kvě 2009 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Urbi - kliiiiiiiiid, me kazdy buzeruje, ze maly nedavam najist....si nevyberes. :wink:
22. kvě 2009 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci, jj korba je níž, ale nevidím v tom naprosto žádnou závadu - mrkni do alba kde je s kočárem manža - má 185 a kočár je k němu akorát

jé přes Skalici jsem jela na kole a přestupvala tam několikrát na vlak
22. kvě 2009 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
míšo a pronese se co? Počkej vedle Tobouše bude hubenej. kolik měří?

toni: to jo....já byla na něj hrdá :grinning:
holky vypilo vam ditko nekdy najednou vic jak 250ml? ja z toho ve stredu byla fakt mimo, odstrikala jsem 200ml, jakoze do foroty, ze urcite neco zbyde, neb zatim max vypil asi 180 a nakednou tohle!!! tchyne musela rozmrazit jeste... pak se nemuzu divit ze vecer pije i hodinu, nez takovy mnozstvi ze me vytahne, to se to mliko nestaci tvorit :confused:
Sluni - drazdis hada bosou nohou!!!! Naposled tu vsechny vyzivam - ruce pryc od Patricka!!! Jinak se mi rovnez splasi kladiva!!! :angry: :grinning:
autor
Veru, měří 66

jdu do vany a spát - tak zítra a čekat jasný!!!!!!!!!!§
22. kvě 2009 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
toni: nám zase jeden dr řekl že malého přežíráme proto bleje, že bych se měla spíš najíst já :angry: tak jsme mu před ním dali 40 mléka a jak ho poblil, tak pak držel hubu :grinning:

Sluni: :grinning: se nesměj....peru denně 10 bodyček 20 plen a 20 bryndáku :grinning:
22. kvě 2009 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky moje, já vám tímto děkuju, že jen a jen díky vám jsem dneska, ač sama doma, prožila tak veselej večer. Osmičky kozenky, papůůůůůůů, Cruis, blití a do toho Tonic výhružky velkým písmem...skvělej mišmaš :grinning: :grinning: :grinning: Jste super :dizzy_face: A koukejte zítra fotit, fotit, fotit!!!!!!!!!!!
22. kvě 2009 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Feb - u nas naopak zacalo obdobi sabotovani flasky. Chtela jsem dat odstrikany? ale uz dvakrat me s tim madam poslala nekam
22. kvě 2009 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
zjistila jsem ze danielek ma zalibu v casopisech :slight_smile: cetla jsem i s nim Maminku a behem cvilky zlikvidoval hned nekolik stranek :grinning:
22. kvě 2009 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru.... :grinning: ježiš už mllllllč :grinning: :grinning: :grinning:snad není ani možný :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. kvě 2009 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
mno holky asi bych to taky měla vypnout, bo manža se netváří vesele :grinning:

urbíku budu se těšit :wink:
holky taky jdu do hajan, tak zítra páááčko....mm chlastá se sousedem přes plot :grinning: :grinning:
já už dochlastala vínko hihi :grinning: ale sama, teda s manžou ale většinu sama :grinning: :grinning: :grinning:
22. kvě 2009 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
I ja preji dobrou
22. kvě 2009 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jáji.....ehm mě to nějak nepřekvapuje :confused: :grinning:
mnooo tě péro sombréro, adijééééé, gute nacht, guuuuuuuuud najt :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

a zajtra sa uvidime :grinning:
parusky neumim, tak to jsem vynechala :grinning:

sluni...mno dovoooooooooooooool :grinning: :grinning: :grinning:
22. kvě 2009 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
šmarja a o tohle bych měla zítra přijít,jo? no zkusim to nějak vykoumat :slight_smile:

tak dobrou holky
22. kvě 2009 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
sluni: se bojíme jezdit i na návštěvy :sweat_smile:
22. kvě 2009 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
chicht :grinning: :grinning:
22. kvě 2009 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek