Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

berunka
12. srp 2009

Marti tebe nemit tak nevim teda 😉 😎

sluninka
12. srp 2009

Marti...až budeš dávat instrukce,tak hromadně prosím 😀 děkujuuu 🤐
na e-shop se těšim, už aby jel v plný parádě 😉

ma12
12. srp 2009

Věrko: neboj, budu online poradkyne

hanka128
12. srp 2009

jako já se taky poprvé zděsila z FB,ale člověk na to přijde-hlavně mě potěšilo, že můj superchytrý bratránek se ho učil ovládat měsíc 😀

sonisek
12. srp 2009

Tak koho tam mám v přátelích, tak jsem vám zaslala pozvánky do té diskuze...
Myslím, že se tam nějaký kod má vypisovat jen při prvním vstupu...
Beru, ač vím, že my dvě se moc nemusíme, tak jestli chceš do diskuze, tak bych si tě musela přidat do přátel a poslat ti pozvánku...jinak se tam asi nedostaneš...samozřejmě tě nechci nějak omezovat...jen nevím, jestli třeba ti může poslat pozvánku i jajinka...

Malýho bolí zuby, chjo ☹ Musím zase za ním, za uřvánkem jednim...ale co jsem mu tak šahala do pusy, tak cítím tu jedničku nahoře, tak to bude asi tím....tak mizim...

jonuska
12. srp 2009

ahojky jdu jen pozdravit sluninku..... 😀 už jsem to našla
a Haniiii ahojky...máme naušničky konečně viděla jsi??ale plakala chuděrka..tad už je to dobrý a ani to nemá podebraný nic.takže pohióda 😉

taita
12. srp 2009

Ahojky tak jsem vas docetla. To byla teda fuska a ani nemam silu reagovat. Na FB chci za vama. Co mam pro to udelat?

taita
12. srp 2009

Tak dobrou a zitra zkusim prijit drive. 😉

danusta
13. srp 2009

čau holky, tak opilec se kaje a kaje. Už se na něj ani nedokážu zlobit. A souček používáme, když někde třeba rezervujeme stůl v restauraci nebo lístky do kina, tak se mu to hodilo i tady...
Jinak teda já bych byla fakt pro diskuzi zamčenou, ať už na dámě nebo na FB, člověk si ani kolikrát neuvědomuje, jak může bejt nebezpěčný co sem píšeme, přesně jak jste psali ty příklady o tom, že jste sami doma nebo na dovče a tak.

sluninka
13. srp 2009

jonus...čauký, super za to já tam u Tebe teda plavu 😀

cline
13. srp 2009

nazdárek, prosím vás nemáte někdo doma ten pás do auta pro těhotné? Sháním ho pro tu přítelkyni svého strejdy. Díkeas, jinka už na fb jsem ale nikdo tam zatíém moc nepíše, ale je ráno takže snad to bude lepší

berunka
13. srp 2009

ahojky holky.Sono prave proto jsem rikala ze jde o to kdo diskusi zalozi.podle me jde v podstate o nic protoze me sice budes muset mit v pratelich ale to je vse.ja jsem to vubec takhle do detailu neresila.ale jestli to bude tebe obtezovat nebo se ti to nebude libit tak mam smulu a sbohem lednacci.proto jsem chtela aby tu diskusi zalozil nekdo neutralni.Treba Misulka vid 😉

ma12
13. srp 2009

Dobre rano.
Holky, co se to tady zase dohadujete Zuzi, Sono? Dostanete naplacano 😎 Prece nejde o to, kdo diskuzi zalozi, dulezity je, abysme tam byli vsichni.Zuzi sup sup zaloz si profil na FB a napis Soniskovi do IP pod cim jses zalozena a ona ti posle pozvanku.
Jinak je to tam fajn, ze kliknete na skupiny a rovnou se vam tam zobrazi ta nase.
Karol: bohuzel nemam.
Danus: nj, hrozny rana opilcova ale jeste horsi je moralni kocovina.

sonisek
13. srp 2009

Dobré ránko,
Zuzano, mně bylo naprosto jasný, že když to založím já, tak budeš mít kecy!!
Myslím, že by nebyl problém dát si tě do přátel, pozvat tě do diskuze, a pak si tě z přátel vymazat...jde spíš o to, abys v té diskuzi byla...V čem by to bylo jiný, kdyby tu diskuzi založil někdo jiný a já tam stejně byla? 😅
Ale že já se angažuju, že 😀 😀

Tak já jsem z dnešní noci naprosto K.O. To naše dítko mi dostane do blázince 😀

Holky, kolik vám dítka vypijou tekutin za den kromě mlíka? Když přikrmujem, musím už do něj čaj nějak lít??

ma12
13. srp 2009

Holky nebudem se tu dohadovat ze ne?

petruna26
13. srp 2009

Soni, pošli mi to taky, pls. A nehádejte se laskavě!!!!!! 🙂
Karol, taky pás nemám..

sonisek
13. srp 2009

Marti, tak jsem tě tam zkusila dát jako taky adminku 🙂

ma12
13. srp 2009

Soni aaaa dekuji za projevenou duveru 😀

jajinka27
13. srp 2009

jdem na synflorix, pak se ozvu

Soni...podle mě bys mě musela udělat jednim ze spravcu nebo co to je abych mohla zvat lidi 😉

bila.pani
13. srp 2009

Dobré ráno

Takže bude jiná diskuze na FB?Tak to v mém případě padá,já FB nerozumím

sonisek
13. srp 2009

tam jsem udělala správcem všechny zatím kdo tam jsou....😀

ma12
13. srp 2009

Ilco: nepada, nic to neni. Navedu te tam, je to tam cesky

danusta
13. srp 2009

b.p. klidně tě s holkama budeme navigovat. v podstatě stačí když si najedeš na stránku www.facebook.com a vytvoříš si tam nový profil. všechno je to v češtině a navede tě to. Pak jen zadáš do vyhledávání jméno někoho z nás beebo my zadáme tvoje a najdeme si tě a už to bude. neboj ej to fakt lehký...

ma12
13. srp 2009

presne, nechceme o nikoho prijit, takze vsechny tam donavigujem, jen po zaregistrovani nam komukoliv pisnete jak se tam jmenujete, abychom vas mohli pridat

berunka
13. srp 2009

Sono proboha nemusis z toho delat kovbojku.Jestli sis nevsimla tak ja jsem jedinym slovem nezacala polemizovat o tom ze si nekoho budu muset dat do pratel a podobne.s tim jsi zacala vcera ty,takze klidek ju?rozdil v tom kdyby to zalozil nekdo jiny je takovy,ze by to tu vubec nerozpatlaval jestli si ho chci nebo nechci pridat.kdyby jsi s tim nezacala tak ja to vubec nekomentuju a neresim.nektery veci me fakt nerozhazi.

bila.pani
13. srp 2009

Holky,pro mě je to fakt zbytečný,už po registraci jsem v koncích..Však beze mě se obejdete.Zatím čauky

danusta
13. srp 2009

ilco, nevzdávej to
jen mi napiš jak se na FB jmenuješ a já si tě najdu a pak ti pošlu odkaz a ten potvrdíš a budeš s náma!!

hanka128
13. srp 2009

tak my měli skvělou!!! vstávačku ve 4.40...maru spala už přes hoďku se mnou a najednou začala tak příšerně řvát jsme měli tepovku 200 😨 takže nevíme jestli se jí něco zdálo příšerného o mléčné dráze 😀 nebo se něčeho ve spánku lekla 😨 no snad to nebude mít opakování...
honem letím za vztekloušem a pak vás dočtu.

petruna26
13. srp 2009

holky a jak se dostanu do tý diskuze, mi to spadlo a jsem v pr.. 😀

febris
13. srp 2009

ahoj holky, noc otres, probudila jsem se s krecema v brise, na zachode jsem trunila 3x, snedla 5 kousku uhli, do toho jsem se mirne dusila a prcek zacal knourat, mela jsem strach ze se probudi, precejenom, kojit bych ho nemohla kdyz jsem potrebovala co chvili odbihat na zachod 😀 uhli nastesti pomohlo. Ted jsem znacne zeslabla, jakoby nestacily ztraty tekutin kojenim, jeste ted tohle...